Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość beva81
Na 5 lutego.Rozmiar jaki marzy mi sie z niczego na duze c lub d ale zobaczymy czy da sie wcisnac.Jestem po dwoch porodach i dlugim karmieniu piersia wiec w tej chwili jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz po operacji będzie zupełnie inaczej :). Na pewno będziesz szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Jeszcze tak dluga droga przedemna,ale najwazniejsze ze ruszylam z miejsca i cos w tym kierunku robie.Byle do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najważniejsze jest to że już podjęłaś decyzję, a reszta to już sama się potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Nie wiem tylko czy dobrym wyborem bedzie lekarz.Nie moge niestety pozwolic sobie na wyjazd wiec tylko lodz wchodzi w gre.Mam nadzieje ze lekarz bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _CzikiTaAaAa_
Madziara nie mam pojęcia :/ zapytam sie lekarza na kontroli ale mam ją dopiero za ponad tydzień...Ty swojego też sie spytaj...i u mnie nie ma mowy o sercu bo to sie dzieje z obu stron tak w górnych partiach piersi. Man nadzieję ,że to nie jest żadne powikłanie bo nigdzie nie pisze o żadnym bulgotaniu więc może to jakaś normalna reakcja ze strony organizmu. kurde nie wiem :| Bądźmy w kontakcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _CzikiTaAaAa_
dziewczyny a wy może macie jakiś pogląd na to ? Czego przyczyną może być takie pulsowanie/bulgotanie piersi ? Czy to może być coś złego ? Jestem 3 ms po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
15stego bedzie 4 miesiace od mojej opreacji.ja Mialam bulgotanie ale na poczatku,jakby mi sie plyn albo powietrze przemieszczalo.teraz nic nie odczuwam wiec niestety nie moge ci pomoc;( .zapytaj sie lekarza I daj nam znac.sama jestem ciekawa co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czikita daj znać po konsultacji ja miałam w grudniu a następna za pol roku. Ja mam to od 2 tygodni ale nie często no ale mam :( Ciekawe co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _CzikiTaAaAa_
madziara ja mam tak samo. nie często no ale mam. Ty to weź zadzwoń do lekarza albo napisz maila i opisz mu to.Przecież nie będziesz czekać zestresowana pół roku ! Od tego on jest ! Mi sie nie opłaca bo i tak na dniach w sumie będę na konsultacji ale jeśli mamy porównać ich stanowiska to chyba nie będziemy czekać pół roku a i Ty będziesz spokojniejsza. Ja napiszę co mi lekarz oczywscie powiedział ale Ty tez jak możesz kochana skontaktuj sie ze swoim. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beva81 - nie możęsz zakłądać ze będzie źle :) głowa do góry i skup się na tym że niedługo będziesz mieć nowy biust!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinhol
Toni po jakim czasie mozna zaczac cwiczyc np. aerobic i jeszcze powiedz mi kiedy zrobiły sie piersi miekkie. bo moje nadal twarde. i jak dotykam boli czy to jest oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Czesc Kinhol Moje cycuchy sa juz miekkie:).wiadomo,dol jest ciezki ale gora piersi miekka I plastyczna.jestem prawie 4miesiace po.dzis zamierzam cwiczyc.w domu co prawda ale z ply ta Chodakowskiej Turbo spalanie,bo zapaslam sie jak prosie a lato tuz,tuz;) .co u ciebie Kochana ?piszesz,ze cie boli,ale jak dokladnie?u mnie wszystko ok.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinhol myślę ze po 3 miesiącach mogłabyś zacząć powoli ćwiczyć. Ale oczywiście nie tak bardzo intensywnie żeby nie nadwyrężyć biustu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska77
Dziewczyny jestem 14 dni po operacji i od kilku dni mam wrazenie jakby cos mi sie przemieszczalo w piersiach, takie mało przyjemne uczucie ale niebolesne... miała ktoras z Was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Baska77 Ja to Mialam,to minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska77
