Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość karla661
Mam pytanie jestem tydzień po operacji tydzień upłynął mi prawie bez bólowo. Wzięłam tylko jedną tabletkę przeciw bólową, ale od trzech nocy nie mogę spać ani leżeć na plecach po nocy mam też problem z podniesieniem się. Strasznie mnie to dziwi bo myślałam, że jak pierwszy tydzień upłynął spokojnie to już dalej gorzej być nie może, Czy któraś was miała taką sytuację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam dopiero na konsultacji u ES. To chyba z Tobą gość1245 pisałam na maila- miałaś zabieg u niej 15.10 tak? i jak? jesteś zadowolona? No właśnie ona mówi, ze pod dwa mięśnie duży i mały..i ja zgłupiałam, bo nigdzie więcej nie słyszałam o dwóch mięśniach, tylko że pod jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1245
Hej :) ją na chwile obecna jestem zadowolona ,póki co wszystko idzie w dobrym kierunku . Nie mam zastrzeżeń. Ją też mam pod dwa mięśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka29
karla661 ja miałam podobnie jak Ty. Mniej więcej po tygodniu ból się trochę nasilił, ale trwało to może ze 2 dni i potem było już tylko lepiej. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla661
gościnka29 dałaś mi nadzieje, że może dziś prześpię całą noc bezbólowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość92
Cześć dziewczyny;) właśnie umówiłem się na konsultacje do dr Chomickiej-Jandy, dobry wybór? Któraś z was miała operacje u pani dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy czasem nie widziałam jej w telewizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja miała operacje w piatek i powiem wam ze pierwsza noc po operacji jest straszna nie myslałam ze az tak bedzie boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla661
U mnie w pierwszą noc chyba działała narkoza i leki przeciwbólowe bo jakoś przespałam. Dla mnie w tej chwili noc i podniesienie sie po niej to koszmar a w czwartek minie mi drugi tydzień po operacji. Wiedziałyśmy, ze boleć będzie trzeba odpocząć i czekać aż wszystko się zagoi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny;) właśnie umówiłem się na konsultacje do dr Chomickiej-Jandy, dobry wybór? Któraś z was miała operacje u pani dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mogłaś ja widzieć w TV. Naprawdę, żadna z was nie miała u niej operacji ( dr Chomicka-Janda)? Na konsultacje jestem umowiona dopiero na pierwszego kwietnia, ale zastanawiam się czy dobrze wybrałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkka43
A gdzie dr Chomicka przyjmuje? Też się rozglądam za jakimś porządnym lekarzem ale na Dolnym Śląsku. Na razie skłaniam się ku Prestige Clinic we Wrocławiu, ale wiadomo - im więcej alternatyw tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Chomicka przyjmuje w Warszawie - klinika dr Ambroziaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulkka43 a byłaś już w Prestige Clinic? ja też szukam lekarza, do którego mogłabym wybrać się na konsultacje, ale na razie nie mam zdania, choć widziałam trochę pochlebnych opinii na temat tej kliniki. no i jest we Wrocławiu, co mi pasuje zdecydowanie. nie podjęłam jeszcze ostatecznie decyzji o operacji, ale chyba na konsultacje nie zaszkodzi się wybrać... daj znać, czy byłaś i jak wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkka43
mirabelka1313 w Prestige Clinic jeszcze nie byłam, na razie jestem umówiona na konsultację. Moja znajoma powiększała tutaj piersi u dr Rataja i jest bardzo zadowolona. Miałam okazję pooglądać efekty już po zagojeniu i to mnie przekonało, żeby się zapisać na wizytę, chociaż mam kawałek do Wrocławia, bo jestem z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka1313
anulkka43 jak z Poznania to nie tak daleko w sumie:) zresztą, czasem nawet z drugiego końca Polski warto przyjechać do dobrego lekarza, to nie jest przecież wizyta u kosmetyczki, ale operacja i trzeba się porządnie rozeznać przed podjęciem decyzji. w innych wątkach dziewczyny też polecają tego pana doktora, więc na pewno wezmę go pod uwagę. koniecznie opisz wrażenia po konsultacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestige Clinic i dr Rataj sa reklamowani od kilku dni na roznych forach. Dziewczyna zmienia tylko nicki i zachwala klinike i doktorka. Nie dajcie sie nabrac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka1313
