Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćKarolek
Jakie jestescie mlode i duze dzieci mmcie;)Ja 35 lat i 2 terrorystki 4 i 2 lata;) Monika w srode w klinice powiedzieli mi, ze po operacji jest stanik i pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
A ja dla odmiany miałam wrażenie ze nic się nie zmieniło z wielkością u mnie do momentu oszukiwania stroju kąpielowego chociaż wczoraj robiłam przymiarki starych staników , wszystkie push wyleciały z szafy ale w cieniutkie koronkowe wchodzę tylko wyglądają lepiej coś jak w drugiej ciąży i w czasie karmienia pełne mleka to jest najlepsze porównanie Co do wyglądu Wy piszecie o stożkach a moje wyglądały jak placki zduszone teraz jest lepiej ale myśle ze finałowo będzie Ok 3 mce po OP jak mówią lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 26 lat, nie mam dzieci, choć planuję za jakieś 5 lat. I czytając to wszystko zaczynam fiksować czy piersi nie opadną po ciąży. Moja mama karmiła mnie tylko 6 tygodni bo nie miała pokarmu. Piersi jej nie opadły. Ja nie mam w ogóle piersi. Nawet gruczoł jest znikomy więc jest możliwość że też nie będę miała pokarmu a co za tym idzie piersi się nie zniekształcą. Operacja za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość PannaMigotka
Dziewczyny ja jestem po operacji 3.5 tygodnia (okrągłe 700cc), i powiem Wam że jeśli szukacie ciekawego i przydatnego forum to polecam forum estheticon - tam wypowiadają się też lekarze, a dziewczyny zadają fajne pytania, a nie jak tutaj - monolog... I nie, nie jest to post sponsorowany tylko po prostu sama dużo się stamtąd dowiedziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
PannaMigotka jak zadałam tam pytanie to bez odzewu całkowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Ja nie wiem jaki monolog ja za każdym razem jak o coś zapytałam , dostałam odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Dziewczyny jak długo schodził wam brzuchu? Mi dziś stuknelo 3 tyg po operacji a dalej wyglądam jakbym była w ciazy:( a tu cwiczyc jeszcze nie można. Karla jak długo trzeba brać aescin? Zapomniałam co mi lekarka powiedziała a piszesz że też masz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscKarolek
Mi tu z Wami dobrze;)Tym bardziej , ze jak mam pytanie do lekarza do w kazdej chwili moge zadzwonic do swojego. A mnie glownie interesuja Wasze opinie ( lekarz sobie implantow nie wszczepial wiec nie wie jak to jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Tornado mi brzuch schodził Ok 3 tyg a tabletki wzięłam całe opakowanie :) To tak apropo monologu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Dzięki za info:)) Monolog jak BYK :)) ja to schizuje już bo naprawdę mam ten brzuch gigant. Kupiłam sobie dziś w esotiqu pierwszy miękki w życiu strój kąpielowy:) co prawda nie wiem czy się w nim odważę wyjść :) ale była wyprzedaż całe 60 zł :) i mnie poniosło:)) staniki niestety tylko poprzymieżałam bo cycki nie *****iwe i nie umiałam nic dopasować wszędzie odstawało:(( tylko miękkie były ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
GośćAda jaka starość? Jesteś nadal młoda i na dodatek z pięknymi cyckami:)) Pamiętaj o tym. Ja żałuje że nie zrobiłam cycków 15 lat temu już - bałam się że będę czuć że coś sztucznego jest we mnie, że się nie obudze i takie tam... Także dziewczyny jak się marzy o cyckach to trzeba je zrobić jak najprędzej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ola zainwestuj w fajny pełny biustonosz abyś była zadowolona z rozmiaru a za 10lat pójdziemy razem na drugą operacje :) :) teraz już nie ma co oglądać się za siebie, trzeba iść do przodu. I zacznij sobie i mężowi wmawisc że Twoje piersi sa jednak idealne to z czasem i mąż i ty w to uwierzysz :) PAULINA o dziecko się nie martw. Jest z babcią w dobrych rękach, a później twoje dobre samopoczucie zaprocentuje. Szczęśliwa mama szczęśliwe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado ja z brzuchem długo walczyłam. Ponad trzy tygodnie zdecydowanie. Dopiero od niedawna czuje ze w końcu wrócił do normy. Chciałam cycki żeby brzucha nie było widać, a na horyzoncie znowu był brzuch heheh. Tetaz są cycki ufff Do gość. Ja z takimi małymi cyckami malutkie A, wykarmilam dwoje dzieci (no dobra tylko 3 miesiące i pół roku hehe, ale nie dlatego że nie miałam pokarmu, lecz miałam już dość mokrych cyckow i bólu pleców, nie nadawałam sie do tego) , a na dodatek nawet podczas karmienia nie mogłam się nacieszyć dużymi cyckami bo zaledwie lekko się powiekszyly. Dlatego czy duży czy mały cyc nie ma różnicy jeżeli chodzi o karmienie. Po ciążach cycki miałam jak nastolatka (ale taka co dopiero wchodzi w okres dojrzewania :)) cycki małe jędrne, a rozciągliwosc skóry zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado ja w zeszłym roku kupiłam sobie strój kąpielowy idealny, pierwszy raz w życiu miałam piersi uniesione mimo że ich nie było. Ogromny push up, fredzle, ładnie skrojone majtki i jak teraz go ubrałam to mialam ogromne cycki prawie pod brodą hehe Też właśnie chcę się wybrać do esotiq, ale dam sobie jeszcze ok miesiąc. