Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MONIKA880712
chce miec fajny cyc , jakie implanty zaproponował Ci doktorek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
goskowa ok to bede czekac. Chce mieć fajny cyc kiedy masz operację i u kogo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysha1985
Ej dziewczyny, miałyście tak parę dni po zabiegu, że implant was uciskał przy oddychaniu? Mnie jakby uciskało coś pod lewym, na płuco czy serce nie wiem, ale dziwnie tak, nie mogę nabrać pełnego wdechu, bo cos uciska. Lekarz mówił, że to możliwe, że to pozostałości komplikacji po drenie (zagiął się i powstało kolanko, uciskające tkanki). Nie wiem czy mam się martwić czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlo tak jak sie obawialam... doktor Stańczyk zaproponowal podniesienie piersi a dopiero potem ich wypelnienie implantem... co za tym idzie ciecie wokol otoczki plus ciecie poziome w dół od otoczki. Mam nadzieje ze dobrze wam to opisałam ;p co do rozmiaru no to po takim liftingu mowi ze to juz moj wybor jaki chce ale zastanawiam sie nad 420 a ewentualnie troche wiekszymi okragle allegrany :) wstepna date operacji mam na 23 marca. musze ja oczywiscie potwierdzic na 2 tyg przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
chce miec fajny cyc myśle ze doktor dobrze Ci radzi. A jakie masz wymiary i jaki rozmiar być chciała uzyskać? Pytam bo planujesz duze implanty, ja z kolei tak max 350 będę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hej.ciesze sie ze jestes chce miec fajny cyc;) maila wyslalm teraz, mam nadzieje ze dobrze; ) Co do wdechu tez mialam tak pare dni moze 3, nawet kaszlnac bylo ciezko, nie wspomne juz o paleniu, teraz juz oki; ). Jestem 10 dni po I nadal ciezko z lozka wstac, nie tak jak na poczatku ale ciezko; ) chce miec fajny cyc ;)wydaje mi sie ze pod prawa piersia zostanie mi zrost, mam takie zgrubienie musze poczytac troche o tym; ) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julenka21214gość
Witam ja mam termin na sierpień mam wkładki monitor CPG 323 miał ktoś takie.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
Goskowa przypomnij mi ty mialas podnoszenie i powiekszenie ? Jak rozmawialam z doktorkiem czy to sie gorzej przechodzi itd to powiedzial ze wszystko tak samo jak przy samym powiekszaniu. Ale myśle sobie logicznie to przecież dluzej sie goi i ta dodatkowa blizna :( no coz ale innego wyjscia nie ma. Doktorek powiedzial ze mozna ryzykować i wyłożyć duzy implant ale po jakims czasie moja skóra jeszcze bardziej sie rozciągnie, grawitacja swoje zrobi i nie bedzie to dobre wygladac za pare lat stad jego decyzja o liftingu. Wymiary podam pozniej teraz nie mam dostepu do centymetra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Ja mialam tylko implant bez podnoszenia, no i implant mniejszy 325;) nie wiem jak pozniej ale narazie wydaja mi sie duze; ).wyslalabym CI zdjecie na maila ale chyba nie umiem, tak to jest jak sie prosi o wszystko corke, a teraz jestem w pl u mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Cos mi sie skasowalo pol wiadomosci:( Chcialam jeszcze dodac ,ze nie sadzilam ze ja taka panikara jestem, tzn mam za duzo czasu I siedze na forach I czytam co mi sie przydazyc moze; ( dzis jak sie obudzilam z rekoma nad glowa to szybko na dol I spr czy wszystko oki, I siedzialabym tylko w lazience I patrzyla czy wszystko oki czy blizny oki, czy nie za wysoko nie za nisko;) ja powinnam juz do domu wrocic I do pracy; ) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
goskowa76 dostałam wiadomośc i zdjęcie! Masz piękne piersi! Odpisałam Ci więc proszę przeczytaj :) Co do tych ruchów w nocy to haha też się obawiam, czy nie obudzę się kiedyś na boku i co wtedy będzie... Chociaż nie ma co na razie o tym myśleć. Chciałabym już być po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heej dziewczyny :) ja mam operacje za 2 dni, jestem okropnie zestresowana. Mam 167cm waze 53 kg, pod biustem 72cm, a w biuscie 80cm, takze miseczka rozmiar A. Dzieci nie rodzilam. Chcialam zeby wyszedl mi rozmiar D, mam miec implanty 400ml, teraz tak mysle, czy to nie za duzy przeskok wzgleden jakis komplikacji. Miala ktoras z was przeskok o 3 rozmiary a nie standrardowo dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hej.jesli lekarz zdecydowal ze 400 to na pewno wie co mowi. Ja tez mialam A .A teraz mam D 11 dni po I nie zmartwilbym sie gdyby mi tak zostalo, a jak bedzie C to I tak pewnie bede happy; ) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
