Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość goscSylwia
Ja wzięłam ze sobą piżamę, kapcie, szczoteczkę, ręcznik, dresy a nie przydało mi się prawie nic. Dostałam jednorazową bieliznę, kapcie, szlafrok, pizame. W zasadzie wszystko dostalam wiec w tym w czym przyszlam w tym wyszlam a torby nawet nie rozpakowalam. U mnie troche lepiej dziewczyny, choc nadal jestem na ketonalu. Strasznie spiely mi sie miesnie plecow i barkow, wiec narzeczony nasmatowal mnie maścią przeciwzapalną. Jutro jade na rehabilitacje ktora mam w cenie zabiegu wiec mnie wymasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Gosc ja jestem tydzien po i jedna tez mam jakby mniejsza. Wyjsciowe bylo tak samo male i dostalam ten sam rozmiar implantu w obie piersi. Lekar wytlumaczyl mi, ze jedna piers jest b mocno trzymana przez miesien i dlatego jest wyzej i jakos bardziej implant jest scisniety i jest jakby barfziej do przodu wiec jak patrze na niego w lustrze to sie mniejszy wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monika88 dobrze to ujelas. Wyglada to jakby jakas banda skopala mi te cycki. Blizny robia sie tez troche wypukle:( pamietasz kiedy te siniaki Ci zniknely?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Jezeli chodzi o bol plecow,ktoras z Was piasala, ze lekarz poradzil ruszanie glowa. Dzisiaj wyprobowalam. Ponaciagalam.do przodu i na boki.Co zabokia w gornej czesci kregoslupa;) srodek plecow nadal dramat ale chociaz w szyji ulga:)Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Liwia trzymam kciuki. Trzymaj sie i dawaj znak jak po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Gość to jaki Ci wyszedł rozmiar z tych implantow 280 ml ? :-) ja miałam B i z wkładek 325 ml okrągłych wyszło mi takie średnie D :-) Czekamy na zdjęcia jak się wygoi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Cytrunia ja mam dokladnie to samo. Nocki sa najgorsze. I jeszcz z rana mam bardzo silny bol jakby skurcz ale po chwili mija. Dzisiaj pierszy dzien bez tabletek przeciwbolowych ale na noc na bank wezme bo niby nie boli ale wrazenie cegly w klatve piersiowej jest bardzo nieprzyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ja po operacji nie czułam wielkiego bólu, raczej dyskomfort ale tabletek nie brałam bo ich zwyczajnie nie potrzebowałam. A u dentysty umieram z bólu i krzycze.. to dziwne. I tak największy ból jaki przeszłam to nacinanie błony bebenkowej w uchu przy wysiękowym zapaleniu. Trwało to sekundę ale myślałam że umrę wiec się naszykowalam ze popowiekszanie piersi będzie koszmarne i nie do wytrzymania. A tu zdziwienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Jasne, jak tylko będę "tomna" od razu napiszę. Dzięki za wskazówki co zabrać. A słuchajcie robiła któraś z Was 390 cc wysoki profil anatomiczne? Jutro zabieg a ja mam wątpliwości czy dobrze dobrane... chciałam mieć pełne D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Liwia a jakie masz wyjsciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek siniaki nie wiem kiedy zeszły chyba jakoś po trzech tygodniach. Musiałabym przeanalizować zdjęcia. Liwia ja mam anatomiczne 315ml profil 4.9 cm. Wyjściowe małe A i kupuje staniki 70D,ale pierś nie wygląda na dużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska1983
Liwia powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izzzabellla
Popielata Lola Co do tego 280 to powinnam mieć między B a C. (tak lekarz wspominał) :-) Dla takiej deski jaką byłam to bardzo dużo i mega radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izzzabellla
Popielata Lola Co do tego 280 to powinnam mieć między B a C. (tak lekarz wspominał) :-) Dla takiej deski jaką byłam to bardzo dużo i mega radość :-)nareszcie będę mogła sobie kupić piękne biustonosze bez tych,, wypychaczy ". Takie D to dopiero musi być frajda. :-) Teraz cieszę się, że odzyskuje czucie w piersiach. W nocy jedynie źle się śpi na plecach Ale to też do przejścia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Wyjściowe małe B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Liwia pray wyjsciowych B I 390cc to na bank uzyskasz D. Take mi sie wydaje:) a ile pod biustem? O ktorej operacja? Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale w domu mi wogole nie działa forum. Tylko jak przychodzę do pracy:( a wy puszecie czyli wam dziala... hm.. teraz wszystko czytam nadrabiajac zaległości. Trzymam kciuki za wszystkie które są przed:) Buziaki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado mam podobnie. Forum działa tylko u mnie w domu na WiFi natomiast na LTE nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Mi na telefonie nice dziala a na tablecie Amiga normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziś tydzień od operacji W piątek idę na zdjęcie szwów W dzień jest spoko Dzisiejsza noc nawet nawet Ale to prawda ze rano budzę się z uciskiem w klatce który mija z czasem Ja ciagle coś robię 4 dnia pojechałam zawieźć dzieci do przedszkola i jechałam jak kaleka bo trzeba napiąć mięsień przy zmianie biegów Od tamtej pory już po nich chodze na piechtę I na lody i płac zabaw Mąż dużo pomaga, odwozi rano dzieci, robi śniadanko, obiadki i zakupy Generalnie powiem Wam że nie jest źle. Najbardziej żałuje ze teraz majówka a ja ani na rower ani na kajak kompletnie nic nie mogę Dramat Nie lubię tak bezczynnie siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Cytrunia mnie już też roznosi ale co zrobić. Damy radę bo musimy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Dziewczyny wrocilam wlasnie od fizjoterapeuty ktorego mam w cenie operacji. Porozciagal mnie. Powiedzial ze mnie tak bardzo bolalo bo strasznie spinam miesnie i jestem mocno zgarbioba. Kazal sie prostowac, podnosic rece do granicy bolu, sciagac lopatki. Powiedzial ze jesli nie bede rozciagac miesni to obrzek bedzie wiekszy a blizna bedzie sie brzydko zarastac. Wiec nawet jesli boli trzeba sie rozciagac. Nic zlego sie nie stanie nawet gdy przez chwile zapiecze i zaboli. Takze dziewczyny piers do przodu! U mnie dzis juz lepiej, dzien bez ketonalu wiec wracam do zywych. 4 dzien po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
wyjsciowe B i taki duży implant to pewnie uzyskasz więcej niż D. Ja z wyjściowych B i implantu 325 mam średnie D. Przy Twoim to myślę że nawet F może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
A ja dzieczyny wpadłam w taki szał zakupowy ciuchy staniki wszystko !!! Tez tak macie ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Dziewczyny,ktory stanik z triumpha traction polecacie?Spiro roznych modei jest I nie wem ktory wyrac. Dostalam dzisiaj pozwolenie od lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dziewczyny które pisały i Wit C przed po.. ja mam w zaleceniach żeby na 2 tyg wcześniej odstawić wszelkie suplementy diety oraz witaminy ... wiec nie wiem co jest już prawda.. OP za 2 tyg A ja mam wciąż kaszel (od 2 mscy) co polecacie ? Dziewczyny które robiły u dr Muraszko wypowiedzcie się proszę na jego temat i przeslijcie zdjęcia bo coraz bardziej się stresuje.. zlootkoo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Cytrunia i tornado, super że tak db się czujecie, tylko się cieszyć.To spanie mnie przeraża bo ja ubóstwiam sen na boku i brzuchu:( Sylwia i Ada jak jest dziś,Sylwia jaka skala bólu, Ada co mówi lekarz, coś Cię boli? Któraś z Was robiła u Nasinskiej-Jurek ale nie pamiętam.Chcialam zapytać czy ona po operacji jest życzliwa i w razie komplikacji odbiera telefon i jak się zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Izzuu ja póki co biegam codziennie do dentysty na wymianę opatrunku bo coś tam nie halo Cycki się uspokoiły , ciągnie trochę prawa pierś ale to może wynikać ze stanu zapalnego zęba Wiec u mnie poza stałym już bólem paszczy Ok :)) Wróciłam już tez do spania na boku , jakoś tak w nocy odruchowo się przekręcam , oczywiście śpię nadal w staniku i nie wiem kiedy się odzwyczaje i czy w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Widzisz Sylwia czyli być może dlatego tak szybko doszłam do formy, bo już w klinice chodziłam wyprostowana, a przede wszystkim nie leżałam jak Kłoda tylko delikatnie się poruszałam, spacerowalam. Super, że wracasz już do żywych, szczęśliwych kobiet. KARLA ja tez nie mogę się opamiętac, jeżeli chodzi o zakupy. Dobrze, że dzieci mnie ograniczają i nie mam tak czasu żeby ciągle latać po sklepach, ale jak juz wyjdę to wracam ze stanikami, bluzkami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Msnats oni poprostu bardzo ogólnikowo to ujęli. Prawda jest taka, że wit C nie jest niezbędna podczas operacji, ale może pomóc. Wiadomo nie od dziś, że Wit. C wzmacnia żyły, zamyka naczynia, pomaga w leczeniu pajaczkow, przyspiesza gojenie. Więc brać czy nie brać, wnioski same się nasuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×