Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość marzena
Gość Anka mi też wyslesz? m.stokrota@gmail.com do chce mieć fajny cyc. Naprawdę jest tak strasznie? Jeszcze zrezygnuje. Nie zalamuj się. Już najgorsze masz za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka nie jest tragicznie ale dzisiaj miałam rano kryzys. Wiesz wstajesz niewypał cycki bolą samemu nie wszystko robisz koło siebie i jeszcze w lustrze widzisz nie to co byś chciała. Ubrałam spodnie to ledwo weszłam w nie bo taka opuchnieta jeszcze jestem a myślałam że już schodzi że mnie ale jednak jeszcze nie no i uznam że miałam chwilę załamania ale wiem że nie żałuję. Tylko wyczekuje teraz kolejnych lepszych dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do Anka, ładne są i ze zdjęć wyglądają na całkiem duże. Ogólnie efekt jest bardzo naturalny. Naprawde ładne, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Dla mnie kryzysowa najbardziej była 5 doba. Już miałam serdecznie wszystkiego dość, potem przyszedł też taki moment po tygodniu. Rozpieranie piersi mija po ok. 2 tygodniach tak bynajmniej u mnie było, a ból najgorszy to pleców i tyłka od tego spania prawie na siedząco, z kolei ból piersi to silne rwanie pod piersiami było. Po 3 tygodniach już jest rewelka :) Po 3 tygodniach ja już spałam na boku. Trzeba to przetrwać, minie ból ! U mnie w środę będzie 5 tydzień po operacji i nic już mi nie dolega, ale jeszcze piersi od czasu do czasu pobolewają, jak dotykam mocniej czy zrobię jakiś ruch, tak jakbym miała siniaki mniej wiecej takie odczucie, no i ich ruchomość powoli się zmienia, już je mogę zbliżać ale i tak są jeszcze takie ''sztywne'' sam rozmiar i kształt jest teraz idealny. Otoczenie zauważa zmianę, nie sądziłam że aż tak będą widoczne, przy normalnej bluzce czy t-shirt są dość duże i odstające, kilku znajomych co nie wiedziało o operacji dość skupiająco mi się przygląda :) no i jeszcze te sterczące sutki :D przebijają przez ten stanik i odzież ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja też dostane fotk? anonymous255280@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Dziękuję dziewczyny jesteście kochane, ze tak mnie pocieszacie.. Chciałam 75 c, 70d.. A byłam ostanio mierzyć stanik i mam 75 b,70c ;(, ten jeden rozmiar za mało ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Gość Anka Twoje piersi są naprawdę super. Chciałbym miec po operacji chciaz takie jak Ty. Ciesz się kochana bo naprawdę wyglądasz pięknie i naturalnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Może i tak ale ten rozmiar więcej dałby mi pełna satysfakcję, bo mam wrażenie, że mój kompleks małych piersi cały czas jest.. Chyba wrócę znów do push up, bo zawsze miska jest o rozmiar większa, tylko nie wiem czy można nosić staniki z lekkim push upem, czy któraś coś wie na ten temat? Zazdroszczę wam dziewczyny, bo wszystkie macie powyżej 300, a ja nie mogłam nawet 300 według mojego lekarza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja20
Witam. Dwa dni temu przeszłam operację powiększenia piersi. Dziś mam straszny kryzys. Wydaje mi się, że piersi są zbyt duże i za bardzo oddalone od siebie. Proszę, powiedzcie mi dziewczyny, jak dużo zmniejsza się po zejściu opuchlizny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
goja20 jakie masz implanty? I jakie wymiary miałaś przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Goja bardziej kształtem się zmienia niż rozmiarem, choć u niektórych są bardzo piersi obrzekniete i dużo się zmniejszają.. także,może u ciebie są bardzo napuchniete. Poczekaj z 3 tygodnie, po 3 będziesz juz miała odpuchniete i będziesz mogła oceniec rozmiar, natomiast z wygladu zmieniają się do 6 tygodni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja20
Przed operacją nosiłam rozmiar 80B . Implanty mam firmy Natrelle. Ponieważ miałam asymetrię, w jednej piersi mam 345 g, w drugiej natomiast 375g. Zabieg wykonywała mi Dr Chomicja Janda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja20 ja jestem dziś 6 dzien po operacji I moje piersi rowniez sa na boki co mi sie nie podoba no i sa duze :/ ale wiem ze to sie nieco zmieni, moje piersi przed operacja rowniez były na boki wiec to taka predyspozycja, jednak jak troche opuchliZna zejdzie ze mnie dostalam rade by stanik ten ktory teraz ttzeba nosic zapinac ciasniej. Mam jeszcze dwa rzędy haftek bym mogla tak wlasnie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja20
Dziękuję bardzo Dziewczyny za odpowiedz :). Troszeczkę się uspokoiłam. Czekam więc cierpliwie na efekty. W czwartek jadę ściągać szwy, więc może dowiem się czegoś jeszcze. Oczywiście po wizycie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi w pierwszym tygodniu najbardziej sie ukladaja ale jesli sa daleko od siebie to duzo sie nie zmienia tak po prostu implant zostal osadzony bo taka budowa klatki piersiowej i po prostu inaczej sie nie dalo pewnie. A opuchlizna schodzi nawet do miesiaca szybciej i lepiej sie goi wszystko jak sie bierze aescin w tabletkach przeciwzapalnie i przeciwobrzekowo dziala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez piersi to moga się układać i mięknąć nawet z pare miesięcy...i tak przeważnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja20
