Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gościowa123
Dziś przymierzyłam się w garażu do zmiany biegów bo mnie meczy fakt ze jestem bez auta i kurczę słabo to widzę. Lekarz upiera się ze mam poczekać i dopiero po świętach zacząć jeździć ale ja już bym chciała jakieś drobne rzecZy na święta pokupować ;)a jak u was z jazda autem (nie pytam o automat:) ) ? Kiedy się odwazylyscie machać rękoma przy skrzyni biegów?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Ze i tak długo odkładałam ta decyzje i mam taką sinusoidę raz dół bo się boje ale zaraz oglądam staniki , piękne sukienki i wyobrażam sobie ze nie długo jak wszystko dobrze pójdzie będę wctakich chodzić bez wstydu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Gośćkarla. Ja 2 dni przed operacja byłam bliska rezygnacji bo miałam myśli typu a po co mi to, a po co cierpieć, a jak się nie obudzę kto mi dziecko wychowa - teraz już się z tego śmieje:) głowa do góry. Nie będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Gościowa z tym autem to co niektórzy szybko zaczynają jeździć, ja próbowałam po 17dniach, pojechałam na zakupy ale potem mnie cycki bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Gosciowa 123 ja się cierpieniem nie przejmuje właśnie tylko tym obudzeniem się stresuje i tez jak właśnie coś nie pójdzie to co z dziećmi :( koleżanka miała 6 narkoz 7 pod koniec kwietnia 4 godzinna bo na uszko operacja i ona nic się nie boi i tłumaczy mi ze nie ma czego ale wiadomo to trzeba na swojej skórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
GośćKarla ja miałam to samo. O operacji wie tylko mój mąż bo siostry myślą że to próżność - wyszło kiedyś przypadkiem więc im się nie przyznałam, Jestem wierząca i zaczęłam szukać cz to grzech i okazuje się że jeśli nie narusza się egzystencji rodziny - przez operację nie głodują, nie jest to fanaberią - bo faktycznie biustu brak to nie jest to grzechem. W Biblii nie ma nic o operacjach plastycznych tylko o chęci podobania się innym - ja myślę że tak jak ja tak i ty chcesz to zrobić przede wszystkim dla siebie potem dla faceta a dopiero na końcu dla kupowania kobiecych ubrań. Co też nie jest niczym złym. Człowiek szczęśliwy jest o wiele lepszym dla innych więc głowa do góry:)) i działaj ja żałuje że nie zdecydowałam się 10 lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
A jeszcze się naczytałam ze podczas operacji można się obudzić i nie ma jak dać znać :D takie filmy sobie układam ze szok :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
clarka0 - HP czy UHP dr dla Ciebie wybrał ? To spora róznica w wymiarach implantów.. u mnie pierwsza wersja była taka 250 lub 275ml HP, po czym doszliśmy z dr do wniosku, że dla uzyskania lepszego efektu damy 320 UHP który wypełni opadniętą górę.. nie boję się wysokiego profilu, ale też jakoś mam wrażenie że mało ml.. wariuje a termin zbliża się wielkimi krokami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Msnats a kiedy masz operacje ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Tornado ja oczywiście chce to zrobić dla siebie i dla swojego samopoczucia i wyższej oceny bo niestety ale nie czuje się komfortowo wstydzę sie od dawna mam nowego faceta jemu wszystko się podoba ale bariera jeżeli chodzi o zdejmowanie stanika o dotykaniu nie mówiąc jest straszna .... przez rok praktycznie moich piersi nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Kompleks piersi jest ze mną praktycznie od zawsze bo pierwsze dziecko urodziłam w wieku 18 lat drugie w wieku 20 i niestety piersi są takie ze sama je widzę i płakać się chce .... boje się cholernie operacji wiem ze warto . I dziękuje Ci za wsparcie Tornado .... widzę ze mamy podobne podejscie do tego <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Kryska u mnie albo 425 albo 450 następny dylemat.... raz mysle ze lepiej te mniejsze drugi raz ze większe mogę się zdecydować przed sama operacja :) implant okrągły hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
