Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość goscSylwia
Tornado a podeslij mi prosze swoje foty na czas okolo 2 tygodnie po operacji i teraz. Syllko92@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Tornado dziękuje ze mnie pocieszasz, ale ja tego tak nie widzę. Dla mnie nroznica jest ogromna. Jeśli za kolejne 2 tyg nic się niezmieni (a zmienia się na gorsze tylko) będę ostro rozmawiać z chirurgiem. Zapłaciłam 17,5 tys i bardzo zle się czuje z efektem. Bardzo chętnie zobaczę twoje zdjęcia bo jest nadzieja ze to przejściowe. Piersi są dużo mniejsze niż po operacji bo mój stanik 36c (taka ma numerację) jest luźny i marszczy się trochę (był napięty). Monika przesłałam zdjęcia. Jeśli chodzi o rozmiar to z tej większej, okrągłej tak jestem zadowolona, ale ja nie chciałam mieć bardzo dużych piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Maryska wysłałam. Powiem tak, oczywiście skonsultuj się z lekarzem, ale ja mam na to nieco inna teorie. Myślę, że będzie dobrze, to jest za krótki czas, jednak 17000 to spora suma i jest niepokój, czy aby się poprawi z czasem. Ciakawa jestem Co na to lekarz,on wiele już wiedział, więc wie dokładnie co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem po konsultacji. Jak to doktorek powiedział zartem szału nie ma ;) ( to ja wiem haha) Zaproponował mi okrągle mentor uhp 320 cc Nie mam bladego pojecia co to znaczy hahah Powiedzialam, że chce ladne sterczące D Ale teraz tak sie zastanawiam czy te 320 nie będzie małe. Fakt ze profil najwyzszy. Termin operacji 23lipca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska84
Monika, tornado: mam do Was jeszcze jedno pytanie. Czy możecie mi wytłumaczyć co macie na myśli z tym „puszczaniem” mięśnia? Ja nie rozumiem, który mięsień trzyma? Ten w za małej piersi czy ten w dużej? Może to głupie pytanie ale kompletnie nie wiem jak to rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Maryśka ja naprawdę cię nie pocieszam:) będą ładne bo juz są. Wysłałam ci zdjecia z dzis i z 2 tyg. A jesli chodzi o trzymanie mięsnia - każda pierś goi się inaczej - ma swój czas bo jedna jest mniej a druga bardziej *****iwa ze względu na prawo bądź leworęczność. Ta którą masz mniejszą jest jeszcze trzymana przez mięsień jest trochę wyżej bo jeszcze miesień walczy z impantem jak sie podda to ona się obniży i zacznie nabierać kształtów. Naprawdę bedziesz mieć imponujący rowek o którym zawsze marzyłam. Daj piersią czas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Tornado przeslij mi roznice pomiedzy teraz a krotko po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolek poszło. Sorry za widok popalcowanego lustra - moje dziecię nagminnie je palcuje - myję je tylko w soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Tornado ja tez jeszcze poprosze o takie okolo 2-3 tygodniowe ;) syllko92@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado moje z lustrem robią dosłownie to samo. Nie myje poddalam się :):) Poproszę również fotkę aktualnie. :) :) monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Dziewczyny!!!!!!!czy można brać antykoncepcję hormonalną w trakcj4 operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Clarka mi chirurg powiedział, że antykoncepcja nie stanowi problemu (używam antykoncepcji w formie implantu, który zmienia się tylko raz na 3 lata). Jednak było mi powiedziane, że jestem młoda, dlatego nie ma zagrożenia, że zrobi mi się zakrzep jakiś. Myślę jednak, że każdy chirurg podchodzi do tego indywidualnie i nie powinnaś się w tej kwestii słuchać nas, tylko osoby z którą będziesz mieć konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
Cześć dziewczyny. Trochę mnie tu nie było. Jak wróciłam do pracy po operacji i wpadłam w wir roboty to na nic czasu nie miałam:( widzę sporo nowych osób. Maryśka84 ja miałam sporą asymetrię przed op i mam włożone różne implanty. W pon minął 8 tydzień od zabiegu i widzę ze piersi ciagle się zmieniają. Po op miałam duża asymetrię ale odwrotna niż przed (tzn ja tak twierdziłam ze duża ale moj małżonek „pukał się w głowę”ze wymyślam). Mam wrażenie ze to się jeszcze ciagle zmienia. Piersi ciagle pracują. Jeśli chcesz podeslij mi fotki- odadoz12@wp.pl. Ja już przeczytałam wszystkie możliwe strony w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa123
I jeszcze mam taka nietypowa sprawę ;) A właściwie pytanie. Bo w sumie to najlepiej was zapytać:) Co robicie ze stanikami sprzed op? Wyrzucacie? Kiedyś była taka akcja ze można było oddać do sklepu i miało się zniżkę na nowy ale teraz nie mogę nic takiego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaPrzybyl
Dziewczyny, moja siostra po operacji również dostrzegła niewielką asymetrię ale po zejściu opuchlizny piersi wyglądały identycznie. Więc nie macie czym się przejmować. Ona miała ciągły kontakt z lekarzem, który ją operował. Mogła pisać o każdej porze dnia i nocy jak tylko coś ją zaniepokoiło. A jaki kształt implantów macie anatomiczny czy okrągły? Może to też ma jakieś znaczenie? A czy, któraś z Was powiększała piersi metodą przeszczepu tkanki tłuszczowej pobranej np. z okolicy brzucha???? Bo jestem ciekawa jak takie piersi wyglądają po zabiegu! Jakby, któraś z Was mogła dać znać jak to wygląda? Na pewno będę robić zabieg tam gdzie moja siostra w CZS w Wawie ale nie wiem czy ten przeszczep tłuszczu to dobry pomysł! Dajcie znać proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
Dziewczyny moim zdaniem absolutnie nie ma sie co przejmować zbyt wcześnie wyglądem piersi! Ja jestem miesiąc po OP, a moje piersi zaczęły... rosnąć. Tzn pewnie to mięsień puszcza, ale ku mojej uciesze, przez dwa dni - 1 cm w obwodzie więcej :) Mierzyłam się 5 razy bo nie wierzyłam :) Mam te pytanie z innej beczki - czy wy również po operacji długo dochodziłyście do siebie? Chodzi mi o ogólne zmęczenie... przed op spalam po 6-7 h i było ok, teraz sypiam po min 8-9 godzin i nie powiem, żebym wstawała super wyspana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Magdaaa111 tak to normalne. To są efekty narkozy jak i ucisku na klatkę przez który na początku mamy bardziej płaski oddech. Ja dochodziłam do siebie ponad dwa tygodnie i nadal czuję się znużona i senna, choć z oddechem jest na szczęście lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
A mam jeszcze pytanie do dziewczyn które są już długo po operacji. Czy jak piersi już porządnie zmiękną to będą "ruchome"? W sensie czy będę mogła je porządnie zebrać do środka? Na razie mam twarde i sporą przerwę między nimi a wczoraj kupiłam stanik sportowy, który przy obecnym stanie piersi wydaje mi się za mały chyba własnie przez tą przerwę między piersiami. I zastanawiam się czy bedę mogła zebrać piersi bo wtedy powinny się idealnie wpasować w miseczkę. Dajcie znać żebym wiedziała czy go wymienić czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikula653
Jak długo Wam się sączyło z rany? Jestem ponad 2 tygodnie po operacji i mam delikatny wyciek z prawej piersi... Czy psikalyscie rany oxycortem lub gentamwcyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska84
Gosciowa zaraz wysyłam. To jest stan 2 tyg po. Niestety nie mam zdjęć ale ja nie dostrzegałem różnicy póki lekarz mi nie powiedział. Teraz widzę bardzo duża. Tutaj zdania są podzielone. Proszę zerknij na to, ja podobnie jak ty przegrzebalam co mogłam w necie i nadal nie wiem nic☹️ Czy mogłabyś tez odpowiedzieć mi na maila i pokazać jsk twój biust się zmieniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Maja ja mam taki plan ze jsk ta różnica się nie wyrowna to ta mniejsza pierś chce wyrównać właśnie tłuszczem. Czytałam na wielu forach ze tak można. A kiedy zniknęła asymetria u twojej się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
U mnie trzeba było odstawić środki antykoncepcyjne, ale nie wiem na ile czasu przed operacja, bo nie uzywalam nigdy i nie używam :) Gościowa witaj ponownie :). Ja moje staniki rozdałam przyjaciolkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Sylwia pewnie ze będą ruchome. Jestem dwa miesiące po operacji i mogę z nimi robić już bardzo dużo. Jeszcze przy calkowitym przybliżeniu czuje lekki opór, ale widzę, że z dnia na dzień są inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Tornado roznica jest ogromna. Teraz sa piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mi się nic nie sączyło z rany tylko delikatnie brudziła mi się gaza. Ja miałam psikac octaniseptem i przez 14 dni smarować altabactinem i opatrunki na ranę z gazy jalowej i plastra. Zadzwoń może lepiej do kliniki i zapytaj co masz zrobić:)) pewnie nic się dzieje Ale lepiej dopytać. A jeśli chodzi o ruchomośc piersi to moja już są bardzo miekkie i mogę je przybliżać i wtedy mi się podobają Ale nie umiem kupić takiego stanika który by je zbliżał i nie miał fiszbin. Nie wiem o jaki pytac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Hej dziewczyny, wróciłam !! z nowymi cycuchami. Marbier88 ja mam dokładnie tez sam implant. Wydawały mi się ogromne, ale po zdjeciu stanika stwierdziłam że przesadzam. Nie są ani duże ani małe, do mojej klatki jednak większe wyglądały by dziwnie (te nie wchodzą pod pache :) na wprost lustra i od boku są bardzo fajne, wydawały mi się male jak patrzyłam spod brody :P jeśli masz możliwość co do budowy ciała - bierz większe, ale jeśli dr uzna że się nie da - nie martw się, przy naszych gabarytach i tak będą łądne :) wstawie foty jak już odważe się sama ściągnąć stanik, narazie się nie nadaje.. ogólnie wszystko zniosłam całkiem dobrze, bez wymiotów, na jakiś mega ból też nie narzekam. Najgorsze pierwsze wstawanie i podciąganie się z łóżka. Tabletek anty nie odstawiałam. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Monika88 przypomnij mi jaki masz implant? i jaka wyjscciowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Oo potwierdzam! Jak patrzę z góry to moje też są małe. Ale już w lustrze są piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×