Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość zamale123
Dziewczyny. Od kilku dni przezywam strasznie, ze zrobilam za male piersi. do wyboru mialam 345 i 390 anatomiczne i nastraszona przez kolezanki, ze beda wielkie wybralam mniejszy implant i jestem bardzo rozczarowana. Wyobrazalam sobie, ze beda naprawde wieksze. Mam 170 cm wzostu i okolo 52/53 kg wagi. Pod biustem 65cm. Jestem zalamana do tego stopnia, ze biore pod uwage kolejna operacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za małe? ja mam 170, waże 60kg i wszyscy mówią, że jestem za chuda i pytają czy coś jem, to Ty musisz być bardzo drobniutka :) może to tylko Twoje wrazenie? przynajmniej bedzie wygladac bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Mam bardzo drobną górę ale bardzo długie nogi, biodra i uda kobiece i robię 10 tys zdjęć i te piersi giną. Jestem prawie, że płaska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamale123 ile czasu jesteś po operacji? jestem podobnej postury 170cm 53/54 kg mam do wyboru anatomiczne 345 lub 390 i niby wybrałam 390 ale boje się ze będą wyglądać sztucznie, mam drobniejsza górę. Sama już nie wiem w lipcu mam operacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Miałam operacje 15 czerwca. Dla mnie 345 od poczatku wydawaly się małe, ale 390 juz bardzo duże, szkoda ze mentory nie maja nic pomiedzy. Mi sie wydaja za male bo ja mam nogi i tylek nieproporcjonalny do gory, mam kosciste ramiona. Moj maz mowi ze sa duze ale co mialby powiedziec, moge wyslac fotki na maila, moze mam juz jakas paranoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamale123 , o to świeżo po jesteś, jak możesz to mi podeślij rudi3a3@orange.pl, bo ja już sama nie wiem jakie wybrać a do lipca coraz bliżej. Chciała bym mieć spore ale żeby nie przesadzić i nie wyglądać jak plastik.... teraz mam A i pod biustem 71cm, a w biodrach 93 wiec tez góra drobniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Ja miałam zerowe więc pewnie tez Tobie 345 wyszlo by więceje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Bo kolezanki nakrecaly mnie zdj dziewczyn ktore robily po 390/400 i mialy wielkie balony. Nie wzielam jednak pod uwage, ze na pewno wyjsciowe mialy wieksze. No niestety czasu nie cofne, ale bede caly czas myslec o kolejnej operacji na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Hej, zamale123 mogłabym Cię prosić o zdjęcia? paulittaja@o2.pl? ja mam operacje 05.07 i właśnie strasznie zastanawiam się nad tym, że biorąc koło 400 będą za duże... pod biustem mam 71 biodra eh.. 100 cm, waga 57/59kg.. rozwiało by to moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Jasne, podesle. Ja w sumie wczoraj bylam w sklepie z bielizna dokladnie w intimissimi i esotiqu i 70D za mala miseczka. Wiec chyba mam omamy, albo rozmiarowka jest jakas dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
Zamale czy mogłabyś mi wysłać na maila zdjęcie ?Moje tez qydajaa mogę Ci też podesłać swoje Ja robiłam 330cc anatomiczne i jestwm zalamana bo są malutkie jak dla mnie Chcialam duże ale lekarz uparł się że wieksze nie wejdą Myślę o poprawce bo naprawdę nie jestem zadowolona Muszę ubrac stanik z puschup em żeby był efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Montitta podaj maila to podeślę zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamale - no widzisz! moze to faktycznie tylko takie Twoje wrazenie:) pewnie spodziewalas sie baardzo duzej roznicy, dlatego wydaja CI sie male, a w rzeczywistosci wcale takie nie sa. daj sobie troche czasu, przyzwyczaj sie do nowej sytuacji, moze zmienisz zdanie i obejdzie sie bez kolejnej operacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Nie, nie. Kolejna zrobie i tak. Moze nie jutro czy za pol roku. Ale licze tak 1,5 roku maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Ja wczoraj wlałam sobie do woreczków po 400ml :P i kurde włożyłam do stanika który nosiłam jak ważyłam 10+ i takie no, spore się wydają :/ nie chce też przesadzić :/ a wrażenia za małych też bym nie chciała... tak czytam i czytam wasze odpowiedzi i w sumie póki co nie spotkałam się z opinią, że któraś zrobiła sobie za duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej czy ja tez mogę prosić o zdjęcia Monitta i Zamale123.? j.ant@wp.pl z góry dziękuje. Jestem przed konsultacją i mam bardzo podobne wymiary biodra 100 a w biuście 7o (czytaj "0") i nie mam pojęcia na jaki rozmiar sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
