Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość atmobalpo1977rigsy
S_A_M_A_N_T_O konsultacji już mieć nie bede (jedynie w dniu op). Dr. uprzedziłam no zobaczymy co z tego wyjdzie.. Dzis ogladalam staniczki.. i kurde marzy mi sie E haha Kiedys marzyłam o B, pozniej o C, ostatnio a D a teraz haha w miare jedzenia rosni apetyt Dzisiaj robilam badania (zapłaciłam za wszyttsko 223zł- niespodziewałam się, że aż tyle zapłace.. no ale jak trzeba to trzeba). Zastanawiam się czy robić EKG (dr nie kazał, ale tak mysle -może dla pewnosci, że z sercem jest wszystko ok?). USG już mam (jest OK ), jutro wyniki badan krwi , na grupe krwi i HCV niestety muszę czekać tydzien. No ale myślę, że zdążę- w sumie najmniej ważne badania. Jeszcze 10dni.. normalnie odliczam już Wzrost 170 cm Było 62 kg Jest 54 kg http://www.suwaczek.pl/cache/beb68b741b.png Jasne http://tiny6.com/f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atmobalpo1977rigsy a jaki implant będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku okazało się ze wynik HCV okazał się dodatni a co za tym idzie stres dodatkowe badania i przesunięty termin operacji gdybym wiedziała nie robiła bym go na ostatnią chwilę. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
Antygen HBS i HCV (żółtaczka) to bardzo ważne badania, sama się o tym przekonałam, kiedy enel-med mi przez przypadek ich nie wykonał. Przyszłam w dniu operacji z wynikami i okazało się, że brakuj***adań HCV, wstrzymano mi operacje, pobrano krew w klinice, wysłano do laboratorium i czekałam na wynik. Przyjechałam na 8 a operacje miałam dopiero o 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiquicaphi1976vqekf
Badania krwi (118zl) - robilam w swojej przychodni tyle, że prywatnie + HIV 35 zł + USG ( zalezalo mi na czasie, a że tam gdzie jest tanio było na zapisy na GRUDZIEN:| wiec szukałam pierwszego lepszego USG - i znalazlam 70zł) . Drogo strasznie. No ale cóż zrobić.. Wzrost 170 cm Było 62 kg Jest 54 kg http://www.suwaczek.pl/cache/beb68b741b.png Jasne http://descargariso.com/exAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika 880712 mozesz mi prosze wyslac jak wygladaja teraz???? jestem strasznie ciekawa bo ostatni raz wyslalas mi chyba miesiac temu.. cos sie zmienilo??? ps.. ja zaluije ze nie zrobilam wiekszych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika moj mail zapomnialam napisac: jussska28@gmail.com dzieki wielkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewdenessxi1971ehwiv
Chce wazyc 52kg- a jakie masz wymiary wyjsciowe i co chcesz osiagnac? Ja mam operacje 20.01 ale juz zaczynam sie denerwowac i to nie tym, czy sie uda czy nie, tylko na jaki rozmiar wkladek sie zdecydowac. ehhhh... Jasne http://rtsl.us/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 18 mam operacje. Cala sie strzese ze stresu ;) trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
Trzymamy kciuki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
Ja też trzymam mocno :) Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naome
dziewczyny jak jest z basenem i sauna ? kiedy juz mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Sorki ze się nie udzielam ale do niedzieli jestem u szwagierki więc mamy o czym plotkowac;) pozdrawiam wszystkich serdecznie, i oczywiście trzymam kciuki i czekamy na wieści od Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
ja również trzymam! Na pewno wszystko dobrze pójdzie. Za mnie też mam nadzieję będziecie trzymać tyle że 20 lutego :)! Jeszcze tyle czasu...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak Wasze blizny pod piersiami po powiekszaniu? Ja jestem pol roku po operacji i moje blizny sa brzydkie, szerokie i widac, ze byly nierowno pozszywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
gość dziś A smarujesz czymś blizny? Polecam Dermatix Moje blizny wyglądają ok, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 01:18 ja tez mam szerokie blizny i pod jedna piersia widac to, ze jest bardzo nierowno zszyta. Moj doktor nie zaleca smarowania blizn, zadnej z dziewczat u niego operujacych sie. Jestem ponad pol roku po operacji i nie wiem czy jest sens to czyms teraz smarowac, ale po takim czasie to ja myslalam, ze blizny beda malo widoczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
