Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Kas kas
Witam - pojutrze mam operacje mialam być twarda ale powoli zaczynam suę bać!:( Wybrałam anatomiczne 322 mentor 330ml - czy ktoras ma podobne i była by taka wspaniała i przeslala mi foty? Katielicous@o2.pl Ratunkuuu boje sie ze wyjda za duze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkakalinka
Bede miec niedlugo zabieg u dr Zukowskiej - czy jest dobrym chirurgiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kas kas: Jaka masz wyjsciowke? Pod miesien czy pod gruczol? Ja bralam 300 ml i wyszly male. Wyjsciowka u mnie to male B. Jestem 4 miesiace po operacji i zauwazam, ze zaczynaja mi sie pojawiac rozstepy na piersiach. Miala tak ktoras z Was? Czym smarujecie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas kas
Moja wyjściówka to małe A - a implanty pod mięsień - zatem szykuje się na lekko większy ból ;) aaa i boje sie wlaśnie ze pojawia mi sie rozstepy bo mam tendencje :-( A przesłala byś mi zdjęcia jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentor plajtuje? Niezły żart. Najpierw poczytaj o tej firmie a potem komentuj. Nie kompromituj się! Wiesz od ilu lat firma istnieje? Dla twojej wiadomości bedzie dzialac dlugo i napewno przezyje ciebie. Wiesz kto korzysta z mentorow? Najwieksze sławy i jakos nie narzekają a wręcz zwolenników przybywa. Eurosilicony biorą osoby którym szkoda dołożyć bo są tansze. Pamietasz pipy takie implanty? Nimi tez cieszyly sie szare myszki bo były tanie a potem co? Bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkakalinka
Wiem, że wcześniej byly juz wątek na ten temat ale potrzebuje świezych info - czy ostatnio ktoras z dziewczyn miała zabieg u dr Żukowskiej? Proszeeee o info albo kontak do siebie!! Opisy na forum to jedno a rozmowa z kims to drugie! Błagam o info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam o dr Skwiercz albo właśnie dr Muraszko. Dobra podobno jest też dr Grobelny, ale u niej ceny są kosmiczne- podobno, nie wiem, bo wiem tylko tyle ile wyczytałam w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompromitujesz się ty swoim totalnym brakiem inteligencji, naucz się czytać ze zrozumieniem, sformułowanie "wyobraź sobie" było czysto hipotetyczne a ta uznała za pewną informację. Współczuję skali wyobrażenia. Przykro mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alinkakalinka, na drugim topiku (cz. 1) jest mama3dzieciakow, dopiero co po operacji piersi u dr Żukowskiej, przeszczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość della2
Alinkakalinka Prosze cie nie idz tam na operacje. Ja miałam tam zabieg jakies 2 lata temu, musiałam poprawke robić u innego chirurga, do tej pory spłacam kredyt. Dałam sie nabrać na te opisy w sieci zadowolonych pacjentek (czyt. naganiaczy). Ludzie piszą także bardzo dużo na jej temat że zniszczyła im życie operacją, ale te informacje są usuwane z sieci przez żukowską, nawet tutaj na tym forum był adwokat żukowskiej bo tak dużo było ludzi pisało o niej że nie zna sie na operacjach i niestety adwokat to kasował, zastraszał administratorów stron żeby to usuwali. Wogóle moją opinie którą napisałam na kilku stronach usuwano, najbardziej zakłamanym portalem jest znany lekarz, chyba z 5 razy tam próbowałam napisać i nigdy moja opinia sie tam nie pojawiła. Poprostu nie wierz w te zachwalanie żukowskiej bo bedziesz cierpieć. Jedź do znanego prof. (wiesz o kogo chodzi) to bedziesz szczęśliwa, nie patrz na cene, bo żukowska tym kusi, ale uwierz mi tego dramatu co ja nie chcesz przechodzic. Jak do niej pójdziesz to twoje życie możę stać sie koszmarem, a żukowska cie oleje, ona poprostu zostawi Cie samą z problem ktory stworzyła. Ja sie jej prosiłam o wszystko jakby mi łaske robiła. Nawet nie chciała mi dokumentacji dac do wglądu a przecież pacjentka ma prawo nawet do otrzymanie kopii dokumentacji za zgod. z oryginałem. Poprostu omiń żukowską. Jest dużo naciągar na forach, pisza oh i ah jakie piersi maja po niej - nie wierz w to. Pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież c***isze ze wymyslasz bzdury takie jak" wyobraz sobie "co to ma być? Zrozum ze ta firma przezyje ciebie wiec nic sobie nie musze wyobrazac. To tak jak ja bym napisala nie rob operacji bo wyobraz sobie ze jutro przejedzie cie samochód. Choc to jest bardziej realne niz upadek firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama3dzieciakow jest świeżo po operacji a zeby cos powiedzieć o efekcie to trzeba poczekac pare miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za słowo c***isze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alinkakalinka, skontaktuj się z mama3dzieciakow, ona da Ci namiary na pacjentki dr Żukowskiej które są kilka miesięcy po operacji piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Mama3dzieciakow ma namiary na pacjentki po kilku miesiącach od operacji? Cos to podejrzane zaczyna się robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkakalinka
