Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Monika88 już nie goscik
Poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtygrys
Do Ady Adus ja mam 4 dobę po operacji. Miedzy piersiami mam włożona gaże pionowo ktora oddziela piersi , sprobuj moze tak? U mnie poki co rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ja mam operację w piątek i już nie małą nerwowke. Mam mieć 440 cc anatomy pod mięsien. Mam 162 58kg 77cm pod biustem. Czy któraś z Was ma taki implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość655
Ja mam operacje w piątek. Dziewczyny czy do operacji trzeba zmyc makijaż. Wiem , ze to glupie pytanie ale zaczynam się bać, że po operacji będę bardzo średnio sprawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
gość655 tak, trzeba zmyć makijaż (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Tygrys kochana jesteś ze o mnie pamiatalas Ja tez chodzę z gaza pomiędzy i tez pierwsze dni były Ok zaczęło się po upływie 2 tyg , po nocy mam jakby mniej ale w dzień się nasila bez zmian , zobaczymy co na to dr powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dziewczyny po Op kiedy spalyscie na boku? Ja chyba w jakaś depresje popadam :) kręgosłup mi pęka po dzisiejszej nocce :) Na plus piersi miękną po bokach dziś mijają mi 3 tyg od góry kamień od dołu kamień ale chociaż boki przypominają ze to ja a nie jakiś manekin inwalida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Podbijam pytanie Ady. Po jakim czasie można spać na boku? Ja po tyg spania na plecach mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNataliiaa
Niby po 4 tyg można spać na boku. U mnie minęły dwa i budzę się rano na boku - przecież nie przywiąże się do łóżka :/ Nic mnie nie boli dlatego bezwiednie przekręcał się na ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Hej, ja miałam operację wczoraj i lekarz powiedział, że mogę spać na boku, ale z przyczyn oczywistych (duży implant) na pewno sama nie będę chciała spać na tym boku... I tak jest. Po operacji czułam się świetnie jak już pisałam (sama wstałam, poszłam do łazienki, sama się ubrałam i 2h po zabiegu byłam już w domku), ale jak przestały działać leki z kliniki to dopiero zaczęła się jazda x) ale nie narzekam, dużo leżę i śpię i najważniejsze to zrobić sobie wygodne "legowisko" u mnie z kołdry i poduszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
A i jeszcze jedno: myślę, że to, ze w Polsce lekarze pozwalają spać na boku po dopiero bardzo długim czasie, wynika z tego, że dają "szajskie" staniki i te piersi nie są wystarczająco zabezpieczone. Ja mam dosłownie pancerz, że nie mogę prawie wcale poruszać górą ciała, a do tego jeszcze pas uciekając górę implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtygrys
Do gosc 655 Tak kochana musisz byc calkowicie bez makijażu:( ale nie przejmuj sie tam kazdy sterylny i blady chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtygrys
Do gosc 655 I co najwazniejsze nic sie nie boj , ja myslalam ze umre ze strachu a tu naprawde nie bylo sie czego bac. Mie wspomnę ze narkoza ktorej sie tkania Wiślan byla najprzyjemniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Dziewczyny co bralyscie do kliniki? Jadę w piątek i nie wiem co zabrać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
No to mi został tydzień męki na plecach :) Tornado zadzwoń do kliniki i zapytaj mi dali wszystko od koszulki przez szlafrok i kapcie Potrzebujesz kosmetyczkę , gacie na zmianę i mokre chusteczki Ubierz się wygodnie ja miałam duża opuchliznę nawet na brzuchu , byłam w spodniach dresowych żeby się nie wbijać w żadne rureczki , bluzę rozpinana i emu i to było naprawdę trafione w domu uszykuj sobie legowisko choć i tak po tyg będziesz go miała dość , rozpinana koszule do spania i rzeczy na wyciągnięcie ręki żebyś nie musiała łapkami za wysoko machać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość655
Ja przymierzalam allegran 320 i wtdawaly sie naprawde duże. Ktoś używał tych implantów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
PannaMigotka, a jakiej firmy masz stanik. Znasz model?? Jestem ciekawa. Ja z kiliniki mam hiszpańskiej firmy voe, jest bardzo wygodny. Do datkowo mam pas. Wolę nosić z tym pasem czuje się bardziej komfortowo. Teraz kupilam triumpha free motion, jest ok, ale wolę ten z kliniki. Jestem tydzień po operacji ale mam bardzo wrażliwe sutki, oraz odczuwam jeszcze lekki ból w miejscu cięcia. A czasem czuje jakby w lewej piersi coś mnie kilalo. Tez tak macie?? Na szczęście plecy mnie nie bolą, a zaopatrzylam się w maści przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
*dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Do Monika88: szczerze mówiąc nie widzę nigdzie metki ani producenta tego pancerza, a pewnie jest w środku... na razie mam zakaz ściągania go tak jak pasa, aż do pierwszej konsultacji za tydzień więc może wtedy zobaczę :) Tak jak koleżanka wyżej i na napisałyśmy: bardzo ważne jest by naszykować sobie wygodne "legowisko" i wszystko mieć pod ręką (leki, pilot do TV, picie, telefon, ładowarkę, chusteczki itp.). Ja na szczęście jestem w o tyle komfortowej sytuacji, że jestem w stanie sama wstać z łóżka, iść do toalety, po coś do jedzenia (chociaż jeść mi się nie chce od leków) czy powolutku sama się przebrać. Myślę, że wynika to z mojego aktywnego trybu życia, treningów i wysportowania. Nawet lekarz po operacji mi powiedział, że dobrze, że przed nią robiłam dużo treningów cardio to lżej ją przeszłam i lekarze też nie mięli problemu z moim tętnem podczas niej, wiec polecam trenować ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
PS. A na dwie godziny po operacji sama jeszcze pomalowałam sobie paznokcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Dzięki gośćAga:) ciekawa jestem jak będę wyglądać po:) czy któraś z Was ma implant kolo 400 cc imogłaby przesłać mi zdjęcia po? agatad.21@poczta.onet.pl z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Gość655 a jaki masz obwod pod biustem ? Ja przymiezalam 330 i były małe dlatego poprosiłam o większe i 440 maja byc;) a te chusteczki macie z apteki czy z marketu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Ja kupiłam sobie normalne chusteczki nawilżanie dla dzieci. Nie mogę brać prysznica więc one mnie ratują. Ale jutro jeśli trochę lepiej się poczuję to wejdę sobie pod prysznic i chociaż umyję się normalnie od pasa w dół (lekarz pozwolił) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Na wrażliwe sutki polecam podkładać pod stanik taki jałowy kompres z gazy mi to pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Chusteczki miałam zwykłe dove nawilżające z rossmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
A ja jestem ciekawa kobietki ile dałyście kasy za samą operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dziewczyny, może głupie pytanie ale.. piszecie że trzeba zmyć makijaż, a co z przedłużonymi rzęsami? Bo nie wyobrażam sobie ich ściagać nawet na kilka dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość655
Ty pytasz o rzesy a ja juz mysle czy po operacji zdążę sie umalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość655
Do sarenka100 U nas cena za całość to 14 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
No właśnie jak są rzęsy to nie trzeba się malować haha ktoś coś wie? Bo nie słyszałam żadnych "przeciw" dla rzęs..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×