Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

jaki rozmiar masz mieć? skoro masz teraz zerówki to moze faktycznie zastanów się czy bardzo wielki rozmiar jest dobrym rozwiązaniem....chyba fajnie jak biust wygląda naturalnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byMarta
msMalutkaaa ja mam 170 wzrostu, pod biustem 68, 50 kg, wyjściówka zero... Będę miała operację w listopadzie w klinice u dr Szczyta i pani dr zaproponowała mi anatomiczne 290cc i 345cc bo mam z jednej strony zapadniętą klatkę piersiową. Jesteś sporo niższa ode mnie, jeszcze mniej w klatce piersiowej, więc hmm myślę że lekarze chyba znają się na swojej pracy. A powiedz mi gdzie robisz piersi i jakie implanty, anatomiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byMarta
Z tego co wiem to też zależy, jaka projekcja implantu (niska, wysoka, czy średnia) nie wiem jaką ja będę miała, bo się nie dopytałam. W sumie jeżeli nie chcą się zgodzić na więcej tzn. że może skóra się więcej u Ciebie nie rozciągnie albo chodzi o to że masz np. wąską klatkę piersiową, większy implant może się po prostu nie utrzymać itp. Myślę że chyba wiedzą co robią... :) ale zawsze możesz jeszcze raz zapytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chce zrobić u dr Skwiercz, ona wkłada pod oba mięśnie i biust nie opada tak ( mowiła, że śmiało można chodzić bez stanika), Wybrała implanty okrągłe o wysokim profilu. Zmartwiło mnie to dlatgo, że jak wzięłam implant w rękę to był mniejszy niż obecnie pierś w staniku. Ale fakt argumentowała to tym, że biust nie może mnie wyprzedzać a za duży też będzie rozchodził się na boki. Oczywiście nie chce wyglądać ani wulgarnie ani sztucznie. Kurcze może macie racje... Zapytam sie ją jeszcze o 275 zamiast 250 :) A ma któraś z Was ten profil ultra wysoki? bo zstanawiam sie jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byMarta
Aaa te okrągłe automatycznie wydają się większe, więc może dlatego zaproponowała Tobie ten mniejszy rozmiar i nie chciała większego. Mi od razu powiedziała, że anatomiczne, bo te okrągłe będą mi się pod skórą odznaczały, bo jestem za szczupła, ale ja i tak anatomiczne od początku chciałam. Mi też oba pod mięsień ma dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się długo zastanawiałam nad rozmiarem i rodzajem i się trochę upierałam u doktora żeby zrobił mi większe, ale on tłumaczył że przy mojej budowie ciała to by to źle wyglądało, tak komicznie po prostu i mało estetycznie. I cieszę się że mu zaufałam bo rozmiar jest naprawdę idealny taki w sam raz, bo gdyby były większe to mogłoby nie być takiego fajnego efektu jak teraz. Więc warto lekarza posłuchać moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak czytam ogólnie jakie macie wielkości to mnie przeraziło te 250. nie widzialam chyba żadnej wypowiedzi z taką wielkościa jaką mam mieć. Nie dziwie się, że nie chciał dać większych bo jak patrzę na podpis to masz 400 :D wiec mega duże :) Dziś do niej planuje dzwonić bo usg już mam i zobaczę co mi jeszcze powie i czy się uprze i zrobi takie jak powiedziała, ale jak coś to chyba ustąpię... I mam nadzieję, że juz wybierzemy termin :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
no ale wielkość też sie dobiera do ogólnej budowy ciała....wiec dla niektórych babeczek 400 to nie jest tak strasznei dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny jestem miesiac po zabiegu czy wy tez mialyscie dosc duzy bol w sudkach bo ja mam taki bol w lewym sudku czasem niemoge go dotkna i troche sie boje czy cos moze byc nietak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kiti to całkiem normalne że skutki po zabiegu są nadwrazliwe. Ja jestem 3 miesiące po i nadal takie są także głową do góry wszystko jest ok. Wiele dziewczyn pisało ze tak ma. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
