Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość anoxx
gazela250 - dziękuję za zdjęcia i gratuluję efektów operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ma któraś z Was implanty allergan z modelu 410LF najprawdopodobniej będę takie mieć a chciałabym zobaczyć jaki mniej więcej dają efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiesiera
tati mogłabys jeszcze raz mi przesłać focie ;)bo skrzynka miałam zapchana i chyba wykasowałam nie moge znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor325cc
Witam wszystkie dziewczyny, za 23 dni o tej porze będę już po zabiegu;)))Wydaje mi się,że wiem już wszystko na temat przygotowania się do zabiegu.Dzisiaj kupiłam olejek migdałowy z witaminą e, który ma zapobiec rozstępom.Czy któraś z was miała lub ma rozstępy po operacji?Jestem drobna 48kg, 158cm, 70 pod biustem rozmiar małe B(bardzo małe;)Wybrałam implant 325cc Mentor choć lekarz zaleca mi mniejsze.Chcę osiągnąć efekt bardzo pełnego C.Co sądzicie o moim wyborze?No i bólu panicznie się boję, jakie leki działają naljepiej może Tramal?Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jeszcze drobniejsza 155cm i 44kg ,wybralam 225cc ale lekarz mi proponowal 255 cc i juz wiem ze zdam sie na jego sugestie. lepiej wybrac wieksze szczegolnie przy anatomicznych! Jak juz cierpiec z bòlu to wiedziec po co! ;-) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka masz projekcje implantu? ja mam 345ml i wyszlo mi srednie C wymiary mam podobne tylko pod biustem mniej 60cm i zaluje ze wiekszych nie wzielam, ale jak chcesz miec C to dobrze wybralas, nie daj sie przekonac lekarzowi do mniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor325cc
Dziękuję za odpowiedź.Jestem skłonna twierdzic, że 250cc będą raczej b.małe.wiele filmów i zdjęć obejrzałam.Lekarz wybrał dla mnie profil wysoki high profile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentor 325 Hej jam mam mentor 300 cc wysoki profil i mam pełne C a nawet małe D wyglądam naturalnie. wzrost 166 waga 51kg. Jestem bardzo zadowolona z wyboru bo wczesniej miałam małe B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
Dziewczyny, macie jakieś 'ulubione' strony z galeriami piersi przed i pod poza beauty w polsce? Chodzi mi o takie jest podane jaki implant został wszczepiony? Mi głównie zależy na okrągłych poniżej 300. Niewiele tego znalazłam a operacja coraz bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak jest z tymi push upami po operacji? mozna nosic czy nie? w pierwszej kolejnosci bylam zdecydowana na okragle ,podoba mi sie ta uwypuklona gora. jednak pod namowa doktora wzielam anatomiczne, przekonal mnie ze beda wygladac naturalniej. i teraz pytanie do was nosi ktoras z was push? deformuje to biust? oczywiscie chodzi mi raz na jakis czas nie ciagle. dziekuje z gory za odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 6 miesiecy po operacji mentor 300cc i nie nosze push up gdyż nie mam takiej potrzeby i marzyłam o tym by takich staników sie pozbyć . Kupuje tylko miękkie staniki i moje piersi wyglądaja super. Jednak uważam ze to indywidualna sprawa kto co lubi. Lekarz który mnie operował wspomniał jednak ze jeśli chodzi o fiszbiny itp to lepiej odczekać chociaż z pół roku aby piersi sie ułozyły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
Hej dziewczyny :) Muszę się podzielić moją radością, byłam wczoraj u lekarza. Anatomy zostają, po prostu moja budowa ciała na każdy sposób mówi nie okrągłym. Natomiast udało się zmienić rozmiar na 315 :):):) Jestem tak prze szczęśliwa chociaż już mnie nachodzą myśli czy nie będą za duże haha :D Mam wąską klatkę piersiową także efekt myślę będzie piorunujący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
Kasik00 - powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Kasik no to super! :) a kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
26 września :) w klinice Dr Szczyta, u Doktora Michała Piotrowiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiesiera
Kasik trzymam kciuki będzies super wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czegoś nie rozumiem.... najpierw lekarz proponuje Ci 225 ml a na następnej wizycie 315 ml? idź po raz kolejny to może usłyszysz 400 ml a na sali operacyjnej okaże się że najbardziej do Twojej budowy pasuje 450 ml.... co to za lekarze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
Nie, jest trochę inaczej. Na początku lekarz zaproponował mi ok 280 ( pisze ok bo mam asymetrie) Powiem szczerze ze nie pamiętałam dokładnie, ponieważ na wizytę poszłam jeszcze bez zapoznania się z tym forum heh :P i wydawalo mi sie ze skoro takie zaproponowal to bedzie ok Wróciłam do niego, zmieniliśmy rozmiar na 315 . Odpowiedział na wszystkie moje pytania ( zapisane na kartce) Także jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasik00: Masz asymetrie i w obu piersiach bedziesz miala 315 ml? Ja tez z asymetria i lekarz rowniez mi wlozyl implanty takie same i piersi wygladaja bardzo zle. Asymetria jeszcze wieksza i bardziej widoczna. A duza masz asymetrie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jak dlugo po operacji nie mozna prowadzic samochodu ? ja nie pytalam swojego lekarza bo zupelnie o tym zaapomnialam a wizyte mam dopiero za kilka dni operacje mialam25/08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 2 tyg po juz prowadzilam samochod, moja kolezanka po tygodniu (miala pod gruczol i lepiej zniosla) mysle ze to sprawa indywidualna, zalezy od ciebie czy czujesz sie na silach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeździłam autem w 6 dobie, wszystko zależy od tego jak długo odczuwasz dolegliwości bólowe, ja szybko się zregenerowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki dziewczynki :) ja czuje sie na silach zeby prowadzic tylko balam sie zeby implant sie nie przesunal czy cos takiego , ja mam pod miesien mnie nic nie boli no troszke pod pachami no i plecy ale piersi wrecz przeciwnie swedza bo sie goja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
Moja asymetria jest mała mi zupelnie nie przeszkadza ale będę miała w jednej mniejszy implant :) lekarz powiedział że skoro już robimy operacje to można to wyrównać aby było idealnie :) może trochę nie dokladnie wszystko opisuje ale mam nad wszystkim kontrole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik00
Dziewczyny napiszcie prosze jak przygotowywałyscie wasze piersi przed operacja chodzi mi o rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze nie trzeba piersi specjalnie przygotowywać . Ja na luzie poszłam na operacje i niczym sie nie martwiłam z lekarzem wszystko omawiałam i nie nakręcałam się na wszystko co piszą i mówia bo bym chyba zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik przede wszystkim trzeba smarować i nawilżać! ja smarowałam oliwką i nie miałam problemów z rozstępami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki biustonosz polecaciepo pancerniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się już decydujecie na operację to dobrze sprawdzić lekarza i unikać jak ognia Andrzeja S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×