Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Jestem po...wyszlam z Kliniki ok 19 . Nie obylo sie bez problemow, poniewaz od wczoraj do dzis ok 18.00 nic nie jadlam poprostu zemdlalam...Mam leki przeciwbolowe i przeciwzapalne...oraz w razie W morfine. Czuje sie jakby slon siedzial.mi na klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuch rzeczywiscie bardzo spuchniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyswietlila sie czesc odpowiedzi.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Hej. Jestem 2 miesiące po operacji, dr Charazinski , 295 allergan anatomiczne. Na początku byłam bardzo zadowolona z rozmiaru a teraz są już małe :/ żałuje bardzo ze nie zdecydowałam się na troszkę większe . No i wcześniej asymetrii nie było widać, a teraz prawa pierś już bez opuchlizny a lewa sporo większa :( i lewa tez dłużej mnie bolała , tłumacze sobie wiec ze dłużej się goi , ale już 2 miesiące minęły . Lekarz tez mówi ze się wyrówna ale boje się ze tak zostanie. Czy któraś z Was miała podobnie i to jeszcze się wyrównało? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Ania a mozesz podesłać jakieś zdjęcie? Z jakiego rozm startowałas ? Może nie są aż tak wcale małe :) tak jak np u Ady gdzie nad wyraz interpretacja zaczęła działać :)) lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Nataliiaa a moglabys przeslac mi zdjecie jak to wyglada( wielkosciowo) na dora.h@op.pl? Bylabym baaaaardzo wdzieczna. serenka100 dwa rozne rozmiary ze wzgledy na asymetrie czy wybierasz miedzy tymi dwoma? goscbaaa mam termin na 16.04. Ale nadal nie wiem jaki rozmiar. A Ty kiedy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu,przeslij zdjecie na dora.h@op.pl bo tez planuje 295 anatomiczne. A jaki profil? I jaki masz wzrost, wage i obwod pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serenka100 artykul bardzo przydatny. Dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość zdjęcie wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNataliiaa
Lidka również poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
To jeszcze biegnie :) bo nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu przeslij prosze zdjecia na slota.eva@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dziewczyny jakby któraś się zastanawiala jeszcze, to szczerze mogę polecić dr świątkiewicza. Ma miarę w oczach. Piersi maja dopiero trzy doby a już widzę ze będą cudowne. Idąc do dr nie narzucalam mu swojej wizji,chciałam takie aby do mnie i mojej sylwetki pasowały i trafił w 100%. Dr robi metoda, dzięki której nie stosuje się żadnych drenow, szwy są rozpuszczalne. Szybko dochodzę do sprawności. Trzymam kciuki za dziewczyny jeszcze przed. Nie ma co się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Monika88 a jakie zastosował implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lidka 315ml anatomiczne, ale z okrągła podstawa, profil wysoki. Polytech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dodam, że z tego implantu z początkowego 85cm w biuście teraz jak mierze mam 95cm. Wiadomo, że pewnie jeszcze piesi są trochę opuchniete, ale z kolei mięsień musi puścic pierś do przodu,więc pewnie wyjdzie na to samo. Teraz mam wymiary 95x70x95 czyli co do centymetra :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNataliiaa
Lidka masz w całej okazałości :) na mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkowa
dziewczyny a macie jakieś opinie na temat szpitalu puławska lux medu chciałam u nich powiększać piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!! Czy któraś z Was zechciała by podesłać zdjęcia! Bardzo bardzo proszę, bardzo mocno zastanawiam się nad operacją powiększenia piersi u Dr. Charazińskiego. Chciałabym bardzo implanty anatomiczne ale słyszałam, ze jest ryzyko powikłań - implant moze się przekręcić? Czy, któraś z Was chciałaby podzielić się ze mną swoim doświadczeniem na priv? Pozdrawiam serdecznie, Asia joasiajawor@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Hej mam wybraną suknię ślubną i miałam ściągnę miary, 84cm w biuście, myślicie ile się zmieni w obwodzie po 270ml?? Czy zamieszczę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Dziewczyny jak długo piersi miałyście opuchnięte i kiedy wróciło wam czucie? Ja pierwszy raz miałam okazje się dłużej przyjrzeć mojemu nabytkowi i mówiąc szczerze jestem trochę załamana- wydają mi się jakieś ogromne- a miał być sportowy nieduży biust i takie były ustalenia:( nie wiem czy to ta opuchlizna czy już takie zostaną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziewczynki które są po opracji , kiedy z nowym biustem zaczęliście współżycie ??? Sorki za pytanie , ale mój facet nie miszka w Polsce i 13 dni po operacji mam do niego leciec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Nie mi się wypowiadać bo jestem przed ale dużo dziewczyn pisze ze po zejściu opuchnięcia kształt i rozmiar się zmienia. Na spokojnie u Ciebie tez będzie tak. A impl okrągłe czy anatomiczne wybrałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
A ja mam inny problem Dziewczyny mam mega uczulenie , pomiędzy piersiami jestem cała wysypana wyglada to jakbym miała odparzenia ( piersi mam bardzo blisko siebie ) wizyta dopiero za niecałe 2 tyg Stosuje tylko octanisept bo nawet wazelinę odpuściłam Czy któraś z was miała coś takiego? Panikować i dzwonić w poniedz do kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Gościowa jeżeli o mnie chodzi, to w zasadzie nie wiem gdzie jest ta opuchlizna, o której wszyscy piszą. Nie widzę, żebym coś miała jakoś szczególnie opuchniete. Może jedynie lekko mostek między piersiami. Wydaje mi się jednak, że kiedy Twoje piersi zmiekna, opuszcza się to inaczej na nie spojrzysz i będą piękne. Ja tak samo jak ty jedyne o co prosiłam dr to żeby piersi były małe. Również wydaje mi się, że sa ciut większe niż te o które prosiłam, ale idealnie dopasowane są do mojej sylwetki. Jeżeli chodzi o wygląd to dopiero czwarta, piąta doba więc do ideału jeszcze brakuje, ale już mi się podobają. Czucia ku dołowi jeszcze nie mam i pewnie długo mieć nie bede. Jak chcesz wieczorem przy zmianie opatrunku zrobię fotkę i ci prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Clarka ciężko to przewidzieć. Ja miałam wyjsciowo 85cm, a po włożeniu 315ml mam póki co 95cm czyli całe 10cm. Sama jestem ciekawa jak dalej będa zmieniać się moje piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada masz coś dużo przygod ze swoimi piersiami. Dziwne, że dopiero po takim długim czasie jest reakcja alergiczna na coś. Przykro mi nie umiem Ci nic doradzić. Jedynie pij wapno i zobacz co sie będzie działo. Może jednorazowa sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karla ja mam napisane w zaleceniach, żeby nie współżyc przez trzy tygodnie. Myślę, jednak ze po dwuch tygodniach, bez jakiś szaleństw można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika dzięki za odp Ja mam wrażenie ze to przez to ze piersi są bardzo blisko siebie , bardzo , bardzo blisko w jednym miejscu wręcz się stykają i mnie się wydaje ze ta skóra tam nie oddycha stad to uczulenie/ odparzenie Naprawdę żadna z was nie miała takiego problemu? Martwi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×