Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Cytrunia333
Ja wcale nie biore przeciwbolowych mam takie jakby zakwasy Usciska mnie stanik i jest mi w nim goraco Marze o kapieli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Juz po wszystkim. Napiernicza ze hej ale da sie zyc. Jak pierwszy raz wstalam to mnie zemdlilo. Teraz jest ok. Widzialam je juz. Wielkie nie sa ale super stercza do przodu. Tylko ten cholerny ucisk na klatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
GośćSyliwia- super, że już jest po.. teraz już tylko z górki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Sylwia super Odpoczywaj Najgorsze te upały Pieke się w tym staniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia gratuluję,w skali10 ile dajesz? Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziewczyny napiszcie mi prosze kiedy zaczelyscie normalnie funkcjonowac ? Ja jestem 3 dobę po operacji i generalnie czuje się super znaczy chyba mój próg bólu jest dość wysoki bo prócz bólu w mostku normalnie żyje Rano jeszcze nie mogłam wstać z łóżka ale teraz już jest spoko Rękę lewą podnoszę bez problemu natomiast na prawą staram się uważać przez tego krwiaka,którego miałam i boje się że znowu mi się zrobi. Swędzi mnie skóra. Wczoraj jak kaszlnelam to myślałam ze umrę A dziś już tak mnie mam. Strasznie się denerwuje ze przez to moje chodzenie i wykonywanie różnych czynności zrobię sobie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Sylwia, cieszę ze wszystko się udało, uważaj teraz się siebie żeby nie zepsuć nowych nabytków :) Trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ja niestety naleze do tych ktore jednak nie noga nawet nacisnac klamki w drzwiach. W sakli 0-10 daje 11. Najgorzej jest podczas chodzebia bo boli i jeszcze kreci mi sie w glowie. Jak leze jest taki bo na 9. Nie moge nawet tylko podniesc zeby sie poprawic na lozku. Oddycham plytko bo boli. Najbardziej mostek napieprza. Ale dziewczyny, wszystko jest do przezycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Sylwia brzmi drastycznie, trzymaj się.Czy nie czujesz ulgi po kroplówce przeciwbólowej?Do kiedy leżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Dostalam dożylnie pyralgine ale nawet nie zachwiala mi sie kolo nosa. Jak bolalo tak boli. Jesli nic zlego sie nie wydarzy to jutro o 9 wychodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Sylwia pewnie cos na sen dostaniesz biedna:(Ja też mam niski próg bólu choć rodzilam sn,a potem to już tylko dwa CC na życzenie które cudownie wspominam w porównaniu do porodu,ale to kwestia psychiki. Ciekawe czy dają coś mocniejszego np.morfine. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Sylwia,super,ze juz po;) moja operacja byla o 18 wiec zaraz byla noc. Ja nawet mowic nie koglam tak mnie bolalo. Morfine mi dawali i rozne inne przeciwbolowe ale juz kolejny dzie o niebo lepiej. Mam nadzieje , ze u Ciebie tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Morfinę dają późnym wieczorem z reguły chyba żebyśmy spokojnie do rana dotrwały ja dostałam o północy i do prawie piątej miałam ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia super ze już po, trzymaj się jakoś, oby z dnia na dzień było lepiej. Teraz to mam strach ze cię tak bardzo boli a dostałaś tylko zwykła pyralginę a nic mocniejszego. Daj znać jak jutro będziesz się czuła, bo ja na drugi dzień będę leciała samolotem i ciekawi mnie czy dają silniejsze środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Karolka a jak dziś u Ciebie?? jak nowe nabytki??? opuchlizna zeszła?? jak funkcjonujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że to bardzo zależy od organizmu. Mnie mocno bolało tylko przy wstawaniu. Może to zależy od ciąż? Dwa porody chyba zmieniły mój próg bólu. Życzę wam żeby już was tak nie bolało. Przytulam i zycze dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Sylwia ja miałam tylko jeden moment kiedy wstałam i powiedziałam o k***a co się dzieje?? Wtedy podreptalam do pielęgniarki, ta dała mi kroplowke i było ok. Ja chyba mam wysoki próg bólu, bo serio nie był to dla mnie ból. Ból to poród, a to było jedynie nieprzyjemne. Ja jestem w ciągłym biegu i w domu nie leżałam. Też się bałam że coś zrobię nie tak I do dziś jak np szaleje z dziećmi, podnosze je, gram w piłkę, to mam z tyłu głowy, czy aby sobie nie zaszkodze. Dziewczyny byłam dziś kupić stanik i mam rozmiar 70D. Szok. Na oko wygląda na pełne B moim zdaniem. W ogóle jak dziwnie jest na zakupach. Trzeba