Goskowa a moze "płaska" mi wysle Twoje foto jesli masz teraz utrudnione zadanie :) chce-miec-fajny-cyc@tlen.pl bylabym wdzieczna :) jak przymierzalam implanty w tej bluzeczce i staniku to nie sadzilam ze to tyle radosci mi sprawi i do tego czulam ze jeszcze bardziej chce tego! Ja po tym wszystkim jedynie czego sie boje to tego wstawania z wyrka i spania... bo zawsze na boku spie albo na brzuchu :/ a po tym zaraz przez jakis czas niestety zabronione. no i pytalam o usg piersi bo wczesniej jak pytalam w mailu to pisali ze powyzej 25 roku pacjentki musza zrobic usg piersi, a jak zapytalam doktorka to powiedzial ze nie ma przymusu i wielkiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie masz racje :) operacja za 2 dni, wiec pewnie stad moja panika. Jeden lekarz mi powiedzial ze zmiesci sie max 290ml, pozniej inny ze mozmey wsadzic 400, wiec dlatego mam taka lekka sieczke w glowie. Chcialam to 400, natomiast jak juz jest wszytsko ustalone to zastanawiam się nad tym, ze moze tamten lekarz mial racje i ze cos się stanie przez te 400ml.. wariuje :) wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...u mnie kiedys tez jeden lekarz stwierdzil ze nie zmiesci wiecej niz 250ml bylam zalamana bo twierdze ze jesli cos robic to konkretnie nie pozniej poprawiac i cierpiec dwa razy ,pojechalam po roku czasu na druga konsulatcje do innej kliniki gdzie bez problemu weszlo 375ml z rozmiaru malutkiego A mam obecnie E :) i powiem szczerze ze wziela bylm jeszcze wiecej ;) Lekarz powiedzial jednak ze czym wieksze implanty tym wieksze ryzyko powiklan... Pozdrawiam Iva29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ostatnio natrafiłam na nową stronę z licytacjami nowych sprzętów elektronicznych ale,że na ogól nie wierze w tego typu stronki, poszperałam trochę w internecie, trafiłam na sporo informacji, niektóre były sprzeczne ale zaryzykowałam,postanowiłam poświecić noc na licytacje, zaczęłam od Telewizora Samsung, ale ktoś był widocznie lepszy przelicytował mnie, stwierdziłam, ze jestem zbyt zawzięta aby odpuścić ,Spróbowałam o bezprzewodowe słuchawki Creative WP 450 Bluetooth (Cena w sklepie : 479.00) aby sprawdzić wiarygodność strony, kupiłam kredyty (którymi się licytuję ) aukcja dobiła do 29.80zl i udało się , nikt nie podbił mojej aukcji. Następnego dnia skontaktowałam się z adminem strony w sprawie wysyłki która już dotarła:).Polecam wziąć udział w licytacjach , warto czasami wydać te 50 czy nawet 200zl aby wygrać np laptopa czy telewizor Powodzenia i trzymam kciuki,żeby wam też się udało http://tanieaukcje.com/p/f8ac9f69944411e491220025907bb422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hej . spoko niech wyślę CI plaska:) bo na tel ciężko na tablecie nie umiem bo tam zdjęć nie mam:) a co do mierzenia w bluzecce fajnie sie wyglądało ale powiem Ci że w rzeczywistości jest lepiej;)zobaczysz . juz nie mogę się doczekać kiedy będziecie mieć. Mam nadzieję że za parę dni ( bo za 2 dni op.)napiszesz nam czy masz implanty 400 i jak się czujesz . powodzenia. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Iva29 ile jesteś po i jak się czujesz? Bo ja 11 dni, i jeszcze czuje że są twarde . nie lubię czuć się nie komfortowo;) ja to bym już na basen poszła itd.:)ps. Żeby nie było i tak nie żałuję. :) ale strój kąpielowy już oglądałam;) pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goskowa76 ja jestem 24 dni po operacji pierwsze 2 tygodnie byly "niewygodne" sutki byly wrazliwe,pobolewalo,czulam ucisk na klatce piersiowej niewspomne juz o wstawaniu z lozka :/ czy tez o spaniu w jednej pozycji masakra :/ Teraz minely juz ponad 3 tygodnie i powiem ze kazdym dniem jest duzo lepiej ,spie w dalszym ciagu na plecach na 2 poduszkach rano wstaje bez problemu ale ciagle czuje ucisk kiedy wstaje,pochodze 10 min i te uczucie mija,mam implanty pod miesien wiec moze dlatego ten dziwny "poranny ucisk w miesniach"(podbno mija) Bylam na kontroli wszystko przebiega dobrze piersi sa symetryczne i z kazdym dniem staja sie bardziej miekkie...co mnie marwti to powiekszony wenzel chlonny po lewej stronie jednak zawsze mialam z nim problemy,lekarz stwierdzil ze nie ma sie czym martwic to dopieru 3 tygodnie wiec trzeba cierpliwe czekac ...goskowa76 zycze ci cierpliwosci i duzo zdrowka Iva29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Iva29 dziękuję bardzo;)i wszystkiego najlepszego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny podeslecie mi jakies swoje zdjecia efektow operacji ? martycha__@poczta.onet.pl bede mega wdzieczna i oczywiscie jak ktos bedzie chcial to tez pokaze efekt tych 400ml. Powoli zaczynam wariowac i zastanawiam sie czy nie lepiej bylo wziac mniejsze. Jutro lece kupic ten sportowy stanik- 75D dzizaaaz. Teraz mam A, wiec przeskok jest duzy. Mam nadzieje, ze ten bok bedzie do zniesienia.. wiem ze im wiekszy implant, tym większy bol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Mar tych a wyslalam Ci zdjecie 4 dni po, postaram sie za raz z telef wyslac 8 dniowe te co wyslalam plaskiej; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
Martycha ja mam 470 okragle pod mięsień, wyśle Ci fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki dziewczyny ;) oczywiscie odpisalam Wam juz w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy też mogę liczyć na jakieś zdjęcia przed i po? anonymous255280@gmail.com A może jest tu osoba która miała operacje u dr Januszka w Warszawie i mogłaby przesłać zdjęcia? Najbardziej interesuje mnie wygląd blizn po operacji, czy są bardzo widoczne? Dacie rade pokazać to na zdjęciach? Proszę!!! Powiększam cycuszki dopiero w kwietniu i juz nie mogę się doczekać efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
chce miec fajny cyc wysłałam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×