Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćKarolek
Monika juz pamietam;) rzeczywiscie Twoj profil byl ok 4.9cm tak? Jak mam miec sredni profil 4.9 cm mentor 295ml. Czyli jest szansa, ze moje chodz troche beda podobne do Twoich cudow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Widze ze mi urwalo wcześniejszego posta:( Ja teraz chodzę w luzniejszych blyzkach bo pas się mega odznacza w dopasowanych i cały czas gledze o tym mojemu mężowi że ni mam w czym chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Moja koleżanka ma dwa lata i mówi że nadal jak się uderzy śpi na brzuchu albo coś to pobolewają ją i że cały czas się o coś martwi no ale wolę tak niż być płaska jak wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Tornado cos nie poszlo;( moze jeszcze raz wyslesz? karolek2013@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Paulina to nie jest pocieszające :)) dwa lata? Serio ? Już widzę jaką będę miała schoze w samolocie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Oczywiście ucieło wiadomość xd natalka315@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
No ja też napewno będę się schizowała zwłaszcza że zawsze wszystko wyolbrzymiam. No ale może kazdy ma inaczej i może nie będzie tak źle:D ale o tym że można swobodnie spać na brzuchu to już parę razy słyszałam ciekawe czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Tornado ja pewnie też długo nie pochodzę w obcisłych bluzkach bo mam taki spuchniety brzuch że wyglądam jak w 5 miesiącu ciąży:) Trochę żałuję że nie zdecydowalam się chociaz miesiąc temu to teraz na takie ciepłe pogody chociaz bym się mogła ładnie ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Paulina ten brzuch to każdy miał :-D mój się śmiał ze dzidziuś juz w drodze :-D jeszcze chodziłam zgarbiona w jednym brudnym staniku przez cały tydzień... to był koszmar ale po tygodniu juz był przełom :-) prawie dwa tygodnie po operacji były święta i trzeba było się ludziom pokazać a po tym czasie już normalnie funkcjonowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
karla możesz mi podesłać swoje fotki? pagava@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Mi też brzuch dokuczal, az w końcu wkręcilam sobie, że od tego siedzenia i nic nie robienia tak mi urósł. Teraz mam już normalny, ale trwało to zdecydowanie dłużej niż tydzień chyba z trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
popielata_Lola ja też się zdecydowałam przed dziećmi. zapytałam lekarza o karmienie to problemu nie będzie ale czy będzie potrzebna poprawka po, hmmm.... powiedział że najlepiej spojrzeć na mamuśkę i zobaczyć jak jej biust wygląda po dzieciach. Zapytałam czy karmienie ma duży wpływ na zniekształcenie to podobno największy wpływ ma duża ilość pokarmu w piersi, że najbardziej nadwyręża mięsień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Pamiętam ze jak narzeczony musiał mnie myć i to tylko miejscowo to płakałam ze jak lekarz może nie pozwalać się myć i prac stanik skoro jestem kobietą i każda z nas ma jakieś potrzeby. A naprawdę na samym końcu jest chęć pokazania się swojemu facetowi w takim stanie gdy do operacji to widział mnie zawsze umalowaną, uczesania i elegancko ubraną. Ale na szczęście ani razy nie usłyszałam od niego ze chciałaś to masz, dzielnie znosił wszystkie moje narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
mój lekarz powiedział ze znane są takie przypadki ze biust wygląda dalej dobrze po ciąży ale też mówił żeby mieć swiadomosc ze może poprawka być potrzebna. Ja wybrałam pod powieź, czyli o jedną błonę dalej niż pod gruczoł, wiec jak juz mi obwisną to całe bo bałam się efektu ze miesien przytrzyma implant a obwiśnie gruczoł ze skórą. Niektóre kobiety mają do tego tendencje i nie chciałam żeby się okazało ze to ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Ja mam na szczęście założone takie opatrunki że mogę wziąć prysznic :) zdziwiłam się jak mi to lekarz powiedział bo nastawialam się tydzień bez mycia :D no ja dopiero niedawno się ciazowego brzuszka pozbyłam więc ciężko mi się na niego teraz patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Ja tez Monika poproszę fotkę cytrunia333@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Paulina masz już zdjęcie Kochana ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Chcialam sobie zrobić dzisiaj ale okropnie to narazie wygląda :( mostek spuchniety, obojczyki też a do tego jakbym garba miała bo ciężko się wyprostować narazie:( mam nadzieję że niedługo się poprawią i tez się Wam pochwalę i wyśle bo narazie tylk o popsułam sobie humor tym zdjęciem stanika :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
nic się nie przejmuj, każda z nas tak wyglądała :-) uwierz ze początki zawsze takie są. Ja gdy pierwszy raz zobaczyłam swoje piersi to się przestraszyłam. Brudne z kleju z opatrunkow, łuszczące się i na dodatek wcale nie były okragłę jak chciałam. A teraz nie mogę się przestać gapić w lustro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Paulina ja jestem żywym dowodem na to ze piersi stały się większe a nie mniejsze, coprawda tylko optycznie, ale oko cieszy. Mam zdjęcia piersi i na serio pierwsze trzy dni do tygodnia piersi wyglądały jak małe zbite kamienie przytwierdzone do klatki piersiowej, a między nimi opuchniety mostek.. Lo matko masakra. A teraz najchętniej codziennie fotki bym sobie robila. Jak można być tak próznym heheh. Daj im czas. Będzie pięknie. Cytrunia zaraz coś wyślę. Może z wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Jezu dziewczyny gdyby nie Wy to bym zwariowała naprawdę :) no moje właśnie nie są okrągłe tylko jakieś takie szpiczaste czy nie wiem nawet jak to nazwać i ten mostek mega opuchniety- no naprawdę strasznie to wygląda:/ czekam aż będę tak zadowolona jak Wy i będę co chwila robiła fotki haha chociaz narazie ciężko mi to sobie wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po USG i jak ja się cieszę ze jednak wszystko w porządku ufff, całe szczęście nie jest potrzebna żadna biopsja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
A ja znowu zamiast pracowac gapie sie na te Wasze cycki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monika a zrohikabys sobie zdjecie w staniu i tym pasie no i jakies bluzce na to zeby zobaczyc czy da rade sie zakamuflowac po powroxie do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Znowu sie cos przyblokowalo. Jak zaraz ruzaraz komentarzami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Kryska super. A mialas jakies watpliwosci ? Kiedy masz OP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Paulina moje tez były spiczaste :-D ale czytałam przed operacją ze może tak być to normalne :-) a masz okragłe czy anatomiczne? i ile ml ? :-) być może pisałaś, ale jest tu tyle dziewczyn ze nie sposób zapamiętać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
GoscPaulina moje na początku były okropne. Jak chcesz to mogę Ci wysłać zdjęcie z dzień po operacji- napewno się wtedy uspokoisz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Lola ja mam okrągłe 375 ml :) Tornado jeśli masz takie zdjęcia to bardzo chętnie sobie je obejrzę i się uspokoje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×