Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Janes...Niemcy to troche blizej niz UK, ja mam do Londynu jakies 250km. z tamtad lece do Wawy a cycki to nie mam pojecia gdzie w Wawie dobrze robia takze ja bym miala strasznie duze kiszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! widzę, że jak na troszkę opuści się forum to przybywa nowych stron i nowych dziewczyn! :) i dobrze :) Wiki - jeżeli chodzi o dzieci to podejrzewam, że wiele dziewczyn decyduje się na operację nie wykluczając całkowicie dzieci. Zresztą można normalnie karmić dziecko piersią tylko, że trzeba mega dobrze dbać o cycuchy! Zresztą Doti dobrze mówi, że nie musi być potrzebna następna operacja - to jest sprawa indywidualna. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki...rzeczywiście, masz racje, skoro i tak latasz do Polski często to bardziej Ci się tam opłaca zrobić! A co do cen w UK to jest drogo...najtańsze znalazłam za 3999 funtów, ale ja robię za 4485 funtów. Wiem ze jak się przeliczyć to wychodzi kosmiczna suma ale ja musiałabym specjalnie latać do Polski bo często tam nie jestem! A wiec kilkukrotne koszty podróży na lotniska, przelot, no i jeszcze holiday w pracy a do tego wszystkiego mam 10-m-czna córeczkę i z nią tez by był problem. Wogole mi się to nie opłaca ale u Ciebie jest inaczej, także teraz musisz tylko znaleźć dobrego lekarza i umówić konsultacje, powodzonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy do współpracy z Portalem FeelBeauty.eu. Zostań naszym Expertem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na wspolpraca@feelbeauty.eu Dziedziny wiedzy: WSZYSTKIE Z WIDOCZNYCH KATEGORII NA PORTALU feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga_paradise
Czy ktos powiekszał piersi w Poznaniu u dr Skupiń?bo chcialabym dowiedzieć sie czegos wiecej na tama tego lerzarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Anarchy skąd Ty bierzesz te wszystkie artykuły.....hehehe musisz nieźle buszować po necie Monis to całkiem sporo płacisz za operację...z tym, że dla Ciebie tak wygodniej jest widzę ze termin masz całkiem niedługo to teraz czeka Cię intensywne smarowanie cycuchów żeby rozstępów nie było!!! będę trzymała kciuki! no i niedługo będziesz w gronie szczęśliwych posiadaczek pięknego, jędrnego biustu!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka...a Ty ile placilas za wszystko? Ja już napewno nic wiecej nie zapłacę! Konsultacja, badania, operacja, stannik, 3 kontrole po operacji, nie wiem czy będę miała sciagane szwy czy zaloza mi rozpuszczalne? Karolka...mi nikt nie mówił nic o smarowaniu cycochow teraz?! Powinnam? Ale czym? W ciąży stosowalam taki specjalny krem! Już nie mogę się doczekać moich nowych cycuszkow hehehe... Ps.przeslalabys mi foty swoich? Bo widzę ze duże sobie wlozylas...375ml czy gram bo ja chce wziasc 410g, tez hp, okragle! A Ty jakie masz? Okragle czy anatomy? Mój mail:monis1-9-8-1@o2.pl, z góry dziękuje Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralka no to troche mnie uspokoiłaś z ta ciążą bo piersi chciałabym juz teraz miec a nie czekac jak za kilka lat urodze dziecko, wtedy moze nie miałabym juz na to srodków finansowych bo wiem ile dzieci ich pochłaniaja ;) bedę dzis dzwonic do dr Niemkiewicza i umawiac się na wizytę w grudniu :) i nie chce zeby ktos wiedzial z mojej rodziny w PL o tym ze sobie zrobiłam biust, bo jestem pewna że spotkałabym sie wtedy z nie do konca miłymi komentarzami a ja robie to tylko i wyłącznie dla siebie samej!!!! jeszcze raz ponawiam prosbe o fotki dziewczyny ktore zrobily juz swoje biusciki... moj mail: buziaczek82@tlen.pl bo dalej zastanawiam sie nad rozmiarem ale mam nadzieje ze konsultacja rozwieje wszystkie moje watpliwosci. Wiem że chce dosyc duze ponizej 345ml nie bede schodzic a jak da rade to i 375 wezme bo chce takie duze C/male D no i maja byc okrągłe z cięciem pod piersią... kurcze, juz bym chciala je