Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MAJA SZCZECIN
WITAM WSZYSTKICH....CARO TO MY W TEN SAM DZIEN LECIMY.... JA TEZ 19...ANIULA HEHE JA TEZ CZASEM MUSZE WYSLUCHAC OD STAREGO ZE KOMP SIE GOTUJE HEHE.....JEJKU JESZCZE TYDZIEN....!!!!! ALE W SUMIE NIE WIEM CZY BARDZIEJ SIE CIESZE CZY BOJE TEGO BOLU.... CZY DZIEWCZYNY PO OP,TEZ TAK BARDZO ZLE ZNOSI;Y NARKOZE I WYMIOTOWALY ??? CZY TO ZALEZY??KTOS WCZESNIEJ TI NAPISAL ZE MOZNA POROZMAWIAC Z ANASTEZJOLOGIEM ZEBY COS WCZESNIEJ PODAL,TO PRAWDA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia mialam chwilke i zle wpisalam nicka dlatego byl pomaranczowy,ty majac z tym problem moze zglos to gdzies niech ci podadza nowe haslo ( przypominam ze ciagle jestes pomaranczowa) :/ w koncu skleroza nie boli pozatym nie mam ochoty juz na dluzsze dyskusje z toba na powyzszy temat,pomerdalo ci sie ze galeria zablokowana,hasla zapomnialas...polecam lecytyne ( nie zlosliwie) sam jestem w pol wiec bede sie mniej udzielala :) ale napewno forum nie opuszcze:) jasmina 30 pierwsze slysze aby wazelina pomagala na blizny,pozatym smarujac wazelina masz ciagle to miejsce tluste a tak nie powinno bzc moze poprostu masz ladneciecie i szybciutko ci sie goi:) pozdrawiam all:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Black coś ty taka kąśliwa jest ja tu do ciebie z sercem a ty z zębami:) Nie przeszkadza mi to tak bardzo że jestem na czerwono,a za radę dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia jestem kasliwa bo ty zaczynasz szum,okazuje sie ze nie majac podstaw i nadal drazysz temat szukajac sensacji lub nie wiadomo czego ja wyrazilam swoje zdanie ty zaczelas drazyc niepotrzebnie zreszta ale ok zapomnijmy o tym bo naprawde temacik nam sie zmienia :) jakie plany na weekend??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Black ja do ciebie pisałam z uśmiechem na ustach ,być może to tak żle wyglądało do nikogo już o nic nie mam pretensji ,naprawdę:)jestem cholernie ugodową osobą,o czym się na pewno przekonacie:) A co do weekendu to wybieramy się z męzem i znajomymi na bilardzik a co za tym idzie piwko;) Buziak na zgodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) ja odliczam powoli dni hehe(jeszcze 112:/) ale sama nie wiem czy dobralam dobry rozmiar..., ciagle nie moge sie z siostra ugadac zeby mi pokazala co jej tam wyszlo a to juz 4 miesiace minely... ma 300, i twierdzi ze za malo:( boje sie z moimi wybranymi wkladkami ze nie wyjde z rozmiaru B(oszukanego zreszta:) w rezultacie widze sie z nia w niedziele i napisze jak efekt ogolny u niej, pozdrawiam wszystkie przed i po ( a za te trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny mam pytanie do dziewczyn, które mają zamiar operować się u dr Brzuchańskiego...otóż złapałam cos od dzieci i zaczęło bolec mnie gardło...termin op mam na 19.03, może któraś chciałaby się zamienić ze mną na późniejszy? bo jeszcze nie jestem pewna co sie z tego wykluje, czy obejdzie sie bez antybiotyki i takie tam... jakby któraś chciała to dajcie znać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobojesie
witam wszystkie kobitki, prosze napiszcie mi cos o zukowskiej, ide na operacje 16 kwietnia w lodzi. moja znajoma jest szalenie zadowolona, natomiast tu czytam same negatywy na jej temat. dlaczego?? jeszcze mam czas zeby zrezygnoowac. zaczelam sie naprawde stresowac... napiszcie mi kilka slowek,prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobojesie
kochane prosze o pomoc, czy jest tu ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobojesie
haaaaaaalllllllllllllooooooooooooooo!!!!!!!!!!! prosze doradzcie mi kubasik kasprzyk zukowska pisera kto jeszcze??? tak sie boje, prosze o porade, jestem tu nowa, dopiero tu przybylam i wiele sie naczytalam. pozdrawiam i blagam o odzew!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
bojesie.Ja też jestem z Łodzi i też miałam do niej iść ale słyszałam że ona robi na iloś nie na jakość lepiej z niej zrezygnuj ,bo w końcu to ingeręcja w twoje ciało jeśli nie masz więcej kasy na operację to wybież np. dr. Kubasika z Wrocławia za konsultacje się nie płaci i jest niedrogi ,a ładnie robi piersi.Ewentualnie wybierz się do Pisery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Ja wybrałam Kasprzyka bo jest dobrym specjalistą i ma specjalny program komputerowy MATRIX do doboru implantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula jak tam Twoj Kac ? :d ja już o wiele lepiej teraz patrze i mam schizy ,że sutki mi sie rozciagneły i jeszcze nie umiem sie cieszyć nabytkami :) mam pytanie jak długo opuchlizna schodzi z pierśi czy moge już patrzec na nie pod kątem ,że takie zostaną czy sie jeszce zmniejsza?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza711
