Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćemila
mam we wtorek operacje w czechach u furmanka 500cc se wsadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe cycki w wymiarze "D" nie są wcale duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz największe jakie moga ci założyć.Nigdy cycki nie są za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak z nowymi dużymi cyckami przyjeli was znajomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyciaa
W moim przypadku lekarz dobierając wkładki dawał mi 300, 330, 365 i powiedział że możemy iść jeszcze dalej. Wybrałam 365. Jednak przed operacją poprosiłam o jeszcze jedną przymiarkę (opinie ludzi że będą twarde, nienaturalne) i lekko przestraszona wzięłam mniejsze 340 ml. Nie miałam prawie tkanki tłuszczowej więc efekt jest taki że jak jestem w tym topie pooperacyjnym to nie widać nawet że coś kombinowałam za bardzo-efekt jak w push upie. Więc troszkę żałuję, że nie pozostałam przy pierwszym wyborze, ale tłumaczę sobie że może 365 już by faktycznie gorzej wyglądało. A jak bęzie mnie męczyć to może kiedyś wymienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) czy któraś z was bedzie 12-13 grudnia w art& med krakow u Kasprzyka , fajnie by bylo sie spotkac i pogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem cztery tygodnie po op.Chciałam zakupić biustonosz.Byłam przymierzyć w intimissimi bez fiszbin tylko nie wiem czy takie można czy tylko sportowe które oglądałam w triumph ale też nie wiem dokładnie który Jeżeli możecie napiszcie jaki biustonosz kupiłyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe cyce trzeba chronić od grawitacji,więc tylko sportowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak ty czujesz z tym stanikiem. Jak do ćwiczeń to obowiązkowo sportowy, żeby dobrze trzymał biust. A pytałas się lekarza o radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćemila
najlepszy stanik do powiekszanym piersi to zwykły szmaciany z grubą gumką pod biust ktory najlepiej trzyma jak stanik z fiszbinami to cycki bed a wygladac nie naturalnie,fiszbiny opinają w skore pod piersiami,ostatnio jest wchodzi moda bez chodzenia w staniku,a juz napewno w zimie przy powiekszonych piersiach zadnego stanika,tylko bluzka na ramiaczka i sweterek.ja jutro rano jade z lublina do katowic,z katowic do trinca w czechach,mam byc na 9 rano badania i na stół po noz,jade sama kurcze ale moj facet to kij mu w oko jak nie chce ze mna jechac bo ma pracy duzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ewelina Malina Mój lekarz teraz jest niedostępny wizytę mam dopiero 22.08. Wstępnie mówił że sportowy .Ja 10 wyjeżdżam na wakacje I chciałam kupić jakiś stanik żeby nie być w tym po operacyjnym.Jedyny który mi pasował to był z intimissimi bez fiszbin. Dodam że nierobiłam dużych piersi tylko w miarę naturalnie jezeli ma to jakiekolwiek znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) mam operacje w pazdzierniku, pod powiez mięśnia piersiowego ( i teraz zastanawiam się czy to aby nie to samo co pod gruczol) z rozmowy z doktorem wynikało że nie ale byłam tak podjarana całą rozmowa i tym jakie będą efekty że w sumie to chyba jeszcze raz się umowie na konsultacje bo mam jeszcze nie jasności. Doktor zaproponował mi 485ml i z tego co teraz czytam to żadna z Was aż tak dużych implantpw nie ma a ja przecież chciałam naturalny efekt, co prawda u mnie jest całkowity brak piersi. Nie radziłam jeszcze dzieci i ciekawe co to będzie po karmieniu bo nie uśmiecha mi się znowu kłaść pod nóż i tyle kasy na poprawki wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr wybral ci bardzo duzy implant. Moze jestes otyłą osobą i dlatego żeby "nie zniknęły "? Jeśli nie rodzilas to poczekaj z operacja w innym przypadku po karmieniu czeka cie kolejna operacja. Ciąża i karmienie zmieniają piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie majac wcale piersi nie robiłam by zadnei operacji.Bardziej ubierała bym sie jako mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam implant 425 