Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Monika88 już nie goscik
Karolek wiem że dziewczyny sobie chwalą triumph free motion, natomiast ja kupiłam za luźny w obwodzie, a źle dobrany rozmiar powodował, że stanik nie spełniał moich oczekiwań. Teraz kupuje różne, nawet ostatnio przymierzalam w new Yorker zwykły sportowy stanik i ładnie trzymał i był wygodny. Jeśli chodzi o bardziej wyjściowe staniki to polecam z esotiq bezszwowe, ładnie trzymające piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Izzzzzabellla i jak efekty po 280? Ja jestem deska i mam mieć 260 i jestem ciekawa czy yo nie będzie malutko. Czy mogłabyś podesłać zdjęcia ? Justysiabir@WP. Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karla wysłałam Ci na maila moje nowe szmatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monika88 powiedzialam mojemu lekarzowi, ze nie ma opcji zebym z pancerzem poszla do pracy bo niczym nie jeste w stanie go zakryc( moj ma wyjatkowo szerokie i odstajace ramiaczka no i pas). Wiec zgodzil sie tylko na triumph triaction. Pojde i poszukam;) tez mam straszna ochote na zakupy. Ze stanikami i strojami troche poczekam bo to dopiero 10dni. Ale ciuszki planuje w sobote;) chociaz chwilowo takie luzniejsze zebym do pracy mogla isc nie wzbudzajac wiekszego zainteresowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam triaction triumpha- mega wygodny. Mam biały z różowymi wstawkami. Ale on nie trzyma tak dobrze jak ten z kliniki. Chyba że kupiłam za duzy:) choć w obwodzie nie jest luźny i nic się nie przemieszcza Ale wrażenie przy tym z kliniki że jest za ciasno mam a przy tym czuje dole idealnie;)) Jeśli chodzi o Wit ć i rutinoscorbin to nie moglam. Miałam wziąść dzień przed 3x hemorigen to zmniejsza obrzęk a tak brałam neosine bo byłam trochę przeziębiona i po 3 dniach przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o dr Nasińska- Jurek to nie wiem czy odbiera tel bo ja nawet od niej nr nie bralam:) mam taki "alarmowy"z kliniki Ale nie był mi potrzebny. Mnie bardzo mało bolało i tak naprawdę z powodu bolu pleców więc nie miałam potrzeby do dr wydzwaniac. Dr sprawia wrazenie konkretnej juz od pierwszego spojrzenia i napewno nie należy do wchodzących w .... :)) dlatego ja wybralam. Wszystkie zalecenia daje na kartkach więc nic nie zapomniałam a przede wszystkim od razu mi powiedziała że idealne nie będą bo mam wadę postawy Ale będą ładne i przez to będą wyglądać naturalniej. Narazie się układają Ale z dnia na dzień są piekniejsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karolek fajnie że lekarz znalazł alternatywę. Uudanych zakupów :) :) Tornado właściwie to rutinoscorbin, który ma w składzie m. in rutynę, to nie wiem czemu miałaby służyć przed operacja, natomiast wit C najlepiej naturalna acerola może jedynie pomóc. Tornado stanikow jak butów nigdy nie za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Karolek- a jak nasz doktorek się zachowuje po operacji? dalej tak czaruje uśmiechem? jak Twoje piersi? wyrównały się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Dziewczyny a te staniki to kupiecie juz normalne takie jak chcecie czy tylko sportowe ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam dwa z fiszbinami których nie mogę jeszcze nosić Ale tak mi się podobały że nie mogłam się oprzec;) 3 sportowe i 3 miekkie z koronki. Mąż mi kupił body z koronki z miękką góra bez fiszbin i też 3 staniki bez fiszbin;)) oprócz tego 2 stroje kąpielowe miekkie 1 bikini i jeden strój lekko usztywniany:)) co za radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Tornado dziękuję za odpowiedź, pisałaś mi w mailu o niej.Mam 21maja konsultacje,ciekawe czy będę mogła się na operację w połowie lipca wstrzelić. .. Zazdroszczę Wam tych miękkich staników i fajnego sexu z biustem. Ja na długi weekend kupiłam kolejny komplet z Hμ z gąbkami super push up,uwielbiam to...Mamy przez parę dni moczyć się na basenie i znow kolejny rok z gąbkami zamiast cycków będę występować.Moj mąż popiera mnie w operacji choć twierdzi że są ładne bla bla bla. I tak wiem że każdy facet woli pełny cycek,jędrny co najmniej pełne b,c.Rodzice moi by mnie strasznie krytykowali,choć jestem już kobieta 38letna to nadal mają jakus wpływ na moje życie i źle się czuję gdy krytykują.Moze uda mi się to ukryć.Kto od Was z rodziny wie, jaka relacja,jak to ukrylyscie? Sylwia super że już lepiej, Ada też bardzo się cieszę że czujesz się lepiej choć te żeby mogłyby się uspokoić. Karolek ,Cytrunia chyba Wy mi fotek nie przeslalyscie, czy jest taka możliwość z opisem ile ml , jakie wymiary przed i teraz,gdzie operacja ,jaki implant, jaki koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
