Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kika35
Czesc gosc ! :-) Milo ,ze piszesz i chetnie zobaczylabym twoj rezultat operacji, gdyz jeste przed ,termin wyznaczony na 30.10 we Wroclawiu ale u doktora Jarlinskiego. Powiedz dlugo bolalo?Jak sie czujesz i jestes zadowolona z rezultatu? Jest tak jak sie spodziewalas? Podam Ci mòj mail to chetnie zobacze fotki. Dziekuje i pozdrawiam : -) kika3009@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor325cc
Witam Dzisiaj mija 14 dzień po zabiegu;)Z dnia na dzień czuje się lepiej, choć mocny ucisk w dalszym ciągu jest odczuwalny.Czy tak powinno być?Mam dodatkowe pytanie czy piersi zawsze już będą takie nieruchome?Jakby przytwierdzone bez możliwości ich podniesienia?Czy po jakimś czasie efekt ten ustąpi?Bardzo proszę o odpowiedź doświadczone posiadaczki;)Kolejne pytanie czy piersi zmniejszą się znacznie po np.3 miesiącach?Jeśli tak o ile?:(Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, z czasem beda bardziej miekkie i ruchome, mi rozmiar stanal po miesiacu max 6 tygodniach, po tym czasie przestal malec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja trochę dzisiaj krwawie ze szwow i bardzo się martwię. Ale tylko w jednej piersi;/ dziś uczucie pieczenia nie jest już takie duze;/ ale dalej boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest normalne ??, może za dużo przeciazylam ta reke??? Powinnam jechać do lekarza??? A tak się cieszyłam bo Dia pierwszy dzień kiedy piecze ale jest to so zniesienia;/ pomocy,/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi piersi bardzo zmalały i poszły w dól między 4-tym a 6-tym m-cem po operacji teraz są mięciutkie i malutkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem ciekawe ile będę miała uczucie pieczenia w prawej piersi. Dziś mija tydzień od operacji a ja nie jestem w stanie dalej sama wstać z łóżka. ; ( wszystko mnie rwie i piece. Ciekawe ile jeszcze; ((mam nadzieje ze jakoś to Szyszko minie bo za 2 tyg musze wrócić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla661
Ja jestem czwarty dzień po zabiegu.Piersi są twarde czekam aż trochę zmiękną :) Na razie w trakcie dnia nie czuję dużo bólu dzisiaj zaczęło swędzieć. Gorzej niestety jest w nocy :( Lewą piersi mam bardziej obolałą i spuchniętą. Mam tylko nadzieję, że się trochę zbliżą do siebie :( już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła wrócić do pełnej aktywności fizycznej bo niestety bez ćwiczeń jestem podana na przyrost kg :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co Ty.... uważaj na to co jesz a waga ani drgnie :) nie przesadzajcie z tą tragedią z powodu braku ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli się mało ruszasz a jesz to silą rzeczy przytyjesz. Nie rozumie tego ktoś kto nie miał operacji. Żeby nie przytyc to jeśli zjesz np 1000 kalori tyle musisz spalić. Jeśli spalisz mniej to tyjesz i nie ma mocnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karla661 wierze Ci, bo ja sama planuję zabieg i właśnie martwię się brakiem aktywności fizycznej..ćwiczę 5 razy w tygodniu i jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak to będzie po zabiegu..6tygodni nic? z potem pewnie też delikatnie.. Dziewczyny a ja mam pytanie? po jakim czasie wracałyście do pracy? prowadziłyście auto? wiem, ze to pewnie sprawa indywidualna, ale ile tydzień? dwa? kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla661
Wiadomo, że jak będę mało jadła to nic wielkiego się nie nie wydarzy ale wiadomo jak się siedzi w domu z jakiegokolwiek powodu a nie można wykonywać większość czynność w domu np. posprzątać to z nudów zagląda się po szafkach i lodówce ale bądźmy dobrej myśli już po operacji teraz to już tylko do przodu :) Jutro idę na kontrole więc się dokładnie dowiem kiedy będę mogła pomału zacząć się ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla661