ml wychodzi dd E ale nastepnym razem biore 700 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Przy tak wielkim implancie po ciazy badz karmieniu wymiane masz murowana. Ja tez nic nie mialam zupełne zero a po 380 anatomicznych mam E/F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy tak duże rozmiary to nie przesada? Nie mam nic przeciwko zabiegom powiększania piersi (sama nie robiłam i nie planuje), ale piersi swoje ważą i sądzę, że powinno się takie kwestie przedyskutować z lekarzem. Sam zabieg też przecież wiąże się z ryzykiem, a o tym jak wygląda można przecież poczytać http://drolender.pl/zabiegi/powiekszanie-piersi/ to jest przecież mimo wszystko operacja. Dobra klinika i dobry lekarz to podstawa, no i nasz własny rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi to ozdoba kobiety.Tak w młodym jak i w starszym wieku.Nie mając nic kobieta czuje sie nie edowartościowaną ,jak inne to uwidoczniają publicznie.Stad decyzja o powiększeniu cycków operacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa tu kobiety ktore nie byly zadowone efektow operacji? Ja nie jestem, z 60b mam 60f z racji ze nie moge nosic push up. Sa za male chce powiekszyc je o 1-2 rozmiary. Jak wyglada rekonwalescencja po kolejnej operacji? Czy moga pojawic sie jakies powiklania? Czy wystarczy odczekac rok czy lepiej wiecej?Jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyce w wymiarze F to są duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70f 75f to duze ale 60f to bardzo male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65,70 to obwód kobiety pod cyckami.W zależności od budowy jej ciała.Natomiast D,E,F to wielkości cyców.Rozmiar 65f mówi że drobna kobieta ma duze cyce.Zależy to też od kształtu implantów,czy okrągłe,czy zblizone do naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jaka jest najlepsza masc na blizny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEMILA
hej 2 sierpnia miałam operacje dzis mija 6 dzien bez snu zero snu nic z powodu bólu to raz a dwa że za cholere nie moge usnac na plecach.w dzien funkcjonuje normalnie ciekawe jak długo jeszcze.mogłabym startowac w rekordzie ginessa .macie podobnie?może jakieś rady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0417
Ja operacje miałam wczoraj, implant pod mięsień 330. Swoje miałam małe B, teraz wydają mi sie duże ale jeszcze zejdzie opuchlizna. Jak oglądałam w 3d przykładowy rozmiar 410 to wydawały mi sie ogromne i nie naturalne. Zobaczymy efekt za 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
jak się masz? boli bardzo? mam nadzieję ze wszystko jest ok i że dobrze się czujesz! na pewno efekt będzie superowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Marcela28 widzę że masz implanty 350c jak jesteś długo po zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0417
Mam sie całkiem dobrze, myślałam że będzie bolało bardziej, tyle się naczytałam na forach....ale każdy ma inny próg bólu ( chociaż ja do tej słabszej grupy się zaliczam). Szwy i opatrunki będą zdejmowane za 2 tygodnie, to wtedy już coś będzie widać . Cieszę sie jednak jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasyt
Hej dziewczyny. Ja jestem 4 tyg po operacji miałam cpg 322 330 anatomiczne,wyjściowe małe b, teraz juz opuchlizna zeszła zostały jeszcze siniaki, krwiaki nie łatwo schodzą, choć juz coraz mniej je widać. Pierwszy tydzień, to był dla mnie koszmar, ból ogromny, sama z łóżka wstać nie dawałam rady, a jak, to robiłam, to zajmowało mi ponad godzinę. Zazdroszczę tym, które tak dobrze to przeszły :-) piersi wyglądają ładnie, nie są przesadzone, wyszło 75d, ale teraz wiedząc jak juz to wyglada wzięłabym większe i wcale nie byłyby za duże. Miałam mieć 295 i tuż przed zabiegiem zmieniłam rozmiar, na szczęście. I tak jestem bardzo zadowolona. W porównaniu z tym co miałam, to są boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nowe cyce nie są za duże przy małych naturalnych.Tylko jak jest z ich noszeniem w takie upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×