Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość clarka0
a czemu dochodzi do efetu double bubble? czy to blą lekarza? ja nigdy o czyms takim nie slyszalam, boje sie tylko tego ze pod powiez bedzie czuc implant a tego bardzo nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Cześć Dziewczyny :-) Jestem zdecydowana na operację powiększenia piersi. Pozwolę sobie Was podczytywać. Mam nadzieję, że już niedługo będę opisywać co u mnie w tej sprawie się dzieje...;-) Na początek szukam opinii o dr Pawle Pisera z Łodzi. Czy któraś z Was miala u miego powiększane piersi? A może polecacie kogoś inego z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Milka witaj , ja nie pomogę robiłam Op w Poznaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Hej wszystkim! :) W przyszłym tygodniu będę w klinice dr Szczyt'a w Warszawie. Mam umówioną konsultacje z dr Charytonowiczem. Z opinii, które czytałam w internecie wydaje się on bardzo profesjonalną osobą, a do tego uprzejmą i zaangażowaną w to, aby rozwiać wszystkie wątpliwośc***acjenta. Mam nadzieję, że będę zawolona z tej konsultacji. Przyznam, a zarazem może ostrzege inne osoby, że byłam już w tej klinice wcześniej - pod koniec 2016 roku, na konsultacji u dr Januszek. Może to tylko moje odczucie, ale jak dla mnie był on niegrzeczny (i tak mam kompleksy względem swoich piersi, a on zrobił jeszcze głupią uwagę, przez co odechciało mi się wszystkiego), a do tego miałam wrażenie, że chciał 'odbębnić swoje', powiedzieć po łebkach jak to będzie i skończyć konsultacje. Zdecydowałam się na początku na niego, bo myślałam, że jak jest starszy to będzie lepszy, miał lepsze doświadczenie itd. Jak się myliłam. Teraz idę do młodego lekarza i mam pozytywne przeczucie. Ciesze się, że zrezygnowałam z tego wcześniejszego. Jak się podejmuje takich rzeczy to trzeba być pewnym, że wybiera się wlasciwa osobę. I najważniejsze to taką, która nie będzie nas jeszcze dodatkowo dołowała! Jedyne czego w tym wszystkim się teraz boje, to że z jakiś problemów zdrowotnych do operacji nie dojdzie, albo co gorsza, że dojdzie do przykurczu torebki po operacji. No ale nic, zobaczę jak to będzie na konsultacji. Trzymajcie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka123
hej laski, jestem po zabiegu już ponad dwa miesiące. Mam implant 550. Po zabiegu czułam się kiepsko, ból niesamowity. Siniaki też były, ale tylko na jednej piersi, które po miesiącu zeszły. Ze względu na duży rozmiar implantu moja rekonwalescencja trwa dłużej. Biustonosz z pasem muszę nosić jeszcze do końca kwietnia. Codziennie patrze na moje "baloniki" :D i się zastanawiam jak długo jeszcze będą się robić. :) Ale w klinice mnie uspokajają, ale potrzeba czasu. Dlatego czekam cierpliwie. Dopiero tydzień temu zauważyłam, że w końcu mogę je do siebie zbliżyć, ale wiadomo pewne obawy mam. Dlatego zastanawiam się czy jest tu Pani, której też długo układał się biust? Chciałam dodać, że też mam od dołu w lewej piersi wyczuwalną i widoczną wkładkę i boję się, że to double bubble...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Witamy nowe twarzyczki , fajnie ze jest nas już tu coraz więcej :) Ja się obudziłam dzisiaj z dużym bólem , kurczę myslalam ze już z górki a tu zonk i oczywiście się denerwuje ze coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Clarka0 pytałam lekarza o przyczynę takich „ pofaldowanych” piersi i mówił ze to kwestia złego dobrania implantów - ze są za duże. Pacjentki naciskają na duze a nie biorą pod uwagę ze nie każdej można włożyć duży implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Hejka. Natalia super że tak to znosisz aż Ci zazdroszczę. Ja bez tabletek ani rusz, co ok.5godzin muszę brać bo inaczej nie jestem w stanie nawet się ruszyć i chyba sobię