miec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam do pracy po tygodniu...ale powiem wam ze bylo ciezko, mimo ze nie pracuje fizycznie ciezko bylo sie zebrac, ale tak czy siak najgorzej jest w nocy...i na poczatku zeby pojsc do toalety czy cos.. a co do dzieci i karmienia, ja na razie nie mam ale cos sie u mnie nie zapowiada zeby w najblizszych 5 latach urodzic bobasa. powiedzmy poznaje faceta, z 2 - 3 lata musimy ze soba pobyc bo znowu sie nie dam nabrac za zadne spontany i po kolejnych 2 ewentualnie dziecko, wiec..dluga droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga_paradise
napiszcie cos na temat dr Piotra Skupiń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki...ja tez chce duże, nie wiem jakie to będzie 410g? Bo Wy wszystkie piszecie o ml a mi lekarz powiedział w gramach?! Nie mogę tez nigdzie w necie znaleźć przelicznika ml na gramy, każda ciecz liczy sie inaczej bo to zalezy od gestosci! Ale wydaje mi sie ze 410g to bedzie jakie 375ml.!? Jak myslisz? Ja bede miala ciecie pod piersia i wlaza mi pod miesien. Ps.dodzwonilas sie do kliniki I umowilas juz konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy...szybciutko wrocilas do pracy, man nadzieje ze ja tez bede mogla tak szybko sie ogarnac, tymbardziej ze mam mala coreczke! Ps.Kochana wyslesz mi foty swoich cycuszkow? Dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis1982 dzwoniłam dzis do kliniki ale niestety dowiedzialam się że w tym czasie co będę na urlopie w PL w grudniu to dr Niemkiewicz ma wolne (od 17 grudnia do 10 stycznia) bo leci do córki. Tak wiec nic nie załatwie jak bede w PL. Może zadzwonię jeszcze do Jarlińskiego choc wolałam robic operację u dr Niemkiewicza (Wrocław). Dziewczyny czy jest możliwośc konsultacji z dr np kilka dni przed operacją jesli przyjadę na konsultację juz z wszystkimi badaniami? Czy to nie będzie zbyt pózno? monis co do twoich g to mi się zawsze wydawało że 1g jest równy 1 ml ale pewności tez nie mam. Myslę ze sama powinnas zapytac lekarza jak to wychodzi na ml. Ja też powiem lekarzowi ze chce duze bo takie pełne C, małe D a ile trzeba bedzie mi włozyc to on juz pewnie bedzie wiedział. Mam nadzieje ze sie zmieszczą :) bo jak na swoj wzrost 167 waze 60 kg, niby duzo ale zaden tam ze mnie grubasek ani tym bardziej patyczak ;) A jakie są twoje wymiary? I u kogo robisz biuscik? No za 2 miechy bedziesz pewnie juz sie cieszyc slicznymi piersiami! trzymam kciuki monis!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Ja mam zabieg umowiony na poczatek lutego i wciaz strasznie sie bije z myslami. Mam prawie 40 l, dzieci juz wykarmilam, a ten zabieg to taki kaprys, nie z desperacji. Biust mam mizerny i zawsze mialam z tym problem, nawet miseczka A zostaje niewypelniona plus po karmieniu, wiecie jak jest.., W kazdym razie chcialabym cieszyc sie soba, miec przyjemnosc z kupowania nowych ubran, to taki czas w zyciu dla mnie, ale jednoczesnie boje sie, ze tylko doloze sobie nowych problemow, jezeli wyjdzie cos nie tak. Lubie uprawiac sport, gram w tenisa, skacze z dzieciakami na trampolinie, biegam, chodze na silownie. Powiedzcie, prosze, jak to jest po operacji, czy nadal mozna takie rzeczy robic? Czy ciagle bede sie czula swiadoma, ze mam tam cos sztucznego i bede sie obawiac mocniej podskoczyc ?? Drugi moj problem to wlasciwy rozmiar. Mam 168 wzrostu, waze 63kg, mam dol ciala raczej wiekszy natomiast gora jest drobna, szczuple ramiona, waska talia. Troche obawiam sie, ze ze zbyt duzym biustem bede cala wygladac masywnie. W sumie to chcialabym tylko takiego pelniejszego biustu i zeby nie nosic wypchanych biustonoszy. Pani Doktor doradzila mi 300ml pod miesien, boje sie ze to bedzie sporo. Wolalabym, zeby nikt nie zauwazyl, ze mialam operacje, nie chce mi sie tlumaczyc i wyjasniac, chce to zrobic dla siebie i zachowac dla siebie. Powiedzcie, czy taki rozmiar ma szanse pozostac niezauwazony?? Teraz nosze biustonosze wypchane