Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Oliw
A nie, ja mam 165 a Ty 174 nie doczytałam na początku, moze dlatego ta różnica w rozmiarze. Ale bede wdzięczna za zdjęcia zobaczę jak wyglądają implanty klatkę mamy podobna ja mam 74 dokładnie to bede miała pogląd co do szerokości implantu chociaż. W ogóle jak sie czujesz po op? Bardzo boli? Mozna chodZic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory Oliw ze pozno odpisuje ale duzo odpoczywam prawie ciagle spie nie wiem ile to jeszcze potrwa :( :(. Wysle ci fotki na mejla. Teraz minal najgorszy bol ale nadal nie wstaje np sama z lozka( tylko czasami z pozycji pol siedzacej) teraz boli jak zakwasy miesni piersiowych. Po operacji wstalam po 17 godzinch w szpitalu z pomacą pielegniarek. Tak to spalam. Bylo zle uczylam sie wstawac zawsze ktos musial mi pomoc. Niektore panie lezaly dwie doby a ja az 4... Saczylo mi sie duzo krwi z drenow i nie mogli mnie wypuscic. Teraz chce duzo chodzic czy chociaz siedziec ale nie moge bo piersi zaczynaja drętwieć. Jutro jade na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po jakim czasie po operacji powiekszania biustu przestalyscie czuc jakikolwiek bol? Ja jestem 1,5 tyg po meczy mnie juz to ze wciaz czuje takie "zakwasy". Wiem ze czas rekonwalescencji trwa 6 tyg ale kiedy mija te zle uczucie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki, czy ktoras z Was robila piersi u Dr Osucha w Warszawie?Wybral mi 300 Mentor anatomy sredni profil.Najpierw wlozylam pod stanik 250, i mimo ze mam malutkie A to z bluzką nie było nic widać!!!!wiec dobralismy 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rozmiarek taki całkiem fajny:) ale to wszystko i tak zalezy od tego jaką masz budowę :) ale na pewno piersi się nei zgubia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
Cześć dziewczyny :-) 5 lipca idę na stół. Wybrałam z lekarzem implanty mentor 325 ml okrągłe, wysoki profil. No i teraz mam wątpliwości. Mam wąska klatkę i max co się zmieści to ok 11,5 cm szerokości, czyli te 325 ml. Ale przejrzałam katalog mentora i widziałam, że ultrawysoki profil ma przy takiej szerokości ponad 400 ml. Moja wyjściówka to 70 B (pełne), ale przy tym mam szeroki rozstaw i lekko opadnięte (kiedyś miałam C). Chciałabym zniwelować jakoś ten rozstaw i mieć ładne duże piersi. Myślicie, że ultrawysoki profil będzie lepszy? Buziaki dla wszystkich odważnych ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo lola! to już prawie za miesiąc nowy bius. Podekscytowana? Ja myślę, że jak wybrałaś wspólnie z lekarzem to będą w sam raz. W końcu on się na tym zna najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia- 1,5 tygodnia to strasznie malutko :) po miesiącu, dwóch już nie czuć tak bólu. ale główka do góry, teraz się pomęczysz, ale poźniej efekty wynagrodzą Ci wszyyystkie cierpienia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, ultra może mało naturalnie wygladać, już zdecywowałaś? Ciężko coś doradzic tak przez neta, ale jak oglądałaś katalogi, to pewnie pokazali Ci faktycznie jak to będzie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie ,nie znalazłam dziewczyny o podobnej budowie do mojej,a mam za tydzień zabieg.Nie mogę się zdecydować mentor 375 czy 400 ? (dr.zaproponowała mi oba rozmiary) Mam 160 cm. wzrostu ,waga 57,obwód pod biustem ok 77 cm ,teraz noszę małe B.Nie chcę balonów chciałabym takie małe D ? Proszę o podpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
No właśnie chyba muszę się wybrać na jeszcze jedną konsultacje i rozwiać wszystkie wątpliwości :-) Jestem zarówno podekscytowana jak i się trochę boję, że wybiorę za małe, albo nie takie. Będę miała wkładane pod mięsień, a to 'ucina' ok 20% implantu... Nie mogę znaleźć nigdzie w internecie porównania tych implantów wysokich i ultrawysokch. Znacie może jakaś stronę gdzie dokładnie jest to pokazane? Byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, masz drobną budowę, 400 może być zbyt spore dla Ciebie, tym bardziej, że masz już jakiś biust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, nie mam pojęcia jak to wyglądać może w Twoim wypadku, ale w necie nie ma więcej zdjęć? Może pomyśl o konsultacji też w innym gainecie albo u innego lekarza, każdy pewnie ma inne pomysły :) jak się potwierdzi, masz odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
Idę dzisiaj na konsultację dam znać co powiedział mi lekarz :-) Im bliżej tym bardziej się zastanawiam, czy na pewno mi to potrzebne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola głowa do góry :) masz jeszcze czas żeby to przemyśleć. Tu chyba żadna dziewczyna nie pisała żeby tej decyzji żałowała. Ja miałam o tyle dobrze, że mój facet mnie bardzo wspierał w decyzji. A jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiemy. Po to tu jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metoda Eolki jest dobra, dziewczyny też robiły tak z ryżem. pamiętam jak jedna opowiadała, że chodziła z tym ryżem w staniku po mieście, żeby zobaczyć, jak będzie się czuła z takim rozmiarem ;D takiego rozwiązania raczej nie polecam, ale w domu można sobie popróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
Świetny pomysł. Jak tylko wrócę z pracy to tak zrobię bo ciężko to tak sobie na 'sucho' wyobrazić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... no nie do końca jestem przekonana do tego sposobu bo np. 400 ml śmietany to nie to samo co 400 ml mleka :) Ale tak mniej więcej będzie można sobie ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej to na pewno. ale nie sądzę ze tak konkretnie...zresztą pierwszy raz słysze o sposobie ze śmietaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samosia, masz rację! Ale mierząc sobie wagę piersi robisz to za pomocą wody (tj. pełną miskę z wodą stawiasz w większej pustej. Wkładasz pierś i tyle, ile wody wyleje się do większej miski to +/- objętość Twojej piersi - i Eureka! ;) ) Z resztą silikon jest bardziej leisty niż smietana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
No i do lekarza dziś nie dotarłam, ale za to zrobiłam eksperyment z woreczkami i wodą i już jestem pewna, że chcę te 400 ml :-) Będą piękne :-) Dzięki dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, ale nam się zrobił wątek z obliczeniami, jak na lekcji fizyki, czad ;D Lola - no i super! polecamy sie na przyszlosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
Mnie się wydaje, że 400 ml to dość duży rozmiar, ale co komu pasuje. Sama małych sobie nie sprawiłam, to co ja tu będę gadać. W każdym razie 400 ciężkie mimo wszystko i pokaźne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
Wyliczyłam sobie to tak: (znowu trochę matematyki ;-) ) Teraz mam pod biustem 72 cm a w biuście 86 cm (czyli wg tabeli daje to pełne B). Projekcja implantu mentor 480 ml UHP to 6 cm - 20% (bo mam wkladane pod mięsień) daje 4,8 cm Czyli 86 cm + ~5 = 91 cm A wg tabeli to rozmiar DD/E czyli w sumie to co bym chciała :-) Poprawcie mnie jeśli coś źle liczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olika 1423
Czy jest ktoś z Gdyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olika1423
Nie przywitałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olika1423
Kurcze wysłałam ładne przywitanie i mi ucielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olika1423
Witam wszystkie posiadaczki pięknego biustu i te Panie które nadal czekają na ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×