Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Mama2baby
Laurka789 najwazniejsze jest to , zebys byla zadowolona z efektu koncowego :) dzis bylam u brafierki w triumph-ie i pani zmierzyla mnie mam duze C male D zalezy od biustonosza, niestety nie mieli ladnych bezfiszbinowych staniczkow wiec jutro poszukam gdzies inniej, bo nawet re z elastycznymi fiszbinami jeszcze ,,razily" mi blizny :( Wimper a gdzie ty kupilad swoj ,, pierwszy" biustonosz po op ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eolka dokładnie! wreszcie mogę kupić miękkie staniki i piersi pięknie się prezentują - znalazłam ostatnio na instagramie kilka polskich marek, które mają piękne staniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka789
Mama2baby a ile czasu minelo od op ? Powiedzcie mi kochane po ilu dniach od op czulyscie się na tyle dobrze, ze moglyscie w miarę normalnie funkcjonowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka789
Niestety musze jutro powtórzyć morfologie :/ jakies rady, zeby wyniki wyszły dobre?? odpuszcze dzisiaj domowe obowiązki i moze trochę sie zrelaksuje. Kurde a operacja w następnym tygodniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga no raczej nie ma sposobu na poprawę morfologii w 24h. jedyne co to nie objadaj się, na spokojnie - wyśpij się! trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama2baby Byłam na konsultacji wczoraj u dr Brzuchańskiego i mam 75 B swojego biustu. Nie jest on tak tragiczny po wykarmieniu trójki dzieci a dr chce dać implant pod gruczął wybrałam 450 hp ES. Jestem załamana bo zależało mi bardzo pod mięsień a z tym rozmiarem to mogą szybko opaść. Jakie miałaś piersi przed operacją i jakie masz teraz? Dziewczyny które mają pod gruczął proszę wypowiedzieć się na ten temat.Jak to jest mieć pod gruczął. Mam 170 cm waga 55 kg pod biustem 77.Rozmiar wydaję się jak dla mnie ok ale pod mięsień bo jednak trochę waży. Pomóżcie proszę interesuje mnie Wasza opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka789
Kochane nie objadałam się i zero wysiłku, badania juz zrobione teraz czekam na wyniki. I teraz dopiero mam stresa, ze znowu wyjdą kiepskie. GOSC- mój lelarz na przykład powiedział, ze pod gruczoł raczej sie juz nie robi operacji. Pod miesięń albo powięzią mięśnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam dzisiaj smsa do doktora i pisał, że pracuje również metodą dual plane i postara się i u mnie Ja wcześniej pisałam jako gość ciut wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
OlkaG kupilam wkoncu piekny stanik u Ewy Bien w galerii Kazimierz w Krakowie, staniczek jest dobrany idealnie w dodatku z pieknej koronki , osobiscie polecam wam ten sklep :D jestem po op 6tyg :) Gosc moje piersi przed op byly jak dwa male puste woreczki :( niby r.A a tu sama skora :( ja zdecydowalam sie pod miesien , poniewaz uwazam ze biust wyglada naturalnie i implant nie jest tak mega wyczuwalny jak pod gruczolem. Szczerze to postawilabym na swoim , ty placisz wiec Ty decydyjesz !!! A gdzie bedziesz miec naciecie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Laurka - w 3 dzien poczulam sie juz naprawde dobrze , nawet pomoglam mezowi w kilu czynnosciach domowych, ale nastepnego dnia czulam sie znow gorzej, takze postaraj sie noe forsowac przez 3dni od op a nawet 7dni , a sama zobaczysz ze w drugim tygodniu poczujesz sie jak nowo narodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka789
Derbinka Kochana moja wyniki się poprawily :)! Wczorajsza wiadomość z Kliniki wprawiła mnie prawie w płacz. Wyniki się poprawiły wiec można przystąpić do operacji :) Mama2baby pojde za Twoją radą i przez pierwsze 7 dni postaram sie tylko relaksowac i odpoczywac. Wtedy przed swiętami jeszcze pomoge w porządkach. 6 tygodni po operacji juz jestes?? kurde ale zazdroszcze :) Mama2baby fajnie miec w koncy piękne cycuszki :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nacięcie będę miała pod fałdem piersiowym. I tak zrobię jak mówisz mama2baby postawię na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska 91