praktycznie caly czas, wiec wyglada jakbym tam cos miala :) Prosze o rady, bede wdzieczna za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Ja mam zabieg umowiony na poczatek lutego i wciaz strasznie sie bije z myslami. Mam prawie 40 l, dzieci juz wykarmilam, a ten zabieg to taki kaprys, nie z desperacji. Biust mam mizerny i zawsze mialam z tym problem, nawet miseczka A zostaje niewypelniona plus po karmieniu, wiecie jak jest.., W kazdym razie chcialabym cieszyc sie soba, miec przyjemnosc z kupowania nowych ubran, to taki czas w zyciu dla mnie, ale jednoczesnie boje sie, ze tylko doloze sobie nowych problemow, jezeli wyjdzie cos nie tak. Lubie uprawiac sport, gram w tenisa, skacze z dzieciakami na trampolinie, biegam, chodze na silownie. Powiedzcie, prosze, jak to jest po operacji, czy nadal mozna takie rzeczy robic? Czy ciagle bede sie czula swiadoma, ze mam tam cos sztucznego i bede sie obawiac mocniej podskoczyc ?? Drugi moj problem to wlasciwy rozmiar. Mam 168 wzrostu, waze 63kg, mam dol ciala raczej wiekszy natomiast gora jest drobna, szczuple ramiona, waska talia. Troche obawiam sie, ze ze zbyt duzym biustem bede cala wygladac masywnie. W sumie to chcialabym tylko takiego pelniejszego biustu i zeby nie nosic wypchanych biustonoszy. Pani Doktor doradzila mi 300ml pod miesien, boje sie ze to bedzie sporo. Wolalabym, zeby nikt nie zauwazyl, ze mialam operacje, nie chce mi sie tlumaczyc i wyjasniac, chce to zrobic dla siebie i zachowac dla siebie. Powiedzcie, czy taki rozmiar ma szanse pozostac niezauwazony?? Teraz nosze biustonosze wypchane praktycznie caly czas, wiec wyglada jakbym tam cos miala :) Prosze o rady, bede wdzieczna za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki...juz pisaly mi wczesniej dziewczyny ze ml jest wiecej niz gram! Ale mass racje I zapytam lekarza jak bede na badanisch w grudniu. Ja operacje robie w Londynie, dr.Fratti bedzie mnie operowal, on jest z Wloch! Co do konsultacji to wlasnie na niej ustalasz termin I wydaje mi sie ze jezeli doktorek bedzie mail wolny termin to Cie zoperuje! Ale to raczej zadkosc! Wydaje mi sie ze chociaz miesiac wyprzedzenia musi byc! No ale zawsze warto zapytac :-) no straszna szkoda ze nie Dali rady spotkac sie z nim w grudniu, ale Wroclaw poprostu najbardziej Ci pasuje czy raczej doktorek jest konkretny? Trzymam kciuki Wiki zeby operacja odbyla sie w tym terminie co najbardziej Ci pasuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do afternoontea
Witaj, ja zrobilam sobie op 6 tygodni temu. mnie nie bolalo nic, choc mam dosc spore wkladki bo 375cc. powiem tak, do tej pory obawiam sie skakac czy machac mocno rekami :( ale nie zeby bylo cos nie tak, to bardziej psychiczne nastawienie. generalnie mozna cwiczyc juz po miesiacu ale ja pomimo ze bardzo bym chciala to wszystkie cwiczenia robie bez gory, tylko dol ciala. ale tak poza tym to jest ok, mysle ze dla siebie samej mozna sobie na taki kaprys pozwolic tyle ze juz do konca zycia bedziemy musialy myslec ze za 10-15 lat trzeba bedzie impanty wymienic. Mam nadzieje ze choc troche CI pomogla,buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis no nie ukrywam ze do Wrocławia mam najblizej a i sporo pozytywnych opinii naczytałam sie o dr NIemkiewiczu a zwłaszcza to ze robi duże piersi, no ale trudno, w tygodniu zadzwonie jeszcze do innego lekarza Jarlińskiego i umówię się na konsultację. Póki co będe szukac do skutku! Na lato chcę miec juz piekne piersi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś z tym smarowaniem cycuchów to nie wszyscy lekarze wspominają. Chodzi o to, że jak robisz sobie biust to warto wcześniej smarować skórę jakimś balsamem nawilżającym,oliwką lub na rozstępy żeby właśnie nie mieć operacji brzydkiej skóry!można też jakieś ćwiczenia na ujędrnienie biustu porobić. a co do wielkości to najlepiej jak pójdziesz na te konsultacje - lekarz najlepiej Ci doradzi:) a ja mam moja droga