Ja jestem na dwu tygodniowym urlopie dłużej raczej nie mogę być :) ale jak na razie wydaję mi się że tyle mi wystarczy. Oczywiście nie wiem jak by to było jakby miała od rana zacząć taki zwykły dzień pracy (ubieranie,malowanie, pójście do pracy itd.) inaczej bym pewnie śpiewała : ) To chyba też zależy od organizmu, czau i rodzaju pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z 11.09 - rozumiem że ten przykład z 1000 kcal to dość nietrafiony i pisany na prędce:) Ktoś kto w ciągu doby zjada 1000 kcal jest samobójcą, to najbardziej wyniszczająca organizm dieta. Wbrew temu co piszesz ja operację miałam, siedziałam w domu 4 tygodnie i nic nie przytyłam ale pilnowałam się. Tylko że ja nie należę do tych dla których życie kończy się na fitnesie:) kiedy wraca się do pełnej sprawności jest to dość indywidualna sprawa. Ja operację miałam w piątek a w poniedziałek siadłam za kółkiem bo musiałam. Ból odczuwałam przez miesiąc, jak wróciłam do pracy to chcąc nie chcąc rozkręciłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzisiaj 3 dzień antybiotyk i nic.. niby czuje jakaś poprawę ale.jest znikoma; (( das minął tydzień od operacji; ( jeszcze nie zdążyłam się nacieszyc piersiami bo tylko się złoszce bo mnie boli u nie przestaje:( jak czytam to tylko ja jestem jakimś wyjątkiem bo u większości się goi wszystko:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla661
Byłam dzisiaj na kontroli Pan dr był w szoku, że mnie tak słabo boli. Przed operacją sugerował dwa tygodnie dużego bólu :( dziś sie trochę nachodziłam i naczekałam więc ból trochę wzrósł. Pytałam o tą aktywność fizyczną powiedział, że tak miesiąc po tylko w domu przemyślałam miesiąc po operacji czy po zdjęciu szwów ale to jeszcze dopytam :) zapomniałam jeszcze zapytać czy jest szansa czy moje bąble zejdą się do siebie bo mi sie wydaję, że trochę się rozjarzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyla1
Hejka dziewczyny, Super ze mozna poczytac na ten temat...jutro mam konsultacje u dr kasprzyka lece do niego z Irlandii , co prawda jestem juz po jednej konsultacji u dr potockiego w klinice dr.szczyta i powiem wam szczerze ze nie wzbudzil zaufania tak na 100 % ....mam nadzieje ze u kasprzyka bedzie Lepiej....Prawda jest taka ze u dr potockiego bylaw bardzo zestresowana I moze dlatego mialam takie odczucia .....zobacZe jutro....dzieki wam mam wiecej pytAn.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla661
Zastanów się nad pytaniami bo lepiej dopytać o wszystko. Ja zawsze przed wizytą mam pełno pytań a potem ze stresu połowy nie zadaję :) a nie raz sama nie wiem o co pytać i dopiero jak mnie ktoś pyta to aż mi głupio, że się nie dowiedziałam np. na początku nawet nie zapytałam się w jaki sposób pan dr włoży mi wkładki. :) Życzę jutro powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość. Nie jesteś żadnym wyjątkiem:] ja jestem 5 tyg po operacji a kwiczałam ostro przez 3. Piekło, paliło, bolało.. gorączki dostawalam od stresu... miałam krwiaka, dostałam od przeciwbólowych zapalenia żołądka i dwunastnicy, antybiotyki zryły mi całe jelita, biegunka, wymioty..ale nie poddałam się. Lekarz kazał cierpliwie czekać. Z piersiami nic się nie działo, poza bólem wewnątrz. Jesteś po operacji, nie wygoisz się w 3 dni.. Nie porównuj się do innych, każda inaczej to przechodzi. Ja też dostawałam do głowy, bo żadna tak nie miała tylko ja jakieś dziwne fazy.. Także uspokój sie moja droga, daj sobie czas. Mówię Ci to ja:] miałam to samo całkiem niedawno a już prawie tego nie pamiętam.. a co dopiero laski, które robiły kilka dobrych miesięcy temu, ból się zapomina..a Ciebie teraz niepokoi każdy szczegół, wiem:] spokojnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro jadę na konsultacje i mam coraz większego stresa :) czytam o Waszym bólu i aż mi ciary przechodzą..boję się, ze któraś z córeczek niechcący naciśnie na pierś przy przytulaniu, czy uderzy. Przecież nie powiem dzieciom, nie przytulać mamy :( I dziewczyny czy jet tu ktoś kto robił piersi na kredyt? czy wszystkie sobie uzbierałyście kaskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina 241 dziękuję ci bardzo jesteś kochana!!! Pisałam do ciebie na obydwu topicach bo wariacje juz mam w głowie; ( martwię się strasznie. Wczoraj mi tyle tej krwi wyciskali a dziś znowu piecze jak cholera. .. musze pewnie znowu jechać. Straszne to wszystko. Wczoraj tak cierpiałam i byłam pewna nadzieji ze das wstanę i będzie lepiej. Fajnie ze mnie wspierasz bo ogólnie to się sama z tym męczę. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina 241 dziękuję ci bardzo jesteś kochana!!! Pisałam do ciebie na obydwu topicach bo wariacje juz mam w głowie; ( martwię się strasznie. Wczoraj mi tyle tej krwi wyciskali a dziś znowu piecze jak cholera. .. musze pewnie znowu jechać. Straszne to wszystko. Wczoraj tak cierpiałam i byłam pewna nadzieji ze das wstanę i będzie lepiej. Fajnie ze mnie wspierasz bo ogólnie to się sama z tym męczę. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina jeszcze jedno. Jak cie tak piekło i bolało ruszyła się więcej czy leżałas i odpoczywalas więcej? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość..współczuję Ci bardzo :( oby szybko ci przeszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla661
Mam pytanko czy po zabiegu po zejściu opuchlizny piersi zmiękną i troszkę się zmniejszą ? jak to u was wygląda ? Bo jak patrze na swoje to wydaja mi się troszkę za duże. Jutro minie tydzień od operacji po staniku który noszę widzę, że trochę zmalały bo mogę go dalej zapinać. Może po prostu muszę się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor325cc
Hej jestem 3 tygodnie po zabiegu:)Nie mogę porównać tego co była po zabiegu do tego jak jest teraz ,ale w dalszym ciągu boli i piecze;)W każdym razie już nie tak...Mi pomagał Zaldiar lek przeciwbólowy, bez niego nie wytrzymałabym tego bólu.To co dostałam od lekarza nie pomagało wcale;(Moje piersi zaczynają nabierać kształtu, nie są już tak nabrzmiałe, zmniejszyły się,ale minimalnie.Mam nadzieję,że już się dużo nie zmniejszą.Miałam 325cc Mentor pod mięsień, wyjściowe prawie nic;)Lekarz odradzał mi 325 z racji tego,że jestem bardzo drobna,ale się uparłam i jestem bardzo zadowolona(ale swoje przeszłam;))).W Triumphie mierzyłam stanik soft beż żadnych wkładek i jest to bardzo pełne C.Jedyne co mnie martwi to to,że są twarde i takie jakby zaczepione w jednym miejscu nie można ich unieść mam nadzieję,że to minie.Mam też nadzieję,że nie zmniejszą się znacznie;)Prawda?;)Pozdrawiam wszystkie Panie przed i po.Zabieg robiłam u dr.Piotrowiaka u dr.Szczyta, nie mam mu nic do zarzucenia jestem zadowolona.Wiem,że operuje również nad morzem w innej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla661
Ja też wzięłam zalider podobno nie niszczy tak żołądka jak ketanol. Mam nadzieję, że moje też nabiorą kształtu jakiego bym chciała. Na razie są twarde i mają dziwny kształt. Nawet się zastanawiałam czy wybrałam dobry kształt implantów ale jeszcze poczekam i zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor325
Do Karla661 bierz sobie zaldiar na przemian z pyralgina na pewno pomoze.Moj maz byl przy mnie non stop pomagal wstawac klasc sie itp.Wazne zeby ktos Ci pomagal;)Wytrwalosci po 5 dobach juz tak nie boli.Do dwoch tygodni moga pojawiac sie siniaczki choc js nie mialam:)Jaki masz rozmiar implantu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla661
Ja wzięłam tylko jedną tabletkę przeciwbólową dwa dni po operacji. Dziś mija tydzień po operacji i Pan doktor jest w szoku, że nie skręcam się z bólu. Owszem odczuwam ból i pieczenie ale nie tak jak czytam tu na forum ścina ból nie które dziewczyny. Najgorsze są dla mnie noce i jak się się przeforsuję. Pewnie to dziwnie zabrzmi ale nie wiem jaki mam rozmiar na karcie, która dostałam żeby okazać w razie reklamacji implantów napisane jest 285 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×