Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, za 2tyg jestem umowiona na konsultacje u dr.Chomickiej-Jandy. Naczytalam sie o implantach okraglych, anatomicznych, o projekcji itp. Chcialabym miec dosc duze piersi ale w ramach rozsadku. Kompletnie nie wiem jakie mi beda pasowac. Wiem, ze lekarz doradzi, ale na pewno kazdy lekarz ma swoj gust estetyczny i nie chcialabym tylko na tym opierac swojego wyboru. Obecnie prawie wogole nie mam piersi, mam 164 cm, waze 50kg, pod biustem mam 70 cm. Czy ktoras z was jest juz po operacji i ma podobne wymiary? Mozecie mi cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina241
cześć cycoliny! Jestem już 5 dób po zabiegu. Operację miałam w poniedziałek, wkładka naturelle 345ml. Póki co dochodzę do siebie, ale jest zdecydowanie łatwiej, rzeczywiście 3 pierwsze doby są najgorsze. Potrafię już sama wstawać, nie mam już uczucia zmęczenia i ogólnie samopoczucie jest ok. Jednak moja operacja nie obyła się bez małych komplikacji. Kilka godzin po zabiegu zaczęła mi się sączyć krew z lewej piersi. Różnica wynosiła 350 lewa a 50 prawa. Byłam zesr... jak nie wiem, ale lekarz opanował sytuację, na drugi dzień krwawienie ustało i wyjął mi dreny. Skutkiem tego lewa pierś jest widocznie większa od prawej, mam żółtawe zasinienie no i opuchnięcie. Jestem spokojna, że to się wchłonie, wyrówna. Ale przez ten cały stres nie umiem się cieszyć piersiami. Ciągle się martwię czy wszystko dobrze się skończy. Powiedzcie, czy u któraś z Was miała podobną sytuację? czy po operacji odczuwacie uczucie napięcia w piersiach, takiego ciepła? nie mam gorączki, żadnych dreszczy itp. Jak pytam bliższych koleżanek, to u nich nie było uczucia gorąca w piersi, ale z drugiej str czytam, że tak może być.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
jestes dopiero 5 dni po zabiegu..daj sobie kochana czas - takie rozpieranie i ciepło może być normalne...w końcu masz coś obcego pod skórą! :) ale bez obaw, gdyby jednak dłużej by to się utrzymywało albo piekło albo coś innego niepokojącego to idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja..;] muszę cierpliwie poczekać. Byłam u lekarza na kontroli, stwierdził że nie ma niepokojących objawów, alby otwierać pierś.. Dla mnie to kubeł zimnej wody na głowę, nie spodziewałam się czegoś takiego. Każda z moich znajomych opisywała to bardzo optymistycznie. No u mnie niestety jest troszkę inaczej. Lewa pierś jest znacznie większa od drugiej, ale póki nic się nie dzieje, nie ma gorączki, muszę być spokojna i nie myśleć o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asgo
Witam. Jestem tu nowa ale tez postanowiłam się podzielić doświadczeniem pooperacyjnym. Jestem 3 dobę po zabiegu, jest coraz lepiej choć czuję się jak bym miała pancerz na klatce. Staram się dużo ruszać. Największy problem u mnie to spanie na siedząco. Budziłam się co 2 h z wielkim bólem. Dziś już jest lepiej. Piersi są takie jak sobie wymarzyłam. Wyjściowe były : jeden duże B drugi C. Teraz mam piękne DD. Po asymetrii ani śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie:) ja 6 doba. I niestety mam duży obrzęk z boku klatki. Jutro wizyta u lekarza, widział mnie wczoraj, stwierdził że należy poczekać że nic się nie dzieje, ale nie da rady być spokojnym..u kogo robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asgo - jaki rozmiar implantów masz? jaki rodzaj: okrągłe czy anatomiczne? u kogo robiłaś i ile dni w klinice przebywałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekeli
Muszę dołączyć do poszkodowanych. Rok temu pani doktor Żukowska powiększała mi piersi. Włożyła malutkie wkładki, ale ponoć byłam za chuda na rozmiar C. W porównaniu z moimi wyglądaja dużo gorzej. Nie polecam jej. Żukowska jest słaba w tym co robi. Zepsuła mi wygląd,musiałam zrobić poprawkę u kogoś innego . Ta pani nie potrafi operować. Do tego żle traktuje pacjentów.Odradzam tą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj z ta Zukowska. To pisze caly czas jedna osoba o nosie, o piersiach. Skoro Cie oszpecila to ok, ale nie musisz zmyslac i na wszystkich forach pisac co rusz to cos nowego. A moze wcale nie byles/bylas operowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na jakiej podstawie twierdzisz że dziewczyna zmyśla? Doktor Żukowska ma różne opinie a to forum jest dla zadowolonych jak i tych drugich do tekeli: jakie wkładki doktor Ci włożyła? i czy kwestia jest tylko za małego implantu czy też w grę wchodzą inne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asgo
