Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość mentor325
I jak odczucia?Mocno boli?jakie to uczuciee,jakie leki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powien Wam e jestem mile zaskoczona, myslalam ze bedzie gozej.operacje mialam wczoraj ok11 i tego tez dnia po narkozie jak tylko cos zjadlam mialam reakcje zwrona...ze szpitala wypisli mnie nastepnego dnia ok 9 po przyjetym sie sniadaniu :) tak to mnie szprycowali lekami. generalnie lekarz zadowolony i ja rowniez.... w domu jednak brakuje tego szpitalnego lozka ktore ci sie automatycznie podnosi heh generalnie duzo spie ale to po lekach ..... strasznie mnie nie boli ale jednak boli taki inny ten ból jest takie parcie... maz mi ze wszyskim pomaga... najgorzej bedzie z czesaniem bo mam fryzure jescze ta z przed operacji hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przed wyjsciem ze szpitala dali mi morfine bo wczesniej wzielam zwykle leki przecibolowe.... biore paracetamol ale taki mocny inny niz w polsce mamy. co 4-6 godz 2 tabletki i jakas mala tabletka pewnie na sen i to mi dali jak wychodzilam ze szpitala i kazali jesc czy boli czy nie boli zeby nie przerwac cyklu,sorka za pisownie ale nie mam sil poprawiac . a operacje mialamrobiona w \Anglii .ale powiem Wam ze jak tu czytalam to form to dziewczyny pisaly ze pierwsi dopiero sa ladne po kilku miesiacach i tak dalej ...ale mi siejuz podobaja.... no ze tak powiem wszystko lepsz od 0 hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha jeszcze jedno, pewnie bedziecie sie zloscic ze wam zasmiecam nieprzydatnymi informacjami forum ale coz.... ups... nawet nie wiedzialam ze w codziennym zyciu przy wykonywaniu zwyklych czynnosci uzywamy prawie do wszystkiego miesni klatki pierwsiowej ...szok teraz to czuje i wiem.... kolejny moj najwiekszy problem nie dam rady otwierac drzwi .... wszysko musi byc otwarte lazienka kuchnia takze jakby sie w domu palilo teraz to bym nie wyszla bo maz w pracy ;/;/;/ heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jak znalazlas w Anglii dobrego chirurga? Tak na chybil trafil czy ktos Ci kogos polecil? Robilas op w londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz poczytal opinie w necie o lek. Moj jest slynny z bardzo dobrych rekonstrukcji pierwsi wszyscy go chwala i robilam w prywatnym szpitalu blisko miasta w ktotym mieszkam a to juz za pomoca jakiejs przegladatki w necie znalazlam i tam sprawdzasz gdzie lekarz najlblizej dojedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takze nie mialam w londynie... Pozniej wrzuce Ci ten link jak szukac szpitalu i lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka84
dziewczyny pomocy. za tydzien mam termin operacji a ja nie zdecydowalam sie na implanty. Doktor proponuje mi 375cc anatomy 322cpg, rozmiar wyjsciowy w zasadzie zero. czego moge sie spodziewac? czy ma któras z was takie implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie raz było pisane ze jeden implant u kilku różnych osób daje inny efekt. Kazdy ma inną budowe , wymiary, tkanka tłuszczowa etc. Słuchaj lekarza a będziesz zadowolona ewentualnie mozesz wziąść o jeden rozmiar wiekszy jak lubisz ryzyko i wielkie piersi. Jesli natomiast nie chcesz się wyróżniać z tlumu bierz co dr proponuje. Dla ciebie to i tak bedzie duża zmiana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka84
tak, ale jesli juz sie zdecydowalam to chcialabym byc zadowolona z efektu koncowego :-) chcialabym miec pelne C, i zastanawiam sie czy nie zdecydowac sie np na profil wysoki zamiast 322cpg. Mam swiadomosc ze kazdy implant u roznych osob wyglada inaczej, ale ten sam model u osoby z ta sama wyjsciówka bedzie miał podobny efekt koncowy. :-) plisss o info kto ma 322cpg 375cc mentory anatomiczne i zaczynal od malego A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na beauty tam mozna zobaczyc foty dziewczyn od roznych lekarzy z roznymi implantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i uważaj bo jak wlozysz za duży implant to zrobią ci się rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
Ewelina84 ja jestem tydzień po zabiegu. Fakt ze ja miałam straszna wyjściowke bo wykarmilam 3 dzieci, rozstępy itp ale mam właśnie mentory anatomiczne 440 ml i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
Mentor wysoki profil 323, 440 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka84
jaka miseczke Ci dały? C? D? wyjsciówka B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
Swoją zwisającą miałam D, pani doktor podniosla mi piersi i zmniejszyla do pełnego B i wtedy wlozyla implant. Wyszla mi miseczka E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamo3dzieciakow, skąd wiesz że E? jestes świeżo po operacji, chyba nawet jeszcze nie masz zdjętych szwów a już przymierzałas jakiś stanik? czy to E to tak na oko Ci wyszło?:) ile masz teraz pod biustem a ile w biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
Mierzyłam na stronie Kingi :) W biuscie mam 97 a pod biustem 75 :) Zresztą mam swoje stare biustonosze z miseczką D i są stanowczo za małe. Z kolei jesli chodzi i szwy to mam piersi zszyte nitką rozpuszczalna wiec nie bede miala zdejmowania szwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiulkaGdansk
Dziś byłam na zdjeciu szwow i mam rozmiar 75F doznalam szoku, ale są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoxx
Asiulka, mogłabyś wysłać fotki? Masz rozmiar implantu jaki zaproponował mi lekarz. Z góry dziękuję anoxx@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiulkaGdansk
Jutro wyślę Ci fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AsiulkaGdansk to ja tez prosze agata.skowera@onet.eu Będę bardzo wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
I ja poproszę :) uwojtacha@wp.pl z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiulkaGdansk
Dziewczyny wysłałam foto; -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
AsiulkaGdansk - gratulacje! widać ze Ci się podoba rozmiar!:) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
AsiulkaGdansk jaki rozm. piersi mialas przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
chciałabym jeszcze wiedzieć jaki rozm. implantu mi doradzicie żeby uzyskać miseczke D. obecnie mam miseczke A pod biustem 75 wzrost 168 waga 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiulkaGdansk
Jedna była B, druga C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3dzieciakow
Aaaaa Kochane moje! Byłam dzisiaj w kilku sklepach z bielizną! Chciałam choć na chwilę zdjąć mój "pancerny biustonosz". 75 E to mało ;) Wyszło mi przynajmniej 75 F :) strasznie się ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 2-3 miesiącach spadną Ci o jeden rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×