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado a jakie rozmiary teraz przymierzalas stanikow???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dziewczyny fajna promocja w Rossmann. Dla klubowiczów - 55% na minimum trzy rzeczy z kosmetyków. Ta promocja już chyba jakiś czas jest. Właśnie wróciłam zaszalalam trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Miękkich rozmiar L a usztywniane 75 D Ale ciężko stwierdzić czy nie za małe bo strasznie mam sztywne cycki:)) nie dało się ich ulozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Imponujący rozmiar. Ja pewnie miseczka C. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Dziewczyny, powysylalam Wam fotke. Narazie jedna ale i tak są jeszcze brzydkie to wiecie nie ma co oglądać hehe ale stwierdziłam ze wyśle byle jaką bo pomyślcie że jestem jakimś napalonym facetem co się za kobietę podaje :Dhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Monika, nie wiem czy 10 lat wytrzymam :) A biustonosze push- up to oszukiwanie innych i samej siebie:/ A mąż to wiesz twierdzi przed operacja były ok i teraz tez są ok, tylko zły jest ze myśle o kolejnej operacji a to koszt spory No i jednak operacja. Nie jestem z tych uzależnionych :) ale obiektywnie moja siostra i przyjaciółka jak widziały na żywo tez powiedziały ze ładny ale mały Przed op nie zaglądałam na forum a pewnie gdybym to zrobiła to może zdecydowałabym się ba odrobine większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Ja juz 10 lat temu bylam na konsultacji i troche zaluje ze wtedy nie zrobilam ale widocznie tak mialo byc. Za to za 3 obudze sie z nowymi cyckami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
GoscPaulins dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Paulina ile jestes po OP? Przeslij mi tez fotke. karole2013@onet.pl. tez Ci przesle jak.juz bede po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ola to każdy ma problem ze za małe :-D ja na pierwszej konsultacji mówiłam ze chce duze C a wyszedł mi rozmiar D to teraz myślę że są małe :-D jakbym miała teraz takie jak planowałam to byłabym bardzo zła na siebie :-/ Monika ile jesteś po operacji ze zdarza Ci się nie zakładać stanika ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Paulina juz są ładne. Moje po tygodniu były dużo gorsze a wyszły na cycki wiec spokojnie :-D haha a dziś odkryłam ze mam problem który wcześniej mnie nie dotyczył bo nosiłam staniki z grubymi gąbkami :-D otoż zrobiło mi się zimno, stanęły mi sutki i było je widać przez bluzkę i sie dziwiłam co się tak faceci na mnie gapią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny bede bardzo wdzieczna za wyslanie zdjec powiekszanych piersi od 350 wzwyz..mam miec 375 okragłe, wzrost 164 waga 55 a zalezy mi na duzym efekcie..niewiem czy mnie to zadowoli, obawiam sie ze nie..jak robic i cierpiec to juz isc na calosc..gdybyscie dały mi jakis obraz piersi moze latwiej byloby mi podjac decyzje..nateo25@wp.pl Będe bardzo wdzieczna a kazde info jest na wage złota bo mam operacje za niecały miesiac u dr muraszko a nadal niezdecydowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Lola Twoje napewno małe nie są :D duże i ładne:) Boże też chce już mieć takie piękne jak Wy dziewczyny! ;) Karolek wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Natli_1 kiedy masz OP ?? W Perfect medica czy w copernicusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
moje we wtorek będą miały 4 tygodnie wiec za niedługo twoje cie tez będą cieszyły :-) Dziewczyny a kiedy ogólnie można zacząć dźwigać ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Lola każdy lekarz z tego co widzę mówi co innego. Dla mnie to jest bardzo ważna sprawa boj Alex waży już 10 kg a nosić go będę musiała zacząć :D i lekarz powiedział że po 3 tygodniach będę mogła go podnosic ale nie za długo nosić, ale mój to wyjątkowo jakiś wyluzowana jest- spanie na boku po tygodniu, stanik przez miesiąc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×