ja mam pod biustem 70 niecałe w biuście 79 :P a po dołożeniu tych woreczków to wyszło 91...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Blanca89 ja z tymi 390 wygladalam troche jak terminator :D te krotko po operacji wygladaja jak naturalne. Nie wiem, my kobiety mamy niestety tendencje do przesadzania, ktora ile by nie zrobila to chce wieksze. Ja sie spodziewalam ze najpierw beda wchodzic moje cycki pozniej ja hahahha, ale jak pokazuje mezowi zdjecia dziewczyn ktore maja po 400 to mowie ze nieee. Ze te sa idealne, pokazne nago a w ubraniu sie ladnie maskuja. Podesle fotki zaraz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
no właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Ja o tej operacji to nie mówiłam za bardzo nikomu, wie maż, przyjaciółka (która mi odradza - mówiąc że to jest poważny zabieg i co jeśli się coś stanie) i druga przyjaciółka która mnie popiera i cieszy się razem ze mną :) a poza tym nie wie nikt :/ ale już widzę reakcje dziadków (mieszkają 2 domy niżej) czy rodziców... a u Was jak to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Blanca89 ja mam takie, ze nikt nie zobaczyl, naprawde :-) Wie moja mama tylko i jedna kolezanka. Tak nikt kompletnie nie zwrocil uwagi bo chodzilam w duzym push upie, teraz zamiast push upa mam po prostu piersi :-) I w sumie to chyba zaczynam je akceptowac. Wczoraj przymierzylam koszulke nocna koronkowa to super efekt, jakby byly moje od zawsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
dobry pomysł z tym push upem :) ale nawet jako ktoś zauważy...to się nie przejmuj! w Twojej skórze nikt nie chodzi tylko Ty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
U mnie wie tylko mąż kiedyś był przeciw a teraz powiedziałam, że robię i koniec póki kasiurka jest ;) i nie protestuje :) zamierzenia też ubierać mega pushup przed coby drastycznej różnicy nie było, kurcze już nie mogę się doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montitta
zamale123 monika. kowalska.1979@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherrihill
Hej Dziewczyny! Zdecydowałam odezwać się na forum, bo już z nudów w domu wytrzymać nie mogę to chociaż sobie z Wami pogadam :) Operacje przeszłam w piątek 24.06 w Bydgoszczy. Wyjściówka to było totalne zero. Mam 275 ml cc marki Polytech. 175 cm wzrostu, 62kg wagi. Niestety nie mogłam większych, bo miałabym wtedy problem z rozstępami i rozciagliwoscia skóry. Nie są wcale takie malutkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
Dziewczyny a jak to widzicie, żeby 2 tyg po operacji jechać na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherrihill
Blanca89 W zasadzie to zależy. Jeśli chodzi o ból i ogólną sprawność to potrzeba ok.tygodnia na ogarnięcie się. Natomiast nie ma opcji, żebyś mogła się opalać, kąpać w morzu czy dużo spacerować. Myślę, że to za wcześnie. To jednak dość poważna operacja, lepiej byc przezornym. Przynajmniej w moim odczuciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
Ja sobie nie wyobrazam jechac na wakacje. U mnie ostatnie dni upalne po 30 stopni, a biustonosz uciskowy plus pas trzeba nosic 6 tyg. Chodze w bluzkach pod szyje zeby jakos to zakryc, koszmar :-( Nastepne robie jesienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mimo ze mam tylko anatomiczne mentora 260cc staniki mam 70D lub 65E ... dziewczyny nie trzeba wlozyc sobie 400 zeby miec taki rozmiar ... bo wielkosc zalezy od projekcji a nie ML ... Zamale prawdopodobnie z tych 390 nie mialabys wcale wiekszyc !! wiec nie nakrecaj sie bo roznicy w projekcji mialy tylko 0,2mm Eolka z 390 mozesz uzyskac rozne rozmiary w zaleznosci od projekcji jak z kazdej objetosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze a propo wkladania sobie woreczkow ... bierzcie pod uwage ze woreczek nie jest taki sztywny jak implant i nie robicie konkretnego rozmiaru np 12mm srednicy, tylko nalewacie i zawiazujecie wkladajac w biustonosz ... zeby bylo to miarodajne trzeba by bylo uwzglednic srednice implantu zeby mogla powstac odpowiednia projekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×