Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Tornado_ad
gość655 to będziemy myślami się wspierać:)) ale się cieszę i boję jednocześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dziewczyny trzymam kciuki za jutrzejsze operacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
To ja jutro tez trzymam kciuki za was dwie dziewczynki :) koniecznie na piszcie po :) i nie denerwować się ( wiem wiem łatwo się mówi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Lidka doszła fotka na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Panno Migotko czy możesz swoją fotkę wysłać jak u Ciebie wyszło? Jeśli chcesz mogę też swoją wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Życzę powodzenia dziewczyną które jutro mają operację. Będzie Dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Tak Bena doszło foto. Oczywiście super fajowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Urywa post Są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Hej Bena, na pewno chętnie poprzesyłam Wam fotki bo wiem jak to pomaga, ale nawet jeszcze sama nie widziałam moich piersi po operacji ;) miałam ją 4 dni temu i cały czas muszę chodzić w pancernym staniku i pasie (co mi strasznie przeszkadza...). Ale w poniedziałek mam wizytę pooperacyjną i na pewno wtedy zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czokolejt
Dziewczyny, uwierzcie, ze przeczytałam to forum chyba od 2005 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czokolejt
Urywa posty- Napisałam zapytanie odnośnie kształtu piersi po operacji.mialam zabieg 9 dni temu(14.03). Mam allergan 400ml okrągłe. Szwy samowchłanialne,na kontroli wszystko super natomiast zauważyłam patrząc na brodawki ze sa takie bardziej stożkowate. Czytałam gdzies na forach ze to normalne i ze one dopiero nabiorą krągłości jak zejdzie obrzęk i opuchlizna. Czy któraś z was miała cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Czokolejt ja jestem 10 dni po operacji i moje brodawki nie sa stożkowate, ale za to sa bardzo czule na dotyk i otoczka wygląda jakby pod nią nic nie było, nie było żadnego gruczołu. Jest dziwnie czuła i gładka. Nie umiem tego napisać. Oczywiście tylko ja to widzę, że coś się zmieniło. Natomiast nie wygląda to źle ale inaczej niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Tornado daj znać czy wszystko oki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
U mnie 3 tyg po nabierają kształtu Wcześniej wyglądały jakby im ktoś przyłożył z patelni :) Jak tam dzisiejsze dziewczynki? Wszystko Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czokolejt
To moje tez tak wyglądają, jakby nic tam nie było pod nimi. Chodzi mi o to, ze te piersi narazie sa takie lekko stożkowate, nie wiem jak to ująć inaczej :D No i jedna wydaje sie troszke wyżej niz druga, jakby była bardziej opuchnięta. Lekarz powiedział, ze to mi zejdzie w dol i sie wyrównają. I mam nadzieje ze tak bedzie, bo siedze w domu i sie nakręcam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
hej Bena moglbys mi rozwiez podeslac fotke? natalka315@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Czekolejt na pewno będziesz zadowolona. Wiele dziewczyn pisało to samo co ty, a później wszytko wróciło do normy :). U mnie akurat nie widzę żadnej opuchlizny, a piersi z boku i od góry robią się miękkie. Za to średnio podoba mi się cięcie pod jedną piersią i opuchlizna z mostka zeszła, ale zaczęło mnie swędzic między piersiami. Ada a co z tym twoim zaczerwienieniem?? Przeszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
*swędziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Bena ciekawa jestem twoich 350ml. Odeślę swoje 315ml. monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika u mnie juz o niebo lepiej niż było octanisept i gaza Natomiast strasznie mocno napina mi się prawa pierś , dosłownie od wszystkiego nawet jak trzymam kubek z kawa , lewa Ok blizny się goja , jest coraz bardziej miękka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Przesłałam wam fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Ada i dziewczyny czy długo zamierzacie używać na blizny opatrunków pod stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Coś mnie dzisiaj boli pod lewą piersią pod blizną? Jakaś jakby żyłka, nawet jak naciskam, hmm... też coś miałyście takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena ja nie używam opatrunków od dawna bo zauważyłam ze szybciej się goje Psikam octanisemptem osuszam i zakładam stanik Jedynie między cyckami trzymam gazik bo ja mam piersi baaardzo blisko siebie i miałam te rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Bana do mnie nic nie doszło. A co do blizn, to ja mam używać stery stripy przez 21 dni a później już coś typowo na blizny. Ogólnie cały czas miejsce cięcia mam wrażliwe na dotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Jestem 11 dzień po operacji i w zasadzie funkcjonuje zupełnie normalnie. Jeżdżę samochodem, zajmuje się dziećmi. W zasadzie nie odczuwam żadnych większych dolegliwości. Wiadomo jak dotknę miejsce cięcia to czuję delikatny ból, ale spokojnie mogłabym już wrócić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
Bena, ja nie dostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
No właśnie coś mi nie wysłało tych maili, spróbuje jutro. Dzisiaj chyba też przedobrzylam że sprzątaniem bo mi napuchly bardzo:(. A dzięki dziewczyny za odpowiedź. Jutro też nie założę opatrunków tylko boję się żeby mi stanik za bardzo w tym miejscu nie obcieral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Monika i nie bolą Cię jak prowadzisz auto? Mnie strasznie rozbolały jak przejechałam kawałek po mieście, najgorsze zakręty no i biegi. Mam nadzieję że sobie nic nie pogorszyłam, bo jestem zła na siebie. Ale kurczę bez auta jak bez ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×