zgadzam się z marzeną. Też to miałam. Nie martw się. Za 3-4 tygodnie wszystko wróci do normy. Szybko zleci. wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Wielkie dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc po rozmowie zostało 250ml bo jak to doktor powiedziala, wyższy profil może mnie wyprzedzic i nie bedzie łądnie a nawet 4 mm szerszy implant moze spowodować, że sutki zamiast patrzeć prosto, będa na boki. Mam niestety szeroki mostek :( Wstępnie operacja zaplanowana na 2 listopada :D Ale jestem podniecona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
czemu piszesz, że niestety masz szeroki mostek? Każda z nas jest piękna i tego się trzymajmy. Jak dortor mówi że tak będzie dobrze, to pewnie ma rację. Pozytywnie trzeba myśleć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się! warto jednak zdać się na lekarza! on wie co robi - w końcu nie jedną operacje zrobił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samosia13 pisałam, że niestety bo ciezko jest zrobic aby stały blisko siebie :) cięzko podmiesien tak włóżyć w takim przypadku. No zdałąm sie, zdałam i dlatego dałam sie namówić na te 250tki , oby było tak jak powinno :) Dzięki dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
Będzie pięknie. Zobaczysz! Do tego jakiś odpowiedni biustonosz jak już się wszystko wygoi i będzie git. Trzymam mocno kciuki żebyś była zadowolona :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny prosze odpowiedzcie mi jak mozecie bardzo sie martwie poniewaz normalnie w prawa piers mam wlozony wiekszy implant niz w lewa poniewaz mialam prawa piers mniejsza od lewej dzisiaj mija mi 5 tygodni od operacji i patrzac na piersi prawa jest mniejsza niz lewa i widac ta roznice tak jest juz od trzech tygodni i boje sie ze to sie niewyrowna prosze niech ktoras z was jesli tak miala odpowie czy musze sie martwic bo dlamnie to troche dziwne ze ta piers gdzie byl wkladany wiekszy implant jest mniejsza niz ta gdzie byl mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kiti a dużą mialas różnice w rozmiarze? Jakiej wielkości masz te implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej lewy mam 370 ml a prawy 410 ml i dziwi mnie to ze prawy mam juz mniejszy od lewego niewiem czy to opuchlizna troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kiti różnica w rozmiarze jest niewielka. Myślę że to jeszcze opuchlizna. Ją mam włożone implanty takiego samego rozmiaru ale też dłuższy czas miałam większą pierś ta która przed zabiegiem była mniejsza. Potem to się wyrownalo. Także troszkę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Kiti marzena może mieć rację. To może być jeszcze opuchlizna. Ale też druga sprawa to że po operacji jesteśmy trochę spanikowane. Może pokaz np swojemu facetowi żeby ocenił jak on to widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msMslutkaaa
Dziekuje samosia13 :) Oby tak było o cały czas mysle czy wybor dobry i im blizej tym wiecej watpliwosci :) Ale wiem, ze chce zrobic bo to moje marzenie juz od wielu lat :) i mimo ze jestem na urlopie ciagle czytamjeszcze co mjusze wiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny dzieki za odpowiedz wiec czekam cierpliwie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka macie szer klatki piersiowej i jaki imolant wybralyscie? czy cc to to samo co ml przy oznokowaniu implantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po operacji zrobilam 415 ml ale efekt jest bardzo maly wczesniej mialam duze B/c czy ktos operowal sie podobnie?czy ktos moglby przeslac zdjecia po wszczepieniu powyzej 390 ml implantu?bede wdzieczna.chce miec porownanie. nath2000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hej dziewczyny mam pytanie czy was tez 6 tygodni po operacji rwalo tak w piersiach pod spodem bo mnie wlasnie tak pobolewa i na gorze piersi czasem pokazuje mi sie żyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie powiększyłam piersi w zeszłym roku u dr Chęcińskiego http://www.drchecinski.pl/ i jest bardzo zadowolona. Doktor doradził mi odpowiednią objętość implantów. Chciałam większe, ale teraz wiem, że efekt byłby sztuczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
I znów reklama chęcińskiego.... W każdym temacie o chirurgii się PAN reklamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×