Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

jak masz problem z dobraniem stanika w sklepie, to może zamów uszyty na miarę? ja tak zrobiłam - zainwestowałam w porządne staniki w neutralnych kolorach i ze dwa fikuśne i jestem zadowolona! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość identyczny! Kupiłam w triumphie . Kosztował 199 Ale pani dała mi rabat 20% :) zapłaciłam 159zl. Trzeba mówić żeby dała rabat. Tego stanika mam rozmiar 80e przy moich 340ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten stanik i jest super wygodny. Na siłownię nie chodzę ale wykonuje w nim wszystko i jest ok. Dobrze trzyma biust. I pasuje do każdej koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Kupie oba bo ten extreme stanial przez noc , teraz jest -20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno pytanie czy biustonosze te kupowalyscie zgodnie z tabelą rozmiarów i byly dobre?czy nalezy brac mniejszy badz wiekszy niz tabela pokazuje? Pytam bo gdzieś czytałam o biustonoszach ze tak jest tylko nie pamiętam z jakiej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja teraz wyskocze z innym pytaniem. Jak długo musi upłynąć żeby nasze piersi dały się ułożyć swobodnie w biustonoszu, chodzi mi o to żeby można je było swobodnie zbliżyć do siebie. Póki co to boję się ich ruszać ale ciekawa jestem jak długo to trwa. I czy każdy implant okrągły powoduje że są one od góry wypełnione. Póki co nie widzę tych krągłości od góry choć są śliczne i wyglądają jak dwie piłeczki, tyle że od góry nie są wypukłe. Może dopiero w odpowiednim staniku będą bardziej podkreślone. Napiszcie proszę jak to jest. Mam okrągłe z wysokim profilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie jestem nowa, bo jestem dopiero po konsultacji w lux medzie, ale lekarz dał zielone światło i wystarczy tylko umówić się na zabieg, wiem że będzie warto przez to wszystko przejść, fajnie że jest gdzie poczytać o praktycznych wskazówkach i czegoś się nauczyć zawczasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eolka kupowalas zgodnie z tabelą rozmiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej iść i przymierzyć. Ja przez stronę pewnie kupilabym D a okazało się że D był za mały i wzięłam e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzielam miseczke E bo tak wychodzi z tabeli. Dobrze ze zwroty są za darmo. W razie czego zamowie wiekszy. Wzielam oba z linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge przymierzyć bo u mnie w miescie nie ma triumph a kupuje tylko z esotiq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
DO GOSC ja tez nadal czekam kiedy piersi zrobią sie miekkie i da sie je ulozyc, zblizyc do siebie. Ja mam anatomiczne 2 msc po. Wiadomo juz sie zblizyly do siebie ale to jeszcze nie jest to. No chyba ze tak zostanie nie wiem. Sa jakies dziewczyny co sa juz sporo po zabiegu i ich piersi sa w dotyku naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne nigdy nie będą . Jestem 3 lata po operacji i mialam troche cyca a ja implanty wyczuwam najbardziej pod spodem tam to odrazu czuc cialo obce. Nie wiem jak u innych chetnie poczytam jak to u was jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Ale np. Nie scisniesz je w dloni? Wiadomo nie na placek ale tak zeby scisnac je wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas sciskania mnie boli i nie mówię tu o mega sciskaniu. O sutkach nie wspomne są mega wrażliwe. Juz nigdy nie bedzie tak jak dawniej. Jedynie w ubraniu ladnie sie prezentują . Bo za bardzo "pouzywac" nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny czy, którejś z was około 5 miesięcy po operacji zrobił się efekt "podwójnej piersi" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są powiklania i czasami sie zdarza. Niestety bedziesz musiala miec poprawke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykurcz torebki" = capsular contracture - to zniekształcenie po operacjach implantów piersi, które pojawia się wiele miesięcy, a nawet wiele lat po operacji, polega na tym, że pierś jest twardsza niż implant, z czasem może dojść do zniekształcenia piersi - pierś staje się kulista, jak "piłka", w bardzo zaawansowanych przypadkach może dawać dolegliwości bólowe, powodem tego jest zaciskanie się torebki łącznotkankowej otaczającej implant na implancie, rozpoznanie stawia się tylko na podstawie badania pacjentki przez lekarza, uważa się, że to najczęstsze powikłanie po implantach piersi, szacuje się, że może do niego dość nawet w kilkunastu procentach po 6 latach od operacji, double bubble i capsular contracture to najczęstsze wskazania do powtórnej operacji, nie są to wskazania lekarskie (operacja nie musi być wykonana, zniekształcenia te niczym nie grożą pacjentkom), te dwa zniekształcenia są zaliczane do dużej grupy wskazań do powtórnej operacji, którą określa się (moim zdaniem nietrafnie): "niezadowolenie pacjentki z wielkości lub kształtu piersi po pierwotnej operacji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tego się obawiam terax. Jestem dopiero 6 tygodni po a od dołu czuć implanty. Piersi ładne równe, nie opadły jeszcze i pewnie trochę minie ale już nic nie będzie tak jak przed. Zawsze trzeba będzie na nie uważać chyba i największy minus jaki dostrzegam teraz to jest to, że są bardzo wrażliwe i każdy dotyk mnie drażni:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
Dziewczyny a czy ktoras z Was mocno cwiczy z implantami? Chodzi o mocny trening silowy z duzymi ciezarami. Po jakim czasie od operacji wrocilyscie do takiej aktywnosci. Czy wykonujecoe wszystko to co przed? Moj lekarz powiedzial ze 3 miesiace ale nie ukrywal zdziwienia moimi potrzebami w tym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy Wasze piersi są idealnie symetryczne i równe? Jestem prawie 3 miesiące po zabiegu i zauważyłam, że jeden sutek jest nieco wyżej od drugiego może 0.5cm.. Tak jakby jedna pierś zeszła te odrobinę niżej.. Narzeczony mówi, że przesadzam w końcu widać to tylko jak jestem nago.. No ale.. Przed zabiegiem też wydaje mi się że tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RubyBlue ja trenuje siłowo. U mnie to było tak, że po miesiącu Pani dr pozwoliła mi lekko poćwiczyć bez obciążenia na macie od pasa w dół. Robiłam też delikatnie kardio. Po dwóch miesiącach wróciłam do treningu siłowego ale tak naprawdę na trening góry uważam do tej pory (prawie 3 miesiące po). No i nie wiem co dla Ciebie znaczy duży ciężar ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy poprawkowych operacjach spowodowanych utworzeniem się totebki krótko po operacji to za taką poprawkę się płaci??? Któraś z was miała taką sytuajce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak placi sie bo to są komplikacje na ktore lekarz nie ma wplywu. Darmo są poprawki ktore powstają w wyniku bledu lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy trening zrobiłam 3 tyg po operacji. Oczywiscie bez podskokow i wymachow rekami ale mojra bylam jak mysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, ja pierwsze swoje treningi zaczęłam od basenu - to były moje treningi. Innych się bałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
U mnie w karcie z zaleceniami pooperacyjnymi basen jest dozwolony po 3 msc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciczyć trzeba aby w cyckach nie nastąpiły zrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×