Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gościowa123
Dziewczyny a macie Jakieś sposoby na ból pleców? Spać mi się chce ale położyć się nie mogę tak mnie bolą plecy :( już wszystkie możliwe opcje próbowałam- z poduszkami, na leżąco, na półsiedząco - jak bolało tak boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna0404
Hej dziewczyny dalacze sie do dyskusji.... jestem 4 dni po operacji. Po dlugim karmieniu zrobilam sie plaska Jak deska, wiec zdecydowalam sie na powiekszanie... chcialam miec maly sportowy biuscik ale lekarz przy konsultacji doradzil mi wkladaki anatomiczne 470ml!!! pod miesien. Uznal ze to najlepiej bedzie wygladac przy mojej figurze bo jestem bardzo chuda i wysoka. Teraz Sama nie wiec czy dobrze ze sie Go posluchalam... na razie piersi mam bardzo opuchniete i nabrzmiale przez Co wygladaja sztucznie. Ksztalt jest ok... najbardziej martwia mnie Jak na razie hole przy wstawaniu z lezacej pozycji. Praktycznie nie potrafie sama wstac bez pomocy partnera.., a i Tak dostaje niesamowitego skurczu i wrazenie mocnego zacisku miesnia na implancie.... s to uczucie trzyma przez ladna minute. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika 75c to ja miałam idąc do chirurga .. tyle ze zwisające , myślałam ze skoro cierpię będą odrobine większe a tu nam wyszło na to samo , różnica jest taka ze teraz mam pełniejsze Dziś nie spałam cała noc dosłownie co godz pobudka , nie mam pojecia czy to jakieś poddenerwowanie wewnętrznie czy o co chodzi..a w związku z tym wszystko mnie boli cycki, plecy, chyba zaczynam być upierdliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Wiosna masz duży implant wiec to całkowicie normalne :) Ja wstaje sama od początku ale zawsze po nocy czuje ten ucisk , trochę mi pomaga magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Wiosna też właśnie chciałam Ci napisać że Magnez nie zaszkodzi a może pomóc. No rzeczywiście implant spory. Ja mam 315 ml druga doba. Wstaje sama ale nie należy to do łatwych czynności. W dzień jest ok. Najgorzej te nocki. Czekam z niecierpliwością aż mięsień puści i pierś zrobi się miękka. Ada widzisz, każdej kobiety oczekiwania są inne. Z plusów to zawsze lepiej jak C jędrne niż C obwisle, ale widać nie o takim efekcie końcowym marzyłas. Nie ma już sensu teraz rozpaczac, bo nic z tym nie zrobisz. Na pewno są piękne i o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny 12.00 to moja godzina...czuje sie jakbym miala zaraz zemdlec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Gościowa a ile czasu jesteś po operacji?? Ja dziś spróbuję całkowicie na płasko +poduszka, bo chce dać odpocząć kręgosłupowi, który na siedząco długo nie pociągnie. Wiem że będzie ciężko wstać ale to jest chwila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Hej dziewczyny:) widzę ze każda ma inne zalecenia. Ja z kolei mam niczym nie smarować blizn. Przez miesiąc. Dopiero na kolejnej wizycie dostanę wskazówki co dalej. Do tego w jednej persi mam takie dziwne uczucie takiego jakby rwącego bólu a w drugiej zupełnie nic. Wiec pewnie do póki to się wszystko zupełnie nie zagoi to różne dolegliwości będą towarzyszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika masz racje nie ma co dramatyzować , lepsze pełne niż zwisy , wczoraj jedynie zrobiło mi się smutnawo bo dr powiedział ze wyjdzie miska D a ja mu zaufałam Z drugiej strony poczekam jeszcze może jak mięsień puści to poleca trochę do przodu i będzie git a jak nie to zaparte lat wymienię na większe Co do spania , nie spij na siedząco bo się wykończysz najlepsza pozycja to jest takie 30 stopni ja podkładam sobie druga kołdrę i tak ja wałkuje po bokach ze mam dużo pod głowa która trzymam na boku udając ze nie śpię na plecach :) do tego bardzo dobrze robi jasiek pod kolana bo wtedy masz taka jakby kołyskę a jak położysz się na płasko to ciężar cycków cię wykończy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Suzi ja tez mam omijać blizny i niczym ich nie smarować jedynie po kąpieli pryskanie octaniseptem , wazelina tylko od góry do masazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GoscAda ale Ty jesteś maruda:D ja stanik pooperacyjny triumph miałam rozmiar 75b :) a teraz mam normalny 75d tak ten stanik wypada po prostu :D na pewno masz większe piersi jak przyjdzie do mierzenia staników to sama zobaczysz a jesli chodzi o plasterki to ja namoczylam mocno wcześniej a i tak był problem to współczuje ze zdejmowaniem u doktora :( na blizny smaruje sutricon w żelu na wieczór i rano, już mam dość blade wiec nie wiem czy będę usuwać laserem zobaczę na koniec jak będą widoczne mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia wiem , sama już ze sobą nie mogę wytrzymać :)) macie tu ze mną wesoło a żeby było jeszcze śmieszniej to wybrałam swój pooperacyjny założyłam ten wczorajszy i mam wrażenie ze ta miska jest trochę malawa bo nie obejmuje mi całej piersi to tak ma być? Bo oczywiście już dzwoniłam do kliniki ze jutro przyjadę na wymianę:)) jestem walnięta to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Dzięki