okrągłe wkładki, eurosilicony! no i mój biuścik jest ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki...szkoda ze tak wyszli z tym doktorkiem :-( no ale skoro chcesz nowe cycuszki na lato to koniecznie musisz umowic konsultacje na grudzien! Moim zdaniem leper jest robic operacje jak jest chlodniej na zawnatrz Bo w upaly czlowiek sie poci a przeciez przez pierwsze dni po op nie mozna sie kapac...normalnie szok, ja nie wiem jak ja wytrzymam bez prysznica! Na szczescie op bedzie w styczniu wiec raczej na zewnatrz bedzie blizej zera stopni :-) powodzonka z umowieniem konsultacji Wiki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki, jesli Wroclaw to polecam ci Niemkiewicza bo z JJ to nie wiem... nie mialam z nim nigdy kontaktu ale na wizazu jest teraz afera bo spapral biust jednej dziewczynie, a on Niemkiewiczu nic zlego nie slyszalam. Ale spiesz sie bo nie warto czekac !! o ile oczywiscie jestes juz zdecydowana i pewna na 100 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pacjentka jj
Nie polecam jj, cieszę sie ze w ostatniej chwili z niego zrezygnowałam. Nie podobało mi sie jego podejscie do pacjentki,a po za tym mialam widoczna asymetrie a on chciał mi wlozyc takie same dwa implanty!!! :O wizyta u niego trwała z 15min, juz nie wspomne o kontakcie przez mail,kiedy tygodniami czekałam na odp od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pacjentka jj
Nie polecam jj, cieszę sie ze w ostatniej chwili z niego zrezygnowałam. Nie podobało mi sie jego podejscie do pacjentki,a po za tym mialam widoczna asymetrie a on chciał mi wlozyc takie same dwa implanty!!! :O wizyta u niego trwała z 15min, juz nie wspomne o kontakcie przez mail,kiedy tygodniami czekałam na odp od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pacjentka jj
zapomniałam dodać,ze jak dr spapra piersi to jest duzy problem z poprawką,wiele dziewczyn juz to doswiadczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka...dzieki za podpowiedz odnosnie smarowania cyckow przed planowana op, rzeczywiscie, na zdrowe myslenie...wkladajac duze wkladki ( bo takie mam zamiar mieć) skóra rozciagnie się i bardzo możliwe są rozstepy :-( a wiadomo ze ich nie chcemy! Kupię dziś jakiś fajny kremik i zaczynam smarowanie! A za 3 tyg. jade do kliniki na badania wiec zapytam dr o roznice miedzy ml a gramami, choć ostatnio znalazłam w necie ze zrobili doświadczenie i wlozili składkę silikonowa do wody a ona nie utknęła ale delikatnie unosila się na wodzie wiec wniosek z tego taki ze miedzy ml a gramami różnica jest minimalna, stwierdzam wiec ze moje 410g bedą miały jakie 395ml :-)Koralka...zapomnialas wysłać mi foty swoich :-( wyslesz jak będziesz miała chwilke? Plus, plis, plis...mój mail: monis1-9-8-2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korolka wyslesz mi tez fotki liviamadzia@hotmail.com przy okazji prosze o opinie o operacji przed rodzeniem dzieci.... co sie dzieje z piersiami i implantami po ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis nie ma sprawy. Po to tutaj jesteśmy, żeby sobie pomagać:) Amelianka co do ciąży to są są tutaj dziewczyny,które mają implanty i rodziły dzieci. No wiadomo, że biust się powiększy ale to właściwie indywidualna sprawa czy konieczna będzie operacja poprawkowa czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
Monis na ten nr gg 23927648 wyślij mi nr tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
...a jeszcze dodam, że jeśli dziewczyny bierzecie pod mięsień to trzeba z rozmiaru ująć 10% bo 10ml jest kryte przez mięsień właśnie. Już dokładnie nie pamiętam, swego czasu jak szukałam wszelkiego info na temat implantu znalazłam również informacje dotyczące ml a rozmiaru. Np. 15ml to jeden rozmiar chyba jakoś tak, jak któraś ma dokładniejsze dane to poprawcie mnie. Wiem, że ja sama sobie wyliczyłam ile mi potrzeba i trafiłam w mój wymarzony rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×