natasza251@autograf.pl Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Izzuu ja rodzicom tez nie mowiłam. Tak samo jak Ty jestem dorosła ale rodziców mam bardzo krytycznych i tez mają wpływ na moje życie. 25 lat na karku ale dopiero niedawno się wyprowadziłam i wiem ze jakbym tego nie zrobiła to jeszcze bym piersi nie miała. Zrobiłam to w tajemnicy, wiedzą tylko moje siostry, narzeczony, jego rodzice i moja najlepsza przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Jak chodzisz cały czas w stanikach powiększających to możesz być pewna że nikt różnicy nie zauważy chyba że będziesz miała o wiele większy rozmiar :-) u mnie nikt się nie zorientował :-) kurcze Tornado to tylko pozazdrościć :-D Wspaniały mąż, widać jak bardzo się cieszy :-) Ja jeszcze po sklepach nie chodzę bo doktor mnie nastraszył ze w staniku aż do sierpnia... grrr :-/ Dostałam od narzeczonego sukienke z pięknym dekoltem i tez musze czekać bo ma widoczne plecy i nieładnie wyglądałby biustonosz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Dziewczyny, u mnie dzis minela 5 doba od operacji. Jest w miare ok choc rano po przebudzeniu bola mnie plecy a podczas wstawania tez strasznie zastałe przez noc mięśnie bolą. Piersi tez reagują na chłód. Dzis na dworze zrobilo mi sie zimno i bardzo mocno sie napiely, az uciskaly i trudno mi bylo normalnie oddychac. Zrobil mi sie tez mega wielki siniak pod prawa piersia od tego uciskowego stanika. Dzwonilam do lekarza ale powiedzial ze jest ok i mam byc spokojna. Poza tym mam lekkie odparzenia od plastrow wiec przerzucilam sie na same kompresy na blizne. Piersi nadal sa szeroko i mam nadzieje ze sie zejda bo zaczynam sie tym martwic. Probowalam dzis znalezc jakis stanik sportowy na zmiane ale nigdzie nie ma mojego rozmiaru, bo wychodzi mi 65C z mierzenia. U mnie wsparcie spoko. Moja mama spedzila ze mna 4 ostatnie dni i mi bardzo pomagala. Powiedziala ze cycki to byla dobra decyzja. Narzeczony wniebowziety. U mnie wie jeszcze kilka osob ale w pracy zamierzam sie kryc. Dziewczyny, jak to z tym rozmiarem? Moje na razie sa mocno trzymane przez miesien i strasznie uciskaja na klatke. Licze na to ze jak miesnie odpuszcza to jeszcze sie wypchna do przodu. Oby tylko nie zmalaly. Spuchniete w zasadzie nie sa, tylko lekko przy pachach i mostek. Obwod wskazuje 83 cm zaledwie, ale pod biustem mam tylko 64 cm wiec oby mi zostalo to C. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Izzuuu- moi rodzice też są na wielkie nie powiększaniu piersi.. co gorsza mój też jest przeciwny, powiedział, że jeśli cokolwiek wyczuje to nigdy ich więcej nie dotknie i za wszelką cenę próbuje mnie odwieźć od operacji.. żeby było mało wciągnął w to dziecko... ehhhh.. dlatego tyle lat zwlekałam... prawie jesteśmy rówieśniczkami i wierz mi, gdybym miała w mim wsparcie zrobiłabym cycusie naście lat temu... niedawno doszłam do wniosku, że życie jest zbyt krótkie i trzeba spełniać marzenia, nawet jeśli wszyscy dookoła są na nie, bo robię to dla siebie, żeby w końcu czuć się komfortowo w łóżku, żeby lepiej wyglądać na co dzień i nie zazdrościć na ulicy kobietom dekoltów.. dlatego niezależnie od otoczenia 27.07.2017 DOGONIĘ MARZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Hej, ja jutro idę na zdjęcie szwów wieczdjecia wyślę po powrocie bo będzie już trochę ładniej. Ja mam okrągłe tsf allergan 295 okrągłe Pewnie się zmniejszą jak piszą inne dziewczyny Ale ja chciałam takie które będą do mnie pasowały. Na razie jestem zadowolona Choć mam wielkie sterczące sutki Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
A i chciałam napisać ze czuje się super ( 8 doba) Lewa strona extra Ręka i cycek nic nie boli Natomiast pod prawą pachą mam jeszcze ucisk mięśnia Noce lepiej Nawet trochę na boczku śpię Jak się budzę to czuje ucisk w mostku który przechodzi jak się rozruszam Od stanika nam bezdechy wiec szybciej się mecze. Ja brałam rutinoscorbin i wit c przed operacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Sylwia, Ty chudzinko, myslę ze masz rozmiar D, a nie C. Kto Ci to powiedział? 