Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość zuza1234
Do gosc tez mialam takie obawy doskonale Cie rozumiem. u mnie nic takiego nie mialo miejsca I nawet nie pamietam jak zasnelam :-) spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość jest rozmowa z anestezjologiem ale u mnie trwała jakieś 30 sekund :) Pani anestezjolog zapewniła mnie że sie nie obudze i nie będę czuła momentu intubacji przed jak i po operacji, i tak też było. Jedyna szokująca dla mnie rzecz to to że właśnie nie dostałam nic ogłupiającego czy uspokajającego. Cały czas do momentu operacji wyczekiwałam jakiejś ''magicznej'' tabletki czy czegoś a tu nic ! Nagle Pani anestezjolog przyszła po mnie i wprowadziła mnie na blok operacyjny. Kazano mi się położyć, zaczęli mi przypinać ręce pasami , rozcinać ta ich zielonkawą piżamkę, montować wenflon i podawać dożylnie jakieś ''substancje'' byłam przerażona i zaczełam płakać, tak bardzo się w tamtym momencie wystraszyłam i doszło do mnie że zaraz zacznie się operacja. Gdy zapytałam czy mi nic nie dadza uspokajającego to Pani anestezjolog powiedziała ze po co obciążać organizm i że mam się nie stresować. To były dla mnie najgorsze chwile. Nagle powiedziała że mam głęboko oddychać podała maseczkę z tlenem i dalej już nic nie pamiętam :) Jednak wolałabym dostac wtedy coś przed. Strach jaki się u mnie pojawił podczas wejscia na blok i tego wszytskiego co wokół mnie robili był nie do opisania. był takze problem przy wybudzeniu mnie, Koleżana była tez na operacji razem ze mną, ja byłam pierwsza a ona miała być po mnie, mówiła ża jak mnie przywiezli to byłam nieprzytomna, lekarze na de mną skakali otwierali oczy, klepali po buzi i ponoć nie było reakcji z mojej strony a obudziłam się dopiero po ok, 2 godzinie po operacji, Myślicie że była za duża ilość narkozy ? Jak sie obudziłam Pani anestezjolog cały czas przy mnie siedziała, nawet nei byłam świadoma tego ze cos się działo, potem mi zdała koleżanka relacje bo chciała się wycofać już z operacji jak mnie nie mogli obudzić i lekarz stwierdził że niby wszystko było pod kontrolą i po prostu mocno zareagowałam na narkozę. Czy powinnam przez to bać w przyszłości poddawać się narkozie? czy Was w ogóle ważono przed operacją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tewuila mnie wazono przed operacja. Dostałam syropek na rozluźnienie i po tym troszke senna bylam, oraz jakies leki przeciwwymiotne to tak w razie co po przebudzeniu by nic sie nie dzialo. Jak sie obudzilam to pamietam tylko ze bylam taka otumaniona i pani która byla przede mna i rozmawialysmy przed moja operacja wychodzila do domu i zyczyla mi powodzenia :) przed sama operacja dostalam jakas kroplowke bo to kuz bylo po 12 wiec zeby sie nie odwodnic bo bylam na czczo. Wiec wenflon mialm juz tez wkuty. Jak szlam na blok to swiadomie ale taka bardziej wyluzowana. Polozylam sie, zyczono mi miłych snow i nawet nie wiem kiedy zasnelam. Obudzilam sie i zobaczylam wielkie dwie pomarańcze pod skora heh :) moje bliźniaczki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza kochana spadasz mi z nieba. Jestem troche większa od Ciebie. 165, 55kg lekko umięśnione. 75 b nie obwisłe taki poprostu małe. Pokazuj zdjecia wszystkie jakie masz :) skoro tobie weszło 350 to ja mam szanse na wiecej :) Jestem bardzo ciekawa twoich cycuszkow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequila super podpowiedz. Zapytam na kolejnej konsultacji mojego lekarza jak to wyglada u mnie przed operacja. Moze nie jestem jakas panikara, ale jednak to wielkie wydarzenie, wiec raczej wolałabym dostać w kropluwce czy w tabletce cos przed by " isc na luZaka". Dobrze ze masz juz to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JJ88 moge ci wyslac zdjecie w staniku tym pooperacyjnym.jeszcze nie sciagalam bo sie boje sama. Mmnie lekarz przed doborem implantu zmierzyl baaardzo dokladnie I najwieksze jakie mogl mi wepchac to 350 ,nie chcialam powiklan ani rozstepow w pozniejszym czasie ani zeby bylo cos widoczne.mam waska talie plaska klatke..noi waze 48 kg wiec wieksze gdybym miala to