jussska2 wysłałam zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
gość dziś Oczywiście, że jest sens smarować blizny, szczególnie gdy są one zbyt widoczne i wam się nie podobają. 6 miesięcy po operacji to jest bardzo dobry moment na stosowanie żelu silikonowego lub plastrów. Ja pomimo tego, że mam bardzo malutkie i cienkie blizny, to stosuje żel silikonowy codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dziewczyny jak to jest z bliznami? Bardzo są widoczne? Możecie przesłać jakieś zdjęcia? Operacje mam dopiero w kwietniu, ale już się bardzo stresuje... Anonymous255280@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończym nabór modelek na szkolenia medycyny estetycznej. Zapisy tylko do 27.01.2015r. Następny w panelu jesiennym. Zapraszamy osoby zainteresowane do zarejestrowania się w Bazie Modelek na szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Poszukujemy modelek/modeli na szkolenia z Warszawy, mazowieckiego oraz modelek, kórym nie przeszkadza odległość. Prosimy o jak najszybszy kontakt przez formularz kontaktowy lub przesłanie bezpośrednio maila na info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz dodania numeru telefonu. Pozdrawiamy Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naome
Dziewczyny odezwijcie sie do mnie na whats up bo zmieniłam tel i nie mam kontaktów 535 906 518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość brzydko zszyte blizny
gosc wczoraj 11:36: A u kogo robilas zabieg? Ja u Ciesinskiego w Krakowie. On nie kazal mi niczym smarowac, bo powiedzial, ze najlepiej zostawic blizne w spokoju. Malo tego, gdyby to bylo rowne ciecie, ale to jest krzywe i szerokie. Brzydko zszyte. Kupie Dermatix i moze chociaz to cos minimalnie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika dzieki super wygladaja zaluje tak strasznie ze nie zrobilam wiekszych; ( ale juz drugi raz nie chce;( ja tez smaruje blizny i w ogole ich juz nie widac bo u mnie sa jak cieniutka niteczka:) ja smaruje bepanthenen zelem i jest super;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
Justyna masz piękne piersi :) z tego co pamietam, to na zdjęciu wydają się spore. Jaki nosisz rozmiar biustonosza, bo nie wiem czy pytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no blizny nie są bardzo widoczne...poźniej mają kolor skóry więc chyba trzeba się dopatrywać ich:) no ale wiadomo - jest to blizna..Wydaje mi się że są w takim miejscu że można o nich zapomnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was poddała się zabiegowi powiększania piersi mając małe dziecko (syn ma 7 miesięcy), co pewnie jak wiecie wiąże się z noszeniem go na rękach, czy któras z Was dawała tak radę? Zawsze miałam maly biust, ale teraz po tym, jak karmiłam go przez kilka miesięcy (już odstawiłam) jest gorszy niż wcześniej :( Dodatkowo powiedzcie mi, jakiego lekarza i gabinet polecacie? Jestem z Dolnego Śląska, ale nie miałabym problemu z wykonaniem zabiegu nawet na drugim końcu Polski, byleby lekarz był naprawdę dobry. I jeszcze pytanie o cenę :) Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza polecam LINEA CORPORIS. Ja juz bylam na konsultacji u doktora Stanczyka :) MONIKA dziewczyna powyzej robiła tam operacje. Dzieki jej informacjom i tym co widzialam na ich stronie zdecydowalam sie na konsultacje. wstepna date operacji mam na 23marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc wyjsciowka a wiec niby nie ma czego zalowac teraz mam 70 f implant 325 i 350 bo po ciazy mialam jedna wieksza a druga mniejsza.. i teraz zaluje jak patrze na te 470 od ciebie monia to sobie mysle wow... w zasadzie jestem drobna ale jakos mi to nie przeszkadza.. teraz wygladaja naturalnie ale te wieksze sa szalowe:)) nigdy sie juz nie zdecyduje poprawiac (ze wzegledu na moj bol-malo wytrzymala jestem) jedynie wtedy jesli bede musiala wymieniac.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×