19 cm różnicy to masz wiekszą różnice niż ja, a ja mam D :-) Mnie zmalały w ciągu trzech tygodni. Po miesiącu uważam ze można sie czuć bezpiecznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam 34 lata i nawet siostra nie powiedzialam. Wie tylko mój mąż. Naprawdę nikt się nie kapnal bo zawsze nosiłam wielkie puch upy;) jeśli chodzi o rozstaw piersi Jestem miesiąc po i nadal jest duży:( mam nadzieję że się zmniejszy jak piersi zmiękną bo narazie nawet nie mogę za bardzo ich w staniku ułożyć:( w zasadzie pasują mi staniki tylko z esotiq i z h@m. Dziś byłam w tk maxx i było dużo pięknych i tanich Ale w każdym źle wygladaly:( Mąż też mi najpierw gadał że nie rób nie rób a potem usłyszałam że szkoda że jak se już robilam to że większych nie zrobilam. A teraz chętnie bieliznę kupuje:)) także nie martw sie tym :) bo mój naprawdę jest zadowolony chyba głównie z tego że pozwalam mu je dotykać i nie marudzę przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie to krepowalo a teraz w mózgu się odblokowalo i może;)) ba zaczęłam się nawet upominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Monia22 zobaczysz, ze jak juz zrobisz i dasz im czas na rekonwalescencje to facet będzie zachwycony. Spełniaj marzenia. Nie patrz na innych to jest Twoje Ciało, robisz to dla siebie nie dla innych. Wierz mi, że teraz kiedy mam piersi jestem szczęśliwsza, a to procentuje. LOLA kurcze tak długo masz czekać. Ja pamiętam jak zapytałam, czy ponad dwa tygodnie po operacji mogę na święta ubrać inny stanik to stwierdził, że nie ma problemu,jeśli to nie będzie codziennie. Jestem juz 1,5 miesiąca po operacji i noszę staniki bez fiszbin, ale usztywnione lekko,żeby jakoś ta pierś jednak trzymały. Na codzień noszę kamizelkę pooperacyjna, ale jak gdzies wychodzę to zwykły delikatny z koronki ubieram. Jeśli chodzi o blizny to jak zakładam stanik z fiszbinami to nic mnie nie boli, nie ociera itd., ale boję się że może jakoś zniekształce implant, Sama nie wiem. Poczekam do lata na staniki z fiszbinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Izuu zawsze pocieszające jest to, że to będzie twoj ostatni sezon w push upie. Jeny lato i te grube wypełnienia to był dla mnie koszmar. Raz że gorąco, dwa wstyd czy nie widać że tam nie ma biustu. Teraz po operacji Komfort psychiczny nieoceniony. Sylwia mi puścił mięsień i piersi mam optycznie większe, zbliżyły się, nie są ani za małe ani za duże. Przed okresem miałam takie balony, że mąż się zaniepokoil czy aby mi nie spuchly hehe. Pamiętam jak po kąpieli zastanawialam się kiedy mi przejdzie te napinanie piersi i reagowanie na chłód, i jakoś minęło nawet nie wiem kiedy. Siniaki to też normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado pochwalisz się co kupiłaś za bieliznę. Podeślę Ci moje dwa staniki i body, w których bez stanika wyglądam obłędnie, ale wstydzę się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Dokładnie tak jak mówisz Lola. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Monia22 masz nasze wsparcie, wiemy co mówimy. Pierwszy tydzień jak będziesz obolała to przygotuj się na słowa krytyki, typu, po co ci to było, czy, a nie mówiłem, ale później facet będzie cię nosił na rękach a mama powie, że dla takiego efektu sama by sobie zrobiła. Cytrunia fajnie że u ciebie wszystko dobrze. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Nie mówcie ze tak faceci mówią... kurcze mój to mnie mył, kładł do spania i nie powiedział ani słowa. A teraz mówi ze oboje czekaliśmy aż się będziemy nimi cieszyć. To chyba aniol nie chłop xD Monika prześlij mi też te zdjęcia z chęcią zobaczę jaki efekt w takich strojach bo ja muczę jeszcze długo czekać zanim ubiorę body niestety :-( tak jak piszesz, strasznie długo ale tak lekarz kazał nie wiem czemu :-( chyba jestem jedyną z takimi zaleceniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Monia22 no nadal czaruje;) od operacji dzwonilam do niego z 4 razy i bylam 2 razy. Ani razu nie dal do zrozumienia , ze zawracam mu glowe. Raz mnie przyjal w szpitalu a wczoraj w klinice. Wczoraj zrobil usg bo mam straszne opuchniecia z boku piersi i do tego barfzo twarde. Powiedzial, ze lepiej sprawdzic czy nie ma krwiaka. Standardowo zartowal. Opowiadal historyjki o operacjach powiekszania penisow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ja chyba tez jestem mega szczęściarą w takim razie bo nie dosc ze narzeczony mi pomogl spelnic to marzenie to tez jak u Popielatej mnie myje, zmienia opatrunki, w nocy pomaga wstac do łazienki. W pierwszych dniach jak było teagicznie to nawet majtki mi w łazience na tyłek zaciągał. Teraz to już na milion procent jestem pewna, ze dobrze robie biorac go za męża :) Ja po operacji odstajacych uszu spotkalam sie z fala krytyki w pracy wiec o cyckach mowic nie bede ale jak ktos zauwazy i bedzie wscibski to powiem krotko: nie twoja sprawa. I mam gdzies co ktos powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×