całkowicie zresetować dawne myślenie. Całe życie kupowałam bluzki odpowiednie dla dziewczyn z małym biustem, a teraz nic mnie nie ogranicza NIC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Dziewczyny , która ma implanty Mentor CPG? chodzi mi o gwarancję.. na polskich stronach ponoć gwarancja jest dożywotnia, natomiast na zagranicznych 10lat.. :/ więc jak to jest? Karolek co mówił nasz doktorek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Monika no ja wiem co to znaczy miec D :-) przed operacją zawsze mi się wydawało ze ten rozmiar to taki wielki a teraz się przekonałam ze wcale nie taki wielki, jedynie widoczny, to się zgodzę :-) koleżanka mi dziś powiedziała ze widać tylko ze są duże ale myślała ze wyjdę jak Pamela bo będą to takie dwa granaty. Swoją drogą ciekawe jaki rozmiar implantu musiała mieć Pamelka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Dostaje ketonal setke, pyralgine i cos jeszcze na bol. Ja mam wysoki prog bolu bo co miesiac mam mega bolesne miesiaczki. Najpierw bylo mi ok w pozycji lezacej. Potem zaczal bardzo bolec kregoslup a prawa piers normalnie płonęła. Teraz jest mi ok na polsiedzaco. Ja chyba jestem ewenementem. Ból 10, głód 10, łzawiące i szczypiące oczy. Izuu, Kryska pamietajcie jednak ze wszystko jest do przezycia a u Was tak zle jak u mnie na pewno nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Sylwia ja się już nakręciłam i przezywam to z Tobą. To jest serio hard core jak dawka końska przeciwbólowych a Ty tak cierpisz.Głód to pikuś dla mnie, ale ból i właśnie pleców,bo obsesyjnie śpię na boku lub brzuchu,uwielbiam to a na plecach oddychać nie mogę po10 minutach dyskomfort i kręgosłup mnie boli. Jakoś musisz dać radę. Przypomnij jeszcze rozmiar implantów i czy rodzilas? Kurde trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Nie rodzilam. Implanty anatomiczne 345ml. Wyjsciowe totalne 0. Spalam 2 godziny teraz. Jest troche lepiej. Izuu spokojnie. Za tydzien pewnie nie bede pamietac tego bolu. Da sie przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monia, szczerze nie wiem dokladnie jak wyglada sprawa gwarancji. Natomiast lekarz mowil, ze nie ma pewnosci, ze implant wystarczy na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Dziewczyny! Odchodze od zmyslow. Prawa piers mam mega dziwna. Tzn jak brakowalo jej na dole. Lewa jest ladna i zaokraglona i wypelniona a lewa jakby byla scieta. Nie wiem jak to opisac. Tym samym w tej ladnej i pelnej sutek jest wyzej o ok 0,5cm niby nic ale hest to widoczne golym okiem. Czy tez mialyscie na poczatku dysproporcje i nierownosci,ktore potem sie wyrownaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda112233
Dziewczyny, które jeszcze PRZED, nie panikujcie :) Ja zawsze myślałam, że mam niski próg bólu - dentysta to już był hardcore... a tu po OP: żadnej morfiny, tylko przeciwbólowe w klinice, w domu ketonal i to też tylko przez 4 dni, 7 dnia już całkiem luzik :) Drugiego dnia już mogłam sama wszystko robić, oczywiście w miarę możliwości. Jedyna niedogodność to ból pleców i rozwolnienie od ketonalu... powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziewczyny ja nie wiem czemu tak jest ale w dzień normalnie funkcjonuje Swędzą mnie cycki A w nocy masakra jakby mnie ktoś skopał Znaczy jakbym zakwasy miała Jeden cycek jest super ten który był grzeczny i nie miał krwiaka i ten nieszczęsny prawy operowany drugi raz jest bardziej opuchnięty. Nie chce mi się siedzieć w Domu Taki sobie termin wybrałam Pogoda piękna a ja w łóżku leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Nie rodziłam. Implanty anatomiczne 345cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Sylwia dobrze ze piszesz jak intensywnie cię boli. Trzeba nastawić się na najgorsze, bo dla dziewczyn przed operacja, lepiej mile się rozczarować niż iść z myślą że to pikuś i potem mocno się zdziwić. Karolek pewnie wszystko się wyrówna. Kurcze nie umiem Ci pomóc, ale wydaje mi się że coś w tym jest ze każda pierś dochodzi do normalności w swoim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Dziewczyny a Was tak naprawde jak dlugo bolało i kiedy zaczela schodzic opuchlizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Sylwia ja jestem 19 dni po operacji i jeszcze czasem mnie boli i czasem dalej ruszam się jak żuk :D wiadomo nie boli jakoś mocno bardziej tak jakby zakwasy . Najbardziej tak przez 7 dni w moim przepadku bolało później jest już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×