Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Karla Ja tam biorę max haha lepiej mieć za duże niż za małe ;) bo za małe mam teraz haha ;) karykatury ze mnie nie zrobi, bo słyszałam, że jak ktoś chce się zrobić na plastik to nie u niego ;) ;) I to jest super, że nie robi partactwa, bo ogromne nie oznacza śliczne, a to ma być przede wszystkim śliczne i estetyczne heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Hejka dziewczyny nie było mnie kilka dni... majówka u mamusi .. :) nadrabiam czytanie .. :) trochę się działo.. cieszę się że u dziewczyn po wszystko jest ok.. szybkiego powrotu do sprawności życzę.. :) Ja mam nadal mętlik w głowie co do wielkości.. szukam czytam.. dziś znalazłam na beauty wątek dotyczący doboru wkładek .. dziewczyny podają zdjęcie z wyjściówką i wymiarami.. to tak informacyjnie.. czy ja też mogę poprosić o fotki?? monikawitek22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Karla niezle zdjecia;) i cycuchy tez piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Karla - boskie :O zazdroszcze że Ty już po i że tak genialnie wyszło !! U mnie pewnie aż tak "wow" nie będzie bo mam mniejszy implant, z tego co kojarzę Ty coś ponad 400 a ja 320 tyle że najwyższy profil :) Marbier88 Dr trzyma się ściśle wymiarów klatki, mi się nie udało przekabacić na większe bo jak to powiedział "szerokość piersi jest najważniejsza, miejsca nie wyczarujemy" także smutno mi ale mam nadzieję że te 320 przy mojej chudości będzie widoczne :D Znam zresztą przypadki gdzie i tak w trakcie OP wcisnął większe haha nadzieja umiera ostatnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Wiem, ze Dr trzyma sie wszystkich wymiarów. Dlatego mówię, że jezeli np.zaproponuje mi 300 lub 320 to wezme 320 byle najwyzszy profil. Ja rowniez jestem drobna. Chociaz 10msc po porodzie to jeszcze nie odzyskałam swojej wagi sprzed porodu, bo mam o 3kg mniej. Obecnie 49 kg 166cm wzrostu. Walcze o kazdy kg ale ciezko mi przytyć. Wg mnie klatki nie mam wąskiej do tego te dwa małe worki. Nie licze, że wcisnie mi 400 byle by nie mniej niz te 320. Śmieje sie do mojej przyjaciólki ktora we wrześniu robila piersi u Muraszko, ze karmieniem przygotowałam cycki do op heh miejsce jest heh. Mówią, ze nie liczy sie implant a rozmiar jaki chcemy uzyskac bo rodzajów implantów jest odo groma. Wiec zobaczymy.Dam znać w środę po wizycie jak tam u mnie sprawy wygladają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Marbier ja w środę miałam mieć kontrole ale idę w czwartek do Dr bo chce żeby zrobił mi te nici pdo :D tez jestem ciekawa tego zabiegu , miała moze któraś z was kobietki te nici ???. I tak jak piszecie dziewczyny lekarz jest naprawdę rzeczowy wie co robi wiec w 100 procentach zdać sie na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla A szkoda że nie środa hehe ;) Ale przez stronę jak się zapisywalam, to tylko na środy on ma możliwość zapisu na wizytę :) 6 miejsc tygodniowo ;) słyszałam, że i tak tłumy są u niego ;) Moja znajoma jest świeżo po zabiegu nićmi i poleca sobie . Mówiła tylko, że nieprzyjemny ból, ale porównywalny do tego podczas powiększania ust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Ooo dziękuje za informacje Marbier:) tak ze sobą piszemy na forum ,wysyłamy nagie zdjęcia czasem się tez zwierzamy ale nikt nie wie jak kto wyglada :D dziwne a jednocześnie interesujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej karla czy mogłabyś mi przesłać fotki jak teraz wyglądają twoje piersi? kryska2323@wp.pl Ja mam już operacje w sobotę i nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Dziewczyny czytam Was regularnie:) Cieszę się że macie taką radość z piersi.Zastanawiam się tylko jak Ada, ta co miała problem z zębami ,dawno nic nie pisała. I oczywiście poproszę o fotki Karla,Cytrunia,Monika,ja za 2tyg.konsultacje mam,trzymajcie kciuki. natasza251@autograf.pl Miłego dnia,u mnie dziś pięknie od rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Kryska jak spanie,samopoczucie przed operacją? Robisz u Charazinskiego jak db pamiętam.Przypomnij mi jakie implanty i z jakich wymiarów startujesz,ile za operację finalnie płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla O tym samym pomyślałam heh Cieszę się, że znalazłam Was i przede wszystkim dziewczyny