Toni, czyli to jest normalne? A długo tak mialas? Jeju, ja sie zaczęłam stresowac ze mi sie implanty przekrecaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska77
Toni, jeszcze jedno bo wlasnie poszukalam twoich wcześniejszych wypowiedzi i czytałam ze mialas tez po operacji jedna piers bardziej spuchnieta. Ja wlasnie tak mam ze lewa jest wieksza i ma troche inny kształt niz druga. Rozumiem moze tak byc i to sie wyrowna... a tobie kiedy sie zrownalo??? Z gory dziękuje za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni 76
Baska77 Ja Mialam asymetrie od poczatku,jednak nie byla na tyle znaczna a,zeby ja korygowac rozna wilkoscia implantow,z reszta lekarz tego nawet nie sugerowal.po 2 miesiacach zaczelo sie wszystko ladnie ksztaltowac.ja wciaz widze roznice miedzy piersiami ale to dlatego,ze wiem ze ona jest.moj facet nic nie widzi;) bulge tanie w piersi czulam przez jakis miesiac,samo przeszlo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinhol
boli mnie jak dotykam krawedzi piersi , juz zaczynam sie bać ze to jakies powikłanie. tak jakby miesien sie napinał. nie chce dzwonic do dr. bo nie lubie wychodzic na panikare kurcze to takie uczucie jakbym dotykała siniaka. Rąk jeszcze swobodnie nie moge bodnosic czuje napiecie , nie boli bardzo ale wole nie ryzykowac. tak sobie mysle ze to dopiero 4 tydzien od operacji wiec ma prawo jeszcze bolec. U mnie tez jedna piers wieksza od drugiej , tez miałam asymetrie i ta piers która była wieksza juz tak nie dokucza ale ta mniejsza chyba dłuzszego czasu potrzebuje na wyleczenie. Dziewczyny jak sie odczuwa to powikłanie kurczącej sie torebki bo nawet moze nie wiem ze cos sie dzieje nie dobrego? Toni co to za płyta z cwiczeniami? KUrde tez przez to nie cwiczenie sie zapuszcze a troche walczyłam z tłuszczem po ciążach i nie chce znowu tego przechodzic ja czekam jeszcze miesiac i ciwcze moze nie na siłowni ale bierznie napewno zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla32
Kinhol, ty jeszcze widzisz roznice w wielkosci piersi?? Ale widzisz ze sie wyrownuja? Ja jestem 16 dni po op i sie martwię ze mam jedna od drugiej ale lekarz mnie pocieszal ze do miesiaca sie wyrowna. Nie wyobrażam sobie takiej różnicy w wielkosci.... ogolnie piersi juz mnie nie bola, najwyzej po nocy mam takie odczucie jakby tam były kamienie... Mialas cos takiego?? I ogolnie mam czasami taki dyskomfort jakby mi sie cos tam poruszalo ale to podobno moze byc powietrze i to sie wchlania... Mam nadzieje ze to wszystko wkrótce minie bo chce juz normalnie funkcjonować i sie nie stresowac non stop ze jest cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Dziewczyny ja jestem po op 3 tyg I 4 dni. Czuje sie zarabiscie. Nic nie ciagnie nic nie boli. Rece podnosze swobodnie. Piersi sa rowne I bez opuchlizny. Ale kazda z nas jest indywidualna. Kinhol wiesz, jak ja po operacji umieralam w pierwszy tydzien! Heh... To juz mam za soba. Nie martwcie sie ze cos sie tam przesuwa czy babelkuje! Czytalam, ze to normalne! Bez paniki. Uzbrojcie sie w cierpliwosc! Kinhol a czys ty nie przedzwigla sie czasem przy swoim maluszku? Pozdrawiam wszystkich przed I po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla32