Hej dziewczyny. Czytam duzo o operacjach plastycznych piersi, bylam tez na wstepnej konsultacji. Dr zaproponowal mi srednia projekcje implanty mentor okragle i tu otwiera sie pytanie: 300ml, 325ml, 350ml, 375ml. Kazdy roznil sie od poprzedniego dlugoscia podstawy a wypukloscia ze tak powiem od 300-375 to tylko 2mm. Jak myslicie? Przy szerokiej dosc klatce to bardzo duza roznica miedzy np 325 a 350? Ladniej wygladaja szersze piersi czy wezsze? Bo widze ze na wypuklosc wieksza nie mam co liczyc a wysoki profil nie wchodzi u mnie w gre. Tak na prawde 375 od 300 nie rozni sie az tak bardzo teoretycznie, a jak to jest w praktyce? Pozadany efekt eiekszych lecz naturalnych piersi, wyjsciowe male skarpetkowe B. Licze na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Lurka789 nawet niewiem kiedy to zlecialo :) jestem bardzo szczęśliwa !!! Znow czuje sie jak 100% kobieta !!! :D Ewa992 tak trzymaj to ty masz byc zadowolona, a nie lekarz !! Daj znac jak poszla kolejna konsultacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Ciekawska91 - wiekszosc dziewczyn zawsze pisalo zeby brac wieksze implanty, i ja sie tym zasugerowalam bo lekarz zaproponowal mi 255 ml , i juz moge smialo powiedziec, ze zalowalabym gdybym je wziela. Mam okragle 295 ml wysoki profil, ale jest waska (70cm pod biustem) startowalam od obwislego A (2dzieci, karmiona cycem) mialam miec C , ale brafiterka dobrala mi biustonosz 70E , a w innych sklepach 70D :) nie zaluje swojego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aallee
A_nuśka Na solarium poszłam 13 tyg po zabiegu.. :-) Choc doktorek mówił ze moge po 6 mc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Mi też dr mówił że po 6 miesiącach. Chyba i tak pójdę i zaslonie blizny na brodawkach ....po patrzeć nie mogę na siebie Mam nową sukienkę na sylwestra ...całe plecy aż do pośladków gole i wycięty bok...oj jak ładnie te cycki się prezentują...tylko blada jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belinea2233
Mama2baby nie zaglądałam tu, bo trochę się załamałam. Pierwszy problem to blizny. Plasterki odpadły i blizna pod prawą piersią jest ładna, jest kreską równą, będzie ładnie się goić, ale pod lewą piersią... dramat. To wygląda jakby zszywał mnie szóstoklasista z ADHD, a nie dorosły człowiek w dodatku chirurg! Jest bardzo nierówna, ma pagórki i zakręty, no po prostu dramat, to nie jest do opisania. Druga sprawa jest taka, że opuchlizna zeszła (a może jeszcze schodzi) i piersi są rozmiaru C, gdzie w y r a ź n i e mówiłam Pabiańczykowi, że C mnie nie satysfakcjonuje i chcę D. Ma być D i koniec, nie wyraził sprzeciwu czy obaw, nie mówił, że są przeciwwskazania do D, że się nie da. Chcę zrobić liposukcję i wstrzyknąć ten tłuszcz w piersi, bo mam poczucie, że wszystko psu na budę - to cierpienie, długotrwały ból, dyskomfort, 15 tysięcy! Wszystko na nic, bo on stwierdził, że zrobi mi C. Może myśli, że 15 tys to dla każdego człowieka żaden wydatek, że każdy buja się po świecie i jeździ porsche. Masakra, jestem zdruzgotana, tym bardziej, że moje wymagania były realne, nie chciałam wyglądać jak Pamela, tylko mieć rozmiar piersi D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Belinea jestem w szoku, moje blizny sa czerwony (jeszcze) fakt , ze pod prawa piersia jest ciutke nizej niz pod lewa, ale jednak sa to proste blizny , mysle, ze w takiej sytuacji musisz pogadac z Pabianczykiem o jakims zadosc uczynieniu :/ ja mialam miec C u jednej brafiterki mam E, a u drygiej D wiec co do rozmiaru poczekaj do pierwszego zakupu bielizny, natomiast jestem zszokowana opisem twoich blizn !!! Tak nie moze byc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka789
