Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Asiula i Brava czy dostane od was fotki waszych nowych nabytkow? oczywiscie jak bedzie juz na to pora ;-))) Ja gdy przymierzalam 350 to przerazilam sie tym ze nie wygladaly ładnie tylko szeroko i bardzo plasko w porownaniu do 325. Bardzo jestem ciekawa jakie wam wyszly te 350 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia w swoim czasie (mam nadzięję, że za kilka dni) będą... na razie sama boję się na nie spojrzeć :) w pancerniku wyglądają na dosyć spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Asiula, Brava, jak Wam super, że jesteście już po i najgorsze za Wami. Gratuluję. Czy ja również mogę prosić o fotki od Was? Byłabym ogromnie wdzięczna, bo też myślę o podobnych wkładkach. Mój mail: gaja27_kafeteria@wp.pl Mam pytanko: jakie Wy miałyście profile? No właśnie, posty na tym forum uświadomiły mi, że muszę powalczyć o większe wkładki niż 325cc. Więc może 350-375cc. Udało mi się dzisiaj \"wcisnąć\" na drugą konsultację w połowie maja :). Uznałam, że skoro mam mieć zabieg, to muszę zrobić ze swojej strony wszystko żeby ustalenia były jak najlepsze i żebym niczego nie żałowała. Teraz już zamierzam być precyzyjna i jak najdokładniej określić lekarzowi efekt, jaki chciałabym osiągnąć. Samanta, a Ty widzę, że już w ogóle jesteś hiper-precyzyjna i obeznana w tym temacie :). To na pewno zaowocuje super-biuścikiem, czego Ci życzę. Kobis, zmartwił mnie Twój wpis o tym, że trudno kupić dobry biustonosz na silikonowy biust. Ciekawa jestem czym to jest spowodowane. Czy mogłabyś podesłać linka do tego wątku? Dziewczyny, mam pytanie. Gdzieś czytałam, że z wkładek okrągłych i anatomicznych o tej samej pojemności jedne dają większy biust po zaimplantowaniu, tylko nie pamiętam które. Jeśli wiecie, dajcie, proszę, znać. Chociaż ja i tak decyduję się na okrągłe, zwłaszcza że na beautywpolsce czytałam o przypadku dziewczyny, której dwukrotnie przekręciła się wkładka anatomiczna. Oczywiście nie chcę nikogo straszyć ale myślę, że dobrze wiedzieć, że takie przypadki też się zdarzają. Pozdrawiam Was, dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,jaki tłok się zrobił ,super. :):) Ja po świętach jade na konsultacje w sprawie drugiej operacji,ciekawe co mój doktorek powie,,,Życze wszystkim miłego dnia,a wszystkimi nowym cycolinką gratuluje cycuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIULA I BRAVA :) Ja tez prosiłabym o fotki waszych nowych nabytków:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc KObitki :-) zadko bywam na forum bo mam kupe roboty w ogrodzie a tu takie słonko że aż grzech siedziec w domciu...widze że forum tętni życiem,super! Dziewczyny gratuluję WAM nowych cycuszków i ponawiam prośbę Doris...prześlijcie fotki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brava, Asiula - to teraz czekam na Wasze foteczki :) ja nie bardzo mam tu co wybierać, bo to kwestia tego, ile się zmieści.. jeśli dr oceni podczas op że wejdzie 350, to będzie 350, jeśli nie to te mniejsze :) po chwilowej depresji z powodu zmiany na mentory wracam spowrotem do swojego nastawienia.. już nie mogę się doczekać :D Gaja, zabierz na konsultację dużo zdjęć takich piersi, jakie Ci się podobają.. (jeśli jesteś na beauty to z kasprzykowych dziewczyn moze kojarzysz Bi - ona ma jak dla mnie jedne z najpiękniejszych piersi świata ;) właśnie coś takiego chciałabym, zeby mi wyszło). Ty masz pod biustem 79cm...? a co do tych wkładek - które wychodzą większe to zdania są podzielone.. jedne dziewczyny uważają, że większe wychodzą z anatomicznych, bo większość wkładki skupia w dolnej części impl i przez to obwód moze być większy, inne ze większe są okrągłe - bo od góry widać jeszcze zaokrąglenie którego nie ma przeważnie przy anatomkach.. moim zdaniem wizualnie na więsze wychodzą okrągłe, ale też okrągłe bardziej mi się podobają więc trudno mi być obiektywną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też chcę nowe fotki Waszych cycuchów, Diabliczka ,Violesia,Madżenta,Miracle,Maja co u Was czemu się nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć dziewczyny;wczoraj