Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćAda
Sylwia co do łuszczenia skory - smarować , smarować i jeszcze raz smarować nie omijając blizn , po całości jakaś oliwka albo dobrym balsamem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Dziewczyny, mam ochronna pomoc o rade bo nie jestem w stanie przeczytać 800 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Kurczę urwało mi poprzednia wiadomość ☹️ Pisałam o asymetrii po operacji. Równo 2 tyg temu, okrągłe polytech 315. Wyjściowa a. Miałam lekka asymetrię wcześniej ale mało widoczna. Chirurg uznał ze włoży ten sam rozmiar bo skutek może być odwrotny (mniejsza pierś będzie większa). Problem w tym ze teraz jest dużo większa różnica niż przed operacja (wtedy sama tego nie widziałam). Piersi są mniej więcej na jednej wysokości, od góry równe ale dół... masakra, prawa (mniejsza) kończy się Ok 2 cm niżej, myśle ze jest spokojnie pół rozmiaru mniejsza od lewej☹️. Płacze za każdym razem jak zdejmuje ten stanik korekcyjny. ☹️☹️ Na zdjęciu szwów chirurg powiedział ze oceniamy efekt po mcu od operacji. Jakie macie doświadczenia? Czy wasze piersi były równej wielkości? Czy jest szansa ze taki stan jeszcze się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryska to może być opuchlizna i tym że mięsień z jednej strony już puścił a ż drugiej nie. Także cierpliwie czekaj:)) Ja dopiero teraz mam ładne a jestem 7 tyg po. Także głowa do gory:() A piersi trzeba smarować i natluszczac blizny ja w zalecenuecj miałam linomag albo alantan:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
gośćKarolek wybacz, dla mnie zabrzmiało to jakby ta asymetria była już przed operacja ;) A jakie masz wymary jeżeli chodzi o wzrost, wagę i obwód pod biustem? Podzielilabys się zdjęciem? I dzięki Sylwia za dokładny opis na temat tego co ze soba zabrać! Ułatwia to dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ja blizny smaruje obecnie żelem Bliznasil. Mam jeszcze dwa strupki w dwóch miejscach ale już smaruję żeby utrzymać nawilżenie. A piersi dziś natłuszczę naturalnym masłem shea w takim razie. Dziewczyny a na ile czasu zdejmujecie w ciągu dnia stanik? Bo ja zdejmuję do kąpieli, potem od razu smaruję blizny, chwilę czekam i zakładam bo mam schize,ze ten stanik musi byc non stop. Wiec max 30 minut bez stanika dziennie. Czy myslicie ze cos zlego sie stanie jesli np na godzine go zdejme zeby skora troche powietrza złapała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Sarenka nic sie nie stalo ;) jesteamy tu zeby sobie pomagac . mam 164cm i waga 56kg. Pod biustem 75cm. Podaj maila to przesle zaraz ale z zeszlego tygodnia. Musze w koncu sobie nowe zrobic. Mam nadzieje, ze dzisiaj wieczorem mi sie uda i dosle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Maryska 84 mialam dokladniw to samo.moge Ci przeslac zdjecie ale jest koszmarne. Dzwoniłam do mojego lekarza bo bylam przerazona. Jedna byla normalna okragla w miare a druga tak strszanie znieksztalcona i mala,ze nie moglam na to patrzec. Jak opuchlizna zaczela schodzic to zaczelo sie poprawiac. Ale nadal widac ze jedna jest jakby wyzej. Podaj maila. Wysle Ci zdjecie po operacji kilka dni i sprzed tygodnia ( teraz jestem 3 tyg po)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka100
gośćKarolek dziękuję Ci bardzo! :) W końcu są tu jakieś babki, które biorą rozmiary podobne do mojego i nie roznia się tak proporcjami :) Mój mail to banofi.contact@gmail.com A jaka miałaś wyjściowke? Zapomniałam zapytać, a nie znalazłam w Twoich wcześniejszych wypowiedziach (albo już mi gdzieś ulecialo z głowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Sarenka mail poszedl. A Ty kiedy masz op? Jaki rozmiar wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Tornado, karolek, dziękuje wam za odpisanie. Karolek proszę prześlij mi fotki ja tez ci puszczę. Maryska84@o2.pl. Ja jestem załamana, bardzo się boje ze ta różnica w rozmiarze zostanie bo wysokość jest prawie taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Sarenka pomylilam Cie z Maryska przeprawszam;) wyslalam Ci zdjecie na kilka dni po op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Maryska zdjecia poszly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Karolek twoje są rowne teraz. A wcześniej tez w samym rozmiarze nie miałaś dużej różnicy. Zobacz moje jest dużo gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poslijcie mi też zdjęcia wieczorem podeślę swoje agatad.21@poczta.onet.pl A stanik z pasem nadal nosze:( mam wizytę kontrolna dopiero 18 maja i boję się że coś jest nie tak. Piersi nadal mam daleko od siebie...pewnie tak już zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Maryska powiem Ci,ze roznica jest naprawde spora. Lekarz to widzial czy konsultowalas to tylko telefonicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Martwię się tym ze to już 2 tyg od operacji a ra różnica się zwiększa a nie zmniejsza ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Tornado poszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Widzial na zdjeciu szwow. Powiedzial ze bedzie sie zmniejszac ale idealnie rowne nie beda nigdy. Kazal czekac do 29 maja bo wtedy wizyta mc po operacji i wtedy sie ocenia efekty. Nie wiem jak wytrxymam do tego czasu. Jesli to sie nie ulozy to ja sibie nie wyobrazam tak wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Maryska a jakie mialas rozmiar implantow wkladane? I jakie wyjsciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karolek:)) piękne. Maryska poslij mi zdjęcia to podeślę Ci jak moje wyglądały na początku a jak teraz - pewnie się uspokoisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska84
