Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Marcela28
no bo to zależy od naszej budowy i jak duże czy też małe jesteśmy...u jednych implant gdzieś sie gubi a u drugich jest to spory rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduuular
Ah, wracam z majówki dopiero ;) Kasiejka, ja miałam mieć 75 DD w sumie noszę 75E :) superkształtne E :) tak, w Łodzi robiłam :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Aduuular ja robię u kolegi twojego Rykała:) jaki implant masz jaka wielkość i moze projekcje znasz ? Ja mam bardzo małe a w sumie nic jak schudłam i nie wiem bo wybrać 340 czy 375 allergan tsx . Chciałabym mieć D. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka1986
czesc dziewczyny, wczoraj mialam konsultacje przed opeacja piersi, tak bardzo sie boję ale zdecydowałam operację mam 7 czerwca, lekarz mi dobrał implant 325cc mentor, mam nadzieje ze nie bedzie za duży mam 164cm wzrostu i 60kg, jestem takiej normalnej budowy, wybralam implant okrągły mam nadzieje że nie będa wygladaly bardzo sztucznie,operacje mam u dr Sirka w bielsku Białej czy może któraś z Was była u niego operowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka1807
Hej, ja konsultacje mialam na poczatku roku, operacja w polowie lipca- nie moge sie doczekac! Zdecydowalam sie na okragle 375cc implanty Mentor sredniej projekcji (mam 178cm wzrostu i waze ok 60kg)- z jednej strony jestem pewna decyzji, a z drugiej mam ogromnego cykora (doktor na poczatku sugerowal 300cc ze wzgledu na moja jak to ujal 'atletyczna sylwetke'), ale postanowilam ze jednak 375cc. Czy 75ml to duza roznica wg Was? Przy mierzeniu implantow nie wydawalo sie to duzo wiecej, po prostu piersi byly pelniejsze... Juz sama nie wiem! Help! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka1807
EEEVAAA , jak sie czujesz na 2 miesiace po? Zadowolona? Tez zdecydowalam sie na dr Zawisza w Krakowie, chcialabym sie upewnic, ze u Ciebie wszystko przebieglo ok? Dzieki z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króliczka29
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa. Operację zaplanowaną mam na 01.06.16 (taki dzień dziecka), u dr. Niemkiewicza we Wrocławiu. Strasznie się boję, ale mam pozytywne myśli. Wraz z doktorem wybrałam eurosilicony 400ml pod mięsień. Myślę, że to odpowiedni dla mnie rozmiar, gdyż 450ml nie wyglądało zbyt naturalnie. Czy jest, jakaś dziewczyna która w najbliższym czasie miała, bądź będzie miała wykonywany zabieg u dr. Niemkiewicza? Jeżeli tak, to bardzo proszę o kontakt :) Oczywiście wszystkie dziewczyny przed operacją, piszcie mi o swoich wrażeniach i odczuciach :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny możecie podać ceny zabiegów, ja mam wyceniony zabieg u dr Kolasińskiego 16 600 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_luczak
Ja w Łodzi cena 13700zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ceny sa wszędzie bardzo podobne. a zdecydowałaś sie na Kolasińskiego....w sumie 16 000 to dość sporo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam 375ml, a że po operacji schudłam dużo to są duże D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_luczak
Dziewczyny pomóżcie w wyborze, szczególnie proszę o pomoc te które są już posiadaczkami implantów. Muszę wybrać między allergan tsx 340ml a 375ml. Jestem wysoka 170cm waga 54kg pod biustem 73cm w biuście 0 niestety po dwóch karmieniach i spadku wagi. Projekcja w tych dwóch rozmiarach mało się różni jedne mają 5,5cm a drugie 5,7cm. Co mam wybrać żeby być zadowolona , nie potrafie wyobrazić sobie biustu bo go nigdy nie miałam :) doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłaś u lekarza? on Ci przecież dobierze najlepiej rozmiar, może zrobi wizke (niektórzy tak robią) a przynajmniej pokaże tak że będziesz miała wyobrażenie o tym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Oczywiście ze byłam u lekarza i dostałam 2 propozycje właśnie te 340 i 375 . Niestety oni nie maja komputerowej wizualizacji wiec nic z tego, przymierzalam wkładki 340 ml ale już nie pamietam jak wyglądały bo było to miesiąc temu. I teraz mam dylemat czy wziąć te ciut większe czy mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Eolka a nie bedą za duże ??? Ja tez startuje z 0 , jakie miałaś wymiary przed a jakie po? Wysoka jesteś? Widać bardzo ze sa sztuczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w klinice Czar Med w Białymstoku stoku rok temu i jestem baaaardzo zadowolona z opieki jak i z moich bimbalkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
