Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Kasik00
mentor325cc też robiłam u Piotrowiaka, 26 września. Anatomy mentor 315cc Odezwij się do mnie kasiulaxx6@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy można spać na boku? Jest jakieś minimum czy poprostu jak nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pytalam lekarza o spanie na boku to powiedział że jak będę czuła się ok to mogę . Zawsze spalam na boku lub brzuchu i bałam się jak to będzie po operacji spac na plecach bo to nie była moja pozycja. Dzis jestem 3 miesiące po operacji i po mimo ze czuje się dobrze ja tylko śpię na plecach. Sama jestem w szoku ze przesypiam całą noc na plecach. Teraz to jest moja ulubiona pozycja :) O spaniu na boku lub brzuchu nie ma mowy, dziwne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę Ci! Ja jestem 3 tyg po operacji i tragedia ze spaniem. Tak mnie ciągnie żeby chociaż troszkę na boczek się położyć że szok. Dzisiaj się zapomniałam i legia na boku ale zaraz schiza że się cycki jakoś źle ułoża albo coś w tym stylu :P no nic pomecze się jeszcze z miesiąc i wtedy spróbuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmentor325cc
A ja sobie śpię na boku i pleckach 3 tygodnie po operacji i jest całkiem nieźle;)Zdaje się,że maleją ale tylko ciut ciut.Dziś założyłam stanik koronkowy od ewy bien rozmiar 75c i leży jak ulał echhh pomyśleć,że do tej pory mogłam tylko o takim pomarzyć!Radzę wszystkim dziewczynom, które się zastanawiają nad zabiegiem żeby się zdecydowały.Moje podejście do życia i samoocena uległy zmianie.Do Kasik jak się czujesz?Jesteś zadowolona?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zmalały i to sporo, ale to dobrze bo takie wielgachne były że szok. Jutro idę po stanik, w zasadzie to dopiero za tydzień mogę zmienić, ale kupić chce juz już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka84
dziewczyny jestem prawie 3 tyg po operacji, juz bylo ok jesli chodzi o bol i ucisk , w zasadzie nie odczuwalam zadnych dolegliwosci a od dwoch dni znowu mam ucisk w okolicach mostka i prawiej piersi. czy to normalne, ze bol powrocil. dodam ze nie mam goraczki i powiekszonej piersi, tylko odczuwam ten dyskomfort jak chce wziac np gleboki wdech? miala tak ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ja wczoraj po konsultacji i zaproponowała mi lekarka wkładkę 430 c.c. CPG 333..wydaje mi się bardzo duża, ale stwierdziła, ze dla mnie w sam raz, ma być pełne C. Jestem wysoka, mam dosyć szeroki rozstaw, jej tłumaczenie wydawało się logiczne..ale jeszcze pewnie pójdę do kogoś tak dla pewności. Zabieg planuję w lutym. Czy też miałyście wszczepiane pod 2 mięśnie czy pod jeden? pozdrawiam, ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweinka84. Ja tak mam. Identycznie jak Ty, też po 3 tyg prawa zaczęła dokuczać, raz mocniej raz słabiej.. zależy od dnia. Poleciałam na usg i nic nie wyszło, więc się uspokoiłam. Tak niby ma byc, może być i to jest normalne nawet do 3 m-cy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że pod dwa mięśnie lewy i prawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka84
nina241 dziękuję to mnie uspokoiłaś bo już się przeraziłam ze może coś sie dzieje. zauważyłam ze ten ucisk nasila się podczas chodzenia. Poza tym dzisiaj ścisnęłam jeszcze biustonosz bo chyba zaczęła schodzić opuchlizna, piersi zmalały i jakoś tak zrobiło sie luźniej w tym pancerzu. a Tobie duzo sie zmniejszyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam zabieg 12.02 w poznaniu w klinice kolasiński czy któraś z was robiła tam piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka84
