Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

tak, tylko konsultacja w moim przypadku jest dosc trudna, ponieważ dr Szczyt ma długie kolejki i jak sie zdecyduje na konsultacje to już muszę być pewna ze robie operacje przed 2 dzieckiem.... po to aby miec miejsce na zabieg w kolejce. Inaczej bede czekała na operacje ponad 1,5 roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Hej Toni, melduję się ,jestem 2,5 mca po operacji i nie czuje ,ze mam piersi siilikonowe.Wszystko bardzo naturalnie wyglada i nikt nie poznał. Nosze cały czas,jak narazie staniki miekke.Troche zaszalalam i kupilem ten drogi krem na blizny, za niecale 300 zł,ale blizn praktycznie wogole nie mam.Cały czas nim smaruje i wogole nic nie widac,jakbym wogole nie miala operacji,wczesniej jeszcze nosilam plasterki silikonowe,ale pies mi zjadl,wiec teraz tylko krem na blziny mi pozostal.Przyznam sie,ze nie masuje piersi,bo jakos nie lubie tego robic.Troszke piersi jeszcze sa daleko od siebie,ale mam nadzieje,ze beda blzej. Co u Ciebie?,ja mam super piersi,sa proporcjonalne do mojej figury i jestem mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Hej Mika Juz myslalam,ze o mie zapomnialas:)moje juz niedlugo beda mialy 4miesiac,jet ok,naprawde dobrze.ciesze sie,ze jestes zadowolona.mam na glowe przeprowadzke ale jak tylko sie ogarne to napisze wiecej.sciskam cie mocno:) Evien,Kinhol was rowniez pozdrawiam,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo09
aleksis81 Ja mam 335 okrągłe i są zajebiste. Na początku miały być Mentory 300, wolałam 325, więc doktor się zgodził, a przez samą operacją zmieniliśmy na Allergany 335. Ja jestem drobna, 46kg i 160 cm, więc cyc jest okazały. Chciałam żeby były duże i nie zależało mi na jakichś naturalnych efektach, bo jak cierpieć to cierpieć, a doktor naprawde odwalił super robote. Piersi wyglądają naturalnie, nie odznacza się implant pod skórą, a jak jestem w luźniejszym sweterku to nie rzuca się w oczy...W pracy nawet się nie pokapowali :) A co do spania na plecach to się tym tak nie przejmujcie, Wasze cialo po operacji i tak wymusi na Was taką pozycje spania. Ja miałam aż sine plecy od stanika, bo leżałam jak w trumnie, ale wszystko jest do przeżycia. Jestem półtora miesiąca po i już zapomniałam o jakiejkolwiek operacji, bólu zero tylko piękne piersiaczki :) Pozdrowienia!!!!! i odwagi tym niezdecydowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinhol
Na operacje czekałam 2 tygodnie bo zwolnił sie termin miałam miec dopiero 7 lutego ale udało mi sie wcisnac na 11 stycznia konsultacje miałam tego samego dnia co operacja wybrałam implanty i od razu na sale operacyjna ( byłam juz z badaniami i konsultowałam wyniki z doktorem czy nie ma przeciwskazan) Ja nadal nie dzwigam dzieci ma 2.5 letniego syna i 1,5 letnia córke przez pierwsze 10 dni maz sie zajmował dziecmi i domem. dzis mija 2 tygodnie w domu sprzatam ale powolutku i nie wszystko bo np, przy odkurzaniu bardzo zaczynaja twardniec i bolec nie wieszam prania bo wysoko rak nie epodniose, córke ciezko mi wyjac z łóżeczka ale nie spowodu bólu tylko ze strachu ze sobie czegos narobie ale ogólnie juz jest dobrze. ciagle czekam az sie troszki do siebie zbliza i i zmiekna Toni pozdrawiam i powodzenia z przeprowadzką. Eve jak ty sie czujesz? Biustonosz jaki dostałam od doktorka to 75 d ja jeszcze zadnego nie kupiłąm narazie mecze ten ale w sobote sie wybieram