sama chyba zle bym sie czula.Tequilla22 wyslala mi zdjecia I mi wyszly identyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mam dwa dni, może prprzejdzie... A jak nie to tez się nie przyznam;-) mam nadzieje ze nie będę panikować i nie ucieknie z kliniki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Tequilla22 naprawde nie dali Ci nic przed operacja??jesli tak to wspolczuje naprawde bo ja bym z nerwow oszalała .musialas naprawde ciezko to przezywac .Mi dali dwie tableteczki ,juz czekaly na mnie na stoliku razem ze szklanka wody ,jak weszlam do swojego pokoju. Niewiem co to bylo nawet ale super podzialalo odrazu luzak ze mnie sie zrobil I tak mnie przymroczyly troche tez ze pamietam niewiele ;-) noi ta narkoza troche mnie martwi ze tak pozno sie wybudzilas .moze cos przesadzili z tymi srodkami .niewiem ciezko mi powiedziec bo nie jestem lekarzem. Osobiscie operacja mi sie zaczela o 11 a o 13 obudzilam sie pamietam bo odrazu po otwarciu oczu spojrzalam na sciane na zegar. Wiec chyba tak w normie .juz mialam wtedy kroplowke wpieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc ja sie nie przyznalam ze pokasluje I mam katar .wypelnialam dokumenty po przyjsciu do kliniki I tam tez trzebabylo zaznaczac kilka stron jak ankiete I tez zaznaczylam ze nic mi nie jest I czuje sie wysmienicie :-) noi mi sie nic nie stalo .tyle ze ja bez goraczki itp. Nie mniej jednak po operacji jak mam zakaszlec to boli w mostku .niepowiem ze nie :-) Ale jak Ci jest cos powaznego to ja bym sie zastanawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Dziewczyny to czy dostaje się tzw głupiego jasia to zależy od anestezjologa. Ale wiem ze lepiej prowadzi się znieczulenie z tabletka. Możecie zapytać o nią. Nazywa się Dormicum. A jak nie da w tabletce to przed dożylnie. I nie ma się czego obawiać ze się obudzicie. Lekarz w trakcie kontroluje znieczulenie i wtedy dodaje zastrzyk. Nawet chirurg w trakcie jest w stanie stwierdzić że pacjent się wybudza i mówi. Ale nie ma o czym mówić że doświadczenie anestezjologa jest ważne żeby wyliczył dawki leków do wagi i czasu operacji. Pewnie u Tequili przesadził i dlatego miała problem z wybudzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jak lekarz kontroluje to znieczulenie? Zobaczcie ten artykul pod tym watkiem jak kobieta wybudzila sie w czasie op podczas cesarki. Normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc .faktycznie byl jakis taki przypadek.ale jesli ty masz sprawdzona klinike bez negatywnych opini to nie sadze by cos takiego sie zdazylo.tamto to bylo w jakims szpitalu... jesli w Twojej klinice maja wykwalifikowany personel to szans nie ma .oni wiedza co robia napewno .takich zabiegow wykonuja całą mase I napewno maja doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Widać to po parametrach życiowych. Ciśnienie i tętno wzrasta. Ja stałam tylko przy zabiegach na chirurgii ogólnej i ortopedii a chirurg mowi ze mu się jelita stawiają. O jakim filmie mówisz ze kobieta się wybudzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzena, co sie mu dzialo z jelitami? Nie rozumiem. Ten artykul I komentarze sa pod tym watkiem. Zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Już znalazłam ten filmik. No trochę masakra. Pewnie jej dali za mało znieczulenia. Biedna trafiła na fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
hej ja dostalam tabletke taka niebieska to sie wyluzowalam ale jak mnie juz na blok polozyli i przygotowywali sie do operacji to juz bylam taka na w pol swiadoma ale spoko podali mi cos nawet nie wiem kiedy odplynelam, obudzono mnie po oeracji, pamietam ze mialam takie drgawki ktore sa zupelnie normalne :-) a jesli chodzi o wybudzenie na bloku podczas operacji to ponoc zdarzaly sie takie sytuacje ale to wtedy wina anestezjologa bo anastezjolog caly czas ma obowiazek kontrolowac cisnienie i prace serca wiec jakby ktos sie wybudzil i czul bol to nagle te parametry zaczely by wzrastac tak wiec spokojnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Tzn ze jak chory się wzbudza to się napreza całe ciało w tym jelita bo to też są mięśnie. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Ale spokojnie ty nie będziesz miała zabiegu w jamie brzusznej. Na pewno kliniki takie mają wykwalifikowany personel. Nie mogą sobie pozwolić na partaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza jak tam Twój stolec? Tez czekam na zdjęcia jak juz się rozpakujesz z tego homonta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
