Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Marbier88
Cytrunia333 ja też poproszę :) tusiaczeq_01@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrunia333 Piękne piersi :) Naturalne . Efekt na prawdę super :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscKarla a jakiej wielkosci robiłas u Muraszko ? Ja mam juz operacje za tydzien u niego, tyle stresu, pytań i nadal niewiem który rozmiar wybrac 375 czy 400...mam 164 cm i waga 56. Moze cos doardzicie? masakra..Jak mozesz wyslij na maila swoje nateo25@wp.pl Ja na pewno sie wam pochwale po OP;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc Karla chyba od ciebie dostałam zdjecia wczesniej.. są piekne tylko jaki to rozmiar? i jakie masz wymiary (wzrostu,wagi) moze jakos siebie porównam i łatwiej mi bedzie z podjęciem decyzji;)) dzieki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika88 już nie goscik piersi idealne !!! Takie właśnie mi się marzą :) z niczego zrobić coś :) cuda! :) ja chyba jednak powinnam być facetem, bo lubię piersi heh. Może to głupie, a może przez to, że ja nie mam nic ale gdy widzę dziewczyny na ulicy , czy oglądam ciuchy na fb to wszędzie widzę tylko cycki i nic więcej haha cieszę się Waszym szczęściem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ja też poproszę natalka315@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
Cytrunia ja też z chęcią bym zobaczyła :) magdamoja1987@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Maribier88 ja mam w telefonie w galerii praktycznie same cycki. Nie dzieci nie męża a cycki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika88 już nie goscik Hahaha od razu mi lepiej ;) bo już myslalam, że faktycznie w drodze do plastyka powinnam przy okazji psychiatrę odwiedzić haha albo egzorcyste zawołać ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Cytrunia moje są juz prawie dwa miesiące odrętwiałe pod spodem, w ogóle ich nie czuje i sutki bardzo wrażliwe :-( ciekawe ile będzie to trwało bo ja już praktycznie zapomniałam ze operację miałam. Dziś pierwszy raz poszłam na solarium, opalam się bardzo mało bo lubię tylko zlocistą skórę ale jednak.. a lekarz pozwolił dopiero w lipcu. Tylko ze lato jest i nie lubię mieć bialych ramion :-/ Czy któraś z was dziewczyny tez korzysta z solarium ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Cytrunia, zapomniałam dodać że też bardzo poproszę o zdjęcia :-* czarnulka92@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Nati duże masz te zaproponowane implanty... kurcze a ja miałam wybór tylko między 290 ml a 325. Małam wątpliwości czy te malutkie implanty nie będą dla mnie za duże, bo miałam dużo swojego gruczołu. Wybrałam 325 i teraz myślę że jakbym mogła to brałabym jeszcze większe :-) także rada taka - najlepiej większe, myslę ze 400 ml to fajny implant ale też dużo zależy od tego jaką masz wyjściówkę :-) jak nie masz nic to nie zastanawiaj się, a jeśli coś masz, czyli np miseczke B to myślę że implant 375 tutaj by wystarczył :-) ja mam 160 cm wzrostu i 56 kg :-) napisz jeszcze jaki efekt chcesz uzyskać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
Cytrunia, fajny efekt :) jak na implanty mniejsze niż 300 to faktycznie wydają się spore. Jesteś szczupła i masz pod biustem pewnie niewiele, może dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Mam 75 pod biustem Trochę pewnie zmaleją Ale mój lekarz mówi ze praktycznie nic Lekko od góry tylko opuchlizna zejdzie Ja tam jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Co do bluzn to moj lekarz mi tlumaczyl ze jest taki moment ze zaczynają brzydko wygladac ale to normalne i zeby sie nie stresowac bo to minie i bedą sie znienialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam obecnie miseczke B;) zależy mi na takim ..widocznym efekcie;D żeby było je widać bez dekoltu i nie załowała potem kasy, bólu ze sa za małe;) cięzko mi nawet porównać rozmiary, bo żadna z dziewczyn z tego co czytam nie ma 400ml i głowie się już tyle czasu a zaraz operacja...popielata_Lola a jaką mialaś miseczke przed op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Na to, ja mam 390-cc anatomia najwyższy profil. Jestem po operacji 9 dzień. Wyjściowe pełne B. Jestem bardzo zadowolona z rozmiaru. Pełne D. Na razie się ukladają, schodzą bo są za wysoko co mnie niepokoilo. Natomiast rozmiar jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ja miałam przed operacją rozmiar B i implantem 325 ml uzyskałam tez D :-) Myślę że z tak dużego rozmiaru wkładki i takiej wyjściówki możesz mieć o wiele więcej :-) Ja jakbym mogła się cofnąć to wzięłabym 350 ml implantu bo D to jednak nie jest Bóg wie jaki rozmiar :-) taki solidny stanik z pushupem i efekt taki sam :-) za 10-15 lat po dziaciach zrobię sobie miseczke E :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Prawda jest taka ze to lekarz cie mierzy i dopasowuje implant do sylwetki Moze wsadzic wiekszy ale wiaze sie to z wiekszym bolem i dluzszą rekowalensencja To tak jakby w poszewke od jaska wsadzac duzą poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Dzięki za fotki Cytrunia :-D fajne cycki, nieduże ale do Twojej drobnej budowy pasują :-) ciesz się bo masz świetną figurę :-) Masz rację, tez to chciałam napisac. Większy implant to większy ból i rekonwalescencja dłuższa. Jak juz robić cycki to dobrze jakby ten implant nie był monstrualnych rozmiarów do drobnej budowy, bo to jednak ciało obce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGosia
Cześć dziewczyny. Czytam forum od pewnego czasu. Ja mam zabieg w poniedziałek u dr Kolasinskiego. Jestem bardzo szczupła. 160 cm 42 kg pod biustem 63 szerokość podstawy 9.5. Będę miała implanty anatomiczne Polytech 230. Nie mogę się doczekać a jednocześnie bardzo się stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Dziewczyny a powiedzcie mi co wasi lekarze mówili o spaniu bez stanika ? Po jakim czasie mogę już ściągać biustonosz na noc ? Nie cierpię spać w żadnych szmatkach, w ciągu dnia mi nie przeszkadza. Mój lekarz zalecił aż do sierpnia w ciągu dnia, nie wiem jak w nocy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Nati skoro chcesz duże, nie boisz się że będą za duże, a wręcz przeciwnie to weź 400ml. Co prawda mam 315ml, ale mogę sobie wyobrazić większe i uwierz balony to nie będą. Uważam, że to wcale nie jest tak dużo jakby się mogło wydawać. Ciekawa jestem wymiarów tego implantu, bo jeśli jest szeroki to ml wejdą w objętość i wcale ta pierś nie będzie duża, chyba że implant jest wąski a całe te ml wejdą w profil to będzie niezły okaz :) :). Skoro lubisz duże, a lekarz powiedział, że Twoja budowa na to pozwala, to nie ma co się zastanawiać. Nie zawsze mamy możliwość wyboru, często nasza budowa ciała nas ogranicza,dlatego jesteś szczęściara :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrunia czy ja mogę prosić o zdjęcia. Ja mam już operacje za tydzień i nie mogę w to uwierzyć, ze to naprawdę się dzieje, ale zarazem coraz bardziej się boję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cytrunia czy mogłabym tez prosić o zdjęcia kryska2323@wp.pl Ja mam już operacje za tydzień i nie wierze ze to się naprawdę dzieje, cieszę się i nie umiem się doczekać ale tez z każdym dniem coraz bardziej się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum cały czas zacina, niekiedy nie mogę wejść przez cały dzień albo mam problem się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Cytrunia i Lola przeslijcie zdjecia karolek2013@onet.pl z gory dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×