Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćKarolek
Moje cycuchy nadal nierowne. Prawy miesien za cholere nie chce puscic. Lewy zaczyna nabierac naprawde ladnego kszaltu. Lekarz mowi, ze trzeba poczekac nawet do 3 miesiecy jezeli chodzi o.miesien a o zsuniecie implanta to nawet do roku. Ale powiem Wam ze sporawe te cycki sa. Mam nadzieje, ze troche zmaleja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola mój też anioł, ale odniosłam się do tego co Monia22 pisała, że jej facet nie jest za operacja, więc przypomniałam sobie ten czas po operacji, gdy naprawdę będzie potrzebne wsparcie, choćby psychiczne i jak może być w jej sytuacji. Obym się myliła, ale jak juz ma takie podejście, że jak wyczuje implant to nie będzie dotykał, to można się domyśleć,co będzie mówił jak Monika będzie w potrzebie. Oby mu się zmieniło podejście, bo wygląda na to, że Moniki marzenia i potrzeby nie znaczą dla niego zbyt wiele. LOLA ja ze swoim mężem przeżyłam już 14*lat i było niestety sporo sytuacji trudnych i bolesnych w życiu, lecz zawsze miała w nim wsparcie, zawsze to jemu mogłam się wypłakac. Bywały też takie sytuacje,gdzie w wyniku mojej choroby musiał myc i karmić nie tylko mnie ale i dzieci. Także nie mogę narzekać. A ty Lola zaciągnij go czym prędzej do ołtarza, bo tak go reklamujesz że jeszcze ci któraś go sprzątnie spod nosa hehe. Żartuję oczywiście. Widać, że się kochacie :*. OCZYWIŚCIE wyślę co akurat mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popielatalola A jak długo musisz nosić pas że piszesz że najdłużej? Jak zrobię zdjęcia to podeślę zakupy:) Ale teraz nie ma mnie w domku:) będę w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ok Tornado na spokojnie. Ja tobie zaraz wyślę. Czarnulka poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Monika zaciągam, bo ślub mamy w sierpniu :-D jak ktoś będzie chciał to i ślub go nie powstrzyma ale akurat wiele razy się przekonałam ze to nie będzie mnie dotyczyć. Biedny jest na mnie skazany :-D najważniejsze że mamy oparcie w facetach bo tak jak tutaj wyżej dziewczynka wspomniała ze spotkała się z falą krytyki po korekcji uszu, musimy być gotowe ze to nas tez spotka. Niestety żyjemy w kraju gdzie dla wielu ludzi powiekszenie piersi to fanaberia bogatych, prożnych dziewczynek i oczywiście czasem tak jest ale w większości jest to lekarstwo na wielkie kompleksu które jak zniknął to tak jakby się życie od nowa zaczęło. A ile kobiet żeby sobie na takie coś pozwolić musi zaciągać kredyty to tylko my wiemy. Gdzie oparcie jak nie w mężczyznach :-D Tornado pas miałam odpruć i wyrzucić juz po trzech tygodniach i chwała Bogu bo tak jak sam stanik jest jeszcze ok tak z tym pasem był nie do wytrzymania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie ukrywam przed nikim, jedynie moja mama trochę pyskowała jak kiedyś powiedziałam ze jak tylko dam radę to sobie zrobię operację, ale teraz nie rozmawia ze mną od kilku miesięcy to nie muszę wysłuchiwać. W pracy każdy wie i mnie dopinguje. A co do mojego męża to ta operacja jest prezentem od niego na moje 35 urodziny bo wiedział, że ja tego od dawna bardzo chciałam, chociaż ostatnio mu się włącza: a po co to robisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Monika serio nie myślałam że z Ciebie jest taka laska :-D pięknie wyglądasz i zakupy jak najbardziej udane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ooo Lola gratuluję :) :) akurat na sam ślub będziesz mogła wyeksponować pięknie biust:) o kurcze dziękuję , takie komplementy az się zawstydzilam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Tornado ale zaszalalas z zakupami;) mnie tez to czeka ale musza mi sie cycuchy troche ulozyc no i chwilowo pancerz to moj jedyny stanik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
O matko wykoncza mnie te noce. Spanie na plecach i jeszcze bez mozliwosci zarzucenia rąk za głowę to istna katorga. Budze sie co okolo 3 godziny bo juz mnie wszystko boli. Jakie macie sposoby na spanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
