Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

przykro mi Gosiu :( ale nie jesteś pierwsza, to na pewno.. skontaktuj się z dr, może róznice we wkładkach są zbyt duże/małe i kwalifikowałoby się to do poprawki (bezpłatnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia mi czucie wracało też dość długo, tzn. góra piersi w miarę szybko (po jakiś 2 miesiącach), ale dół piersi, tam gdzie było cięcie, to tak do pół roku. W tej chwili mam czucie wszędzie, nawet troszkę większe (w sensie wrażliwsze) niż przed operacją ;-). A staniki noszę różne, ale ja jestem już półtora roku po. Ciągle bardzo lubię te z triumpha, które nosiłam po operacji. Mam kilka miękkich, ze dwa usztywniane. Nie noszę jakiś mocno wygąbkowanych, choć mam jeden silikonowy push up (silikon w środku, silikon na zewnątrz - to się nazywa miłośniczka żelków ;-)). Jak nie jesteś zadowolona, pogadaj z doktorem. On jest naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 2 różne implanty i jest niewielka różnica między nimi. Mi Kasprzyk wytłumaczył, że nie da sie przy okrągłych idealnie dopasować wielkości bo w grę wchodzi jeszcze projekcja i średnica. Kiedy na kontroli zapytałam go o wymianę wkładek to powiedział mi , że płaciłabym tyle samo co za pierwszy zabieg. Było to miesiąc po zabiegu. Jak starczy mi odwagi i zbiorę kasę to pod koniec przyszłego roku je wymieniam. Na większe oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zaza0308, Gosiunia.26, gg12. Dziewczyny w grudniu mam operację u Kasprzyka, wstępnie zdecydowałam się na 285, ale zastanawiam się nad większymi (zaczynałam od 245 ).Piersi violesi i janess już widziałam, wyszły naprawdę naturalnie i w związku z tym mam pytanko czy mogłabym zobaczyć fotki z waszymi. Będę naprawdę wdzięczna, bo mam jeszcze trochę czasu do zabiegu i mogę doktorowi pomarudzić, bo nie chciałabym być po operacji rozczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata ja nie mam jeszcze żadnych swoich zdjęć i z przyczyn, o których - wybacz - ale wolałabym nie pisać na forum, jeszcze chwilę mieć ich nie będę. Ja mam anatomy, 295 i 325 ml i wyglądają bardzo naturalnie. A co do wielkości... Cóż. Dam Ci przykład. Mam koleżankę, którą znam od wieków, więc wie dokładnie jak wyglądałam przed op. Jak mnie zobaczyła parę miesięcy po, to zapytała, czy ja sama chciałam mieć taką MLECZARNIĘ, czy tak wyszło przez przypadek. Z kolei kiedyś pewien "mega sympatyczny" koleś, którego widziałam pierwszy raz w życiu stwierdził, ze ja fajna d..a jestem, tylko szkoda, że takie małe cycki mam. I zapytał, czy kiedykolwiek myślalam o silikonach... Ups... Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził, co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanciu dziękuję,przepiękne zgrabniutkie cycunie i ta Twoja figura,mrrrrr-mam już 25 Twoich foteczek no razem z wyściówką i pancernikiem,największa moja kolekcja:-) dziewczyny spokojnie-jestem heteroseksualna ale piękno trzeba doceniać; pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza - tylko 25..? hihi :) gg12 - a kasprzyk proponował Ci większe wkładki czy tylko te które masz jako maximum (nie wiem czy mi się dobrze kojarzy ale masz 325?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg12,a jesli zdecydujesz sie na wymiane to tez u Kasprzyka? zaza wysle poznym wieczorkiem:) SAMANTA ja tez ,za ok.5lat;) Gosiunia podeslesz mi fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cycolinki, moje okrąglaczki z dnia na dzień fajniejsze,jeszcze w siniakach,ale schodzą nie wyglądają jak okrągłe i dobrze,chociaż myślałam że będą bardziej piłki,ale zawiedziona nie jestem bo sie nikt nie domyśli :) SAM do ciebie już poszły :) odwdzięczam się,oceń,różnią się d siebie troche ,ale przed też były inne ,pewnie się jeszcze dużo zmienią pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janesik, ja bym tak chciała za 5-7 lat może hihi ;) Madżenta - odp. śliczności :) :) a jeszcze za dwa, trzy miesiące to już w ogóle.. teraz Ci się wydaje że są super i jak to możliwe żeby wyglądały jeszcze lepiej później hihi ale to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaza fotki poszly,nie moge znalez fotki w stroju,jak znajde to wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaza0308 z tym rozmiarem to tak jest a szczególnie u facetów. Jak przeglądałam galerię z mężem na stronie doktora to te piersi, które dla mnie były duże dla niego były normalne. Myślę, że faceci mają swój punkt widzenia i dla nich duże piersi to dopiero powyżej 400 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, powiem Ci tyle - zatkało mnie... Zaje....e cycki!!! No