Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość anoxx
Jeśli jesteś zarejestrowana w programie to firma podobno sama przysyła ankietę, Ty wypełniasz i odsyłasz. Piszę podobno bo w tym roku jeszcze nic nie dostałam a powinnam. Co do staników - ja dostałam zalecenie nosić stanik sportowy przez min. 6 miesięcy, fiszbiny dopiero po roku. Ale widzę że ilu lekarzy tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka84
Hej dziewczyny jestem po zabiegu powiekszenia piersi u dr Szczyta. Wyjsciowe prawie zero, implanty 440cc, 323cpg. Rezulatat ma byc pelne C. Jesli macie pytania piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana28
Ponawiam pytanie czy ktoś robił piersi u dr. Macieja Kuczyńskiego w Rzeszowie lub Lublinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor325
Witam ponownie jestem juz po zabiegu Mentor 325cc u dr.Piotrowiaka w klinice Szczyta.Dzisiaj 6ty dzien po i powiem tyle jesli chodzi o bol i ucisk oceniam 10 na 10 koszmar!Efekt cudowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magness86
Dziewczyny jak wyjściowy rozmiar macie prawie zero to nie róbcie mniejszych implantów niż 350 bo nie będzie efektu.. Jestem 3 miesiące po operacji. Mam 345 mentor anatomiczne. Piersi są ogólnie ładne i już miękkie. Wyglądają naturalnie. Jednak nie jest to duży biust.. Mam 163 cm 48 kg a rozmiar stanika wychodzi 65 c/d a nawet e zależy od firmy. Wymiary to 70 cm pod biustem 85 cm w biuście. . Jakbym miała możliwość to wybrałabym większe , myślę że 400 byłoby okey. Doktor twierdziła ze większe implanty niż 345 nie wejdą dlatego mam takie nie inne.. Pozdrawiam Mój mail jak byście miały pytania magness86@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magness86
ewelinka84 wow 440 to już konkretny rozmiar. Ja mam 345 i jest to miseczka C ( zależy od modelu stanika bo i D i E czasem wychodzi) i powiem Ci, że nie są to duże piersi.. Jakie były Twoje wymiary przed operacją? Chciałam większe implanty do doktor powiedziała że max 345 wejdzie.. więc jestem ciekawa Twoich wymiarów jak lekarz od razu zgodził się na takie duże :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka84
magness - mi poczatkowo dr proponowal 330cc i 322cpg (profil sredni przy anatomach mentor), szerokosc tego implantu to 12cm. moje wymiary przed to 50kg i 168cm ale to nie ma znaczenia. wazna jest szerokosc klatki piersiowej, wiec sprawdzilam sobie w tabeli mentor ze takie same wymiary podstawy implantu ma profil wysoki zamast sredniego, który jednoczesnie ma wiekszosc objetosc. dr uznal ze implant 440cc i profil wysoki czyli 323cpg tez wejdzie, bo ma szerokosc 12,5cm. obecnie jestem dopiero 3 dobe po operacji i mam pancerz :-) ale piersi tez nie wydaja sie duze. po zejsciu opuchlizny ma byc pelne C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivonaaa87
Ja jestem 5 dzień po operacji. Mieszkam w Anglii wiec zdecydowałam sie na operacje tutaj. Moja wyjściowka to 75a (płaskie a) doktor jest niesamowity! Doradzał mi bardzo skrupulatnie zwracając uwagę na moja cała sylwetkę, pupę w szczególności! Bardzo zależało mi na naturalnym efekcie. Mam 27 lat, jeszcze nie rodziłam. Zdecydowalm sie na 325cc mentor wysoki profil okrągłe pod mięsień. Teraz widzę ze lekarz miał racje mówiąc ze powinnam wybrać nieco większe. Nadal są super, jeszcze 5 dni temu byłam praktycznie płaska, ale chciałabym zeby zostały takie jak są teraz. Chociaż nie czuje opuchlizny na pewno jakaś jest i po kilku tygodniach bedą jeszcze mniejsze... Szkoda! Mam do was pytańie, czy któraś z was tez czuje taki piekacy i klujacy ból? Czasem mam tez wrażenie ze coś mi sie tam przelewa, może to tylko schizy... :) widzę mojego doktora w sobotę czyli tydzień od operacji, wtedy zdejmie opatrunek z ran. Aha tutaj w Anglii nie praktykują żadnych opatrunków i zdejmowania szwów. Nawet drenów nie miałam. Stanik miałam sobie kupić sama, najtańszy ale dobrze utrzymujący, sportowy albo specjalny po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