Evien, to mnie uspokoilas, bo ja nigdzie nie mogłam znaleźć nic o babelkowaniu i przesuwaniu;);) fajnie ze sie super czujesz, ja ogolnie tez czuje sie ok, nic mnie nie boli tylko te dziwne odczucia w piersiach czasami np i jedna jest jeszcze wieksza od drugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Kinhol Kochana,jak cie cos martwi dzwon do doktorka bez obaw. Kazda z nas przechodzi okres rekonwalescencji inaczej.jedna po miesiacu zapomina ze ja w ogole miala a inne cierpia dluzej.rzecz indywidualna.i nie ma sie co dziwic,ze ktos ma wciaz rozne wielkoscia piersi,bo jezeli byly roznice przed op. a nie zastosowano implantow korygujacych to jakim cudem maja sie wyrowna? Ja dochodzilam do siebie dlugo,tez martwily mnie posty dziewczyn,ktore w pierwszym tyg po op.robily takie rzeczy o ktorych ja moglam tylko marzyc;( Myslalam,ze napewno cos jest ze mna nie tak,na bank mam jakies komplikacje a najgorsze bylo to,ze jak czytalam o komplikacjach to oczywiscie wszystko pasowalo to moich" objawow" Moja rada do wszystkich,jak was cos niepokoji dzwonic do lekarza!w koncu kazda z nas wywalila kupe kasy wiec opieka poperacyjna nam sie nalezy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinhol
eve a no własnie musze mała włażyc do fotelika wyjąc z fotelika i tak własnie chyba sie stało bo dzis juz nic nie boli po nocy tez troszki bardziej dokuczaja ale jak rozgrzeje miesnie to juz jest oki bulgotanie tez miałam juz mineło, A najbardziej mnie wkurzała gdy sie pochylałam to tak jakby sie tam cos przelewało tez minęło. Tak piersi mam innej wielkosci ale ja tez nnie korygowałam różnicy bo nie była duza wiec nie miało to sensu. Dziewczyny dobrze ze takie fora są naprawde. Ale cos wam powiem piersi mam bardzo fajne ale zaczełam myslec ze za małe Tak mówił dr ze jak sie przyzwyczaje to bede myslała ze za małe i sie stało- teraz załuje ze wziełam 350 a nie 390 ale juz za pozno. a znowu czasem jak se spojrze mysle ale duzzzeee. I wez tu mi dogóć. Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla32
Kinhol, ja tez tak mam ze jak sie nachylam to jakby cos mi sie tam przemieszczalo i mnie to strasznie drazni, a długo tak mialas? Tez sie ciesze ze są takie fora bo mozna przynajmniej sie upewnić ze rzeczy które nas niepokoją okazują sie normalnie. Ja sie tak stresowalam ze to bulgotanie i dziwne przesuwanie przy pochyleniu to przekrecanie implantu..a tak mnie uspokoilyscie. Mam nadzieje ze juz niedługo te wszystkie wkurzajace objawy miną..Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Do karla Sorki za spoznienie. Jak masz niewielka roznice karla to sie nie martw. Przynajmniej wyglada to naturalnie! Piersi kobiet zawsze maja niewielka roznice miedzy soba! Glowa do gory- bedzie dobrze! Laski dzis tlusty czwartek!!! Zycze smacznego paczusia! Byle nie za duzo!!! Lato juz niedlugo!!! Ps ja juz wrocilam na silownie ;-) wczoraj bylam pierwszy raz od operacji! !!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Kurcze ,ale mam pecha.Wstępnie termin mam na 28 luty.Dr Pisera zarpropoował mi 350 ml eurosilicon okrągłe wysoki profil.Problem jest z tym że nie miałam szczepienia wzw a jest wymagane .Jak na złość przeziębiłam się i teraz leżę i faszeruje się czym się da.Nie wiem czy zdążę z tym wszystkim.A mam pytanie czy zęby muszą być wszystkie zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Powiem szczerze ze o zeby nikt mnie nie pytal czy mam zdrowe? Pytali tylko czy mam swoje czy panstwowe! Hehe ;-) A szczepien tez zadnych nie mialam! Z tego co jednak wiem jak sie jest chorym to ponoc ta szczepionka nie dziala. Ale nie dziala! :-( Szybkiego powrotu do zdrowia zycze! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Dzieki.Wiem ze trzeba byc zdrowym aby sie zaszczepic i tak sobie wyliczylam,ze do konca tygodnia powinno byc ze mna ok.Tylko czy gdybym szczepienie chciala w srode to nie bedzie za wczesnie .A chciala bym ta przyspieszona tzn 2-ga dawka tydzien po pierwszej i tydzien pozniej moge miec juz zabieg.Ale ja jestem niecierpliwa ,no zbyt dlugo to juz trwa mam juz poprostu dosyc tych ;sadzonych;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×