Powiedzcie mi jeszcze Drogie Panie jak mam postępować z biustonoszem który założony mam po operacji. Czy na czas brania prysznica mogę go ściągnąć i czy przepranie wchodzi w grę ? Jestem czwarty dzień po zabiegu i nie ukrywam, że odczuwam lekki dyskomfort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kochane! Za dwa tygodnie o tej porze bede lezec na stole :-) wszystkie badania zrobione sa wporzadku teraz tylko czekac na 13 kwietnia :-) ciesze sie a jednoczesnie im blizej tym bardziej sie stracham I siedze jak na szpilkach ;-) implanciki wybrane .zastanawiam sie tylko czy bedzie bardzo mnie bolało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Czy jest ktoś kto powiekszal u dr . Skwiercz ? proszę o info . aleksandrapiernickaczarnecka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja20 ja do tygodnia nie mogę moczyc piersi Bo mam opatrunki.Wiec otwieram stanik przemywam skórę chusteczkami lub mokra gąbka zamykam i idę myć się od pasa w dół. Dozwolone jest jego zdjęcie na czas prania. Ja piore szybko i wysuszam suszarka do włosów aby ten czas bez stanika zminimalizować jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1234 witamy wśród tych po i tych które czekają na swój dzień ;) opowiedz trochę gdzie będzie operacja? Kto ją wykona? No i jakie implanty wybrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy dostanę gdzieś od ręki pas piersiowy pooperacyjny ?? jestem 3 tydzień po powiększaniu piersi implantami okrągłymi, wszystko super się goi, (jestem mega zadowolona bo nawet nie wiem czy miałam miskę A, teraz jak poszłam kupić biustonosz to mam D a nawet E :)) piersi blisko siebie ale kurcze muszę je jeszcze pouciskać trochę w dół żeby zeszły i się ułożyły. Zamówiłam na stronie pad technologies ale czas realizacji 8 dni ! mi potrzebny na już ! żeby nie marnować czasu bo do 6 tyg z tego co mi mówiła chirurg piersi się układają to zawinęłam się bandażem elastycznym nad piersiami ale to strasznie niewygodne :/ wżyna się mi ten bandaż pod pachami :( błagam, powiedzcie, że wiecie gdzie mogę dostać taki pas albo może któraś z was już nie potrzebuje i ma do odsprzedania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja20
chce miec fajny cyc serdecznie ; dziękuję za porady i odpowiedzi :* Dziś jest lepszy dzień, moje piersi wydaja mi się piękniejsze :) Musze koniecznie zrobić zdjęcie i przesłać. Trzymam kciuki za Twoja jutrzejszą wizytę i oczywiście czekam na relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Eleni 1 a czy nie dostałaś pasa od razu po operacji ? Z tego co wiem to należy go nosić od razu pierwszego dnia operacji, nieprzerwanie przez okres 6 tygodni ! Bynajmniej ja takie zalecenie miałam od początku. Jeżeli jesteś 3 tyg po operacji to moim zdaniem ale troszkę za późno na to aby piersi zeszły niżej. Co do kąpieli ja mogłam się już umyć w 5 dobie po operacji ale prysznic, tak aby nie moczyć piersi w wodzie tylko aby woda mogła sobie po nich spływać. No i mycie mydełkiem antybakteryjnym. Zdjęcie stanika na czas kąpieli jak najbardziej, w tym czasie można kogoż poprosić o wypranie staniczka i suszenie go podczas kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Tequila22, nie nie miałam. Wszystko we własnym zakresie do kupienia. Zabieg mialam w pon, w piątek ściągali opatrunki i dopiero wtedy biustonosz założyli, przez kilka dni miałam bandażem owinięte bo nawet tego ściśnięciem nie można było nazwać ;) po kolejnym tygodniu kontrola i wtedy dr powiedziała, że mogę ale nie muszę (bo równie dobrze można rękoma je uciskać jak mam czas, ale że przy dwójce dzieci nie mam czasu :) ) kupić sobie ten pas, że one 6 tyg się układają i żebym nie zaniedbała tego jak chcę je troszkę niżej mieć bo jak minie ten czas to będzie już po ptakach :) Próbowałam rękoma działać przez kilka dni ale to jest nie do zrobienia... dlatego poratowałam się bandażem i zamówiłam ten pas ale czas oczekiwania jest kosmiczny :/ durna mogłam wcześniej go kupić na zaś, a tak 2 tyg go ponoszę i pójdzie do szuflady :/ Ogólnie nie są jakoś specjalnie one wysoko ale mogły by być odrobinę niżej :) w staniku sportowym świetnie wyglądają ale jak już nałożę zwykły gdzie te miski są wycięte odpowiednio to mam wrażenie, że jest wysoko :P a może to tylko takie złudzenie? w sumie ja tam nic wcześniej nie miałam w porównaniu do teraz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam pas razem ze stanikiem. Nie kazda go nosi nie kazdy lekarz widzi potrzebe. Moje piersi od razu byly wysoko wiec go nosze. Niektore nosza go krocej niz piszecie. ten pas jest bardzo niewygodny i licze ze jak jutro lekarz mnie zobaczy to skroci czas noszenia tego pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Właśnie nie wiem czy nie zrezygnować dlatego z zakupu bo koszt jego to 100zł :/ na 2 tyg stówka to bogato trochę :] Natomiast ten ucisk na górze czy to od bandaża czy pewnie od pasa jest tak koszmarny, że aż mnie cały mostek i żołądek boli .... szok. chce mieć fajny cyc, to jutro masz wizytę ? a nie chciałabyś odsprzedać go jak zwolni cię lekarz z jego noszenia :P ? mówisz, że miałaś je wysoko ? mogłabyś podesłać jakieś zdjęcie żebym mogła porównać ? możemy oczywiście się wymienić zdjęciami, żaden problem :) ja dopiero dzisiaj tutaj trafiłam więc nie w temacie jestem która jaki rozmiar z was robiła więc jak możesz to przypomnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×