Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćkarla
I co do gwarancji to mi lekarz tez powiedział ze dożywotnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Mnie najbardziej boli przez ten cholerny pas ściągający. Jak mi go lekarz zdjął to mega ulga a jak założył z powrotem to myslalam ze umrę. Ja mam nadzieje ze za 3-4 dni juz odstawie leki przeciwbólowe bo sorry ale teraz to ja nawet tyłka nie mogę sobie dobrze wytrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja tez to przeżywam razem z Tobą. Monika masz racje, lepiej wiedzieć jak niektóre dziewczyny reagują mocno na ból i być przygotowanym na najgorsze bo nigdy nie wiadomo jak się samemu będzie to czuć, bo każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Sylwia rzeczywiście ten pierwszy tydzień jest taki kulawy. Później jest znacznie lepiej. Ja z pięć dni brałam lekki systematycznie Ibuprom z paracetamolem, a później tylko zachowawczo na noc Ibuprom. Ten czas tak szybko ucieka, że ciężko myśleć wstecz. Ja nie miałam opuchlizny na piersiach tylko na mostku, i zeszła na dobre gdzieś po dwóch trzech tygodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ja na zmianę ketonal i pyralgina a i tak boli. Oby ten tydzień szybko minął. Też mam opuchlizne glownie na mostku. Wyglada to strasznie i czuje jakby ta skora i mięśnie mialy sie oderwac od żeber. O losie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Sylwia to mięsień próbuje wrócić na swoje miejsce .... biedna dasz radę !!!!! Za pare dni będziesz się z tego śmiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madlen
Witam. Od jakiegoś czasu śledzę Wasze forum. Bardzo fajne i podnoszące na duchu dziewczyny po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madlen
Ucielo mi post. Mam pytanie do Was. Jestem 5 tyg. Po operacji, dziewczyny kiedy Wasze piersi zmiękły ? Bo moje nadal twarde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madlen
Sylwia, ja również po operacji myślałam że umieram taki ból. Najgorszy utrzymywał się do 4 dni. Później już tylko lepiej. Po 7 dniach jeździłam samochodem jednak bolało przy zmianie biegów. Do tej pory czasem cos zaszczypie zapiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Madlen ja też jestem ponad miesiąc po operacji i w zasadzie twarde to one już nie są ale całkiem miękkie też nie. Jakby to powiedzieć, gdy dotykam nigdzie nie czuje oporu, są dość miękkie w każdym miejscu. Natomiast jeszcze nie tak bardzo jak w naturalnym biuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja też mialam jedna pierś taką nie równa od strony rowka ( którego nie mam) wyglądało jakby się implant podwinął teraz jestem miesiąc i 2 dni po i się wyrównało . Piersi są już miekkie od góry i po bokach i zaczęły mięknąć od dołu Ale nadal są twardsze ogólnie niż powinny być. Nic mnie nie boli. Jedna blizna fajnie zbladła ale ta pod prawą piersią nadal jest zaczerwieniona. Mam piersi oddalone od siebie:( za mocno - jak stoję goła to ni się podobają Ale jak ubieram bluzkę bez stanika to niestety nie wyglądają dobrze;( jeszcze 2 tyg mam nosić pas Ale niespodziewany się że piersi zbliża się do siebie. Mąż mi kupił piękna bieliznę miękką i w niej wyglądają ładnie;) Ogólnie myślałam że wyjdą o wiele większe niż są. Rozmiar naprawdę jest ok tylko drażni mnie okropnie odległość piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Dziewczyny, druga doba po operacji. Boli mnie wszystko ale prawa piers naprawde mocno na zewnatrz. Bol promieniuje az pod pache i do ręki. Jest tez pieczący. Krwiaka nie widze, nie spuchlo. Myslicie ze powinnam dzwonic do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziewczęta moje drogie Dziś 5 doba i mogę powiedziec że jest znacznie lepiej Oczywiście jeśli chodzi o ból i dyskomfort Znalazłam pozycje do spania wiec na plecy jakoś bardzo nie narzekam Gorzej ze wstawaniem bo ciagle przy podciąganiu się czuje rozpieranie mięśni. Piersi ciagle są spuchnięte i sterczące Już chciałabym zobaczyć efekt Na razie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Cytrunia dobrze,ze juz lepiej:) u mnie 7dzien ale opuchliza dramat. Jestem strasznie zolta(take siniaki) mostek mocno spuchniety natomiast obszar z boku piersi pod pachami gigantyczne. Wyslalam wczoraj lekarzowi zdjecie I powiedzial,ze musze mniej ruszac prawa reka bo rzeczywiscie prawa piers jest wyzej. Miesien music puscic zeby zeszla na dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Karolek db że zadzwoniła do lekarza!Przynajmniej wiesz że tak może być. Cytrunia wow, 5 dni to super że już jesteś w db formie. Sylwia dzwon do lekarza, uspokoisz się po tym,a psychika też odgrywa ważną rolę w odczuwaniu bólu. Szkoda mi Ciebie ze tak cierpisz:(( Daj znać po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Jeju ja to ruszam tymi tekami ciagle Moj lekarz by mnie przywiazal gdyby to zobaczyl Moze dlatego tak dobrze funkcjonuje ? Ale ja mam taki charakter pol roku temu mialam operacje na noge i juz 4 dnia jezdzilam autem ( manulna skrzynia) I chodzilam do pracy ( swoj biznes) Teraz tez ciagle faktury i zamowienia Zeby mi to kiedys bokiem nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Dzwoniłam do swojego lekarza bo już nie mogłam wytrzymać z bólu. Uspokoił mnie, wszystko wytłumaczył, poinstruował jak rozluźnić mięśnie i jak poćwiczyć więc chodzę i się ruszam. Oby z dnia na dzień było lepiej. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, naprawdę dodaje mi to otuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Sylwia nie wiem od czego zależy to odczuwanie bólu. Na pewno po części próg bólu a reszta?Nie wiem czy aktywność fizyczna, rozmiar implantów? Najważniejsze że już jesteś po. Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Wydaje mi sie ze spory wpływ na bol ma wyjsciowy wyglad i forma. Ja jestem bardzo chuda, mam niewycwiczone miesnie i zero tluszczu wiec caly moj miesien jest bardzo mocno naciągnięty a implant dosc duzy wg lekarza i chyba dlatego mnie tak bardzo boli. Dlatego dziewczyny przed operacją-ćwicznie mięśnie piersiowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Mi wlasnie lekarz mowil,ze to dobre samopoczucie moze byc zgubne bo nadmierne machanie rekoma moze spowodowac przekrecenie sie implanta. Szczegolnie "szkodliwe" pray anatomicznych implantach. Wiec dziewczyny wyluzujmy:) wiadomo,ze ciezko bo dzieci,pracy, sprzatanie ale nie usmiecha mi sie kolejna operacja korygujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak mozna rozluźnić mięśnie i poćwiczyć . Napiszesz jak Cię lekarz poinstruowal? Zastanawiam się tez od kiedy można robić brzuszki.. bebech mi się zrobił że hej.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Mi lekarz kazał kręcić głową bardzo mocno, ramionami ruszać w górę i w doł oraz robić ramionami lekkie kuliste ruchy. Kazał też się prostować bo pochyła postawa i ściąganie łopatek do przody stymuluje ból plecow. Krotko mowiac trzeba delikatnie i powoli wykonywac takie cwiczenia jak przy rozluznianiu miesni kregoslupa. Oczywiscie bez unoszenia rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Cześć trochę mnie nie było ale muszę wam coś napisac Jestem 2 mce po wszystko pięknie , wiadomo jedna pierś szybciej z druga gorzej , mam tez już za sobą pierwszy laserowy zabieg na blizny A teraz coś co się porobiło z moim organizmem zaczęły mnie bolec zeby ale nie bolec , bolec tylko krzyczałam z bólu , w momencie kiedy doszłam do ściany pojechałam usunąć 2 zeby z czego uwaga jeden był całkowicie zdrowy i nawet dla lekarza niezrozumiałe dlaczego mnie bolał Przeszłam dziś 2 znieczulenia bo najpierw otwierałam ząb żeby zobaczyć czy coś z kanałami a po 2 godz go usuwałam wiec kolejne znieczulenie co ciekawsze boli mnie cała szczeka i wszystkie możliwe zeby To jest nic bo właśnie poczułam ogromne rozpieranie piersi , ogromny ból i wrażenie jakby puchły w górę aż pod brodę , teraz czuje jak implant uciska mostek , jakby całe implanty uciekały do środka I wiecie co pomyślałam? Może mój organizm je odrzuca? Może nie zaakceptował ciała obcego? Dziewczyny ja się naprawdę wkręciłam czy ktoś z was słyszał o podobnym przypadku? Czy jest coś takiego w ogóle możliwe? Zwariuje za chwile z bólu , nerwów i wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Tornado ja to samo !!! Nosz kur.... co z tym brzuchem ! Niby waze mniej niż przed operacja a brzuch jak w trzecim miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Tornado w jakiej pozycji teraz śpisz? Sylwia z klniki Szczyta kiedy Cię wypisali, jakie wrażenia po Twoim lekarzu, odbiera telefon bez problemu? Jak samopoczucie,cos śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Oh jeju. U mnie bez zmian. Lewa strona odpuściła walkę z implantem za to prawa walczy podwójnie. Ból niemiłosierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Sylwia i dziewczyny świeżo po jak noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Ada bardzo Ci współczuję. Napisz jak się dziś czujesz. Mam nadzieje że to minie. Co na to twój v lekarz? Jakie masz implanty? Poza tym b to mi się forum strasznie zacina, dopiero b teraz zobaczyłam Twoja wypowiedź Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscAda dopiero rano wyswietlil mi się twój post! nie wiem dlaczego dentysta wyrwał Ci ząb skoro był zdrowy. Możesz mieć zapalenie okostnej to mega boli zrób sobie przynajmniej rentgen panoramiczny zębów bo na tym napewno wyjdzie. Nie pozwól nic wyrywać teraz naprawdę prawie kazdy ząb potrafią wyleczyć. Ja na twoim miejscu pojechalabym najpierw do chirurga który operowal jakby nie stwierdził niczego to pojechalabym na pogotowie. Zrobią ci rezonans magnetyczny twarzo-czaszki i będą wiedzieć a Ty też będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki żeby Ci wszysyko przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuu nadal śpię na plecach bo boję się na boku. W zaleceniach mam 6 tyg tak spać. Bolą mnie plecy choć miałam już spokój z nimi;/ Marzę już o spaniu na boku.... Ale tak poza wielkim brzuchem i placami nic mnie nie boli. Blizny zaczynają blednac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×