Wyjściowe A. Implanty 315 okrągłe. Była mała asymetria w rozmiarze ale zauważyłam ja dopiero po konsultacji przedoperacyjnej. Tak jak pisałam twierdził ze lepiej włożyć równe implanty. Jak widzę ta różnice tak jak piszesz jako bardzo duża. Czy macie tutaj takie historie ze były duże różnice w rozmiarze 2 tyg po operacji? Czy dziewczynom już tak zostawało? Proszę pomóżcie bo dół straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Wyjściowe A. Implanty 315 okrągłe. Była mała różnica w rozmiarze przed ale dostrzegłam ja dopiero na konsultacji przedoperacyjej jak mi pokazał. Mimo to Powiedział ze równej wielkości bo sytuacja może być odwrotna. Dziewczyny czy słyszałyście o takich sytuacjach ze po 2 tyg od operacji piersi były rożnej wielkości? Jak to się kończyło? Ja jestem przerażona nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska84
Wyjściowe a. Implanty 315 ml okrągłe. Była mała asymetria, ale ja ja dostrzegłam dopiero na konsultacji przedoperacyjej. A teraz załamka. Chirurg mówił ze nie włoży rożnej wielkości bo sytuacja może się odwrócić. Myślałam ze wie co robi. Na zdjęciu szwów powiedział ze na większej piersi większy obrzęk i różnica będzie się zmniejszać. Ale ja np 5 dni pomooetacji wyglądałam Ok a teraz się to zwiększa! W tej mniejszej mam już czucie w brodawce, w większej nie. Ale dół większej to dwa razy taki jak drugiej. Dziewczyny czy znacie takie historie? Ze 2 tyg pomooetacji duża różnica w rozmiarze? Ja jestem przerażona co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Wyjściowe a. Implanty 315 ml okrągłe. Była mała asymetria, ale ja ja dostrzegłam dopiero na konsultacji przedoperacyjej. A teraz załamka. Chirurg mówił ze nie włoży rożnej wielkości bo sytuacja może się odwrócić. Myślałam ze wie co robi. Na zdjęciu szwów powiedział ze na większej piersi większy obrzęk i różnica będzie się zmniejszać. Ale ja np 5 dni pomooetacji wyglądałam Ok a teraz się to zwiększa! W tej mniejszej mam już czucie w brodawce, w większej nie. Ale dół większej to dwa razy taki jak drugiej. Dziewczyny czy znacie takie historie? Ze 2 tyg pomooetacji duża różnica w rozmiarze? Ja jestem przerażona co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Wyjściowe a. Implanty 315 ml okrągłe. Była mała asymetria, ale ja ja dostrzegłam dopiero na konsultacji przedoperacyjej. A teraz załamka. Chirurg mówił ze nie włoży rożnej wielkości bo sytuacja może się odwrócić. Myślałam ze wie co robi. Na zdjęciu szwów powiedział ze na większej piersi większy obrzęk i różnica będzie się zmniejszać. Ale ja np 5 dni pomooetacji wyglądałam Ok a teraz się to zwiększa! W tej mniejszej mam już czucie w brodawce, w większej nie. Ale dół większej to dwa razy taki jak drugiej. Dziewczyny czy znacie takie historie? Ze 2 tyg pomooetacji duża różnica w rozmiarze? Ja jestem przerażona co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska84
Tornado wysłałam. Przepraszam ze moje posty się zdublowaly tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryska są naprawdę już piękne i wcale Ci nie slodze. Wieczorkiem podeślę Ci moje to zrozumiesz o czym mowie:) Poza tym na mostu masz z lewej strony większą opuchlizna na jednym zdjęciu widać wyraźnie że jest nacoagnieta skora i dlatego są jeszcze nie równe . Moim zdaniem jak ba 2 tyg po to naprawdę będą superowe- wierz mi naogladalam się mnóstwo cycuchow:)) moje wyglądają naprawdę źle... są za szeroko rozstawione i małe pomimo 440cc... Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Maryska rzeczywiscie różnice w rozmiarze po operacji się zdarzają, bo często dziewczyny piszą, że było dobrze, a zrobiło się źle. Natomiast piersi będą cały czas się zmieniać. Niestety nie umiem Ci pomóc. Jestem dwa miesiące po operacji i jest ok. Przed operacja miałam niewielka różnice, ale lekarz zadecydował włożyć taki sam implant i nie widać różnicy. Jak piersi u ciebie zrobią się miękkie, będa się swobodnie układać w staniku to pewnie różnica będzie już mniej zauważalna. A być może rzeczywiście chociaż częściowo się jeszcze wyrówna. Dwa tygodnie to naprawdę mało czasu. A z rozmiaru jesteś zadowolona???ja też mam 315ml ale anatomiczne. Wyjściowe również małe A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Jestem ciekawa Twoich 315ml okrągłych. Podeślij swoje podeślę Ci moje. monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×