przyjęłam pierwszą dawkę szczepionki przeciw WZW,druga za miesiąc,trzecia na początku października więc op mogę planować na jesień,może to i dobrze,bo nosić sie latem z tymi opaskami,specjalnym stanikiem chyba mało komfortowe;nie wiecie czy dr Kubasikowi będzie się chciało zaraz po świętach we wtorek iść do pracy,czy można się wybrać do niego na konsultacje?chyba zadzwonie i spytam;która z Was to poznanianka-daleko jest klinika od dworca PKS?jakaś komunikacja MZK,jak dojechać?prawko mam dopiero od roku więc nie chcę błądzić po Poznaniu,którego przyznam,ze nie znam choć to tylko 130 km ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Laski:) Sam.. ale się cieszę:),ze już na dniach(no prawie)bedziesz posiadaczką cycoszków:) Kakukabana stanowczo odradzam jakiekolwiek ciepłe wakacje po zabiegu!!!!!!!!!!!!!! Ja durna pała....2 miesiące po zabiegu pojechałam do Turcji i pomimo ,ze siedziałam pod parasolem i co chwile moczyłam pieluchę w basenie i mokrą przykładałam na piersi to i tak nic nie pomogło!!!!! a naprawdę pilnowałam tych mokrych okładów!!!! po powrocie bardzo bolała mnie lewa pierś w okolicach sutka i było podejrzenie o \'\'torebke i zebranie się płynu w niej\'\' dostałam maści ,leki i teraz po roku od zabiegu mam sprawdzić na usg czy nic tam nie zostało!!!!!!! uważajcie laski z tym opalaniem i solarium!!!!!!!!!!szcz. po zabiegu!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samancia o której masz zabieg i czy po zabiegu wpuścili by mnie do Ciebie? ja mam rano samolot do Warszawy ,więc potrzymam Ciebie za rączke:))))))))))) meduza :)))))))))) brawo !!!!!! realizuj marzenia:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu, mam być o 9.45 w klinice, jakaś tam ostatnia rozmowa z dr, anestezjologiem i na stół.. więc pewnie jakoś po 10 się zacznie :) napiszę do Ciebie zaraz maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula jestem jestem :) czytam tutaj pilnie co sie dzieje i tyle nowych kobietek ,że już nie nadażam :) moje cycki już robią sie miekkie nareszcie :) w dzien zdejmuje tą opaske bo gorąco mi i nie wygodnie :p czekam na Ciebie tutaj z kawka i plotkami :) ogolnie mój rozmiar to 70 D lub E wiec szału nie ma ale piersi jak najbardziej jerne stojące i pokaźne ;) ps-oczywiście bez ubrania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) MEDUZA klinika jest dość daleko od dworca i ukryta , jak juz będziesz miała termin to służe pomocą w Poznaniu jeżeli zdecyd. się na Kubasika . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEduza dzwoń do dr. bez problemu , jak nie operuje to odbiera, we wtorek po świętach konsultuje, bo pytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam becia769 - prosze Cie bardzo o przyslanie fotek Twoich cycuszkow. Na 15-ego maja mam termin u dr. Krajewskiego, ale nie zdecydowalam jeszcze, czy chce anatomy czy okragle. Mamy podobna \"wyjsciowa\" ;-) budowe ciala, stad moja prosba o zdjecia. Poza tym bylabym Ci wdzieczna za wszelkie porady i sugestie. robaczek73@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, to ja w takim razie zabieram się do wertowania beauty w poszukiwaniu Bi i jej piersi :). Zgadza się, tym razem muszę doktorowi podsunąć jakąś fajną fotkę . Pokażę Mu również takie, które mi się nie podobają. Właśnie zobaczyłam w Twojej stopce, że już za niecałe 3 tygodnie jest Twój wielki dzień :). Mój za niecałe 3 miesiące, a i tak już się nieźle emocjonuję. Tak, mam 79 pod biustem, dlatego dziwi mnie początkowa propozycja doktora - 270cc. Stwierdził też, że swoich piersi nie mam wcale takich małych (a noszę małe 75b) i to też determinuje pojemność wkładki. No ale jak Was czytam i oglądam zdjęcia w necie przedstawiające efekty po zaimplantowaniu poszczególnych wkładek, to wydaje mi się to po prostu za mało dla mnie. Ewciu, w świetle tego co napisałaś zastanawia mnie jedna rzecz. To że leżenie na słońcu, czy chodzenie do solarium może nowym piersiom zaszkodzić - to rozumiem i zamierzam respektować. Zastanawiam się tylko, czy może im zaszkodzić siedzenie w przegrzanych pomieszczeniach. U mnie w domu latem jest bardzo gorąco, operacja w pełni lata, więc na pewno nawet leżąc w domu i nie wychodząc z domu będę się \"grzać\". Czy to też niebezpieczne? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frigga55