przedłuze L4 do końca tygodnia bo wątpię żebym dała radę....Jutro jadę do Wrocławia na ściągnięcie szwów , także zobaczymy co i jak się z nimi dzieje. Bo na razie mam wrażenie że mi bardziej napuchly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena ja tez jestem jeszcze bardzo opuchnięta a od op minęło 12 dni Daj znać po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Współczuję Ada ale z jednej strony to mnie pocieszylas,nie jestem sama z opuchniętymi cyckami:). Ile bym dała żeby to już z 2m-ce minęły i było już wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Dziewczyny a jak długo byłyście / planujecie być na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Mi we wtorek mijają 2 tyg , podjade do kliniki bo trochę się jednak denerwuje i zobaczymy co dalej ale planuje pomału wsiąść w auto i zacząć funkcjonować bo zwariuje Tez już bym chciała być po 2 miesiącach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Kobietki, a jest tu któraś z Was, która naprawdę nie ma cycka, jest płaską deską i planuje powiększyć do rozmiaru C? Jest to w ogóle wykonalne? Jakie duże wkładki wtedy najprawdopodobniej trzeba byłoby mieć, biorąc pod uwagę, że jest się niską i drobną osobą? Ja to jestem tak płaska, że muszę cały czas chodzić w sportowych stanikach, a w stroju kąpielowym wyglądam jak z podstawówki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Ja L4 wzięłam tylko na 8dni ale chyba to za mało, bo nie wiem czy wytrzymam 8godz.przed kompem w pracy stukając w klawiaturę. Zobaczę jutro co powie dr ale z drugiej strony głupio mi być tyle za L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Gość Bena Ja biorę 2 tyg l4 i mam nadzieje ze po tym czasie te 8 h klepania w komp dam radę. Mój lekarz się upiera ze za kółko będę mogła wsiąść dopiero po 3 tyg wiec 1 tydzień dojazdu do pracy będę musiała kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Aha u mnie odliczanie się zacznie od jutra ...jesli przeżyje to wszystko ;) wczoraj miałam straszny kryzys - milion wątpliwości, dziś już ok, przeglądam jaka fajna nowa bieliznę sobie kupię jak już będę miała równe cycki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
A ja planuję wziąć 4 tygodnie wolnego. Na swojej pierwszej konsultacji chirurg powiedział mi, że zrobi operacje tylko jeżeli będę miała tyle wolnego. Zobaczymy co powie ten inny :P Ale i tak wolę posiedzieć dłużej w domu i porządnie wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Syrenka a Tobie na pierwszej wizycie jakie impl zaproponowano? Piszesz ze chciałabyś C Ja tez startuje praktycznie z zera i mam wstępnie mentora anat 323 300cc ale biorę pod uwagę tez i mniejszy 260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dziewczynki ( te już zrobione:)) a pamiętacie jak wyglądały wasze nowe cycki Ok 2 tyg po OP? Ja się tyle naczytałam o stojących stożkach natomiast u mnie to wyglada póki co jakby mi ktoś patelnią przywalił , ja wiem ze to ma się zmieniać Ok 3 mce itp itd ale czy któraś z was tez tak miała? Chyba zaczynam schozować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlilla
Cześć. Jestem prawie rok po operacji i to ze tu jestem wiadomo , oznacza ze coś nie gra inaczej bym tu nie zaglądała . Mam 255 ml wysoki profil i optycznie mi się nie podobają. Są za małe i nie stykają się. Ale z drugiej strony ciążą mi. Wciąż pobolewają czasem mam ich dość bo ciagle je czuje!! Zwariować idzie! Nie mam sił już ich nosić. Nawet w nocy wole spac w staniku bo bez to tragedia. Oczywiście cieszę się ze je mam a nie płaska decha ale jestem bardzo rozczarowana tym wszystkim. I już tracę nadzieje ze kiedykolwiek coś się znieni . Chciałabym większe by ładniej wygladaly, ale wiem ze nie dala bym rady z nimi żyć. Jestem rozdarta nie wiem co robić. Mam większa