na zakupy. a o zdjeciach pamietam tylko niech mi modem naprawia bo do pracy cycków niebede nosiła hehehehe. Tekst z konsultacji z doktorem. Wybrałam implanty doktor poszedł po pudełka z implantami stawia je na stole , wziełam je do ręki i mówie : O moje piersi " dr na to tak moze pani je juz sobie wziąść . a ja : nie chce na wynos , wole żeby Pan zapakował. hehehehe jesli jestescie z okolic wrocłąwia to zastanówcie sie nad Łatkowskim naprawde:) ja polecam nie tylko lekarza ale pielęgniarka anioł chłodziłą mi czoło prawie cała noc bo mnie na wymioty brało (a z takim bólem klatki piersiowej chyba bym tam padła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cycolinkija jestem 4 miesiące po operacji i juz nie pamiętam bólu jaki przechodziłam. Wyglądają naturalnie i jestem mega zadowolona. Jedna z dziewczyn pytała czy przy planowanej ciąży trzeba będzie wymieniać implanty - wiec w moim przypadku (narazie nie mam dzieci) lekarz powiedział, ze implanty nie są przeszkoda ale oczywiście skonsultuj to ze swoim lekarzem A do wpisu wyżej (bo zawsze jakiś debil się znajdzie) WYPAD !!! Handlujesz plastikowymi akcesoriami dla zboczeńców co wnioskuje po stopce wiec nie wypowiadaj się na temat "sztucznych cycków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka77
Dziewczyny, jestem 6 dni po operacji i jedna piers mam duzo bardziej spuchnieta niz druga mimo ze mialam ten sam implant, nic mnie nie boli tylko martwie sie ta roznica w wielkosci...miala tak ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsulotwałam się z najlepszymi chirurgami i odpowiedz na pytanie o dziecko była u wszystkich taka sama. mianowicie implanty nie przeszkadzaja w karmieniu piersią, lekarz nie moze dac jednak gwarancji, że po przebytej ciązy i karmieniu nie bedzie konieczna ponowna operacja. Na skutek przyrostu masy i zniszczen jakie sa naturalne po karmieniu (ros=zciagniecie piersi) jest mozliwa ponowna operacja, w celu wymiany implantów na wiekszy rozmiar badz samo podciagniecie piersi. Jenak jesli nie przytyje się duzo i piersi nie urosna dtastycznie to nie bedzie takiej potrzeby raczej. Nie wiem co robić, w pierwszej ciązy przytyłam zalediwie 7 kg, piersi mi nie opadły, nie sa mniej jędrne, tylko zrobiły się mniejsze niż przed ciąza, dlatego planuje powiekszyc je implantami. Nie wiemc o robić, czekac, zajsc w ciaze, urodzic dziecko (zajmnie mi to około 2-3 lata) czy zrobic piersi i sie nie przejmowac, może nie bede musiała nic robić, a piersi beda adne... Bardzo zalezy mi na opini kogos, kto przechodził ciąze, porod i karmienie z implantami, czy piersi były nadal ładne? czy sie cos zminiło? czy jkonieczny był ponowny zabieg? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka77
Ja mialam ten sam dylemat co ty. Mam jedno dziecko i za 3 lata planuje drugie. Dzisiaj jestem 6 dzien po operacji. Pierwsze pytanie jakie zadalam lekarzowi na pierwszej konsultacji to czy nie bedzie problemu z karmieniem i jak z jego doswiadczenia wygladaja piersi kobiet ktore po operacji piersi mialy dziecko i karmily. Lekarz powiedzial ze ma kilka pacjentek ktore po powiekszeniu piersi zaszly w ciaze i karmily i ich piersi wygladaja naprawde super i nie wymagaja ponownej operacji. Poza tym wertowalam wiele stron na ktorych wypowiadaly sie dziewczyny ktore po operacji piersi karmily i mowily ze ich piersi wygladaja rewelacyjnie, nawet jeszcze bardziej naturalnie. Ja