Hej kobitki,ja miałam operacje ponad 2 miesiące temu,i wiem ze gdybym mogła cofnąc czas wybrałabym większe i napewno z większa projekcja,owszem jestem zadowolona ale jednak czuje niedosyt.Radze wam wszystkim zawsze bierzcie większe jewsli macie mozliwosc,bo potem z tego co czytam większosc dziewczyn żałuje ze nie wybrało większych implantów.Oczywiscie wszystko w ramach zdrowego rozsądku.Ja waze 60 kg i mam 165 cm wzrostu,miałam A,teraz wyszło mi C/D,ale piersi wygladaja teraz w ubraniu i biustonoszu miekkkim jak wczesniej z push-up,tak wiec w sumie bez zmian,jedynie bez biustonosza widac róznice.Wolałabym jednak zeby były tez większe w ubraniu:( . w kazdym razie napewno wybralabym większa projekcje i bardzo wysoki profil a nie wysoki .Mam mentory okrągłe 350 cc z projekcją 4.9, i średnica 11,7a teraz wybrałabym mentrory 480cc ultra high profile z projekcją 6,0 i średnica 11,6.Jak widzicie średnica praktycznie ta sama tylko byłyby pełniejsze i bardziej odstające,bo teraz są moim zdaniem troche za płaskie mimo ze to okragłe implanty,moze to i dlatego że ma pod miesień.W kazdym razie za rok planuje zmienic na te wieksze ale musze to teraz skonsultowac z moim lekarzem na wizycie kontrolnej w czerwcu,no kasa znów :(.dlatego kobitki naprawde wam radze bierzcie większe,jesli lekarz nie widzi przewskazań,bo potem szkoda kasy na ponowne poporawki,i zastanówcie sie dobrze nad projekcja bo chyba tak naprawde to jest wazniejsze od ilosci mililitrów jesli chodzi o wielkosc biustu no i średnica implantu tez jest wazna w zaleznosci od szerokości klatki piersiowej.poza tym jak sie wkłada implant pod miesien to tez piersc bedzie troche mniejsza niz jak tylko pod gruczoł.mam nadzieje ze troche pomogłam w wyborze,pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiejka_lodz
Aneta79... Doradź z rozmiarem allergan 340 ml projekcja 5,5 i 370 ml projekcja 5,7. Muszę szybko podjąć decyzje, jestem szczupła i wysoka 170 cm, 53 kg. Nie chce przesadzić z rozmiarem chce duże C małe D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAneta79 ale teraz wyglądają przynajmniej bardziej naturalnie ;) Mi zależało na tym zeby wyglądały bardzo naturalnie, nie chciała wysokiej projekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAneta79
Kasiejka ja bym wzieła większe, tym bardziej ze jestes wysoka. nie napisałas jaką mają srednice implanty,bo wszystko zalezy od tego czy jestes wąska w klatce, czy nie i wówczas lekarz dobiera odpowiednia srednice zeby ci z boku nie wystawały potem .poza tym zalezy tez wszystko jaka masz swoja tkanke gruba czy nie .to lekarz wszystko powinien no i czy robisz pod gruczoł czy pod miesien bo pod miesien to ok 15%-20% wychodza mniejsze .Kasiejka tak jak napisałam ja żałuje ze nie wziełam większych,w kazdsym razie obys dobrała odpowiedni.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oliw
Witam, mam zaplanowane 250 cc 324/4250 high profile consesive || 164 wzrostu 54 kg wagi. Prosze Cie BB320 2015.05.08 wyślij mi zdjęcia jestem podobnego wzrostu. Rodzilas juz? Ja jeszcze nie i z tego podobno mały rozmiar implantu 250cc mentor. Zastanawiam sie który profil wybrać czy high czy średni medriante plus czy low profile... Nie wiem czemu lekarz zaproponował high profile skoro mam szeroka klatkę piersiowa a te high podobno sa dla wąskich klatek. Prosze wszystkie dziewczyny z okrągłymi o zdjęcia na aspoliw@wp.ple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tu jakieś dziewczyny z Wrocławia? Chce zrobic sobie implanty u dra Knakiewicza w klinice. Jak macie jakies doświadczenia to piszcie, z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie porozmawiam o swoim odczuciu przed i po operacji mogę wejść na Skype. Proszę o podanie swojego skontaktuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliw
Dziewczyny pomóżcie! Mam 164 wzrostu waga 54kg wysportowana sylwetka delikatna uroda, Obwód 75pod biustem klatka w miarę szeroka. Lekarz wybrał mi high profil 250-275 mentor cohesive, a dokładnie 324-4250 rozmiar implantu. Prosze doradźcie nie rodziłam i wiem ze chce miec dzieci w przeciągu 4 lat i nie chce zeby po ciąży na powiększonych piersiach zrobiły sie rozstępy, ale jestem pewna, ze chce zrobić biust mam teraz miseczkę B. Mam symulacje na kompie i myśle czy zrobić przed ciąża 250 czy 275 jestem niska wiec lekarz powiedział ze będzie wyglądało naturalnie i bedą spore co wybrać? I czy ten profil wysoki nie będzie za duży moze lepszy był by średni? Pomocy i prosze o zdjęcia z wzrostem waga i okrągłymi implantami oraz rozmiarem implantu dokładnym aspoliw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moim zdaniem rozmiarówka jak najbardziej ok. nie będą za duże, bez obaw - moim zdaniem nie będziesz wygladać jak Pamelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem od wczoraj w domku, zabieg mialam 16 maja bylam w klinice od pon do pt. Moge wam cos opowiedziec jak macie checi:). Moje wymiary pod piersiami to 71 cm. Mialam poczatkowo duze A lub male B. Wybralam mentory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliw
A jaki masz rozmiar implantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliw
Super, a mogłabyś mi wysłać zdjęcia na aspoliw@wp.pl, ja mam miec 250 cc okrągłe wysoka projekcja, ale jeszcze nie rodziłam i lekarz stwierdził, ze na razie mi zrobi przed ciąża mniejsze zeby nie były po ciazy za bardzo rozciagniete. Jak wyślesz mi e-mail to prześle zdjęcia moje z symulacji i przed. Skoro jesteś mojego wzrostu to moze dla mnie te 250 bedą za małe skoro masz 450... Juz sama nie wiem tez chce zeby był ładny efekt a termin op mi sie zbliża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×