Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
jasne ze mozesz isc jak sie dobrze czujesz, ale ja na twoim miejscu bym nie tanczyla, no chyba ze zamierzasz tanczyc tylko ze swoim partnerem ktory wie o operacji, bo inny mezczyzna moze cie mocniej pociagnac za reke i nadwyrezysz sobie miesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna 1980
Cześć kobietki ja też mam zamiar powiększyć piersi :) narazie jestem na etapie wyboru lekarza i chciałbym zapytać czy któraś z Was była operowana albo widziała efekty pracy któregoś z lekarzy:J.Wilgus,A.Olender albo I.Łątkowski? Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A1995
1992222 oczywiscie, ze mozesz isc na wesele! Tylko najlepiej tancz wlasnie ze swoim partnerem a najlepiej jednak by bylo nie tanczyc wgl, bo moze Ci sie implant przekrecic-jestes swiezo po operacji albo wlasnie mozesz nadwyrezyc miesien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się tancz tylko ze swoim partnerem wiem po sobie. Odmowi tanca innym bo co? Powie ze ma nowe cycki? Bez sensu. Ja z powodu wesela zmienilam termin operacji i dobrze ze nie posluchalam innych zeby powiekszyc przed weselem. Chociaz wyszalalam się i nie musialam martwić się o moje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralka3
nie no co wy...po pierwsze, już jest po operacji, także sprawa jest po fakcie...a skoro dobrze się czuje, to chyba przykro byłoby opuścić wesele kogoś ważnego. może to ktoś z rodziny? i przecież może wymyślić inną wymówkę. bez sensu zostawać w domu, moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka cukru
Hej, Mam pytanko. Na ile wiarygodne jest mierzenie implantów w staniku do rzeczywistego efektu po operacji? Wczoraj na innym forum spotkałam się z opinią że dziewczyna jest niezadowolona z efektu. Wizualizacja w programie, mierzenie implantu w staniku kontra rzeczywistość okazało się dla niej rozczarowujące, piersi wyszły mniejsze. (implant anatomiczny, nic więcej nie wiem) Czy ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli implant idzie pod mięsień, to znika jakieś 20, a nawet 30% wg, a pisze z doświadczenia. jeśli idzie pod gruczoł to nic nie znika chyba, tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
dokładnie, jak bierzesz pod mięsień to musisz wiedziec że to co widzisz w sizerze to ok rozmiar wiecej, bo mięsień troche przyplaszcza implant. Dlatego jak masz do wyboru i w jednym jednym idealnie w drugim za troche za dużo to weź lepiej ten drugi. Bo szkoda wydawac tyle pieniędzy i czuć potem niedosyt. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do młodej studentki z dylematem...jestem po ale kilka dni. Jeszcze nie wiem czy warto. Rachunek zysków i strat nie podsumowany. Jeśli bym miała b to bym nie ryzykowała. Ale nic nie miałam. Moje to małe a. Przy rozmiarze ubrań 38. Wiesz teraz są fajne staniki i ja nie czułam się źle. To jest ryzyko. Ale może na końcu tej drogi będę spełniona szczęśliwa i pewna swej kobiecości osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka cukru
Dzięki dziewczyny za odpowiedź ;) A która metoda (pod mięsień czy pod gruczoł) jest lepsza? Szczególnie chodzi mi dla kobiety która jeszcze nie rodziła. Nie wiem czy będę chciała mieć dziecko w przyszłości, ale czy jest możliwe poprzez wybór cięcia aby po porodzie nie zrobiły się breast double bubble? Czy to nie ma z tym nic wspólnego? Sorry, za pytania dziwne ale dopiero zgłębiam się w temacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela30
efekt double bubble nie ma nic wspolnego z cieciem, to po prostu zle dobrany i wlozony implant. jesli nie rodzilas to lepiej pod miesien i ciecie pod piersia jest najbezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
Hej Dziewczyny :) Pod koniec września robię operacje u Dr Piotrowiaka w klinice dr Szczyta. Laura93 - będę miała podobny rozmiar do Ciebie- anatomiczne - Mentor, lekarz proponował mi tez 300 ale po oględzinach stwierdził żę nie ma ich czym przykryć. Moje piersi są wąskie i takie wysunięte do przodu. Także 300 mogły by się nie zmieścić. Dodatkowo w gre wchodziły tylko anatomy ponieważ okrągłe stworzyły by u mnie efekt victorii b. Cięcię będzie po piersią po obwód sutka jest za mały aby włożyć implant. Oczywiście obawiam się że mogą być za małe. Co prawda nie chciałam bardzo dużych piersi ale mimo się obawiam. Czy jest tu więcej kobietek które mialy implanty poniżej 300 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasik300 myślę, że będzie ok! tym bardziej, że większe mogą się po prostu nie zmieścić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tippy
Kasik300 myślę, że będzie ok! tym bardziej, że większe mogą się po prostu nie zmieścić :) zapomniałam się zalogować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka cukru