JJ a jakie ty wybrałaś. Bo ja za chwile zwariuje. Ja 360 i zaraz po konsultacji myślałam że za duże. Teraz myślę że może za małe. Wiem ze wszystko zależy od budowy i implantu. Ten sam implant może wyglądać różnie na 2 innych osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc marzena .cicho sza :-D do kliniki nie bede dzwonila w takich sprawach bo troche wstyd o takie rzeczy mi pytac :-) poczekam do jutra .poki co pije duzo wody jem duzo owocow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc marzena . A jaka masz wyjsciowke przy jakiej wadze I wzroscie ?? jaki dokladnie implant wybralas ?pod miesien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza ja wybrałam 360 średni profil pod mięsień. Nawet myślałam że wierzy ale napisałam maila do kliniki z zapytaniem i mi odpisali. Mam 164 cm i 58 kg. Jak mierzył to myślałam że gigantyczne. A przed chwila oglądałam zdjęcia chce mieć fajny cyc i się pięknie opuściły opuchlizna zeszła i wyglądają super a z tego co pamiętam wybrała ponad 400. Chyba zaraz pójdę robić te doświadczenia z tymi woreczki z wodą ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena. (Jestem jeszcze przed oprracja) Ja wybrałam 350 okrągły, ale jak czytam wypowiedzi to czuje, ze bede żałować, ze moze być za mały. Jestem a raczej byłam przyzwyczajona do dużych piersi w ciazy i podczas karmienia wiec wiem ze przy 165 cm i wadze 55 kg pełne D wyglada bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze taki duży stanik po ciazy i tez robiłam akcje z woreczkami :) nie pamietam kto, ale jedna z nas doradzała ze galaretka jest lepsza. Lepszy kształt mozna uzyskać. Powodzenia w doświadczeniach :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Powiem tak gosc marzena.jestes wyzsza ode mnie I ciut wiecej wazysz.ja bym wziela min. 375 cc I wysoki profil I to minimum . 350 wysoki profil mam ja , ale jestem drobna chuda I mala 160 cm w kapeluszu I sa w dam raz ,zreszta ja bym w wiekszych przy swojej budowie ciała wygladala brzydko .chcesz to wysle ci fotke tylko w staniku jak wygladaja I bedziesz wiedziec Choc mniej wiecej. Jak uwazasz decyzJa nalezy do Ciebie .z tego co tu czytam duzo dziewczyn narzeka ze mogly brac wieksze .to w koncu duzo pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko delikatny ból gardła, żadnych innych objawów. Zuza skoro ty dałaś rade mając kaszel to ja też dam. Trochę mnie nastraszylyscie, nie wiem jak jest u mnie w klinice... Czy dostaje się coś rozluźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc. Sam bol gardla to niewiem .zalezy jak sie czujesz . Pij gorace mleko z miodem zawin sie w gruby koc I odpoczywaj .bierz duzo witaminy c. Zapytaj lekarza nawet mailowo jak to jest z tymi tabletkami.ja pytalam o wszystko co mi przyszlo do glowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc marzena. AHA wyszło mi pokazne pełne D .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Leniaa - fotki poszły :) Jeżeli macie kaszel nie róbcie tego bo Was rozerwie z bólu w pierwsze 2/3 dni tak samo nie wyobrażam sobie wysmarkania nosa, także nie radziłabym. Ja juz świetnie sobie radzę jestem 6 dzień po operacji. Cycki coraz bardziej mi się podobają i oczami wyobraźni zakładam juz te piękne staniczki hihi. Tylko w połowie dnia musze łykać przeciwbólowy lek bo plecy strasznie mnie bolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza jak możesz to wyślij. Bo akcja z woreczki nie wypaliła. Nalalam do rękawiczek gumowych wodę i wyglądała jak jeden wielki cyc. Tez mi się wydaje ze wzięłam małe ale patrząc na Tequile wydają się wielkie a ma 350. Juz jestem głupia m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×