Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość655
Do Tonado_ad - mam 70 cm pod biustem i wyjściowy rozmiar małe A a po przymierzeniu 320 wydawaly mi sie takie duże ale moja konsultacha trwala doslownie kilka minut bo cala bylam na " tak " . O ile bwdzie to mozliwe to tuz przed operacja poprosze o przymiarke wiekszego implantu. Ja juz chyba za bardzo panikuje . Dziewczyny czy po operacji mozna samodzielnie umyc zeby, umalować się, uczesac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Tu gdzie robię nie ma przeciwwskazań do rzęs czy przedłużonych paznokci :) ale z mejkapem nie ma się chyba co kłaść ja po zwykłej drzemce w środku dnia w makijażu budzę się jak klown :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Tornado ja mam 161 . 52 kg i wybrany okrągły 425 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Ja miałam napisane ze rzęsy musza być zdjęte tak samo żele z paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gość zeby bez problemu makijaż tez gorzej z uczesaniem Ja w domu pierwszy tydz mycie częściowo umywalka częściowo bidet i mokre chusteczki Po tygodniu umylam głowę i wysuszylam oczywiście bez szału i po pierwszej kontroli dostałam zgodę na calosciowy prysznic - bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Do gośćKarla a ile masz pod biustem? Ja mam 77cm. Już się nie mogę doczekać piątku. Moje dzieci się rozchorowaky i boję się że się też rozłoze... Już mnie gardło drapie... oby przeszło.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Tornado ja mam 75 cm pod biustem :) . Tez mam dzieciaki i właśnie boje się ze mi się rozchorują i ja załapie :/ . Trzymam kciuki żeby u Ciebie było dobrze i żebyś była zdrowa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Hej, jeśli chodzi o koszt operacji to ja dałam 45 tyś. SEK (zabieg w Sztokholmie, co w przeliczeniu na PLN daje ok. 19 tyś. zł). Implanty MOTIVA 700cc okrągłe. Tutaj oczywiście nie ma opcji by w jakiejkolwiek klinice zostać dobę czy dwie po operacji. Ja już 3 godziny po zabiegu byłam w domu ;) Jeśli chodzi o makijaż - ja na wieczór przed operacją i poranek przed, musiałam cała umyć się w specjalnym preparacie i już po nim nie mogłam nic innego użyć (tj. kremu, balsamu, dezodoranty, lakieru do włosów itd.), wiec z automatu wchodził w to też make up. Ale co ciekawe, wzięłam ze sobą kilka rzeczy do makijażu by podmalować się po operacji, ale nawet później o tym nie myślałam. I bardzo się z tego cieszę! Dlaczego? A dlatego, że gdy leki z kliniki przestały działać ja nie byłam w stanie zrobić niektórych rzeczy przy sobie, a tym bardziej zmyć makijażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość655
A leki przeciwbolowe nie pomagają? U mnie to juz pojutrze . No jestwm juz coraz bardziej przerazoba bo lekarz mowil , ze bol jest do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gość oczywiście ze do zniesienia :) po prostu trzeba brać regularnie leki żeby nie dopuścić do bólu :) Sarenka co do kosztów - ja płaciłam 20 tys za podniesienie + implant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Panno Migotko czy Ty też masz w zaleceniach późniejszych masaż piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Ja płaciłam 15 tyś.zl. a i jedyne co nie musiałam ściągnąć do operacji.to żel na paznokciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Dziewczyny macie fotki takie ok.2tyg.po operacji? Jak by co to mogę przesłać swoje zainteresowanym i proszę także o jakieś fotki tak dla porównania:). boszczepaniak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Powiem szczerze, że wśród zaleceń na mojej karcie/skierowaniu jest jedynie spis badań do zrobienia, info czego nie przyjmować i ile przed, zakaz palenia.. nie ma żadnej wzmianki o takich przyziemnych rzeczach jak make up czy tym bardziej doczepy rzęs czy paznokci :D cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Każdy lekarz ma inne wymogi , ja byłam na konsultacji u dwóch którzy robią w tej samej klinice a na przykład ten pierwszy lekarz nie wymagał usg piersi przy czym dlatego drugiego jest to priorytet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Tornado o której masz w piątek operacje ??? Będę trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Hm..po jakim czasie wsiadlyscie do auta za kierownicę, bo ja się jeszcze boję gdyż odczuwam jeszcze ból zwłaszcza w tym prawym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Bena jestem dokładnie tydzień po operacji. Prowadziłam już auto, ale na krótkim odcinku drogi i dwiema rekoma zmieniłam biegi. Czuję się dobrze robię wszystko, jednak odczuwam jeszcze lekki ból przy cięciu, no i od czasu do czasu coś mnie zaboli lekko, albo zakluje. Jeśli chcesz mogę moje fotki podesłać ale robiłam w piątym dniu od operacji i mostek jeszcze spuchniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Hej, ja nie mam zadnych wskazań do masażu piersi, ale może to się zmieni o pierwszej konsultacji (tydzień od operacji). Ja niestety mogę sobie po marzyć o prowadzeniu auta bo jeszcze bardzo mnie boli (3 dni od operacji), ale przede wszystkim przez to że mam duże implanty. Ból jest natomiast do zniesienia, byle się nie przeciążać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Bena a jakimi impl robiłaś i jaka wyjściówkę miałaś ? Podeslij proszę na lidka79@onet.pl Ja za niecały tydzień i już nie tylko rebus co do rozmiaru ale i strach dołącza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Operację mam w piątek . W klinice mam byc na 9.00 Ale jadę już dzisiaj bo nie ma takiego pociągu żebym zdążyła. Dtrrduje się już Ale i czuje radość że będą cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Operację mam w piątek . W klinice mam byc na 9.00 Ale jadę już dzisiaj bo nie ma takiego pociągu żebym zdążyła. Dtrrduje się już Ale i czuje radość że będą cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ale i czuje radość że będą cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Lidka ja robiłam implant 350cc a wyjsciowke to duże a, i małe b,w zależności od stanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ucina posty... Denerwuje się już Ale i czuje radość że będą cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Denerwuje się już ale i czuje radość że będą cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTornado_ad
Ale ucina... chyba z 10 razy próbowałam odp.. . Denerwuje się już Ale i czuje radość że będą cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Lekko Wam zazdroszczę :) Ja zdecydowałam się na operację dopiero za równy rok, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik. A jak to jest u Was? Robilyscie sobie jakiś plan B w razie gdyby były jakieś komplikacje pooperacyjne i musialbyscie pójść pod nóż jeszcze raz, wydając ponownie te same pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Czy mogłybyście przesłać mi zdjęcia waszych nowych nabytków jak będę już po to też wam poprzesyłam:) agatad.21@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość655
Tornado_ad daj znać jutro gdy juz bedziesz po :) ja jutro o 16stej , trzymam kciuki . Najlepiej zająć się czymś i nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×