LIDIA fajnie, że napisałaś. Jestem dwa tygodnie od operacji i to co mnie zdziwiło, to że przed operacja miałam pod biustem 77 cm, a teraz mam 75cm :) :). Sama jestem ciekawa jak biust rzeczywiście się zmieni. Na razie nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o wielkośc. Jeśli zejdzie mi kilka cm nie będę płakać, bo chciałam mały sportowy biust, a póki co mam kobiecy, jak dla mnie dość duży. Od góry i z boku piersi są juz prawie miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dziewczynki u mnie dzisiaj dokładnie 4 tyg po OP Wizualnie jeszcze opuchnięte , bardziej prawa czasem się napinają czasem bolą więcej czasem mniej zależy co robię w danym dniu W auto wsiadłam po 3 tyg mimo ze automat , jakoś wolałam nie machać łapami nawet w kwestii kierownicy Dzisiaj byłam u doktorka , wyjął resztę wychodzących szwów które się pojawiły na zewnątrz , piersi masować , nawilżać , od dziś żel na blizny a za 3 tyg wizyta żeby zrobić fraxel Piersi ładnie miękną bardzo się zmieniają nadal nie dźwigam nadal śpię na plecach chociaż kręgosłup mi pęka :) i choć mam małe implanty piersi wyglądają jak w ciąży pełne mleka :) kto przeżył ten wie :) nie mierzyłam w cm nie wiem jakie rozm stanika bo cały czas ( 24/h) jestem w tym spotowym pooperacyjnym , kupiłam drugi na zmianę i jest mi w nich najwygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Ada a co to jest ten fraxel jakiś laser na blizny tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćkarla ja mam mieć 415 i bardzo mnie ciekawi jaki rozmiar wyjdzie, a jakie masz teraz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Karla tak, laser i dr decyduje kiedy i czy w ogóle warto . Mam to w cenie OP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
msnats ja mam średni profil (chybaxD) mowił, że ma trchę górę wypełnić aczkowiek mam też trochę swoich, dodyc blisko siebie, jestem wąska w klatce, ale móiwł, że podstawa piersi jest szeroka, boje się, że za małe będa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem po operacji 4miesiace. Pisałam przed operacja na innym wątku. Miałam strasznie dużo stresu. Wiele konsultacji bo miałam problem z doborem implantu. Na każdym forum dziewczyny polecają minimum 400 ml a mi większość lekarzy mówiło ze max 250. Masakra jakas. Mówili ze się więcej nie zmieści ale to było kłamstwo. Znalazłam klinikę w Czechach i tam mi zrobili 460 ml. I jestem mega zadowolona. Mam 158 cm wzrostu i przed operacja ważyłam 46 kg. Nie dajcie się zwieść renomie lekarza bo ma tylko taka dobra opinie bo wciska dziewczynom najmniejsze implanty by nie podejmować ryzyka. Szukajcie do skutku aż znajdziecie odpowiedniego. Najlepiej za granica bo tu to nawet nie sprowadziliby dużych implantów. Ja mam szerokie 11 i mam pod piersiami 68 cm a jak ktoś ma szersza klatkę to 600 ml to minimum jak ma 80cm to poniżej 700 lepiej nie schodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
GośćKarla ja mam wsadzone 440 szer 12.5 myślę że między twoimi dwoma wyborami prawie nie ma roznicy:) i te i te będą wyglądać pieknie. Ja też pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 18 lat :)) drugie 26:) najbardziej się bałam o rozstępy bo po pierwszej ciąży je mam są coprawda mało widoczne Ale bałam się że poleca dalej. Narazie stare się wygladzily i jeszcze mniej je widac:)) a nowych brak wiec jest super. Ja jak zakladam bluzke z przed to nie widać że mam zrobione nowe cycki:)) Ale jak się rozbiore to są duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