Ewelinka84 masz chyba identyczny implant jak ja! :) Mentor anatomiczne 440 ml 323 :) wysoki profil :) Mozesz wyslac mi zdjecia jak u Ciebie to wygląda? uwojtacha@wp.pl Na pewno sie odwdziecze swoimi :) Jaka mialas wyjsciowke? Mialas samo powieksznaie czy tez podnoszenie jak ja? Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magness86
ewelinka84 właśnie ja mam wąską klatę.. i mówiła,że więcaj jak 11 cm nie da rady.. a i tam mam 11, 5 cm.. nie sprawdziłam w tej tabeli niestety może wtedy bym coś większego miała :( Ale wiadomo, że im większy implant tym większe ryzyko powikłań. Trzeba też wziąż pod uwagę ile się ma swojej piersi tzn. ja byłam płaska to po prostu skóra by się tak nie rozciągnęła na dużym implancie :P Jak będziesz miała podeślij mi swoje fotki :) magness86@op.pl Za jakieś 3 lata chciałabym powiększyć znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magness86 a za 3 lata uda się wcisnąć większy implant? przecież szerokość klatki ta sama, jedynie skóra się troszkę rozciągnie, ale podstawa jak była 11 cm tak będzie tyle samo... pytam z ciekawości, czy da się tak powiększać "na raty" rozmawiałaś z lekarzem o następnej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magness86
DO gość wczoraj : nie wiem na jakiej to jest zasadzie dokładnie, ale większy implant wejdzie. Już teraz 3 miesiące po lekarz mówi, że można większy włożyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze od razu wszedl by wiekszy, co lekarz to inna opinia, a wlasnie na tym kase zbijaja zeby przyjsc na powtorna operacje. Mnie na poczatku tez mwoili ze wiecej jak 320 nie wejdzie, po operacji mialam pare problemow i poszlam chirurga z mojej okolicy, bo ten co mniemoperowal mieszka ponad 400km ode mnie. Porozmawialam z nim i powiedzial ze do zerowek spojnie wchodza 400 a mnie spokojnie zmiescilby sie jeszcze wiekszy. tylko ze chirurdzy w polsce nie lubia wkladac takich implantow. teraz czeka mnie powtorka i strata kolejnych 17 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magness86 - to się nazywa wprowadzanie w błąd pacjenta a dosadnie "oszustwo". 3 m-ce powiedziała Ci "max 345 ml" a teraz mówi że większy wejdzie sorry ale czegoś tu nie rozumiem... czy może mi to ktoś wyjaśnić? jestem przed operacją i chyba na konsultację pójdę z dyktafonem bo nie mam zamiaru 2 x przechodzić przez koszmar operacji i brać kolejny kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama3dzieciakow czy ja też mogę prosić o zdjęcia? Jeśli tak to zostawię meila pysia80@onet.eu Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona87 ja miałam piekący ból, uczucie przelewania jest do dzisiaj, jestem prawie 4 tyg po operacji, miałam pod mięsień. Piekące, palące jakby dwie rozgrzane kule. Po 2 tyg minęło. Miałam mega schizę przez to..żadna moja koleżanka niby tak nie miała, ale prawda jest taka, że o bólu się zapomina, mogły nawet nie pamiętać co dokładnie której dolegało, więc przestałam analizować i cierpliwie czekam, aż się w pełni wygoję. W poniedziałek minie miesiąc, idę na kontrolę i mimo, że nadal bóle czasem doskwierają to muszę być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
Wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaa29
Ivonaaa87 jestem tydzień po operacji. Też czuje piekący ból ale tylko w prawej piersi no i opuchnieta jest bardziej. Pewnie przez to ze prawą ręką bardziej ruszam :) daj znać co Ci lekarz powiedział na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem praworeczna a bardziej bolała mnie lewa wiec to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedział, żeby to przeczekać. Że tak może być, że pacjentki różne dolegliwości zgłaszają..tą boli, tą piecze, a inna goi się w 3 dni:] ogólnie jeśli nie masz temperatury powyżej 38, jeśli pierś nie jest twarda, nie puchnie, nie jest zaczerwieniona, jeśli nie masz bólu, który nie daje Ci żyć a jedynie pobolewa to raczej nie masz się czym martwić, ale oszczędzaj sie. Ja dostałam antybiotyk, brałam przez tydzień właśnie przez te moje krwiaki. Obawialiśmy się stanu zapalnego, ale jakoś się uspokoiło. Powiem Ci, że im bardziej analizowałam każdy ból, tym gorzej sie czułam. Poszłam do pracy i nawet nie wiem kiedy minął miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaa29
Nina241 uspokoiłaś mnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wydzwaniałam co chwilę do doktora, byłam przynajmniej dwa razy w tyg, bo panikowałam strasznie. Ale właśnie mówił mi żeby dać sobie czas, że te 2-3 miechy musimy przeczekać, że to wszystko się tam układa, goi, zrasta. Wydawało mi sie, że nigdy nie przestanie boleć:/ ale tydzien po tygodniu coraz lepiej, także musimy być cierpliwe:) ja tak czy siak na dniach zrobię USG, czy wszystko w porzo dla świętego spokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nina241 - u kogo robiłaś operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivonaaa87
Jestem po konsultacji, doktor zmienił opatrunek. Widziałam moje rany. Maja jakies 4cm długości (nacięcie pod piersią), po dokładnym oczyszczeniu troszkę krwawiły wiec założył mi kolejny opatrunek na kolejne 7 dni. Powiedział, ze wszystkie moje objawy sa zupełnie naturalne (przelewanie i piekacy ból chociaz muszę przyznać ze ból jest coraz mniejszy) minęło juz 8 dni. Nadal nie czuje sie na siłach wracać do pracy wiec posiedzenia jeszcze przynajmniej tydzien albo dwa na zwolnieniu. Jak juz wspomniałam operacje robiłam w Anglii bo tutaj mieszkam. Oni maja tutaj nieco inne zwyczaje w lecznictwie (wiem doskonale bo sama pracuje w szpitalu) i zastanawia mnie co wam lekarze mówią w Polsce odnośnie blizn? Polecają jakies dobre maści? Mój doktorek powiedział żebym używała Bio-Oil. Nie wiem czy to taki złoty środek na te blizny... Slyszalyscie o jakiś masciach, ktore czynią 'cuda'? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivonaaa87
Aha i kiedy należy zacząć stosowanie takich maści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam kontrolę, wiec pewnie lekarz mnie poinstruuje co dalej z bliznami i maścią. Iwonka mówię Ci, ja miałam to samo, piekło, paliło jak cholera. Stresowałam się strasznie, bo gdy pytałam to żadna tak nie miała:/ ale to minęło, trwało jakieś 2,5 tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brrr jak tego słucham to uważam że trzeba robić zabieg gdzieś blisko. Ja sobie zrobiłam u dr. Rataja w Prestige Clinic we Wrocławiu (jestem z Legnicy) i jest fajnie ale mam zdjęcia jakbyście chciały zobaczyć a jesteście przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×