normalnie tyle mam do powiedzenia. I wybacz, nie chcę Cię urazić, ale w porównaniu ze stanem wyjściowym - mistrzostwo świata. Przepraszam, że tak napisałam o zdjęciu "przed" no ale w końcu jakby nasze biusty były ok przed, to nie byłyby nam potrzebne operacje. Naprawdę - szacun dla Kasprzyka i wielkie gratulacje dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, powiem Ci tyle - zatkało mnie... Zaje....e cycki!!! No normalnie tyle mam do powiedzenia. I wybacz, nie chcę Cię urazić, ale w porównaniu ze stanem wyjściowym - mistrzostwo świata. Przepraszam, że tak napisałam o zdjęciu "przed" no ale w końcu jakby nasze biusty były ok przed, to nie byłyby nam potrzebne operacje. Naprawdę - szacun dla Kasprzyka i wielkie gratulacje dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, powiem Ci tyle - zatkało mnie... Zaje....e cycki!!! No normalnie tyle mam do powiedzenia. I wybacz, nie chcę Cię urazić, ale w porównaniu ze stanem wyjściowym - mistrzostwo świata. Przepraszam, że tak napisałam o zdjęciu "przed" no ale w końcu jakby nasze biusty były ok przed, to nie byłyby nam potrzebne operacje. Naprawdę - szacun dla Kasprzyka i wielkie gratulacje dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata, pewnie masz rację...z tymi facetami to tak jest. Mój własny prywatny co prawda twierdzi, że takie wielkie te cycki zrobiłam i w ogóle (inny jakiś czy co ;-)), ale jakoś nie wygląda, żeby był z tym strasznie nieszczęśliwy :-). A moim zdaniem najważniejsze, żebyśmy my się wreszcie dobrze czuły z własnymi ciałami. Pewnie, że miło sie podobać własnemu chłopu i jego zdanie należy brać pod uwagę i respektować, ale to nasze ciała, nasze narkozy, bóle po operacji itd. A już na pewno zdaniem jakiegos palanta przejmować sie nie zamierzam. Szczęściarz, że jego "rozmiarów" nie widać na pierwszy rzut oka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na konsultacji zaproponował mi 280 ale mój mąż sie nie zgodził , stwierdził, że za małe i stanęło na 325 anatomach ale w dniu zabiegu wybrałam okrągłe. Z kolei gdyby mi Kasprzyk zaproponował większe pewnie bym sie nie zgodziła z obawy, że będa za wielkie.Jeśli będę wymieniać to chyba też u Kasprzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaza0308 tak jak pisałaś każdemu nie dogodzisz. Ja chcę mieć w końcu piersi i ta decyzja należy do mnie, ale wsparcie też na pewno się przyda. Ja na konsultację pojechałam sama doktorek mi zaproponował 285 a ja się uparłam na 245 bo stwierdziłam, że 285 to za duże. Po przemyśleniach podczas powrotnej drogi i dokładnych pomiarach w domu dzwoniłam, że te 285 to mogą jednak być. Teraz to nawet chcę wysępić coś większego. Sam Kasprzyk mówił, że większość pacjentek wraca potem po większe implanty a ja chciałabym tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg12 dzięki, niezłe cycuchy Ci wyszły. Ja mam trochę większą wyjściówkę, tzw. zwis pokarmieniowy trochę naciągniętej skóry i mało tkanki tłuszczowej (: . Kasprzyk mi mówił, że większe wkładki będzie u mnie widać, ale teraz po obejrzeniu Twoich zdjęć będę go męczyć o większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess Oglądnęłam zdjęcie i podtrzymuję swoją opinię :-). Naprawdę super wyszły. I moje w bikinii rozchodzą się dokładnie tak samo. Tyle tylko, że moje są mniejsze, bo przed op to ja miałam jedynie miejsce na biust, a nie biust, no kompletnie nic po prostu. I mnie sie teraz podoba :-). Nata Męcz go kobieto. Ja mam impl jak widać w stopce, zero biustu przed, więc też nie za dużo własnych tkanek (się znaczy tłuszczyku) do pokrycia implantów, a mimo to ich nie widać. I moje piersi nie są ogromne. Są w sam raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaza to co widzialass u mnie przed op.to sama rozciagnieta skora .Ile masz w biuscie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzo, co odpisał Ci dr w sprawie Usg? Alexar - byłaś już na wizycie kontrolnej, jaki ostateczny werdykt? Możesz już wszystko robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenciamm
Dziewczyny, proszę powiedzcie mi czy dam radę ukryć powiększone piersi przed facetem?Bo on mi kiedyś mowil ze nie cierpi silikonów.Proszę powiedzcie mi tez kiedy piersi zrobią się miękkie, ile czasu musi upłynąć od zabiegu?I czy w wieku 17 lat mogę sie poddać zabiegowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, że nie chce mi się grzebać w archiwum, ale czy któraś z Was wie cokolwiek o powiększanu tłuszczem (własnym)? Widziałam u Dmytrzaka taką opcje...Chyba się wybiorę...Tylko gdzieś tam czytałam, że tylko 100ml można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×