gość, nie strasz z tym reklamowaniem:) wiele dziewczyn na forum poleca tę klinikę i to nie tylko w ostatnich dniach, więc wezmę ją pod uwagę, jak pewnie kilka innych, które pojawiły się na forum. porównam oferty i lekarzy na konsultacjach i zdecyduję się na najlepszą. ale dobrze, że troszczysz się o forumowiczki kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego jak ktoś miał operacje jest zadowolony i poleca innym a co innego jak ktoś nie mial operacji i pod różnymi nikami (udaje ze zna klinime) pisze ze kolezanka lub mama lub inne osoby z otoczenia mialy operacje i chwali klinike. Nie wiem czemu tamta osoba oszukuje , jaki ma cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka1313
gość, nie wiem, może naprawdę ktoś bliski miał operację i sobie chwali. inaczej nikomu by się nie chciało pisać:) z drugiej strony nie ma żadnych negatywnych komentarzy dotyczących Prestige Clinic, co jest dobrym znakiem, bo jak komuś zepsują operację, to taka osoba zwykle wszędzie się na ten temat rozpisuje. dzięki za ostrzeżenie, ale ja nadal będę brać tę klinikę pod uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirabellą, ale ty jesteś naiwna. Po co miałby ktoś pisać pozytywne opinie? Po to ze mu płaca. Jak sadzisz kto to jest? Podpowiem: panie tam pracujące. O tum jak naciągaczką działają na forach to już pewnie doktorat można napisać. Poczytaj inne tematy to sie dowiesz jak latają i zachwalają kliniki po to aby nagabywać klientów. A potem płacz bo lekarz konował a przecież na forum tyle pozytywów i żadnych negatywnych opinii :d no jakby tych negatywnych nie można buło skasować ;). Nawet tu na Kafe kasują na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślicznotka1
ale chyba część tych pozytywnych też może być prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.. ja tez mam okrągłe i tez jestem zadowolona;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 6 tyg. po zabiegu czulam i czuje sie swietnie... nie nosilam żadnego pancerza doktor nie widzial takiej potrzeby, cycuszki sa boskie i wygladaja tak naturalnie.... a i juz po 4 tyg wrocilam do pracy fizycznej.... dla tych co sie ciagle zastanawiają... naprawdę warto boj jest do zniesienia no i efekty sa warte tej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka1313
gość: czyli uważasz, że pani w recepcji siedzi i zamiast odbierać telefony pisze na forach?:P ciekawa teoria:P poza tym nie martw się, na pewno decyzję podejmę po rozmowie z lekarzem i badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem, czemu z forum miałyby być usuwane negatywne opinie - jeśli są prawdziwe, a lekarz komuś spaprał operację, to powinny być przecież dostępne. to, że forum je usuwa tylko szkodzi pacjentkom. z drugiej strony jeśli konkurencyjny doktorek napisze opinię, żeby zaszkodzić dobremu konkurentowi, to nie fair... admin powinien prosić o fotę spapranego biustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alice
Witam was, ja również jestem po powiększeniu piersi dziś jest 5 dzień , mam wkładki anatomiczne na razie nie widziałam dokładnie jak wyglądają we wtorek mam wizytę. Ale do rzeczy , bardzo bola mnie plecy napiszcie proszę czy to jest normalne ??? Miałam rozmiar B mam chyba D ale ma być C i jeszcze jedno jak długo muszę nosić ten bandaże ?? Również sprawiają mi ból i chetnie bym je już sciągła ale wiem że nie mogę .. Dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze bola Cie plecy to rzecz normalna.... miesnie sa naciagniete i caly czas sa napiete... jesli chodzi o bandaze to nie moge Ci doradzic bo to zalezy od Twojego lekarza... ja bandazy nie mialam a nawet biutonosza.... doktor mi pow. ze jesli czuje dyskomfor nie musze go nosic... i teraz ciezko sie przyzwyczaić po tym długim wyzwoleniu... ;) trzymaj sie dzielnie z kazdym dniem bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×