Robiłam w Perfect Medica u dr. Ireny Grobelny. Z czystym sumieniem mogę ja polecić. Mam okrągłe , w jednym 395 ml w drugim 365 ml. Anatomiczne mi odradzila. Położylam się o godz.15 i Wyszlam na drugi dzien też o tej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość wczoraj A ty po co tak czytasz o tych nosach i piersiach..? Nie masz co robić? Tylko tak bez powodu sobie tutaj wchodzisz i czytasz to wszystko bo masz dużo czasu, a potem bronisz tą partaczke? Widać masz w tym jakiś interes! Komu by sie chciało tak siedzieć i czytać o jakims chirurgu a potem go wybraniać. Widać stosujesz inny rodzaj reklamy od tych naganiaczek które otwarcie wklejaja linki do klinik i podają sie za pacjentki. Partacze powinni zgnić w więzieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a powiedźcie mi, czy te implanty są do końca życia czy je się wymienia po jakimś czasie, bo trzeba. Co wasi chirurdzy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie powiedzial ze eurosilikony po 10 latach wymiana a mentory po 15 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asgi
Producent daje na implanty dożywotnią gwarancje, to znaczy ze nie powinno z nimi się nic dziać. W razie jak pęknie to wymienia co na nowe, z tym ze koszt wymiany trzeba pokryć samemu. Wszystko zależy jak będą się ścierać itp. Zaleca się wymiane po 10 latach choć to nie jest konieczność. Mi lekarz powiedziała ze jak nic się nie dzieje to można całe życie je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kasik;)Też mam operację u dr.Piotrowika i też 26.09!!! na początku też zaproponował mi 280cc i też mam wąską klatkę, ale napisałam do niego,że jednak chcę większe i zmieniłam na 325cc.Zabieg mam o 8.00 a Ty? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o Zukowska to ja jej nie bronie. Forum czytam, bo tez jestem po operacji piersi i zabieg sie nie udal i musze miec poprawke. Zauwazylam jedynie, ze w kilku tematach pisze ta sama osoba. Raz pisze, ze Zukowska zepsula jej nos, a 20 min pozniej na forum o piersiach pisze, ze piersi. Wiec cos tu nie gra. Na kazdym forum Zukowska. Ciesze sie, ze ostrzegasz dziewczyny przed nia, ale bez przesady zeby po kilka postow tych samych w kazdym temacie. Ostatnio tylko Zukowska, Sankowski i Dydymski. O nich juz chyba wszyscy wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Cos Ci sie ubzdało w tej głowie, jakies domysły głupie siejesz tutaj, masz w tym jakis interes bo tak bronisz jakąś partaczyne!!! Jesli nawet jest tak to niech pisze, jak ci sie to nie podoba to nie czytaj i nie produkuj sie bo widac że jestes od niej bo kto neutralny by sobie zawracał głowe i bronił konowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spieprzyła wielu ludziom operacje to piszą na nią, a w życiu jest tak że jak jedna osoba napisze a inna zobaczy, to leci za nią i też pisze, bo partacz sama sobie jest winna, jak nie umie to niech sie nie bierze za operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź odnośnie trwałości implantu. Moja dr używa firmy Polytech. Pytam, ponieważ kiedyś przyjaciółka mojej koleżanki powiedziała że jej implanty są na stałe. Poszukałam w internecie i faktycznie, lekarz który ją operował, na swojej stronie www piszę że impanty są na całe życie, nie trzeba ich wymieniać, tak jak to było kiedyś. Zobaczę co mi powie u mnie pani dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Czytam Was, bo sama jestem coraz bardziej zdecydowana na operację powiększenia piersi. Szukam dobrego chirurga w Trójmieście. Znalazłam kilka nazwisk i planuję na początku października umówić się na konsultacje. Wtedy zdecyduję. U mnie jednym z problemów jest niestety kasa, ale zdecydowałam się na kredyt, bo takich pieniędzy nie uzbieram..a kredyt zawsze się spłaci. A moje piersi a raczej to co tam powinno być coraz bardziej mnie dołują i muszę coś z nimi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem z Trójmiasta. Do kogo idziesz na konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