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny :* Operację będę miała chyba w przyszłym roku, ale już teraz zbieram informacje, szukam wszystkiego w sieci stąd moje dziwne pytania :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
tippy dzięki:) Zastanawiam sie jednak czy nie wybrać się jeszcze raz do doktora i podyskutować na temat rozmiaru ;P Teraz zastanawiam się też czy jednak nie zrobić okrągłych, wydaje mi się że będą wyglądały na bardziej pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś zrobiła sobie Mentory CPG 323 300 cc przy małej wyjściówce i mogłaby mi przesłać zdjęcia na curly1983@wp.pl ? Dr Łątkowski zaproponował mi takie rozwiązanie ale kompletnie nie potrafię sobie tego wyobrazić. On twierdzi, że wyjdą duże, ja już mam mętlik w głowie... Nie chcę mniejszych ( jest jeszcze opcja 265 cc ale boję się że będą po prostu małe). Mam 164 cm wzrostu i 54 kg, 75 cm pod biustem. Pomóżcie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
Dziewczyny, mam jeszcze jedno niedyskretne pytanie na które nie znalazłam odpowiedzi. Powiedzcie jak to jest zaraz po operacji. Pamiętam że zaraz po operacji nosa byłam podłączona do kroplówek i często chciało mi się siku. Moje pytanie brzmi czy po operacji byłyście w stanie dojść do toalety i normalnie się załatwić, czy też korzystałyście z 'nocników' (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sprawa indywidualna, każdy czuje się inaczej. Można wysiusiać się do basenu jeżeli nie dasz rady wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was zdecydowała się na ponowny zabieg z powodu niezadowolenia z wielkości implantów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
curly 1983 ja tez mam ten sam model CPG 323 ale troche wieksze i nie jestem zadowolona, bo sa za male, wyjsciowke tez mialam małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, kiesiera mam ogromną prośbę do Ciebie; planuje operacje u Giedrojć - Juraha a niestety nie widziałam jeszcze żadnych piersi przez niego zrobionych z wyjątkiem tych z jego galerii niestety one już nie są zbyt aktualne. Stąd też moja prośba czy mogłabyś mi przesłać zdjęcia na adres vanessaaaa993@interia.pl oczywiście jeśli to nie kłopot. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
hej Kasik00 - to zależy od Twojego organizmu. Często po operacji jest bardzo ciężko się podnieść bez pomocy drugiej osoby. Ale generalnie może być tak, że będziesz miała siłę iść do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj czy w takim razie mogłabyś mi przesłać swoje zdjęcie przed / po lub przynajmniej po? Kompletnie nie mogę sobie wyobrazić jak one "wychodzą" ;) Ten sizer z mentora jest zupełnie do niczego - wkładki włożone do niego dosłownie wiszą i aż się odechciewa cokolwiek robić ;) Z kolei jak przyłożyłam implant 300 cc do swojej piersi, efekt wydawał mi się monstrualnie wielki. Całkiem zgłupiałam, jak zobaczyłam, że dziewczyny mają powszczepiane większe i wcale nie są duże. Teraz się zastanawiam, czy nie będą za małe.. Powiedzcie mi, zależy mi na tym, żeby pierś od góry też była ładna i okrągła, boję się, że anatomicznym implantem nie osiągnę takiego efektu. Doktor powiedział, że przy mojej budowie, okrągłe wyjdą piłki. Chyba zwariuje... ;) Może któraś z was miała jeszcze robione wkładki CPG 323 300 cc lub zbliżone i mogłaby mi przesłać zdjęcia na curly1983@wp.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
curly1983 u mnie to samo, też mi powiedział że okrągłe dadzą efekt piłki. Boje się że anatomiczne będą takie hmmm bez szału. Skoro nie mogę mieć duużych piersi to chciałabym żeby były pełne. Mam totalny mętlik w głowie, nie wiem czy iść jeszcze raz do doktora i walczyć o większe, albo zmienić na okrągłe. Czy jest tu jakaś dziewczyna która jest podobnej drobnej budowy 165cm/ 53 kg i robiła okrągłe poniżej 300 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuzaC
curly1983 wysłałam ci fotki mam 310mil okrągłe ,pod biustem70 169 wzrost waga 57))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DuzaC, dziękuję. Wyglądają super i są dowodem na to, że nie zawsze wychodzi efekt piłki.. Ehh co robić , co robić? Brać anatomiczne czy jechać jeszcze raz i walczyć o okrągłe? Może wybrać się na taką wizualizację 3D? Czy któraś z was miała przed zabiegiem taka wizualizację na VECTRA XT i może się wypowiedzieć czy to faktycznie się sprawdza? SIZER Mentora to raczej odstrasza od zabiegu niż zachęca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiesiera
anoxx wysłałam zdjęcia :) sorki ze tak późno ale miałam urlopik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiesiera
vanessaaaa993@interia .pl nmam problem z wysłaniem maila czy to poprawny adres? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiesiera: tak adres jest poprawny nie mam pojęcia dlaczego jest problem z wysłaniem zdjęć. jak byś mogła przesłać je na inny adres jkinga92@interia.pl. Jak będzie jakiś problem to daj mi znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×