zdecydowalam ze nie bede czekala az urodze drugie dziecko i tak jak pisalam jestem 6 dzien po operacji. Mam nadzieje ze bedzie to moja trafna decyzja i juz niedlugo bede mogla w pelni cieszyc sie efektem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka77 chyba tez podejme taką decyzję. W jakim wieku jest Twoje dziecko? Ja mam córeczke która ma 9 miesiecy, boję się że po operacji nie bede mogła jej miesiac nosić... Bolało Cie mocno po operacji? wymiotowałas po narkozie? jaki rozmiar pirsi zrobiłas? /Ja bym chciała 70C, teraz mam chyba 0! dramat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po operacji zawsze boli, to oczywiste - z tym musisz się liczyć. A może warto jeszcze troszkę poczkekać aż dzieciątko będzie trochę starsze. Bo po operacji na pewno nie będziesz od razu w 100% sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka77
Wimpern, mi mija dzisiaj 7 doba. Operacje mialam o 9 a o 16 juz wyszlam z kliniki. Po narkozie czulam sie super, nic nie wymiotowalam sama poszlam do toalety i byłam bardzo glodna:) o 16 juz sama sie ubralam. Ja uwazam ze bol jest do zniesienia, ja ogolnie prawie wogole nie brałam przeciwbólowych(tylko w nocy) ale to kręgosłup mnie chyba bardziej bolal niz cycki;) nie umiem spac na plecach i to chyba jest w tym momencie moj największy problem bo przez to budze sie w nocy. Jezeli chodzi o dziecko to moje ma rok i 8miesiecy wiec jest troche starsze od twojego. Mi maz pomaga zebym nie nosiła a tak to normalnie tulilam dziecko delikatnie, dawalam buzi, glaskalam zeby jak najmniej odczul moja niedyspozycje. Wszystko zalezy od tego jak sie bedziesz czula, ja czułam sie ok wiec od pierwszego dnia nie uzalalam sie nad soba tylko robiłam rzeczy które nie wymagały wysiłku. Bawilam sie z małym wiecej niz na co dzien bo tak to pracuje i mało mam dla niego czasu... Ja miałam takie srednie A a teraz ciezko mi powiedzieć co wyjdzie bo są swiezo po operacji trudno powiedzieć. Ma byc według lekarza C. Jak masz jakies pytania to pisz bo wiem jak to jest, tez miałam metlik w głowie... Pozdrawiam cie cieplutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita9634
Do wimpern i werka77 Ja mialam powiekszane piersi 4.5 roku temu,teraz jestem w ciazy,mam nadzieje,ze karmienie nie zmieni zbyt ksztlaltu piersi,bo nie chce drugi raz powiekszac.tez jestem ciekawa jak sie zmienia,no coz dowiem sie juz za kilka miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduska77
Werka czy mozesz powiedziec jaki masz obwód pod i jaka wielkosc implantu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka77
Rita, a jak ogolnie jestes zadowolona z powiększenia? 4 lata to juz ladnie... Po jakim czasie normalnie zaczelas wszystko robic? Czy masz jakies ograniczenia przez to ze masz implanty? Gratulacje ze jestes w ciazy!!! Pierwszy dzidzius? Magduska, obwod mam 70 a wkładki 360ml anatomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludacrously
Cześć. ja cycusie mam od jakiś 5 lat, po dwóch ciazach i karmieniach. myśle, ze nadal fajne. jesli chodzi o skórę to trochę sie zmieniło, ale wszystko sie zmieniło bo jestem 5 lat starsza 35 na karku;)))) więc lepiej nie będzie:)) jedynym moim problemem w ciąży i po karmienia z piersiami to ich rozmiar i każdy biustonosz baaaaardzo nie wygodny. Uffff ile to było? 32 g czy coś jakoś tak w brytyjskiej numeracji. Cieżko było o ładny biustonosz. W sumie najbardziej zadowolona byłam z Emily B, wszystkie kupiłam przez internet. Pozdrawiam Was wszystkie. nie żałuje, chociaż czasem sobie myśle ze cycusie z salina mogły by być lepsze, bo są miękkie. a jestem chuda, więc wiecie co sie z tym wiąże. Fajniesze były jak byłam grubsza taka około ciazowa i trochę ciałka miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludacrously
Wimpern... Mogę wysłać ci zdjęcie piersi. Po dwóch ciazach i po dwóch karmieniach. Przytylam 20 kg w ciąży:))) ALE przy 9 mies. Dziecku nie zrobiłbym piersi. Ja naprawdę odczuwalam zabieg i nie wierze, ze nie podniesiesz dziecka jesli będzie chciało. Zrób wtedy gdy Twoje dziecko będzie wystarczająco samodzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludacrously
Moje najmłodsze ma 20 miesięcy i jak sie wywroci mama musi buzi, poprzytilac, kiedy wstanie wyciągnąć z łóżeczka, wsadzić do carseatu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka77 dzięki bardzo za informacje. Nadal nie wiem co robić. Napisałam chyba z 20 maili do róznych klinik chirurgii plastycznej. Dostaję odpowiedzi od lekarzy. odpowiedzi sa różne, ale z przewagą, iz jesli planuje niebawem dziecko to lepiej poczekac. nikt nie może dać gwarancji, że piersi beda w takim stanie jak przed zabiegiem i że nie bedzie konieczny nastepny zabieg. aczkolwiek np dr Bienskowski z Bydgoszczy twierdzi, ze jest bardzo mało prawdopodobne przy mojej wadze i doswiadzceniu z ciązy (bardzo mało przytyłam) zeby coś zrobic po porodzie z piersiami. A np. inny dr napisał ; Witam Oczywiście lepiej byłoby urodzić i wykarmić 2 dziecko. Implant zajmuje miejsce gdzie mogłby powiększyć się gruczoł piersiowy podczas drugiej ciąży i karmienia. W związku z tym zniszczenie piersi (rozciągnięcie skóry, ew. rozstępy) bez implantu będzie mniejsze niż z implantem. Z drugiej strony nie wiadomo czy to dziecko będzie dokładnie za 2 lat i musi Pani rozważyć czy chce Pani tak długo żyć z piersiami które się Pani nie podobają. Reasumując może po drugiej ciązy trzeba będzie implanty wymieniać lub wykonać jakiś inny zabieg piersi ale nie jest to pewne. Nie jestem w stanie podać Pani w procentach jakie jest ryzyko 2 zabiegu. Sama musi Pani podjąć decyzję co do terminu zabiegu. pozdrawiam J.Kratochwi" Więc nie ułatwiły mi te moje maile sprawy. Czekam jeszcze na odpowiedz od dr Szczyta, jakoś jestem najbardziej do niego przekonana, zobacze co mi odpisze.... czy odp w ogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rita9634 byłabym Tobie (i pewnie nie tylko ja) bardzo wdzięczna, jesli co jakiś czas byś napisała czyz mieniaja sie Twoje piersiw ciązy i przede wszystkim jak urodzisz to jaki jest ich stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludacrously bardzo bym chciała, żebys mi wysłała fotki wimpern@op.pl może to mi jakos rozswietli obraz. Nie mam w otoczeniu nikogo kto zrobił sobie operacje. dlatego może jest mi tak ciezko podjac tą decyzje. strasznie się boję, że po 2 dzidzi bede musiała jeszcze raz przechodzic zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludacrously
Ten doktor bardzo mądrze Ci napisał, nie jestes w stanie powiedzieć co sie stanie w ciąży, bo ciąża ciąży nie równa. ie znam kobiety która miałaby tak samo. To ze nie zamierzasz karmić nic nie oznacza, bo nawal pokarmu pojawia sie w drugiej dobie czy chcesz czy nie i potem nawet jesli karmisz nie sa juz wieksze. ja karmiłam długo kazde z dzieci i sama zobaczysz jest zupełnie niezłe, przynajmniej tak myśle. Po drugie wygląd nie zalezy tylko od piersi, ale tez brzuch i wogole cała sylwetka. ja miałam szczęście ze ciąża nie zostawiła jakiś wielkich śladów. Chociaż nie ma tak ze nic nie widać. Widać widać... Jesli chodzi o rozmiar cycusiow, to kiedyś myślałam, ze chciałabym większe, ale chyba nie, są w sam raz. Już mój mąż sie wstydzi wysyłać zdjec z wakacji bo mam za duże "banie" :))))))) problem tez mam z biustonoszami. Obecnie mój rozmiar to 30dd lub 32d zalezy od firmy. Mieszkam za granica, dawno nie robiłam zakupów w Polsce i nie wiem czy już są dostępne takie rozmiary i ile kosztują. Średnia cena jednego mojego biustonosza to 70$. Lubię victorie secret, gossard, le mystere. Myśle ze mam specjalne wymagania jesli chodzi o ułożenie fizbin. Niektóre robią mi siniaki pomiędzy, więc lubię tylko niektóre typy biustonoszy. Nie lubię panacha bardzo barzo, to chyba tylko dla naturalnych piersi. Piersi z implantami są inne. Zaraz wysyłam Zdjecia, odpowiedz na forum, zeby zostało coś dla potomnosci, jesli ktoś znowu będzie szukał odpowiedzi jak wyglądają piersi po ciąży i karmienia. Sama tez przed powiekszeniem szukałam takich informacji. Wysyłam zdjęcie piersi + zdjęcie w bikini cycusiow, żebyś miała wglad jak to wyglada na płazy i czy chcesz większe. Mój obecny wymiar to 172 cm wzrostu, 63 wagi ( ciężka jestem bo umięśniona) obwód biustonosz 91,5 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita9634
do werka77 i wimpern Jestem strasznie zadowolona z powiekszenia,robilam u Pastuchy,mam 345 okragle,politech silimed.Do pracy wrocilam po 3 tygodnich i od tego czasu moglam juz wszystko robic.Ta operacja to bylo spelnienie mojego najwiekszego marzenia,wiec nie przejmowalam sie dyskomfortem na poczatku,bo wiedzialam,ze to zaraz przejdzie a piersi zostana.Jesli chodzi o ograniczenia,to tylko po wzgl medycznym tzn 2 lata temu zrobil mi sie guzek na piersi i podczas biopsji lekarz musial bardzo uwazac zeby nie uszkodzic implantu,a tak poza tym to nie widze zebym miala jakies ograniczenia.Moge robic wszystko,implanty mi w niczym nie przeszkadzaja.Teraz jestem juz prawie w 5 miesiacu ciazy.Piersi sie lekko powiekszyly.Mam nadzieje,ze nie powieksza sie zbytnio,bo nie chcialabym juz ich porawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _CzikiTaAaAa_
Dziewczyny , wy też doczuwacie czasami takie dziwne bulgotanie/pulsowanie (tak jakby bąbelki szły w górę piersi) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _CzikiTaAaAa_
odczuwacie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Witam. Jestem nowa i moze byl juz temat o Pulsmedzie w lodzi ale 5 lutego mam umowiona wizyte i mam pytanie -czy ktoras z was miala tam powiekszane piersi ? Bardzo zalezy mi na opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Czikita ja ostatnio mam tak odczucie i myślałam, ze to coś z sercem nie tak. Rzeczywiście bulgocze. Nie wiesz co to może oznaczać ? Aha jestem 4 m-ce po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Do Tippy Narazie jestem umowiona do Pisery ale to pierwszy lekarz i pierwsza wizyta wiec chcialam sie od was czegos dowiedziec.Jest troche opini o tym lekarzu ,ale ja chciala bym zlapac kontakt z osoba ktora miala z nim do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kiedy jesteś umówiona? Wiesz już mniej więcej jaki chcesz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×