Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość clay
spokojnie, D bedzie na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaneta24
a który, myślicie, rodzaj implant wydaje się większy - anatomiczny wysoki czy okrągły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaneta24 - dwa miesiące szybko zleci więc niedługo będziesz miała piękny biust! a rozmiarek tak "na oko" wydaje mi sie dobrze dobrany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja mam zabieg za tydzien w czwartek. Moj wzrost to 174, 54 kg mam teraz rozmiar B70. zdecydowalam sie za namowa Pani doktor na 345 o wysokim profilu mentor, to bedzie takie duze C, małe B :) już nie mogę się doczekać. mam nadzieje ze przy moim wzroscie te piersi beda duze i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatkaw ile miesiecy jestes po operacji? moze one jeszcze nie doszly do siebie, moja mama na poczatku tez nie miala ładnych,moj tata sie krzywil.i ja ja mylam itp.ale mowilam jej caly czas ze dojda do siebie i doszly,blizny sa juz malo widoczne. sutki wrocily na wlasciwe miejsce. a jest juz 5 miesiecy po operacji:) (moja mama ma anatomiczne 375 mentory o wysokim profilu - to jest takie duze D) chociaz mowi ze do dzisiaj nie lubi ich dotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jwoww - fajnie że zdecydowałaś się na zabieg! mama Cię namawiała? chyba pierwszy raz się spotykam że mama i córka robią sobie operację piersi. Przeważnie dla rodziców jest to coś niezrozumiałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama stawia w ogóle, ale myślałam ze moj tata bedzie bardzo przeciwny, do ostatniego dnia mu nie powiedziałam, jakies 3 dni temu mu o tym powiedzialam ze robie 20.09, i zdziwiła mnie jego reakcja bo pyta sie mnie jak badania itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i robię sobie piersi u tej samej Pani doktor co Ty u Pani Żukowskiej, moja mama tez robiła u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cycolinki :P jestem 4 dni po operacji. Ze względu na wąską klatkę piersiową doktor doradził mi 325ml oczywiście okrągłe. Jestem mega zadowolona bo o taki rozmiar mi chodziło. Wiadomo ręce bola tzn nie uniose ich do góry, mąż pomaga mi wstawać z łóżka i dretwieje mi lewa ręka pozatym. czuje się tak jakby mi klatkę rozsadzalo - są takie napięte. Bandaz nosiłam 2 dni. Wyjęcie arenie nie bolało. Chodzę w moim staniku tylko kazał mi przybliżyć gumka do siebie miseczki aby piersi nie były na boki w przyszłości. Aha no i kupiłam też stanik triumfa triaction ale on nie zbliża mi piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara to już? strasznie szybko z tą operacją! i jak się czujesz? wszystko w porządku? normalnie funkcjonujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KORALKA a no leci czas. Dziś jest 6 dni po i jeżeli chodzi o samopoczucie to trochę lepiej. Nadal czuje się jakby mi "coś" siedziało na klatce piersiowej :D rak do góry nadal nie podniosę no i mecze się w nocy bo nie potrafię spać na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KORALKA a no leci czas. Dziś jest 6 dni po i jeżeli chodzi o samopoczucie to trochę lepiej. Nadal czuje się jakby mi "coś" siedziało na klatce piersiowej :D rak do góry nadal nie podniosę no i mecze się w nocy bo nie potrafię spać na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara 6 to krótki czas. Może cię jeszcze wszystko boleć, ciągnąć itp. Rąk nie podnoś - będziesz mieć gwarancję, że blizny będą ładniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilastar
witam chce zaczerpnac rady , czy ktoras z Was powieksyala piersi u dr. Sylwi Daniluk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy któraś z dziewczyn robiła? Ale musi być to konkretnie pacjentka tej doktor?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralka mama nadzieje,ze to przeczytasz odpowiedz mi proszę na pytanie - od kiedy tak mniej więcej można spać juz na boku. Ja wiem, ze teraz to za szybko ale pytam na zaś. I pytanie drugie po jakim czasie piersi "opadna" ??? Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralka mama nadzieje,ze to przeczytasz odpowiedz mi proszę na pytanie - od kiedy tak mniej więcej można spać juz na boku. Ja wiem, ze teraz to za szybko ale pytam na zaś. I pytanie drugie po jakim czasie piersi "opadna" ??? Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara, słuchaj ja spałam tak delikatnie na boku po ok 3 tygodniach. bałam się wcześniej położyć na boku. a kiedy opadną - ja widoczne zmiany widziałam po 2 miesiącach...ale to na prawde widoczne. Wiesz, tak na prawdę implant sie układa nawet do roku czasu. U Ciebie mogą opaść po 2 tygodniach a u innej po tygodniu itp. Madziara a stresujesz się piersiami ze nie opadają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Nie koralka ja się nie stresuje - pytam tylko z ciekawości jak to jest. Zaczęłam też tak jak napisałaś delikatnie spać na boku (plecki juz mnie znudziły :P ) jestem zadowolona z piersi tzn juz nawet nie czuje, ze mam coś w środku - są jak moje !!!! Hura. Aga juz 3 tygodnie minęły od operacji. Ważne, ze wszystko dobrze przebiega. Kolejne pytanko w takim razie - czy kremowalas czymś piersi tak profilaktycznie przeciw rozstępom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbulka
Witajcie. Jestem zdecydowana na operację, tylko mam dylemat w wyborem lekarza. Byłam zdecydowana na Jarlińskiego, ale teraz jeszcze jadę na konsultację do Daniela Furmanka, ma dużo pozytywnych opinii, ale żadnych zdjęć i to mnie trochę niepokoi. Proszę o pomoc w wybraniu lekarza, może ktos zna osoby, które powiększały piersi u tych lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lody__pistacjowe
Witaj, doktor Furmanek nie ma zadnych zdjec, bo nie potrzebuje zadnej reklamy swoich uslug. Jest tak dobrym chirurgiem, ze pacjentki gnaja do niego bez jakichkolwiek watpliwosci o efekt operacji. A jest ich cala masa zarowno z Czech, jak i z Polski. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile kosztuje powieksszanie
u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile kosztuje powieksszanie
u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbulka
Jestem z Gdanska wiec ruszam jutro na konsultację do Furmanka zeby spokojnie byc na 13.00 w poniedziałek. Koszt to ok. 9000zl ze wszystkim ale ja wybrałam Allergany dlatego mam 9000zl normalne ceny to 15900 koron czeskich za operacje 12000 za jeden implant, 3600koron za 3dni w szpitalu i 1300stanik policz to sobie i x 0.16gr bo tyle liczylam koronę czeska. Polecił mi Allergany anatomy, ale ja chce raczej okrągłe przekonały mnie do tego zdjęcia koleżanki z forum lato ze snów uważam ze wyszły jej super, ja tylko wybiorą troszkę mniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cycolinki!!! Ja robilam u Jarlinskiego i jestem mega zadowolana. Lekarz pelen profesjonalizmu tak jak jego caly zespol. Cycuszki wygladaja przeslicznie. Gdybym miala to zrobic jeszcze raz tez poszlabym do niego. Jesli macie jeszcze jakies pytania na temat tego lekarza to z checia pomoge. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2tygodniepo
ja jestem "już" jakieś 2 tygodnie po operacji, strasznie swędzą mnie blizny pod lepcami, też tak miałyście? to mnie obecnie bardziej irytuje od bólu który towarzyszył po operacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile kosztuje powieksszanie
Barbulka, masz dosc daleko do furmanka:( ale jak jest dobry i do tego tani, to nie ma sie nad czym zastanawiac. ceny ma bardzo atrakcyjne - trzeba przyznacc. pacjentki tez go sobie chwala, ma podobno bardzo duze doswiadczenie w operacjach piersi. mysle, ze dobrze wybralas chirurga. trzymam kciuki za pomyslna konsultacje i zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbulka daj znać po konsultacji, jak wrażenia itp. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbulka daj znać po konsultacji, jak wrażenia itp. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×