Witajcie dziewczyny, jestem tydzień po zabiegu powiększania, miałam malutkie B, pod biustem 75, implant anatomiczny mentor 290 ml, teraz mam w biuscie 92 ! Powiedzcie, czy jeszcze bedą mniejsze? bo wydają mi sie bardzo duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetka84 ja jestem 3 tyg. po operacji i mi sporo poleciała. Tez miałam małe B, zrobiłam 345 ml. Dzisiaj byłam po stanik i jest 75C. Tylko że każda z nas ma inaczej wiec czas pokaże jak to u Ciebie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 73 cm pod biustem a w biuście 96 cm i też mam duże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 3 miesiące po operacji i rozmiar stanika 70 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość-> dzięki za odpowiedź, zasnę z uśmiechem :-) juz nie mogę się doczekać kolejnych tygodni i efektu Bandażujesz jeszcze piersi? Ja od wczoraj nie nosze, tak lekarz zalecił, bo lewa pierś trochę bolała i była nabrzmiala w porownaniu do prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka84
nie wpisałam nicku pytając o bandażowanie, pytała brunetka84 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bandazowac piersi przez miesiąc, czyli jeszcze tydzień mi został. Brunetka84 a u kogo robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka84
Witaj, robiłam u dr łątkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakie wrazenia? zadowolona? Jakie masz implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka84. Dużo mi nie zmalały własnie a jestem 6 tyg po zabiegu.Zeszła opuchlizna i piersi sa symetryczne i pikne;] hmm mi lekarz nie kazał bandażować, tylko nosiłam non top do tej pory pancerz dzień i noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was miała ostatnio operacje u dr Chomickiej- Jandy? ( klinika dr Ambroziaka) Polecacie panią dr? Pochwalcie się wrażeniami i zdjęciami "przed i po"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny bede sama na operacji, doktor mowi pojsc do hotelu po jednej nocy, ale oczywiscie nie bedize mi nikt mogl pomoc... wedlug was ile powinnam byc dni w klinice zeby pozniej jakos dawala rade chociaz pojsc do ubikacji sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu: Ja znioslam operacj***ardzo dobrze, bez bolu, ale jednak przez pierwsze 3 dni nie dalam rady wstac z lozka i ktos musial mi w tym pomagac. Jesli bedziesz sama to nie bedzie Ci tak lekko, ale mysle, ze dasz rade. Jesli masz mozliwosc to zostan 2 doby w klinice i pozniej dopiero hotel. W hotelu poloz sie w pozycji pollezacej i wtedy rano bedzie Ci dobrze wstac (jak polozysz sie na plasko to nie wiem czy dasz rade sie podniesc sama). Do domu wracasz pociagiem/autobusem czy samochodem? Jesli to pierwsze to jakos sobie poradzisz, ja juz 4-ego dnia normalnie funkcjonowalam, ale jesli chcesz jechac samochodem to moze byc ciezko i nie bedziesz mogla nawet biegow zmieniac z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi o mięsień lewy i prawy..to chyba logiczne..a "gość" próbowała być zabawna..chodzi mi o to czy pod jeden mięsień z każdej strony czy pod dwa, ta lekarka u której byłam wszczepia pod dwa, a większość z tego co się orientuje pod jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawanie to jest największy problem. Dobrze znioslam operacje i wogole, ale bez podnoszonego łóżka, raczej ciężko to widzę. Więc jeśli możesz, zostań w klinice. Doba w klinice wyniesie Cie podobnie jak hotel, ale pierwsze dni, mimo wszystko są najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz pod gruczol to dasz rade sama natomiast pod mięsień przydalaby się druga osoba do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1245
Hej gościu z 7:43 ,czy Ty może robiłas u E S ? Ją też mialam pod dwa mięśnie . Dwa dni bolało strasznie dziś 5 dzień jest w miarę dobrze . NajgorZej wstać z lozka po nocy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , nie ma w tej okolicy dwóch mięśni . Zaraz odpiszecie że są . Tak ale wkładkę wkłada się jedynie pod część m.piersiowego większego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×