Do DELLA 2 Dziekuje za odpowiedz - a moglabym do Ciebie jakis namiar telefoniczny ? Maila? Strasznie sie teraz boje :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno, wyluzuj... twoje wpisy nie wnoszą nic w dyskusję, nikomu nie pomagają tylko jątrzysz i psujesz atmosferę tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkakalinka
Czy to odp do mnie? Przepraszam, jeżeli tak to odbierasz. Ale chyba zdrowie jest najważniejsze i jestem powodem do obaw.. Czy lepiej dać się pociąć bez refleksji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkakalinka
*jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ta osoba to żukowska, albo ktos od niej nabijajacy jej punkty. Tak to właśnie wygląda na forach. Naganiaczki nie śpią. Pojawia sie jakaś jedna, druga, i jeszcze trzecia o nicku mama żeby wydać sie bardziej wiarygodna, bo to przecież mama dzieciaków słodkich. Wychwala jakie to ma piersi ładne i duże i mniej zapłaciła, a Ty myślisz sobie - kurcze to i ja tam pójde (wtedy wiedz że: łykasz haczyk który na Ciebie zarzucono). Moja rada: jak juz troche połknełaś to nie łykaj go do konca, nie szarp sie, powoli go wypluj i odpłyń jak najdalej, a partacz zdechnie z głodu bo rybki nie złapał. Im mniejszy zysk tym wiecej naganiaczka w sieci zarzuca haczyków (czyt. wychwala) i wyławia kolejne fajne dziewczyny które stają sie ofiarami durnego partolca! Stają sie zwiędniętymi kwiatami i obumierają bo przez cierpienie oszpecenia zestarzeja sie 10 razy szybciej. A partaczka ma nabity portfel i tylko o to jej chodzi. Partacz jest: bez zasad, bez honoru, bez Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Alinkakalinka, nie do Ciebie:) jak najbardziej rozumiem Twoje obawy, dr Żukowska ma dużo zadowolonych pacjentek, ale też wielu osobom zrobiła krzywdę a kiedy masz operację? wpłaciłas juz jakąś kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mój Boże! czy teraz każda osoba zadowolona z operacji plastycznej wykonanej przez dr Żukowską będzie naciągaczką, albo sama panią doktor, albo jej adwokatem? zgłupiałaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
Co za bzdury!!! Nie mam zadnych namiarów na jakiekolwiek pacjentki dr Zukowskiej!!! I nie jestem nia! Jestem po prostu zwykla zadowolona dziewczyna po zabiegu u tej pani Doktor? Czy jak ktos jest zadowolony to juz znaczy ze jest cos nie tak? Az taka nienawisc wami targa? Bo nie rozumiem? Mam 3 dzieci i jestem z Białegostoku gdzie Doktor operuje. Prosze bardzo-moge Wam dac namiary na swojego facebooka jesli ktos ma watpliwosci czy mowie prawde, podpisze sie imieniem i nazwiskiem, ciekawe czy ta osoba ktora na mnie tak wjechala tez bedzie miala odwage to zrobic czy dalej będzie rzucać oszczerstwa pod nickiem GOSCIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkakalinka
Witam mame3dzieciakow Mozna prosiac o namiary na fb albo chociaz Twoje zdjecia po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne to jest jak bardzo tutaj strasznie bronicie lekarza, który ma okropną opinie wśród pacjentek i pacjentów. Poprostu przykre to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alinkakalinka nie kieruj sie jedna pacjentką tylko znajdz 20 osób obejrzyj zdjecia, wtedy podejmuj decyzje, nie bądź naiwna bo pożałujesz. Wiem że cena kusi i nie chce Ci sie szukać, pytać itd.. bo czas itp.. ale ja na Twoim miejscu wolałabym dopłacić drugie tyle i pójśc do kogoś kto ma naprawde dobrą opinie i doświadczenie. Tamta pani bardzo dużo negatywów zbiera od ludzi a to o czymś świadczy. Ponadto czytałam kiedyś długą opinie dziewczyny o oszpeconych piersiach i juz jej nie ma została usunieta bo został tylko wpis że "te opinię usunięto na prosbe p.zukowskiej" więc to nieuczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
Alinkakalinka podaj maila a na facebooku bedziesz musiala zaprosic mnie do znajomych bo mam swoj profil zblokowanych dla obcych a nie chcialabym tego zmieniac. Dane podam Ci w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
do gość 11:36 słuchaj ja nie bronię dr Zukowskiej, nie jestem jej adwokatem! Jestem zwykłą dziewczyna, matką trójki dzieci które wyciagnely mi piersi podczas karmienia. To że jestem zadowolona po operacji to cos złego? Nic nie mozna juz napisac o swoim zadowoleniu bo zaraz zle to bedzie odebrane? Nie rozumiem tego... Moze i komuś Pani Doktor cos zle zrobila, moze ktos nie jest zadowolony ale ja jestem! A napisalam tutaj spontanicznie, ze zwyklej radosci! Przeciez tez nie wyjde na ulice i nie bede krzyczec: słuchajcie! mam fajne nowe cycki! Nie bede sie wszystkim znajomym w kolo chwalic bo nie ma czym. A ze czasami chcialoby sie do kogos "gebe otworzyc" w tym temacie i znalezc bliskie dusze to myslalam ze to forum to dobre miejsce zeby dzielic sie swoimi doswiadczeniami, zalami jak i radoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAWO! DOBRZE POWIEDZIANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny wlasnie jestem 1 dobe po zabiegu jupi ale sie ciesze. Jakies pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×