Ada za instruktarz, dzisiaj spróbuje masować, ból coraz mniejszy już bez tabletek:) ale ból pleców też mam, jak pochodzę trochę to już nie mogę z bólu tak jak chyba gościowa pisała że też Cię bolą. Dobrze że w pracy jakoś daję radę siedzieć i klepać na kompie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny, wczoraj mialam konsultacje i mimo, ze chirurg rozwial wiekszosc moich watpliwosci to zupelnie nie wiem jaki rozmiar wybrac. Bardzo zalezy mi na maksymalnie naturalnym wygladzie.Napewno chce anatomiczne ( mentor), profil chyba sredni no albo wlasnie wysoki. I zastanawiam sie nad 295. Naturalnie mam bardzo maly biust ( male A). Mam 165 cm i waze ok 56kg. Czy jest ktos moze o podobnych wymiarach kto jest juz po operacji i moglby mi pokazac efekt koncowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
Dziewczyny wysłałam fotki sprawdźcie maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GoscAda z mojego tez wychodziły piersi bokiem ale się rozciągnął i już jest dobry :) ma dobrze trzymać piersi moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbaaa
Hej dziewczynki czy jest może któraś z was co się szykuje do oprecji pod koniec marca lub początek kwietnia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
gość - Ja mam taką samą wagę jak Ty, ale jestem niższa. Implanta tez jednego będę mieć 295, drugiego 345. Byłam w podobnej sytuacji, bo chirurg rozwiał moje wątpliwości, ale jeżeli chodzi o implanty (próbowałam różnych dwukrotnie) to i tak do tej pory mam rozsterke. Wydaje mi się ze to dobry rozmiar, ale mam chwile ze myślę że są albo za małe, albo za duże. Jednak jeżeli chce się uzyskać coś naturalnego gdzie wyjściowo ma się mało co, to chyba dobrze zaufać chirurgowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia to co ? Mowisz ze zostawić ten który mam? Mocno się rozciągnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNataliiaa
Gość ja wazę 55 kg 169 wzrostu. Implant 295 ml średni profil i wyszli D. Jestem 9 dni po, szwy zdjęte i tez mam ich niczym nie smarować póki strupki nie odpadną. Jak widać co lekarz to inna szkoła :) Dziewczyn mam to samo z plecami :/ nie brałam przeciwbólowych po operacji a teraz nie mogę się wyprostować bez tabletki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GośćAda no nie wiem jak mocno jest za mały na Ciebie. Ja jak się obudziłam w nim bo to był mój pooperacyjny to po zejściu opuchlizny tez był ciasnawy a teraz najwygodniejszy stanik śpię w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
goscNatalliaa - to niezły rozmiarek Ci wyszedł w takim razie! Brzmi obiecująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia ja już sama nie wiem może wymyślam na obwód jest Ok miska niby tez ale jednak nie obejmuje pełnej piersi i dlatego miałam wątpliwości bo ten pooperacyjny jest taki elastyczny i obejmuje pełna pierś Ech ., już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kobiety :) Jestem dwa ryg po operacji piersi i wszystko było by dobrze gdyby nie twardnienie piersi podczas chodzenia. Czy wy tez tak macie ?? Wracając ze spaceru mam wrażenie ze górne mięśnie są jak dwa kamienie. Mam implant pod mięsień. Proszę o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Monika88 op miałam w poniedziałek. Piersi mnie wogole nie bolą - tzn jak się ruszam czy kaszle to trochę tak ale to taki ból ze właściwie od wczoraj nie biorę przeciwbólowych. Chociaż nie- w nocy wzięłam ale to ze względu na plecy bo myślałam ze zwariuje. Aż boje się kłaść do łóżka. Pyralginę przy łóżku przygotowałam pod katem pleców właśnie. Pamietam ze któraś z dziewczyn pisała o dużym, w sensie opuchniętymi, brzuchu- długo tak było? Bo jak patrzę na swój brzuch to się zastanawiam czy to moj , bo napewno nie przypomina tego z przed poniedziałku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
coś się zacina strona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
LIDIA dzięki za zdjęcia, faktycznie wyszły idealne :) w tym kostiumie wyglądają wręcz na ogroooomneee :) Ty jesteś pełniejsza w klatce chyba i nie jesteś taka zapadnięta u góry jak ja, stąd myślę że ten wysoki profil u mnie się sprawdzi.. no zobaczymy :) do maja będę odliczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma zrobiony ultra wysoki profil UHP ? konkretnie pojemność 320ml ale może i coś pokrewnego ? Chciałabym zobaczyć efekt końcowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Nataliia trzymam kciuki żebyś szybko doszła do pełni. :)Ja już mam termin za niecałe 2 tygodnie i chyba to samo jeśli mentora miałaś. Mam prośbę jak już będziesz w stanie to podesłabys jakaś fotę.. jak wyszły ? Z jakiego rozm startowałas? Myśle czy nie wybrać odrobine większej pojemności lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gość ja jestem 2 tyg po Op twardnienie się pojawia jak się przeforsuje , jak za dużo pochodzę , muszę pamiętać żeby wszystko robić w zwolnionym tempie wtedy jest Ok Co do brzucha - mój jeszcze nie wrócił do normalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×