depresje niż przed operacja chyba. Bo do operacji żelami chociaż nadzieja na lepsze dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lilla a byłaś u lekarza? Rozmawiałaś z nim o tym? Kurczę rok to przecież kawałek czasu , to już powinny się ostatecznie ułożyć , nie powinny tez bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Lidka, szczerze mówiąc to dokładnie nie pamiętam, ale coś koło 300 chyba. Ten chirurg mnie po prostu tak zdenerwował, że zaczęło mi się słabo robić i jedyne co chciałam to stamtąd wyjsc, serio. Dlatego praktycznie mój mózg wyparł większość tego, co się tam działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilla, to ciekawe. Ja jestem 3 m-ce po oper. mam dużo większy implant a startowałam z 0 i nie czuje zupełnie nic! Absolutnie biust mi nie ciąży, nie przeszkadza, nie czuje żadnego ciała obcego. Dziewczyny, które pytają o miseczke C z zera, jeśli chodzi o wizualne C to implant na pewno powyżej 350cc. Rozmiary stanikowe mogą wychodzić przeróżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
A jak z implantem jest u Ciebie? Jaki rozmiar wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Jestem już po wizycie u dr, szwy ściągnięte, nic nie bolało :). Wszystko jak narażone ok. A ten ból w prawej piersi z boku to lekarz powiedział że mógł też być np. nerw uszkodzony i bardziej boli. Zobaczymy, czas zrobi swoje. Dr powiedział że piersi są piękne :). Także od jutra sama zmieniam opatrunki, muszę kupić maść alantan. A laski po jakim czasie zaczelyscie robić masaż piersi? Bo dr powiedział że jak tylko przestaną mnie boleć to mogę zacząć masować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
gość - nie zgadzam się, mam implant 330 ml okrągłe średni profil i z 0 wyjsciowki wyszlo mi 75 D. wizualnie są duże i wystają nawet z klatki po bokach ( mam mały odstep miedzy piersiami) duzo dziewczyn tu z forum widzialo zdjecia. chodzi tu o szerokosc implantu i szerokosc klatki piersiowej. Jesli szeroka klatka to wiadomo ze implant bedzie wygladał na mniejszy. Ja mam wąską klatkę. Pod mam 69 cm a w piersiach 88 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
Jesli chodzi o implant 255 ml to jestem w stanie uwierzyc ze wyszedl mały. Czym mniej ml tym mniejsza szerokosc implantu. Moja znajoma ma tyle i startowała z 0 i ma ledwo pagórki na klatce. Dodajac jeszcze szeroka klatke mozna stwierdzic ze implant nie był dobrze dobrany. Niestety przed operacją trzeba duzo czytac i zorientowac sie jaki rozmiar moze wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Bena ja mam szwy rozpuszczalne , nadal plasterki na szwach nic nie wiem o żadnych maściach i masażach No i chyba wyjaśnił się mój ogromny wczorajszy ból - dzisiaj dostałam okres Dziewczyny jak myślicie mogę już wrócić do tabletek antykoncepcyjnych? Jakie miałyście zalecenia? Ja zapomniałam ostatnio zapytać , teraz nie ma dr a ja musiałabym dzisiaj wziąć tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LIDIA przeczytaj jeszcze raz moj wpis. Napisalam „wizualne C”. Wiadomo ze stanikowe rozmiary obecnie wychodza rozne, kazda firma ma swoja rozmiarówkę. Czesto przy malym biuście trzeba kupic staniki w rozm D i wiecej, oczywiscie nie mowie o sklepach typu h&m itd. A pozatym jakim cudem przy obwodzie 69 nosisz stanik 75? sama mam 380 cc i jest to takie wizualne C, staniki rozne od C do G, uwazam ze rozmiar biustonosza to zaden odnośnik co do wielkosci biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
LIDIA mam za 2 tyg zabieg jeśli mogłabym prosić o jakieś foto. Chciałabym być pewna co do rozm Bo jeśli te 260 średni pr będą maloefektywne to nie chciałabym się rozczarować. Mam wstępnie dedykowane anatomy 300cc Moj adres lidka79@onet.pl Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×