Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość dratefffka
czesc. Czytam Was trochę, bo do mojego zabiegu pozostał miesiąc :) z jednej strony po latach kompleksów i poczucia bycia nieudaną wersją kobiety cieszę się jak szalona... z drugiej trochę się boję, jak to będzie, czy efekt będzie dobry, czy nie wystąpią komplikacje... Ehhh czy to dobry pomysł? Zdeterminowana jestem bardzo :) Byłam na konsultacji (Bielsko-Biała) i lekarz dokładnie mnie zmierzył - wysoka, szczupła, płaska... naszczęscie mam za sobą podwójne roczne karmienie piersią i skóra jest luźna więc lekarz uznał, że implant oprócz powiększenia, ładnie wypełni "pusty woreczek". Rozstaw - 12 cm. Pod biustem ok 74cm. Mierzyłam dwie wersje Mentor anatomiczne 330ml i 390 ml. I po Waszych wpisach odnośnie efektów to zdecydowałam się na większy rozmiar :) Chciałabym w wakacje pojechać z dziećmi i mężem na wakacje.. nowa ja. A w plecaku wymarzony strój kąpielowy :) Będę musiała na nowo "włożyć" sobie do głowy zakładkę >piersi< bo dawno temu wyrzuciłam ten temat ze świadomości.. omijając szerokim łukiem sklepy z bielizną, sztywniejąc na słowo "biust" a wreszcie kochając się z mężem w koszulce "nie, nie dotykaj" :( O mojej decyzji wie oczywiście mój mąż, przyjaciółka i mama. Wszyscy z początku z obawami, ale teraz trzymają kciuki. Ale nie wiem jak będzie w pracy... zauważą... powiedzieć coś? Udawać ze byłam na urlopie, wycinanym wyrostku, przytyłam? Jakie są Wasze doświadczenia w ty temacie? A no i jeszcze teściowa, której ten fakt na pewno nie umknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszszszka wcale nie szara
"bycia nieudaną wersją kobiety" Ludzie dziewczyny ! Ogarnijcie sie ! Nie jesteście "nieudanymi wersjami kobiety" ! Nie wielkość piersi świadczy o kobiecości ! Nie traktujcie małych piersi jak kompleksu tylko jak atut. Jak możecie czuć sie atrakcyjnie jak same tak o sobie myślicie ? Miejcie w dupie chamskie komentarze na temat małego biustu. A jak ktoś wam powie coś przykrego odpłaćcie tym samym ! Dowal ,że jest niski albo gruba. Nikt nie jest idealny ale już na pewno nie wadą jest mały biuścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy któraś miała implanty anatomiczne 322 cpg 375 ml Mentor. Mam 70 cm pod biustem, wzrost 165 cm, waga 53. Nie wiem jaki rozmiar z tego wyjdzie. Mam jeszcze propozycje anatomiczne 323 cpg 440 ml, ale boję się żeby nie zrobić za dużych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dratefffka
Myszszszka :) zrozumie tylko ta, która ma podobny problem. Nie mały biust tylko jego brak. I nie ma mowy o chamskich komantarzach bo ja nie jestem małą dziewczynką żeby się ze mnie koleżanki i koledzy z klasy śmiali - jestem dorosłą kobietą i problem widzę ja. I dla siebie chcę być piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla32
Kinhol, Evien a jakie macie implanty okragle czy anatomiczne??? Tak duzo Wam zmalaly od operacji? Ja tez juz widze roznice i nie chce zeby ni bardziej malaly, chyba potwierdza sie to ze większość dziewczyn żałuje ze nie wzięło wiekszych implantow;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszszszka wcale nie szara
dratefffka rozumiem Cie bo sama zawsze miałam bardzo mały biust. Tylko ,że błędnie utożsamiasz słowo piękno ze słowem - większe cycki. Ja też powiększyłam biust i swojej decyzji żałuję (swoją historię opisałam w drugim wątku o piersiach). Teraz dopiero dojrzałam do tego ,żeby mieć w dupie to co kto sądzi o małym biuście. Bo tak..do tego trzeba dojrzeć. Ale każda zrobi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Poradzcie mi jaki wybrać rozmiar wkładek mam do wyboru 295 lub 310 okrągłe mentor do zabiegu kilka dni a ja nadal nie wiem jakie wybrać.Mam 165 wzrostu i waże 54 kg i mam wąską klatke.Doktor radzi mi 310.Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla32
Majka bierz większe bo bedziesz pozniej zalowala... 310 to nie jest duzo wiec nie bedzie to wygladalo sztucznie...Ja jestem 2tyg po i juz żałuje ze nie wzielam troche wiekszych a tak sie wczesniej bałam ze beda za duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy,że masz
