Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość clarka0
msnats a u kogo robiłaś biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
Tornado i Klarka - doszly zdjecia? Podeślecie swoje? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
Chodziło wyżej o Karlę :) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dr Muraszko-Kuźma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś dzień matki więc mam cały dzien imprezę:) jutro podeślę zdjęcia:) Mnie też rwal sutek i całe cycki od dołu były jakby odretwile ale przeszlo. Teraz mam w nich czucie i nie mam nadwrazliwych. Pierwszy raz w życiu zamówiłam sobie strój kąpielowy wymierzylam się i jest za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
BoGu mi na swędzenie pomaga alantan albo bephanten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
Tornado zdjecia poszly jeszcze raz - faktycznie, był błąd w adresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Msnats, kasuje swoje fotki na bieżąco , zrobię nowe i prześle do porównania Dzięki za Twoje, superowskie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dziewczyny który model z triaction polecacie na nasze cycuchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Msnats powinnas sie mega cieszyć bo dr zrobił super robotę naprawdę mam nadzieję że i ja u niego bd zadowolona eh a miałaś w perfect? Jak atmosfera? Jak znieczulenie narkoza? Jak ja zobacze sale op to chyba zemdleje, czy jest1 sie intubowana? Kiedy jak sie spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Chce ktoś zerknąć na moje 4 tygodniowe anatomy 345ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
goscSylwia ja rowniez poproszę natalka315@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Ja tez miałam u dr muraszko ale w copernicus bo w perfect na noc po op nie ma lekarza a w copernisu jest i u mnie to zadecydowało A co do bólu sutka promieniowanie do prawej pachy to mam jak np się myje czy leżę za nisko lub coś ręka prawa robię mam wrażenie ze to jakiś mięsień obawiam się no jestem już 11 dni po operacji a ból jetsbokropbie tępy i rwie a lewa jest super . Nawet widzę różnice w sutku prawy jest bardziej bordowy jakby podrażniony a lewy super Myślicie ze mam się martwić ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Miałam identyczny rwąco piekący ból od sutka do pachy. Lekarz kazał wziąć tabletke przeciwbolowa i porozciagac sie ściągając łopatki do tyłu i kolistymi ruchami zataczać ramionami. Przeszło na drugi dzień po zaledwie 30 minutach takich ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
hej, super cycki GOSCSYLWIA. Jak dlugo nei mozna podnosic ak do gory? rozumiem cie ciezarow podnosic nie moge przez kilka tyg a tanczyc mozna? czyli wymachiwac rekoma kiedy moge zaczac?xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Sylwia ale jak to boli to ja się ruszyć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
goscSylwia ja też poproszę :-) zlootkoo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
u mnie już lepiej jedynie co mnie dręczy i męczy to wzdęty brzuch i wogóle napuchnięte kostki,nogi jak bym wodę trzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
Tornado dotarły zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
witajcie,u mnie ogólnie dobrze ale dobija mnie ten napuchnięty brzuch,opuchnięte kostki wogóle jak balon się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak doszły dziekuje:)) piękne:)) mi dziś mój młodszy syn powiedział że mam piękne cycuszki i zaczął się śmiać. Jedyny się pokapowal bo mialam koszulke na ramiaczkach bardziej wyciętą i nieomieszkal tego na glos powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćjmjulka czy ja też mogę prosić o zdjęcia ponieważ w czerwcu również będę miała zabieg u dr Muraszko i jestem strasznie ciekawa jak Tobie wyszły... prośba również do pozostałych dziewczyn które to czytają i miały już zabieg u tego samego dr... mój mail to anisia_a@wp.pl z góry Wam dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Sylwia fotki dotarły cycuszki coraz fajniejsze Ci się robią i nadal konkretny size :) msnats a Twoje jaka pojemnością bo chyba przeoczyłam na forum jeśli mozesz to podeslij odeśle Ci swoje lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeśli możesz to napisz mi jak tam warunki w Copernicusie, personel i ogólnie czy jesteś zadowolona z op w tym miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Msnats czy Ty również miałaś zabieg u dr Muraszko jeśli tak to w Perfect czy Coper.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Lidka, poszło. Czekam na Twoje :-) W copernicusie całkiem ok, personel miły, Pani pielęgniarka co chwilę doglada i dokłada do kroplowy :-) jeśli chodzi o rzekomego Pana doktora (nie mówię o Muraszko tylko o dyzurujacym) to chyba dużo działo się w samym szpitalu bo nas odwiedził jedynie po samej op, a w zasadzie przyszedł się przywitać. Ogólnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Doktorek dyżur. chciał stworzyć pozory że jest i czuwa heh msnats czy ja również mogę prosić o foteczki... jak będę miała już swoje to napewno również się podzielę żeby inne cycolinki oceniły czy na ich oko wszystko jest ok:) mój mail to anisia_a@wp.pl. Dodałam nick żeby było wiadomo z kim piszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×