Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Sylwia naprawdę ślicznie wyszły i idealnie pasują do twojej drobniutkiej figury. Teraz jeszcze bardziej nie umiem się już doczekać jakie mi wyjdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
Sylwia to i ja poproszę, jeśli można :) magdamoja1987@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Zlootkoo@wp.pl fotki wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Magdaaa111 rowniez wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
RudaBestia nic nie robiłam. Pas dostałam razem do stanika, był nawet przyszyty a po trzech tygodniach od operacji doktor kazał go wypruć. Miałam cały czas nosić stanik, tak samo jak nadal do sierpnia tylko nie wiem jak w nocy. Na zaleceniach, które dostałam po operacji jest napisane że stanik przez pół roku w ciągu dnia, a po miesiącu można w nocy spać bez. Jestem juz prawie dwa miesiące po zabiegu i nadal w nim śpię :-) żadnych maści, masazy, zupełnie nic. Miesiąc wolnego z pracy, zwolniłam się jakiś czas przed operacją wiec nie potrzebowałam żeby mi doktor cokolwiek wypisał, aczkolwiek proponował :-) teraz mam nową pracę i nowe cycuchy. Jedno co mogę doradzić to cierpliwość i odpoczynek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaBestia
Czy Was też bardziej boli po noc rano? Chryste jakie mam tkliwe brodawki. Piersi bolą, ale same brodawki są bardzo nieprzyjemne w dotyku. Zresztą nigdy tak nie sterczaly. Sam stanik aż mnie wkurza. A słuchajcie, ja przed operacją przed miesiączka miałam Tak, że 4 dni przed okresem miałam cycki jak balony, bolące i tkliwe. A co teraz? Bo jeszcze nie miałam @. Która jest po takich doświadczeniach, bo boję się że mi cycki rozsadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
Sylwia, tez bardzo Cię proszę o wysłanie zdjęcia! Również będę robiła u Charytonowicza i tez mam praktycznie wyjściowa zerowke i trudno podjąć mi decyzję jakie implanty wybrac. banofi.contact@gmail.com Bardzo mi pomożesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Sylwus jeszcze ja poprosze;) karolek2013@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
RudaBestia mnie po nocy masakrycznie boli nadal a wczoraj 3 tyg minely. Na sterczace brodawki kupilam takie silikonowe nakladki bo czasami to w staniku i koszulce przebijaly. W pracy dookola prawie sami faceci wiec nie chcialam wzbudzac sensacji sterczacymi sutkami;)nakladki swietnie sie sprawdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 wyniki zabieram że sobą do szpitala. Koszt 15000. Matko dziewczyny jestem dziś tam znerwicowana że pracować nie mogę.. żołądek podchodzi do gardła.. to już za mniej niż dobe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Monika88 zlootkoo@wp.pl jest poprawny :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
msnats Bedziesz miala okrągłe czy anatomiczne implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Msnats spelniasz marzenia plus stres z narkoza itd. Wszystko bedzie super. Trzymamy kciuki Kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Sylwia piekne:) przesle Ci wieczorem moje 330 anatomy 22 dniowe. Tez mam asymetrie i to spora. Prawa caly czas trzymam mocno miesien i przez to wydaja sie jakby mialy inny ksztalt ( nawet juz lekarza sie pytalam czy na bank wsadzil te same implantwsadzilu:) ale zapewnie ze tak i ze to normalne. Zobaczymy. Za tydzien mam zaczac masaze piersi i wtedy podobno zacznq mocno mieknac. Juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
gośćKarolek skoro wspominasz, że masz dosyć sporą asymetrię to moje pytanie jest czy doktor nie zasugerował Ci dwóch różnych rozmiarow/profili implantów? Ja mam asymetrię i lekarz (Charytonowicz - ten co Sylwia robiła) zaproponował mi dwa różne implanty - jeden ze srednia, a drugi z wysoką projekcją. Sylwia przesłała mi zdjęcia i ma pięknie zrobione, dlatego bardzo się cieszę, że po konsultacji z dwoma roznymi chirurgami postawiłam na Charytonowicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Serenka asymetria spowodowana jest tym, ze jeden jest duzo mocniej trzymany jeszcze przez miesien i jeat duzo wyzej i wydaje sie jakby byly rozne. Nie mialam asymetrii przed wiec nie trzeba bylo 2 roznych implantow. Piersi ukladaja sie/ dochodza do siebie przez 3 miesiace a wlasciwie to do roku. Takze cierpliwie czekam az miesien pusci i implant pojdzie w dol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ja tez czekam az sie uloza bo rzeczywiscie jeden tez chyba jest mocniej trzymany choc prawie nie boli ale chyba trzyma ten miesien. U mnie najpierw bardzo bolala prawa piers zas lewa w ogole. Teraz prawa jest nizej i jest bardziej okragla jakby juz sie ladnie ulozyla podczas gdy lewa zaczela bolec znacznie pozniej i teraz nadal jest nieksztaltna, twarda i jest wyzej. No coz. Czas najlepszym lekarstwem. Mnie po 14 dniach juz w ogole nie boli rano po wstawaniu wiec chyba wszystko ladnie sie goi bo jak czytalam tu wypowiedz ze ktoras z Was boli rano po 3 tygodniach to wspolczuje. Ja mam za to problem z prawym sutkiem bo bardzo boli przy dotyku. A czy Wy smarujecie piersi kremem nawilzajacym? Bo mi sie skora luszczyla i byla taka mocno napieta wiec ze 2 razy ja troche nawilzylam kremem i raz oliwka. Chyba nic zlego sie przez to nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TochaZocha
Po jakim czasie zalozylyscie normalne staniki? Po miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 rozmawiałam z dr przez tel, miałam podwyższone płytki krwi Ale dr powiedział że nie znacznie i damy radę. Reszta wyników była w normie. Implanty będą okrągłe. Powinnam się powoli pakować a robię wszystko inne tylko nie to... ah dziękuję kochane za wsparcie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Trzymaj się ! Będzie dobrze! :) czekam na wieści :) I jestem z Tobą myślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats powodzenia, daj znać jak już będziesz po wszystkim. Pewnie dzisiaj nie będziesz za bardzo spała. Ja już tez w sobotę będę mieć moje cycuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czy mogłabyś napisać co dokładnie miałaś ze sobą w klinice (co ci było potrzebne a co nie)? A ten stanik pooperacyjny jaki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Sylwia- widziałam, widziałam.. super cycuchy!!! :) cieszę się, że wszystkim Wam wychodzą takie fajne.. :) Ja na początku wiedziałam czego chcę, ale im bardziej zaczynam oglądać, analizować, to chyba każde mi się podobają.. :) :) też tak miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Zoch ja jestem juz prawie dwa miesiące a ciągle chodzę w tym pooperacyjnym. Chwała ze wygląda jak całkiem normalny stanik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dzięki dziewczynki, o dziwo stres minął, myślę że zasne chociaż na trochę :-) martwi mnie tylko to że trochę mi znów kaszelek zaczął dokuczac Ale miejmy nadzieję że jutro będzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Msnats powodzenia kochana spij dobrze :) pewnie się obudzisz szybciej niż budzik ja tak miałam :D wszystko będzie dobrze napewno ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Kryska, w klinice dostaniesz: kapcie, pizame przed operacja+majtki, pizame po operacji, recznik. W lazience na wyposazeniu jest szampon do wlosow, balsam do ciala, plyn micelarny, zel do mycia ciala. Wez tylko bielizne, wygodne ubranie(ja wyszlam w tym w czym przyjechalam),szczoteczke, paste i gumke do wlosow jesli masz dlugie i kilka wacikow do twarzy lub jakis zel w zaleznosci czym myjesz twarz. No i ewentualnie swoj maly recznik. Ja wolalam swoj niz ten kliniczny. Nic wiecej nie bedzie Ci potrzebne. Ladowarka to wiadomo podstawa, mozesz wziac jakas ksiazke czy cos ale szczerze watpie czy bedziesz w stanie czytac. Emocje, bol itd. Poza tym ten czas wbrew pozorom szybko mija. Polecam tez jechac juz bez makijazu i kolczykow. Przed operacja bedziesz musiala wziac prysznic i przebrac sie w ta smieszna pizame. I pilnuj sie zeby nic nie jesc ani nie pic nawet łyka bo moze Cie zemdlic po operacji a wymioty po powiekszeniu piersi beda samobojstwem. Obudzisz sie juz w staniku. Jest to stanik pooperacyjny firmy Anita wraz z pasem kompresujacym. Mozesz sobie znalezc w internecie i zobaczyc jak wyglada. Pas bedzie ciasno zapięty ale nie kombinuj sama z jego poluzowaniem. I pamietaj: Bedzie super! Ja sie balam jak cholera a nie taki diabel straszny jak go malują. Niesamowite przezycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×