wąską klatke ? I po co piszesz ile ważysz ? Implantu nie dobiera sie do wagi wiec nie rozumiem lasek które piszą ile ważą... ile masz pod biustem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradzcie teraz prosze mi. Operacja zbliża się wielkimi krokami, a ja się martwie że będę miala za małe piersi. Teraz jestem płaska, pod biustem mam 72 cm, a w 77. Lekarz doradził mi anatomiczne 305ml, powiedzcie prosze czy to dobry wybór?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Do Karla Ja mam 310cc okragle, teksturowane wysoki profil. Firma Allergan. Mam wrazenie ze zmalaly bo opuchlizna zeszla. Dzis jestem dokladnie 4 tyg po operacji. Piersi sa miekkie I moze dlatego wydaje mi sie ze zmalaly. Wielkosc stanika jest jednak ta sama 70dd albo 70d -zalezy od firmy. Ja chcialam wygladac najbardziej naturalnie jak tylko bylo to mozliwe. Wiec wiecej niz 310cc u mnie wygladalo by nienaturalnie. Ale kazda z nas ma inne oczekiwania. Karla piszesz ze jestes 2 tyg po op. Mysle ze opuchlizna bedzie jeszcze ci schodzic. Ja jednak jestem bardzo szczesliwa z efektow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Do miracle Z tego co opisujesz to nie masz duzej roznicy miedzy biustem a pod biustem. Anatomiczne wkladki ponoc sa lepsze jak sie nie rodzilo I nie karmilo dzieci. Ale to nie jest regula. Ja mysle ze w twoim przypadku moga byc lepsze te Anatomiczne poniewaz nie masz swojej luznej skory I anatomiczne wkladki nadadza ci ksztaltu. Wielkosc tez jest ok mysle. To jeszcze zalezy jaka masz budowe ciala I jaki rozstaw piersi. Najwazniejsza rzecz to miec zaufanie do swojego lekarza. Pewnie mu mowilas o swoich oczekiwaniach po operacji. I mysle ze dlatego ci zasugerowal niecale 300. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Sorry myslalam ze to 295 cc a to 305cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki evien ! Wiem, że któraś z was pisała żeby się nie sugerować wagą, ale napisze swoją. Mam 52kg i 165cm wzrostu. Dość wąską klatke i totalny brak piersi. tylko boję się, że jak opuchlizna zejdzie to zmaleją i wyjdzie jakieś malutkie B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla32
Miracle jeśli bierzesz anatomiczne to musisz wiedziec ze wyjdą one mniejsze niz okragle o tej samej pojemności. Mi lekarz powiedzial ze anatomiczne 360 to wychodzą mniejsze niz okragle 340. Jezeli chcesz miec miseczke C lub wieksza to muszisz wziac większe niz 310... Anatomiczne wychodzą bardzo naturalnie nawet jak sie jest bardzo szczuplym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla, czyli musze wziąć wieksze, nie wiem jaka ta kolejność po 305 ml? 325? Nie chce też żevy były za duże. Ale myśle żeby w razie czego miały z czego spadać w obwodzie:-) A nie wiecie czy można zmienić wielkośc w dniu operacji? Bo wcześniej się z doktorkiem nie będę widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Do miracle Wiesz, mysle ze karla ma racje. No I mysle jeszcze ze ty nie masz duzo pod biustem bo 72 cm, nawet jesli by ci z wiekszego implantu wysxla miseczka d to biuscik bedzie wcale nie taki wielki! Musisz widziec ze im wiekszy obwod pod biustem to I miseczka d bedzie wieksza. Ja bym wziela ok 340cc. Zeby nie wygladac tez jak freak I byc proporcjonalna to twojej figury rowniez! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla32
Miracle, uwierz mi nie beda za duze. Ja tez nie lubie jak wygladaja za duze w stosunku do sylwetki. Na poczatku beda wydawały ci sie duze bo beda opuchniete, a pozniej stwierdzisz ze nie sa takie duze i ze mogłyby byc większe;) tym bardziej ze bierzesz anatomiczne. Jezeli chodzi o rozmiary implantow to zalezy od firmy i projekcji. Ja mam allergany i u mnie po rozmiarze 315 ml kolejny byl 360 ml. Tez sie zastanawialam który wybrac i teraz dziękuje lekarzowi ze mnie namówił na 360. Tez sie bałam ze beda wyglądały sztucznie ale uwierz mi ze nie wygladaja i nie są duze a jestem strasznym chudzielcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla32 Czy znasz wymiary swoich implantów, szerokość wysokość i projekcję? Ile masz pod biustem, jaka miałas wyjsciowke i jaki rozmiar masz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dratefffka
Miracle - ja mam ok 74 cm pod biustem, płaska klatka piersiowa, 180cm wzrostu i 61kg wagi. Mierzyłam anatomiczne Mentory i wybrałam większe 390ml. 330 ml wychodziły w biuście ok 92 cm, wiec róznica miedzy biustem a pod wskazywała na srednie C. A te większe 390 ml to będzie - większe C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za rade, to jest naprawde bardzo cenne dostać wskazówki, a jestem tylko dwa tygodnie przed operacją. Wezme większe o ile się jeszcze da. Musze napisać meila do doktorka co o tym sądzi. Jeszcze raz dzieki, jesteście Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje marzenie