artykuł: Po jakim czasie należy wymienić implanty piersiowe? Odpowiedź na to pytanie jest złożona. Wszystko zależy bowiem od tego, jakiej marki/jakiego producenta są to implanty. Przed zabiegiem powiększenia piersi implantami warto jest poczytać na temat producenta implantów, którego implanty zostaną zastosowane. Każdy producent implantów ma swoją stronę internetową, która powinna w przejrzysty sposób zawierać niezbędne informacje na temat produktów/implantów, warunków gwarancji, wypełnienia implantów, etc. Na stronie producenta można odnaleźć wiele ważnych informacji na temat implantów, ich jakości i warunków gwarancji. Warto jest zatem na własną rękę poczytać o implantach, na które się decydujemy, a jeżeli mamy problem ze znalezieniem informacji na ten temat, warto jest omówić ta kwestię z chirurgiem plastykiem. Niemniej jednak implanty piersiowe należy wymieniać według wskazań producenta. O tych wskazaniach powinien informować chirurg plastyk podczas bezpośredniej konsultacji, co więcej w dniu wypisu z kliniki pacjentka powinna otrzymać pisemną informację o tym, jakie implanty zostały zastosowane i jakie są warunki gwarancji. Istnieją bowiem implanty z dożywotnią gwarancją, co oznacza, że producent gwarantuje najwyższą jakość swojego produktu. Są też producenci, którzy dają np. 10 letnią gwarancję i po tym czasie należy implanty wymienić. Jednak uwaga, gwarancja producenta obejmuje jakość samego implantu, a nie nasze estetyczne potrzeby związane z implantami, czy wyglądem piersi. Piersi z implantami starzeją się podobnie jak piersi bez implantów, podlegają takim samym prawom, w tym prawu grawitacji, czyli z biegiem lat piersi mogą stać się mniej jędrne i opaść. Zatem jeżeli po 10-20 latach dojdziemy do wniosku, że chciałybyśmy skorygować piersi, gdyż z estetycznego punktu widzenia taką mamy potrzebę, wtedy taka sytuacja nie jest honorowana gwarancją producenta. Podsumowując, implanty piersiowe należy wymieniać według czasu wskazanego przez producenta implantów, które zostały zastosowane u danej pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadajesz się na polityka . Nic z twojego textu nie wynika. Co będzie jak firma producencka ogłosi plajtę / co już często się zdarzało/. Wyobraż sobie ze półprodukty do większości wkładek są produkowane przez dwie firmy , a różne ceny to marketing i odpowiedni PR Kilka firm też ma różne nazwy a to właściwie jeden koncern. A te opowieści o przewadze jednych nad innymi to śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to był tekst z jakiegoś artykułu, a nie jej przemyślenia ;) Już dowiedziałam się że u mojej dr jest dożywotnia gwarancje. Wiem jednak że dziewczyny wymieniają nawet te z dożywotnią gwarancją po ok. 20 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dozywotnia gwarancja to nie to samo co dożywotnie noszenie implantow. Dozywotnia gwarancja zapewnia gwarancje gdyby cos sie z implantem działo np peknie wtedy firma wymienia na nowy. Przecież po kilku latach skora wiotczeje, grawitacja dziala dlatego wymienia sie implant i poprawia estetycznie piersi. Ale dokładnie powinien doktor wyjasnic podczas konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listeczek1987
Witam:) Również jestem z okolic trójmiasta i zdecydowana jestem już na powiększenie piersi. Umowiona jestem na pierwsza wizyte za tydzień u dr Muraszko w Perfect Medica w Gdansku. cieszę się bardzo i jednocześnie boję ale chcę mieć w końcu piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak masz racje. Pewnie trzeba liczyć sie z tym, ze za 15-20 lat będzie wymiana. To samo lekarka mówiła mojej znajomej. Gwarancja dożywotnia ale wymiana po jakim czasie właśnie ze względu np. na wiotczenir skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 18.15 bardzo dobry artykuł, dzięki! A ty poniżej, krytykująca wszystko i wszystkich spadaj PS. Wyobraź sobie że firma Mentor która jako jedyna daje dożywotnią gwarancję na implant, plajtuje... i co wtedy?... Twoje przemyślenia żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ES też daje dożywotnią gwarancję Nagor też aty tylko o Mentorze,A co do plajty - wielki Dow Corning co się z nim stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×