hej dzieweczynki! wiecie do tej pory martwiłam się że moje cycuchy wyglądają fajnie tylko w wersji nago wtedy naprawdę widać ich wielkość (mam anatomy 310ml, projekcja 5,5 noszę teraz rozmiar 70E). w ubranku gineły :( ale... do wczoraj :) moje kochanie sprezentował mi "na później" staniczek (jestem 3,5tygodnia po operacji). jeny, stanik ma taką miseczkę, że mogłabym go założyć na głowę :P podkusiło mnie , założyłam na niego sweterek i zamiast zmiejszonych pooperacyjnym staniczkiem małych pagórków, pod sweterkiem sterczały dwie ogromne seksowne kule :D dodam ze staniczek to nie jakiś tam push up (nienawidze bo towarzyszyły mi całe życie + wkładki grubości pięści....) tylko zwykły sztywniejszy z fiszbinami :D także dziewczyny które nosicie zbroje i które przejmujecie się że cycuchów w ubraniu nie widać, poczekajcie aż ubierzemy swoje skarby w kobiece biustonosze :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dopadły mnie mysli że chyba powinnam wziąc większe wkładki,ponieważ tez doszłam do wniosku że sa chyba za małe(Chociaż i tak powinnam sie cieszyc bo wyjściówka to była tragiczna).Pocieszyłaś mnie troszkę z tymi kobiecymi staniczkami.Mam nadzieje że jak kupie sobie porządny biustonosik to bedzie je lepiej widac?!:)Narazie został mi pancernik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess Twoj najbliższy rozmiar to brytyjskie 28ff (60ff) europejskie 60I staniki szerokofiszbinowe w tym rozmiarze zakupisz w kilku sklepach w polsce lub na allegro. Np firma panache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO zależy ,bo ja nosze już normalne staniki i nie widze zbytniej różnicy w wielkości cały czas uważam, że powinnam wziąść większe implanty.Zresztą po 3tyg nie można jeszcze mówić o efekcie ,bo piersi mogą być jeszcze opuchnięte. Ja mam teraz rozmiar 75E ,a w normalnym staniku i w bluzce wygląda jak takie pełne C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja, moim zdaniem przy Twoich 79cm pod i tym, że chcesz mieć z tego co pisałaś duży biust, rozmowa w ogóle powinna się chyba zacząć od jakichś 400 wzwyż.. jak byłam przedwczoraj u mojego dr - spotkałam dziewczynę jakiś czas po op, mojego wzrostu gdzieś tak i ogólnie szczuplutką - ma anatomki chyba nawet 440 i naprawdę wyglądało to bardzo proporcjonalnie do jej sylwetki.. na twoim miejscu koniecznie poszłabym jeszcze do jednego, dwóch lekarzy na konsultację.. to w porówaniu do całej operacji nie jest duży koszt, a zawsze lepiej wcześniej wiedzieć więcej, niż mniej.. tak jak u mnie - jeden dr proponuje 240ml a drugi 325-350..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samancia, bardzo proszę, powiedz w którym dziale na beauty znajdę piersi Bi. Szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Jej wypowiedzi - tak, ale zdjęć już nie. A może masz gdzieś na kompie i mogłabyś mi przesłać na maila? Zaintrygował mnie Twój opis "najpiękniejsze piersi świata" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ja byłam już na kilku konsultacjach i oni mówią w cały świat. Jestem z Łodzi, więc rozpoczęłam swoje wizyty tutaj. Zieliński zaproponował coś poniżej 300, Żukowska powiedziała, że przy mojej budowie 350 wzwyż. Następnie byłam u Szczyta, zaznaczając, że chcę ładne c i powiedział, że 300-350. No i w końcu dr Kasprzyk. Już nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
meduza ja jestem z okolicy poznania i tez bede miala zabieg w klinice ieleckiego:)) jak chcesz mge ci powiedziec jak dojechac :) mpk troche bedziesz musiala sie naszukac albo kup sobie jak bedziesz w poznaniu mape poznania z liniami autobusow i tramwajow ...ale jak chcesz moge ci sprawdzic ;) mam mapke wiec nie ma problemu :) daj ino znac Ewcia dziekuje za rade :)...na to tez wyglada ze przesuwamy wakacje na pozniejszy termin ale co zrobic kiedy u as takie upaly?..a w robocie nie ma klimy i trza sie pocic przy kompie ?:/ przeraza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×