które operował Muraszko :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karla nic***ewnie jeszcze przede mną, więc nie pomogę. Z resztą usta się obawiam zrobic, bo boję się tego uczucia majstrowania przy ustach, a co dopiero te nici. Dlatego ciekawa jestem również co i jak?! A co do ust to już chyba prędzej zrobiłabym sobie implanty ust, szybko bezboleśnie i niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Izzuu poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Monia !!!! Petarda :D jak jakiś facet by się podszywał pod babeczke na forum to miałby na nas nie złe uzywanie za darmo hahahs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla Na pewno nie jeden taki agent sie tu znalazł. Desperat małolat hahaha a później chodzi i opowiada kolegom, że poznał super babke i mu zdjecia sama wysyła hahaha Trzeba uważać bo takich napaleńców w sieci jest od groma... bleee hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Kryska Msnats powodzenie dziewczyny. Bedzie wszystko dobrze. Obudzicie sie juz z cycuchami i to jest piekne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Karla nie podsuwaj pomysłu hehe... Być może i tacy się znajdą :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to niech sobie popatrzą haha, swoimi małymi się pobawią, bo tylko to mogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Jak samopoczucie ? To juz za 2 dni ten wielki dzień pozegnania push'upów hehe . Ile czasu przed operacją musiałaś dostarczyc wyniki badań i usg ? I jaki koszt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzuu narazie spanie ok ale pewnie od czwartku to raczej już nie będzie :P Ja robię u dr Charytonowicza w kilinice dr Szczyta, cena to 16000, mam mieć okrągłe 415 ml, profilu nie wiem. Moje wymiary to w biuście 86 cm a pod 72.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla masakra jakie ładne, w życiu bym nie powiedziała ze zrobione, naprawdę śliczne i duże. Mam nadzieje ze wyjdą mi podobne. A twoja figura ulala, niezła łaska z ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Izzuu miło ze o mnie pamiętasz :) trochę nie było mnie w kraju , odcielam się tez od neta bo potrzebowałam resetu , z zębem nadal walczę bo trochę mi się pokomplikowało ale jest odrobine lepiej Co do cycków -lewa jak moja nic już nie odczuwam mogę śmiało na niej spać a prawa od kilku dni pobolewa do tego gdzieś tam w środku szczypie No nie za fajne uczucie Martwi mnie bo to ta sama strona co zęby i już się wkręcam Pod koniec mca podjade do doktorka na drugi fraxel to mu opowiem co i jak i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Mnie moj facet uświadomił w tym temacie hahaha mówi tylko buzi nie wysyłaj bo Cię na jakieś strony wrzuca i będzie cyrk hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziecwzyny za pomoc!;))) Operacje mam 14.05 u dr Muraszko,ale po rozmowie z nim namawia do 375 ml...ja nie ukrywam,że wolę jednak po zobaczeniu waszych zdjęć te 400 bo wolę większy widoczny efekt...jeśli place to chyba mam decydujące zdanie? Karla ma z******te,cudo i o taki efekt mi chodzi...ponad 400 ma ale już wolę nie pytać o jeszcze większy skoro na 400 kręci nosem haha..operacja tuz tuż..;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziecwzyny za pomoc!;))) Operacje mam 14.05 u dr Muraszko,ale po rozmowie z nim namawia do 375 ml...ja nie ukrywam,że wolę jednak po zobaczeniu waszych zdjęć te 400 bo wolę większy widoczny efekt...jeśli place to chyba mam decydujące zdanie? Karla ma z******te,cudo i o taki efekt mi chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pameli
Witajcie kochane jestem 5 dzien po zabiegu powıekszanıa piersi jestem przeszczesliwa pomimo bolu i dyskomfortu dzien jest ok ale w nocy jest ciezko:/ w srode mam wızyte kontrolna ı jestem pozytywnie nastawıona jestem posiadaczka 330cc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pameli
Prosze o pomoc czym zmylyscıe slady po flamastrze z ciala ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Dziękuje dziewczyny :) :* flamaster u mnie zszedł od zwykłej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Pameli witaj wsrod cycolinek;) tez mam 330cc anatomiczne. Dzisiaj mija 3 tyg. Masz okragle czy anatomy? Jakie mialas wyjsxiowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×