Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kiesiera
Gość . ok wysłałam juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko: czy któraś z Was po założeniu implantow zaszła w ciąże? Jeszcze nie rodziłam i zastanawiam sie jak bedą wyglądać implanty po ciąży. Czy implant pod mięsień uchroni je przez ewentualnym odpadnięciem? Macie jakieś doświadczenia w tej materii :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela250
Dziewczyny ja mialam operacje 6 miesiecy temu. Mam 168 cm I 52 kg. Mam wkladki MENTOR 300 cc okragle pod miesien. Jak chcecie fotki to piszcie. Zaznaczam ze zdjecia byly robione jak8s miesiac lub dwa po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiesiera; Dziękuję za zdjęcia:) piersi masz naprawdę śliczne i tak blisko siebie. Możesz zdradzić jakie dokładnie masz implanty ich wymiary, projekcja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiesiera
Gość Implanty o wysokim profilu High Profile Mentor 300cc okrągły. Wspomnę ze mam wąska klatkę. wzrost 166 waga 51 kg. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiesiera
Gość Implanty o wysokim profilu High Profile Mentor 300cc okrągły. Wspomnę ze mam wąska klatkę. wzrost 166 waga 51 kg. Wyszło duze C małe D a miałam takie małe B z ta projekcja to nie pamiętam juz jak to było pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika35
Witam wszystkie posiadaczki nowych cycuszkòw. :-) Ja juz podjelm decyzje co do operacji powiekszenia piersi, termin mam na 30 pazdziernka. Mam tylko wciaz dylemat co do rozmiaru implantu. Jestem drobna i niska osob, po karmieniu piersi przez rok piersi zmienily swoj ksztalt :-( i juz nigdy nie wròcily do poprzedniej formy. Minelo juz 6 lat , ecyzja dojrzewala ik 3 lat, Teraz jestem pewna ze che tego zbiegu ale chcialabym byc pewna czy rozmiar jest wlasciwy. Wybralam Mentor CPG 312 225cc ,moze jednak 255cc ...? ??? Moze ktòras z Was ma podobny dylemat? Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoxx
kiesiera - dzięki za fotki, wysłałam Ci przed chwila maila. Potwierdzam - piękny dopasowany do sylwetki biust, jak naturalny. A myslałam że tylko anatomiczne wychodza naturalnie. gazela250 - jak możesz prześlij mi zdjęcia, odwdzięczę się tym samym anoxx@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moge pokazac Wam swoje na skypa :) mam 270cc i wcale nie sa duze wygladaja naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moge pokazac Wam swoje na skypa :) mam 270cc i wcale nie sa duze wygladaja naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiesiera
Ja osobiście nie miałam trudności lekarz był stanowczy i bardzo profesionalny i tak być chyba powinno. Zalezało mi na naturalnym wyglądzie więc wiedziałam czego chce. Dostałam dwie propozycje wyboru i z niewielka pomocą asystentki doktorka zdecydowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem drobna i niska waze 45 kg. Podczas konsultacji lekarz zaproponowal mi 3 rozmiary . Stanowczo wybra£am rozmiar CPG 312 225cc , do zabiegu mam jeszcze miesiace i tak rowzam czy moze troche wiekszy 255ccnie bylby lepszy . Zalezy mi na naturalnym wygladzie i z stad moje watpliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAK po narkozie? czy mialyscie problem z wybudzeniem sie? a nudnosci czy wymioty? Jak sie czu£yscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiesiera
Myśle ze każda z nas ma wątpliwości a szczególnie jak operacja się zbliża dlatego ważne jest podejście lekarza i asystentek które są bardzo pomocne jako kobiety:) Miałam do wyboru implant 270 albo 300cc i wybrałam przed sama operacją większy. Wyszły naturalne przy mojej wadze i wzroście. Ważne zeby pamietać ze po zabiegu piersi są opuchniete dopiero po jakimś czasie zaczynają nabierać kształtów i nie ukrywam ze ta objetość troszkę spada. W moim przypadku tak było ;-) Wiec dziewczyny jeżeli nie ma przeciw skazań to bierzcie większe implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie zdaje ,ze i ja zmienie decyzje w dniu zabiegu ;-) do 30 pazdziernika mam jeszcze troche czasu na przemyslenia... ale to chyba normlne,ze mamy ciagle jakies watpliwosci w koncu kolejna zmiana nie bedzie tak szybko .....hhihihhhhih za o 15-20 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
Dziewczyny jeśli któraś z was miała implanty poniżej 300 to byłabym wdzięczna gdybyście wysłały mi zdjęcia kasiulaxx6@gmail.com Ja już o niczym innym nie myślę tylko czy aby nie za małe oraz czy nie powinnam zrobić okrągłych zamiast anatomów. Zabieg 26 września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati33
Kiesiera- u kogo robilas op? Ja tez mam 167 cm i 54kg, jestem drobna. Dopiero ide na konsultacje w pazdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiesiera
dr. Giedrojć- Juraha mnie operował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati33
Dzieki. Mozesz mi przeslac zdjecia na maila? W zamian tez przesle, wyjsciowke. Moze bys mi doradzila czy wyjda takie same. tanja1@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiesiera
Wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati33
Kiesiera, dostalam maila. Dzieki! Wyszly super gratuluje! Moje wysle jak przyjde z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
kiesiera, może pisałaś ale nie zauważyłam. Robiłaś okrągłe czy anatomiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
kiesiera, czy możesz mi podesłać jakieś fotki ? Ja jutro będę w klinice i chce zamienić na okrągłe. kasiulaxx6@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela30
kika35 wydaje mi sie ze bedziesz zalowac swojego wyboru, to bardzo male implanty, zwaz na to ze sporo implantu znika po wsadzeniu go pod miesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mzslalam na poczatku ze nie bedzie efektu i beda mluskie ale powiem ze jestem zadowolona z piersi i mam okragle 270cc. Moge pokazac na skypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tati33
Kiesiera, wyslalam Ci zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×