a jest któras z trójmiasta? Ja robie 23.03 u dr Skwiercz-moze któras u niej robiła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza711
Oj widze, ze nikigo z 3city tu nie spotkam :( No to moze choc wsparcie emocjonalne przed zabiegiem dostane, cooo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza711
zazdraszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki , jeszcze 7 dni , jannes ja już dzisiaj zrobiłam badania , po południu odb. wyniki i jade do dr. na ostateczne ustalenia . Pzdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobojesie ja też czytałam o niej nie zadobrze i nie tylko tutaj...może poszukaj kogos innego...pewnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masza ja tez jestem z pomorskiego ,ale robilam u Pastuchy w Szczecinie,Miamorek robila w CLINICA MEDICA w Gdynii u dr Muraszko i byla bardzo zadowolona.na tym forum nikt nie robil u dr Skwiercz.poszukaj opinie o niej na forum beautywpolsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boboje polecam Ci dr.Kubasika z Poznania jestem już 2miesiące po zabiegu i jestem mega zadowolona. Diabliczka kac minął dzięki bogu ,ale był straszny wróciłam do domu o 5 rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boboje polecam Ci dr.Kubasika z Poznania jestem już 2miesiące po zabiegu i jestem mega zadowolona. Diabliczka kac minął dzięki bogu ,ale był straszny wróciłam do domu o 5 rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki;-) Jestem juz po ...........,szczesliwa znowymi cycuchami,wczoraj miałam zabieg. Mam 335 370 anatomiczne mcghany ,boli mnie jeszcze jestem na ketanolu najlepszym teraz przyjacielu;-)bez niego ani rusz ,najgozej było po nocy na druga dobe wstac z łózka myslałam że nie wstane wszytsko mnie bolało,ale wziełam ketonal pielegniarka pomogła wstac i sie rozruszałam.Dr,Kasprzyka bardzo polecam ,opieka personel super! Mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej ;-)narazie jestem jak kaleka ciezko wstac z łózka ale wiem ze warto pocierpieć . pozdrawiam Was wszystkie!!!!! trzymam kciuki trzymjcie sie dzielnie bo warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ;-) Diablica opuchlizna schodzi do miesiaca troszke cycuszki sie zmniejsza ale nie zaduzo :-) Pozdrawiam wszystkie cycolinki te przed i po ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle - gratuluję :) i cieszę się, że nie piszesz o jakimś potwornym bólu hihi :D :) Desperados, zobacz na beauty czy ktoś nie ma troszke późniejszego terminu i się nie zamieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados mnie też przed zabiegiem coś łapoło i brałam Ferwex dużo witaminy C, Rutinacea tabletki na gardło i mineło :-) Najlepiej zadzwon do lekarza co możesz brać ja tak zrobiłam i było ok Zabieg miałam w terminie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobobojesie
kochane, dziekuje za odpowiedz. chociaz wcale nie jestem pocieszona... wiem, ze Kasprzyk jest dobry, ze chyba robi cieice pod pacha, ktorego inni lekarze nie robia z checia ale jest drogi. mam przeznaczone jakies 10tys, u niego wyjdzie 200 za wizyte, 10-15tys za op. i benzyna 160 w dwie strony, a trzeba by bylo jechac 3 razy- na konsultacje, odwiezc na abieg, po zabiegu odebrac. czyli uzbiera sie ladna kwota. poza tym Zukowska jest na miejscu. c co jest z nia nie tak>? czy ktos ma zdjecia, czy jest jakas kobietka, ktora robila u niej piersi?? jakie rozmiary, jakie projekcje>?? jakie firmy, anatomiczne czy okragle........... juz mi glowa peka.. slyszalam ze Zukowska nie jest mila, ale konkretna. i ze lubi duze cycuchy. ja mam 160/50kg chce wyglad naturalny, jakies C?? echhhhhhhhh nie wiem naprawde co juz pisac. zaczyna to byc problemem, a nie lepszym samopoczuciem. i bedzie jeszcze gorzej, jak wyjda za nisko, za daleko siebie, rozstrzelone, zezowate, jedna wyzej druga nizej, za wysoko, za male,, za duze, no i jakie cieice????? ja bym chciala przez sutek, ale wtedy nie bede mogla karmic... boze tylemam dylematow... prosze o odpowiedz, chociaz slowko.. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×