Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Czesc dziewczyny,jest tu ktos po operacji i mial implanty 250 albo 275,okragle? Nie wiem na ktore sie zdecydowac. I boje sie zeby nie przesadzic. Jestem aktywna i nie chce miec na fitnesie cycka pod broda. :p przeslijcie zdjecia proszę. lesznogorne@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada ja mam takie przeczucie, że Twoje piersi nie są zbyt blisko (robił je doświadczony specjalista) tylko masz mocno spuchniety mostek przez co optycznie wydaje się że piersi są prawie złączone ze sobą. Nie możliwe żeby dr źle ciebie pomierzyl, co spowodowałoby połączenie się implantow. Skonsultuj się z dr wyślij mu zdjęcie, bo jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy to sa jakieś metody żeby jeszcze wczas temu zapobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada teraz doczytalam że nie jest dla ciebie problemem to, że piersi są zbyt blisko tylko to, że być może właśnie przez to jest te zaczerwienienie. Hmm być może tak jest. Mimo to dla Twojego spokoju skonsultowalabyn się z dr wcześniej. Choćby telefonicznie. Jest to tak drogi zabieg, że jakimikolwiek wątpliwościami powinnyśmy dzwonić do doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika zadzwonię do niego w poniedziałek One bardzo ładnie wyglądają , są blisko ze nie muszę ich zbierać stanikiem bo nie rozjeżdżają się na boki Może masz racje i to jeszcze ta opuchlizna choć nie wiem , skonsultuje to bo te odparzenia pojawiły mi się w czwartek dziś jest niedziela a to się utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziękuje Monika88 za odpowiedz : ) . Dziewczyny a czy któraś z was ma biust powyżej 400 ml ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna0404
Ja mam 450ml ale dopiero od tyg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Monika88 jeśli możesz to byłabym wdzięczna za fotki- z tego co pamietam to miałyśmy prawie w tym samym czasie op(dzień różnicy). Moje są twarde jak kamień. A u ciebie? Mój mail to: odadoz12@wp.pl GoscLidka - mam okrągłe, pod mięsień (jestem drobna) - to byla decyzja lekarza, miałam spora asymetrię wiec zdałam się na jego doświadczenie. I teraz jak się przyglądam to mam wrażenie ze ta co była kiedyś mniejsza teraz jest dla odmiany trochę większa od drugiej. Jutro mija dopiero tydzień od op i pocieszam się ze to się jeszcze zmieni i wyrówna. Czy któraś tez tak ma/ miała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
gościowa123 a chirurg dał Ci te same implanty w obu piersiach? Nie wiem jak wielka była różnica pomiędzy Twoimi piersiami przed operacja, ale wydaje mi się, że skoro różnica była nawet dla Ciebie zauważalna to chirurg raczej powinien dobrać Ci dwa różne implanty, aby jak najbardziej uniewidocznic różnice. W końcu im większe piersi tym bardziej wszystko widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Sarenka100. Po ciąży różnica wielkośc****ersi to właściwie był jeden rozmiar wiec lekarz oczywiście to uwzględnił i mam dwa różne implanty. Pocieszam się ze jest specjalista w tym co robi i nie słyszałam żeby jakaś pacjentka była niezadowolona z doboru wlk i kształtu wiec liczę ze mi się to jeszcze wyrówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Karola u mnie współżycie po tygodniu pierwsze było hmm...bardziej na stojąco:). Myślę że bez szaleństw i np. w staniku to nie ma problemu żeby nie współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dzięki Beana :) martwię się na zapas mój facet mi nie odpuści za rzadko się widzimy .... Wiosna0404 i jak wrażenia po tych paru dniach ?? Nie za duże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Wiosna0404 mam do wyboru 390 do 450 ... brać 450 ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
gościowa cycuchy wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Monika88 mogłabyś mi również wysłać zdjęcie? natalka315@wp.pl masz trochę większe niż ja bede miała i chętnie bym zobaczyła efekt , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ok zaraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Hej dzięki za fotki Monika88 powiem szczerze ze wcale nie sa ani sztuczne ani jakies wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna0404
Jestem troszke przerazona wielkoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Clarka dokładnie one nie są duże. Docelowo mialy być ciut mniejsze, ale przyzwyczaiłam się już, szczególnie dlatego, że wyglądają coraz bardziej naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
A ile po op jesteś teraz Monika88 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Szósta doba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Dołączam się do chwalenia Moniki88 za piękny sportowy biust. Wyglądają bardzo naturalnie już teraz a będzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dziękuję dziewczyny miło słyszeć, ale do ideału trzeba jeszcze poczekać. Najfajniejsze uczucie jest kiedy dotykam piersi i czuję, że robią się coraz bardziej miękkie , a nie takie twarde jak skały. LIDIA zajrzyj na pocztę. Mamy podobne parametry implantow z tym, że ty okrągłe, a ja anatomiczne i obiecałam, że prześle ci fotkę jak będę po, bo Twoich ideałów mam całą serię :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Monia88 Jak czujesz się na siłach to podeslij i mi i napisz jakimi robiłaś bo ja tydzień do zabiegu a jescze mętlik w głowie co do rozmiaru i rodzaju :) Odeśle tez jak już będę PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Hej Dziewczyny, ja już jestem po ;) operacja była dziś ok. 10.00 A ja już w domku odpoczywam. Obyło się bez żadnych problemów od razu po operacji sama wstałam, poszłam do toalety i zjadłam posiłek :) jestem meeeega zadowolona! Implanty Motiva 700cc Full (operacja wykonywana w Szwecji). Teraz noszenie non stop przez niecałe 2 tyg. stanika i pasa, aż do pierwszej konsultacji. Ale jestem pod wrażeniem jak dobrze się czuję - tylko trochę po wybudzeniu mnie mdliło, ale później sama się ubrałam, i ogarnęłam. Później w drodze powrotnej weszłam na chwilę do apteki, a teraz już chill w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tez moge prosic o fotki ? slota.eva@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia88 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Monika88 prosba o te foteczki Podaje adres bo we wcześniejszych postach był ale w tym ostatnim nie. Ja tez anatomy tylko nadal walczę nad rozmiarem :) lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Wiosna0404 boisz się ze są za duże ze nie dasz rady się przyzwyczaić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×