A co do pobudki podczas operacji to mój anastezjolog mówił że to nie możliwe bo się jest cały czas podpięty pod maszynę i jak nas coś boli to zmienia się tętno i ciśnienie także on wtedy wie co podac:) mnie to uspokoilo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Dołączam się do "Gość z 00:30" w Polsce mają lekarze "dobrą renomę" bo dają pacjentkom jak najmniejsze implanty, a że operacja biustu należy do jednych z bezpieczniejszych operacji, to praktycznie nie podejmują żadnego ryzyka. Ja za granicą, bezproblemowo zrobiłam 700cc bez zbędnego proszenia i debat z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Ada jakiej firmy masz ten stanik pooperacyjny? Długo masz go nosić? Powiem Ci że ja po swoich przebojach za kierownicą też już uważam na siebie bo to nie żarty. Teraz mnie mocno bolały piersi i dzisiaj dostałam okres myślę że to też przez to. Ale mnie jeszcze bolą jak je dotykam i na razie jeszcze zrezygnowałam z masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
gośćkarla OP mam 9 maja.. odliczam do badań a potem to już z górki. Dziewczyny, które piszą o implantach 400 wzwyż - jeśli ktoś ma wąską klatkę to chyba słabo będzie włożyć szeroką podstawę. Skóra się mega naciągnie, co za tym idzie będzie maxymalnie cienka a to już spore ryzyko. Ostatnio słyszałam że laska się uparła na większe niż sugerował lekarz-oczywiście zrobił (klient nasz Pan), a po kilku dniach wróciła z płaczem bo skóra jej PĘKŁA podczas zabaw z facetem !! Oczywiście każda chciałaby mieć wymarzony rozmiar ale myślę, że lekarze wiedzą co robią i warto zwykle posłuchać specjalisty..tym bardziej gdy jest mało miejsca i skóry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
gośćkarla OP mam 9 maja.. odliczam do badań a potem to już z górki. Dziewczyny, które piszą o implantach 400 wzwyż - jeśli ktoś ma wąską klatkę to chyba słabo będzie włożyć szeroką podstawę. Skóra się mega naciągnie, co za tym idzie będzie maxymalnie cienka a to już spore ryzyko. Ostatnio słyszałam że laska się uparła na większe niż sugerował lekarz-oczywiście zrobił (klient nasz Pan), a po kilku dniach wróciła z płaczem bo skóra jej PĘKŁA podczas zabaw z facetem !! Oczywiście każda chciałaby mieć wymarzony rozmiar ale myślę, że lekarze wiedzą co robią i warto zwykle posłuchać specjalisty..tym bardziej gdy jest mało miejsca i skóry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
gośćkarla OP mam 9 maja.. odliczam do badań a potem to już z górki. Dziewczyny, które piszą o implantach 400 wzwyż - jeśli ktoś ma wąską klatkę to chyba słabo będzie włożyć szeroką podstawę. Skóra się mega naciągnie, co za tym idzie będzie maxymalnie cienka a to już spore ryzyko. Ostatnio słyszałam że laska się uparła na większe niż sugerował lekarz-oczywiście zrobił (klient nasz Pan), a po kilku tygodniach wróciła z płaczem bo skóra jej PĘKŁA podczas zabaw z facetem !! Oczywiście każda chciałaby mieć wymarzony rozmiar ale myślę, że lekarze wiedzą co robią i warto zwykle posłuchać specjalisty..tym bardziej gdy jest mało miejsca i skóry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janess9
Hey Jestem nowa ,bo po 9 letniej przerwie Witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyslalo calej wypowiedzi Sa tu jakies weteranki? Albo ktoraj wymieniala z Was implanty piersi? Ja sie wlasnie szykuje i z Wami zawsze razniej bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×