Kobitki Kochane zostały mi tylko 3 dni.... Myslałam, ze bede sie stresowała ale cieszę sie coraz bardziej :) Mama2baby Ja znowu od "małego" nie mam biustu więc az nie mogę sobie tego wyobrazic jak to bedzie miec biust xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Rozmiary są dziwne...dziś kupiłam 3 bo koleżanka wyprzadawala stara kolekcje i tanie były... ma jeden 75d drugi 75E a trzeci 75f. A sportowy z triumf mam też 75E. Robię średnia i wychodzi jednak te E a miałam B . NIE JEST ŹLE. choć mogły by był bliżej siebie..może jak zmiekna jeszcze bardziej to się przybliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaSzczecin
Laurka789 Koniecznie daj znac po operacji :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1985
Witam :) Kobietki powiedzcie mi... mam 160 cm wzrostu, 48 kg wagi, pod biustem 70 w biuście 81- moja Doktorka wybrała dla mnie implanty okrągłe 275 Allergan.Mi się marzy rozmiar po zabiegu duże C - małe D. Myślicie ze mam na to szanse? Jest tu może jakaś koleżanka o podobnych wymiarach z takimi wkładkami? Przyznam ze poczytałam trochę i juz zgłupiałam i nie wiem czego się spodziewać . Poza tym od pani doktor dowiedziałam się ze jakoze mam sama tkankę gruczołowa a zero tłuszczyku to może mi grozić riplling- slyzalyscie o tym? Może któraś z Was ma ten problem? Boje się ze implant może być widoczny, skóra bedzie się marszczyć przy schylaniu...Przecież tyle drobnych kobiet powiększa biust a ja o takiej przypadłości jeszcze nie słyszałam. Po drugie jaki waszym zdaniem trzeba włożyć żeby przy moich gabarytach uzyskać oczekiwany przeze mnie efekt? Pomóżcie, doradźcie - proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2baby
Agaaaa1985 mam 163 waga 50kg pod biustem 70cm , mam wsadzone 295ml okragle pod miesien , profil wysoki, uwazam iz piersi wygladaja bardzo naturalnie , tez chcialam moec C bardzo dobra brafiterka Ewa Bien dobrala mi biustonosz E , ale w innych sklepach mam D to wszystko zalezy od marki biustonosza :) na twoim miejscu poprosilabym o wieksze implanty bo z tych mozesz byc nie zadowolona. Mnoe lekarz na poczatku zaproponowal 255ml, ale piszac tu na forum z dziewczynami zdecydowalam sie na 300ml , podczas op moj chirurg z reszta zespolu stwierdzil , ze 300ml mi noe pasuje wiec wsadIli 295 ml (oczuwiscie wszystko bylo obgadane ;) ) i nie zaluje :) mam piekne piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaa1985
Dziękuję za podpowiedź :) Dobrze posłuchać kogoś już "po"....ta operacja pędza mi sen z powiek- tak bardzo chcę ale i tak się strasznie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam2baby
Laurka789 jak sie czujesz po op ? Jestes juz w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka789
Cześć Kochane ! :* zaczynam swoje opowiadanie ;] Wczoraj o 10 zabieg, wszystko poszlo szybko i sprawnie :) Po znieczuleniu nie czułam się najlepiej dlatego cały dzien i cala noc prawie przespałam, raz wymiotowałam. Ale tragedii nie bylo, absolutnie :) Miałam tak kochaną pielegniarkę, ze czulam się jak w domu. Dzisiaj od rana super, sniadanko, delikatny prysznic przy pomocy chlopaka, makijaz zrobiłam sama :) i wypis z kliniki ok 10. Teraz sobie leze i odpoczywam. Bólu prawie nie ma. Doktor mowil, ze jutro moze byc gorzej ale nastawiam się pozytywnie :) Mam włożone 265 ml. Myślę, ze przy mojej budowie to bardzo dobry wybór. Przed operacją jeszcze rozmiałam o tym z doktorem i mowil, ze wieksze byloby ciezko wlozyc do mojej malej a nawet bardzo malej miseczki . :D Dziękuje Kochane za wsparcie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Laurka to cudownie że tak gładko i lekko to przechodzisz, na prawdę Ci zazdroszczę bo ja tak nie miałam! oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×