Cześć dziewczyny, przedwczoraj miałam operacje. Nadal nie mogę uwierzyć, że to zrobiłam. Nawet że stołu chciałam uciekac haha. Tak się stresowalam, że ciagle płakałam. I przed I po op. Mam do Was pytanie. Czy Wy też mialyscie mega bolacy i spuchniety odcinek między piersiami aż do szyi? Moje zawsze wystające kości zniknęły, i jak dotykam w okolicy szyi, ból jest okropny. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Sylwia, dla mnie tez noce byly i nadal sa najgorsze ale z czasem jest coraz lepien. Im bardziej jestem aktywna w ciagu dnia tym mniej plecy bola i noce bardziej znosne. Julia, nie mialam tak bardzo spuchnietej okolicy o ktorej wspominasz natomiast do tej pory mam bardzo duza opuchlizne z boku piersi/ pod pachami a z tego co dziewczyny pisaly to one az tak bardzo nie mialy tych okolic spuchnietych. Mysle,ze u kazdej troche inaczej to wyglada. Pewnie zadzwonilabym do lekarza upewnic sie ale zapewne to normalne:) a jak samopoczucie po? I jakie implanty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Dziewczynki, jestem PO :) estem juz w domku. Zabieg był w srodę. Ból konkretny. Biorę tramal / pyralginę i cipronex. P.S. nie ma któraś z Was odsprzedać stanika tego gorsetowego 80D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Sylwia ja kladlam sie spać na plecy a z boku rolowalam sobie poduszki i kołdry, tak żeby głowe opierać o coś. Taka jakby imitacja spania na boku. Ogólnie czas szybko mija i już niedługo będzie ok. Julia ja miałam tylko mostek spuchniety, ale tak jak Karolek powiedziała to jest sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Liwia gratuluję. Teraz tylko przetrwać pierwszy tydzień i będzie już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
OK, dzięki, poczekam do jutra. Ma przyjść do mnie pielęgniarka na zmiane opatrunku, więc ona moze mi coś powie. Mieszkam we Francji, więc tutaj robiłam op. Mam okrągłe mentory 285, w ostatniej chwili zmienione z 265, pod wpływem Waszych wpisów ;) chciałam małe, zależało mi żeby mieć cokolwiek, wyjściowe miałam prawie 0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Miałyście dreny po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
czy tez miałyscie robic masaż lewą ręką prawą pierś, pompka, i nasuwanie do mostka obojczykowego na srodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
Nie wiem nawet, ale chyba nie mam drenow. boje się tam zaglądać hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
dzieki wielkie, nie jest lekjo, ale tak się nastawiłam wiec nie ma rozczarowania. Przetrwam :) Martwi mnie tylko ten stanik... na razie jestem w bandazu i nie wiem jaki kupic... 80D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
Mi nic nie kazali dotykać. Tylko stanik z tym pasem na górze non stop. Ale ja sobie nie wyobrażam nic masować teraz, przy każdym dotyku ból jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
dreny takie rurki z buteleczką, do których scieka krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
Liwia, miałyśmy op w ten sam dzień :) mam nadzieję, że szybko staniemy na nogi! Co do stanika, ja od razu miałam założony przez chirurga, nie mam bandażu, tylko stanik i plastry tam gdzie cieli. Ja mam 85c ale to jakaś dziwna rozmiarówka.najmniejszy był 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Czytam was dziewczynki i mysle o tych opatrunkach ja miałam założone plastry i po tygodniu zdjęte szwy i nic tylko wazelina smarować , nie wiem czy tak powinno być skoro większość z was ma opatrunki ...... :( ale jesetem ponad 3 tygodnie i wszystko oki póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Monia Ty laleczko super zakupy ! Wysłałam dziś swoje 2 zdjęcia jedne w sukience która kupiłam dużo przed op ale w nalesnikach nie było możliwości wyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
Choléra chyba forum się zacielo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Nie mialam drenow. A co do stanika to może w klinice po zdjęciu bandaży będziesz mogła kupić. Ja byłam od razu w tyn staniku pooperacyjnym więc nie było problemu. KARLA sexbomba:) :). Piersi pasują do ciebie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karla dobrze ze miałaś chociaż naleśniki heeh powiem Ci ze sukienka ekstra, tez musze się w taką zaopatrzyć bo pięknie piersi w niej wyglądają. Czego bys nie ubrała to z takimi proporcjami będzie pieknie. Karla a masz dzieci, bo zapomniałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
tam nie mają tych staników... Kazali mi kupić sportowy. Ale jaki??? Juz mam zawał co ja zrobię... :(((( Nawet jestem skłonna odkupić od kogoś ten pooperacyjny, bo u mnie w miescie takiego nigdzie nie ma... Skąd ja go wezmę... :( A może macie jakis sportowy, który polecacie. Dobrze trzymający, ściągający do środka... Napiszcie jaka firma i model. Jeszcze mam kilka dni, może gdzies znajdę. Super Kochana, damy radę :) Ja już opanowałam wstawanie, leżę w pozycji półleżącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×