Cześć dziewczyny...Czy mogłybyście mi doradzić...byłam na pierwszej konsulatcji i doktor doradził mi implanty okrągłe 250ml i 275ml albo 300ml i 275ml,dwa rozmiary poniweaż mam asymetrię..... Mam 163 cm,waże 53 pod biustem mam 70cm,a w biuście 81cm.Jedą piers mam małe B,druga A.... Nie chcę wyglądać sztucznie,ale też nie chcę załować,że są za małe.....proszę Was o rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo09
moje marzenie a jaki rozmiar chciałabys osiągnąć, bo wizja lekarza, a Twoje oczekiwania to najczęściej dwie różne rzeczy. Ja robiłam piersi u doktora 2 miesiące temu. Jestem trochę szczuplejsza, 160 cm, 46 kg, wyjściówka 65A lub 70A. Mam implanty 335 cc okrągłe i wychodzi mi 70D lub 65F. Doktor ostatnio na kontroli jak porównywaliśmy zdjęcia to podsumował że zrobiliśmy WIELKI CYC i nie jest zwolennikiem aż takiego rozmiaru. Myślałam że pęknę ze śmiechu. Mi się podoba, nie uważam żeby były wjakieś ogromne, w pracy się nawet nie zorientowali, bo wyglądam jak wcześniej z push-upem. Tak więc sama widzisz, najważniejsze jest ,aby na konsultacji dokładnie się określić, nie bać się powiedzieć o swoich oczekiwaniach i marzeniach :) Ja na Twoim miejscu wzięłabym te większe, bo i tak ból i pieniądze będą takie same. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje marzenie
margo09 dziękuję bardzo za odpowiedz...co do rozmiaru jaki chciałabym mieć to albo duże B,albo małe C....wybieram się jeszcze raz na konsultację,ale tym razem wezmę jakiś luźny stanik i poprzymierzam..wtedy może łatwiej będzie mi zobaczyc efekt końcowy... margo09 ,a mam jeszcze takie pytanie.....szperałam wczoraj po necie i natrafiłam na post dziewczyny,która miała operację,a po 7 miesiącach zachorowała na grypę i doszło do zakażenia implantu...musiała go usunąć i niestety teraz ma obwisłe piersi..... prawdę mówiąc wystraszyłam się i tak jak byłam pewna na 100% operacji tak teraz już sama nie wiem... czekam na kredyt,żeby zrobić sobie piersi,ale gdyby coś poszło nie tak to nie skominowałabym jeszcze raz kasy... aa i jeszcze ta dziewczyna pisła,że często robi się torebka,że piersi wyglądają jak piłki i trzeba ją wycinać(że miała tak np. Doda ichristina aguilera) ..także druga operacja....Margo czy Ty słyszałaś o czymś takim ?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje marzenie
dziewczyny i jak jest z tym noszeniem tego specjalnego stanika? mój lekarz mówi,że nosi się go tylko 2 tygodnie,a ja wcześniej słyszałam,że trzeba nosić 3 miesiące....jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje marzenie
i jeszcze jedno pyatnie czy któraś z Was miała operacje u dr.Giedrojć Juraha? zasypałam Was pytaniami,mam jednak nadzieję,że któraś z Was mi pomoże i odpowie :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva81
Z tego co wiem operacje u dr miala marJolaD z tematu ile kosztuje powiekszenie piersi ja bylam tylko na konsultacji i na mnie zrobil wrazenie czlowieka konkretnego ale rowniez dowcipnego i bije od niego cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo09
moje marzenie jeżeli chcesz osiagnąć taki rozmiar to myślę, że wkładni które Ci dobiera doktor będą wystarczające. Widzę jaki efekt wyszedł u mnie. Weź te większe, żeby nie było niedosytu po operacji i żeby potem nie pluć sobie w brodę. No i myślę, że też z tego względu, ze bierzesz kredyt który jakiś czas będziesz spłacać. Po sobie widzę że jednak człowiek szybko się przyzwyczaja do nowego wyglądu i po paru latach może być Ci mało :) O torebkach oczywiście slyszałam, ale to jest reakcja organizmu na obce ciało. Nie sposób jej przewidzieć i nie ma żadnych konkrtnej przyczyny jej powstawania. To tak jak przewidzieć czy będziesz miala kamienie w nerkach czy nie :) Życie, różnie może być. Ja biorę pod uwagę że kiedyś wymienię implanty, nie boję się operacji, bo to też nie była moja pierwsza, ale to bardzo indywidualna decyzja. A u kogo robisz piersi? Ja robiłam u dr. Jarlińskiego we Wrocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo09
Zresztą to czy przestrzegacie zaleceń lekarza czy nie, to przecież wasza sprawa...i wasze cycki. Moja znajoma robila piersi zaraz po mnie u tego samego lekarza, 3 dni po operacji juz siedziala w domu bez stanika, bo ją dusil.....na kontrole nie chodzi, bo nie ma czasu... a potem sie bedzie dziwi ze jeden cycek patrzy na maroko , drugi na kaukaz :D I kolejna która bedzie wylewała żale na forum :) Dziewczyny tyle kasy to kosztuje, że podchodźcie do tematu poważnie, bo jak same o siebie nie zadbacie po operacji to nikt za was tego nie zrobi, nawet najlepszy chirurg. A powikłania byly, są i będą. To jest w końcu operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×